Prelazak na dark sajd, odnosno u pičku mile matere...

Stare teme i začeci foruma
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 11 Mar 2015, 15:18

Evo, otišo nam Lastan, al on je bar umro, a to nije za bacit.

Međutim, kaj je s onim ljudima koji su otišli, a još uvijek su živi, dobro, ne baš "živi", više "anded"?

Primjerice, ja gledam Nicu. To je bila okej cura, a zbog par tisuća Anderlonovih kuna postala je Darth Nica spremna na klanje svih bivših đedajskih prijatelja.

Zašto neki ljudi mogu posrati sve dobro kaj su u životu napravili?


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 11 Mar 2015, 17:28

judolino » wrote:Evo, otišo nam Lastan, al on je bar umro, a to nije za bacit.

Međutim, kaj je s onim ljudima koji su otišli, a još uvijek su živi, dobro, ne baš "živi", više "anded"?

Primjerice, ja gledam Nicu. To je bila okej cura, a zbog par tisuća Anderlonovih kuna postala je Darth Nica spremna na klanje svih bivših đedajskih prijatelja.

Zašto neki ljudi mogu posrati sve dobro kaj su u životu napravili?
Uvik je bilo daj coviku vlast u ruke pa's vidit kakav je.

Inace me ona apsolutno razocarala ka neko ko je nekad bija normalan.

Ali se necu ljutit, nemili dogadjaj otprije 2 dana me jos drzi...

Di je euklid :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 11 Mar 2015, 22:30

Jeste dobro?


aj, nek ste vi meni zdravi i živi
volim ja vas
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 12 Mar 2015, 22:58

Dobro smo. A kako si ti?
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 13 Mar 2015, 09:24

Pa ovisi s koje se strane vidim..
jel s one mračne ili štajaznam, koja ima još

Ne znam Nicu pa nemam mišljenje o njoj, ali o forumašima mogu reći da ih ima paranoika koji u svemu vide urotu protiv sebe. a ima ih i manje napornih. to ako ćemo o virtuali, o moderaturama i poimanju iste.
ako ćemo o riellajf, nismo li svi počesto spremni zamračiti vlastite stavove samo da imamo priliku..ono, bar mrvicu pa da uvedemo red kako nam paše.
Nije li manipulativnost jedna od ružnih osobina koja se povremeno izvlači pa skriva, ali je mrvičak u nama?svima? ili samo ja tako vidim...:ne zna:


Inače, ja se tebe bojim..Malčice si mi bio negostoljubiv i neugodan, ne znam zašto pamtim... :E

:zubo:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 13 Mar 2015, 09:33

Neugodan sam samo prema neznalicama i budalama. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3297
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

Post 13 Mar 2015, 09:56

A to je znači..
Ja se inače budala bojim jer su neugodne..
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19307
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 741 times
Been thanked: 1356 times
Gender:

Post 13 Mar 2015, 15:44

Nemaš ih se što bojati. Više izazivaju mučninu nego strah.
Potpisi su za budale.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 14 Jul 2015, 13:53

Nica na dark sajdu? :misli:
Ma ne vjerujem! :gaah:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 14 Jul 2015, 14:21

I to nije bio sarkazam. Nica, smiri svoje cucke pa da konačno porazgovaramo.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 15 Jul 2015, 03:34

Goni je u pičkumaterinu, izvuci svijetlu sablju damaskinju ter sjeci gadove!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 15 Jul 2015, 05:51

Presitno je to za sjeckanje. Izvuci utoku pa pucaj prvi.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 21 Oct 2015, 11:50

judolino » wrote:Evo, otišo nam Lastan, al on je bar umro, a to nije za bacit.

Međutim, kaj je s onim ljudima koji su otišli, a još uvijek su živi, dobro, ne baš "živi", više "anded"?

Primjerice, ja gledam Nicu. To je bila okej cura, a zbog par tisuća Anderlonovih kuna postala je Darth Nica spremna na klanje svih bivših đedajskih prijatelja.

Zašto neki ljudi mogu posrati sve dobro kaj su u životu napravili?
a jebi ga... ja san od osmog miseca više-manje cilo vrime siv i biću još misec dana. ali imaš pravo, sve se to prokurvalo koji put mi se čini da smo mi tu zbog njih. ubili su svu zajebanciju
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 21 Oct 2015, 22:51

A jesam dobro ispičkaro onu kujetinu binarnu... :unda:

I platio sa samo 45 kuka i još pride nisam u banu... Juda, trolmajstor... :mirko:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:17

judolino » wrote:A jesam dobro ispičkaro onu kujetinu binarnu... :unda:

I platio sa samo 45 kuka i još pride nisam u banu... Juda, trolmajstor... :mirko:
ko ga jebe :)

i ja san žrtvova klona sa jebačkim imenom da je spustin na zemlju, samo sere o biciklanju a non stop gura ili je poveze HGSS i uvik se nju čeka :facepalm:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 22 Oct 2015, 11:36

di ste pederi :D
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:38

7nationarmy » wrote:di ste pederi :D
isusa ti boga, ko je tebe dovuka vamo :rofl:
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 22 Oct 2015, 11:39

miky0 » wrote:
isusa ti boga, ko je tebe dovuka vamo :rofl:
uz kolindu i krista protiv komunista :E
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:40

o tetku vam vašu :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:41

7nationarmy » wrote: uz kolindu i krista protiv komunista :E
Aj tamo na politiku, ima svega :lux:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:45

miky0 » wrote:
Aj tamo na politiku, ima svega :lux:
pa da popuši ban prvi dan :zubo:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:48

Quark » wrote:
pa da popuši ban prvi dan :zubo:
Nema ovdi banova, osim administratovih :mama:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:50

miky0 » wrote:
Nema ovdi banova, osim administratovih :mama:
onda znači da nema ni tamne strane :rozi:
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 11:54

Quark » wrote:
onda znači da nema ni tamne strane :rozi:
Ovdi sam ti ja ka u nekom polu banu, neki me vide a neki me ne vide :zubo:

odnosno, glume da me ne vide ;)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 12:00

miky0 » wrote:
Ovdi sam ti ja ka u nekom polu banu, neki me vide a neki me ne vide :zubo:

odnosno, glume da me ne vide ;)
a kužin ja da si ti u nekom problemu ali računan "muči quark, novi si ode, ne pitaj puno"
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests