U što se zaljubljujete?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 14:06

..a unda » wrote: ..izmedju svega ostalog ovdje, kao ono sto bi najnejasnije moglo bit nodensu, biram.. privlacno. :D
Meni kao prvo nije jasno koji kurac vama treba da se 'sprdate' sa mnom, s obzirom da tako samo ispadate tikvani. No, od volje vam.

Naravno da je fakin' nejasno što misli pod 'tijelo': misli li ono što vidi kad je lik k'o od majke rođen, ili misli na kako izgleda u odijelu? Ili misli samo na neke konkretne dijelove, a ostalo 'zamisli'? Ili joj to ostalo možda 'nije ni bitno'? :zubo: (Yeah, sure)

Što se pravite blesavi bezveze. K'o da govorim portugalski.


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

16 Oct 2015, 14:10

Ne srdi se Nodense.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 14:24

karambol » wrote:Ne srdi se Nodense.


Bi li se ti zaljubio u ovo tijelo? :zubo:


Pa ono, kako da kažem - ono što se vidi, izgleda vrrrlo dobro, po *svemu sudeći* (statistički) vjerojatno je i ostatak jednako dobar, ali kako mogu reći da se 'zaljubim' u TO tijelo, kad ga nisam zapravo ni vidio? Nego pola vidio, pola ekstrapolirao. To onda nije 'njeno tijelo', nego mješavina njenog tijela i moje mašte. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2015, 14:53

nodens » wrote:
Meni kao prvo nije jasno koji kurac vama treba da se 'sprdate' sa mnom, s obzirom da tako samo ispadate tikvani. No, od volje vam.

Naravno da je fakin' nejasno što misli pod 'tijelo': misli li ono što vidi kad je lik k'o od majke rođen, ili misli na kako izgleda u odijelu? Ili misli samo na neke konkretne dijelove, a ostalo 'zamisli'? Ili joj to ostalo možda 'nije ni bitno'? :zubo: (Yeah, sure)

Što se pravite blesavi bezveze. K'o da govorim portugalski.
..ma portugalski je mila majka prema onom sto ti pricas. npr.. jebao, karao.. vidis kako je lak portugalski. :D

sta se sprdam? jel ti oces rec da ti je jasno te najjasnije sto to nini znaci.. privlacno? ako ti je jasno, svaka cast, skidam ti kapu.

a tebe odjednom ne zanima sto to nina misli pod privlacno, ali ti je jako nejasno sto to ona misli pod.. tijelo?
mislim, ono.. pa pobogu, nodense. :D

znas sta ce tebi pisat kao epitaf? zalutao u semantici. evo, jos se nije vratio. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:01

karambol » wrote::zubo:

Nema uvjeravanja. Ne pali, barem ne dugoročno. Prva faza je ova Mikijeva - hormonalna faza u kojoj si pogonjen produkcijom endorfina. Druga faza je faza borbe u kojoj se pokušava promijeniti slika partnera kako bi se što vise približila željenoj slici u našoj glavi.
Treća je faza bezuvjetne ljubavi, ajmo tako reći, u kojoj postaješ svjestan svih pozitivnih I negativnih strana izabranika srca svog, ali odlučuješ graditi zajednički život koji najčešće uključuje I dječicu. U toj istoj fazi dolazi I do kriza koje ćeš uspjeti prebroditi ili nećeš izdržati. Iskre se teže pale, drugi postaju zanimljiviji, nastupa KSG I opet dolazi prva faza kojom upravljaju hormoni... :zubo:
Ma i ne treba dugoročno, nije da već sad želim "dok nas smrt ne rastavi". :raspa:
I te faze su fiksne? Ako jedna zapne, ćao?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 15:06

Unda, ja sam prilično jasno pitao ono što me zanima: zaljubljuje li se u 'njegovo tijelo' tek kad ga 'spozna' :rofl: u biblijskom smislu, ili se zaljubi u pola nečijeg tijela, a pola svoje mašte tj. nagađanja.

Jesi li uspio shvatiti što je trebala ilustrirati slika onog zamotanog lika? Ili bi ti trebala neka manja pomoć oko toga.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 15:13

Eks » wrote: Ma i ne treba dugoročno, nije da već sad želim "dok nas smrt ne rastavi". :raspa:
I te faze su fiksne? Ako jedna zapne, ćao?
Ne želiš to? Nego što. :zubo:

Koliko dugo traju tvoje ambicije tj. želje spram tog lika? :o I ne moraju to biti nekakve striktno definirane ambicije, nego onako, jel. maglovita neka mogućnost... hipotetska ideja...


Tako npr. Žižek kaže: da može biti sa ženom jedino ako vjeruje da bi mogli ostati zajedno 'zauvijek' (što je samo ljepši izraz za 'do smrti', jasno). To ne znači da će nužno biti, ali ako tu misao (bar kao hipotetsku mogućnost) nema ni na početku, onda... :ne zna: why bother, actually?
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:16

nodens » wrote:
Ne želiš to? Nego što. :zubo:

Koliko dugo traju tvoje ambicije tj. želje spram tog lika? :o I ne moraju to biti nekakve striktno definirane ambicije, nego onako, jel. maglovita neka mogućnost... hipotetska ideja...


Tako npr. Žižek kaže: da može biti sa ženom jedino ako vjeruje da bi mogli ostati zajedno 'zauvijek' (što je samo ljepši izraz za 'do smrti', jasno). To ne znači da će nužno biti, ali ako tu misao (bar kao hipotetsku mogućnost) nema ni na početku, onda... :ne zna: why bother, actually?
Godina dana. :ne zna: Godina i po, dvije. Ja ionako više od toga ne mogu ostati zaljubljena. Toliko želim da traje, ako me to pitaš. :zubo:

Ne zanima me svemirska ljubav, nisam više klinka. Zanimali su me savjeti iskusnih ljudi u brakovima. Ali ništa od toga. :nodens: :zubo:
Why bother pusti meni. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:20

Zapravo, mislim da griješim što pitam muškarce, treba pitati žene odnosno vaše bolje polovice. :zubo: Vi ste previše romantični.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 15:24

Eks » wrote:Godina dana. :ne zna: Godina i po, dvije. Ja ionako više od toga ne mogu ostati zaljubljena. Toliko želim da traje, ako me to pitaš. :zubo:
Hmmm, ne kažem da 'lažeš' :zubo: ali nalazim ovo dosta teško za povjerovat.

A što će ti ta neka 'veza' od godine dana? Imaš li neku ideju ono, jel, ne znam to jezgrovitije reći nego 'koji će ti to kurac'. :rofl:

Ako već unaprijed znaš da će za cca. godinu dana biti tutto finito. :ne zna:


Čisto ono, lik ti je sad napet, pa bi si ga rado za po doma, ali iz iskustva znaš da će ti brzo dosadit (ili ti njemu :zubo:)? Pa kak' onda ti odmah ne splasne interes ako to znaš već sad. Evo ti onda lijep algoritam djelovanja: bacaj pogled okolo na što više zgodnih momaka i brzo će ti ovaj konkretni isparit iz glave. Sigurno i nije bogzna što, kad malo bolje pogledaš. Ili evo: gledaj u njega, slušaj itd, i namjerno traži sve moguće nedostatke koje primijetiš. Nos mu je malo grbav? Zubi su mu malo grbavi? Vidi mu se meso iznad dok se smije? Ima bubuljicu negdje? Strše mu dlake iz ušiju? E, ta shema. :rofl: Jasno, još je lakše ako ima neku očitiju manu od ovih gore tričarija...

Eks » wrote:Ne zanima me svemirska ljubav, nisam više klinka. Zanimali su me savjeti iskusnih ljudi u brakovima. Ali ništa od toga. :nodens: :zubo:
Misliš da je svemirska ljubav za klince? :misli:



@na ovo što si na kraju dodala: pa jbt, naravno da 'puštam tebi' (zar imam načina 'ne pustit' LOL?), nego me samo zanima. Jel, ako nije bed reći. :ne zna:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 15:27

Eks » wrote:Zapravo, mislim da griješim što pitam muškarce, treba pitati žene odnosno vaše bolje polovice. :zubo: Vi ste previše romantični.
Muškarci su fizika, a žene su kemija.

Fizika se bavi mikrokozmosom i makrokozmosom... kemija ovim bezvezarijama između. :zubo:

Tako i muškarci, ili hoće nešto pojebat u roku odmah... ili pak briju ovo k'o Žižek. A evo žene nekakav šućmuć između, veza od godinu dana. :misli: WTF. Nema teorije da ikad shvatim čemu služi veza za koju unaprijed predviđaš da će trajat godinu dana.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:33

nodens » wrote:
Muškarci su fizika, a žene su kemija.

Fizika se bavi mikrokozmosom i makrokozmosom... kemija ovim bezvezarijama između. :zubo:

Tako i muškarci, ili hoće nešto pojebat u roku odmah... ili pak briju ovo k'o Žižek. A evo žene nekakav šućmuć između, veza od godinu dana. :misli: WTF. Nema teorije da ikad shvatim čemu služi veza za koju unaprijed predviđaš da će trajat godinu dana.
Neću ti ja sad ulaziti u svoju intimu da to objasnim, ali recimo da mi je drago da neke stvari koje sam mislila da su zauvijek nisu trajale zauvijek- nisu bile pogonjene zdravim razumom i logikom i bile bi katastrofa.
Realno, većina stvari na kraju upravo traje određeno vrijeme. To ne znači da manje vrijede.

Ovo za pojebati i za žižeka, znam i sama. A što vas nagoni da brijete ko žižek? Details, please? :raspa:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

16 Oct 2015, 15:34

nodens » wrote:


Bi li se ti zaljubio u ovo tijelo? :zubo:


Pa ono, kako da kažem - ono što se vidi, izgleda vrrrlo dobro, po *svemu sudeći* (statistički) vjerojatno je i ostatak jednako dobar, ali kako mogu reći da se 'zaljubim' u TO tijelo, kad ga nisam zapravo ni vidio? Nego pola vidio, pola ekstrapolirao. To onda nije 'njeno tijelo', nego mješavina njenog tijela i moje mašte. :zubo:

Nisam se nikada zaljubio u tijelo. Ovo što si linkao je lijepa žena. I statistički I po mojim subjektivnim kriterijima. Svakako bih uživao gledajući je, ali baš da bih se zaljubio...ne bih. Vrag je uvijek u detaljima. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:35

Nodense, nije bitan razlog, tupiš po krivoj stvari. Mene zapravo zanimaju trikovi. Malo sam zahrđala, eto. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2015, 15:54

nodens » wrote:Unda, ja sam prilično jasno pitao ono što me zanima: zaljubljuje li se u 'njegovo tijelo' tek kad ga 'spozna' :rofl: u biblijskom smislu, ili se zaljubi u pola nečijeg tijela, a pola svoje mašte tj. nagađanja.

Jesi li uspio shvatiti što je trebala ilustrirati slika onog zamotanog lika? Ili bi ti trebala neka manja pomoć oko toga.
o, krtisssove.. amo to odmah rijesit, nina! ..nina, dodji deder zercu amo. cuj nina, jel se ti "zaljubis" "u" "njegovo tijelo" tek kad "ga" spoznas u biblijskom smislu..ponavljam, u biblijskom smislu bez navodnika ili se ti zaljubis u tu svinjsku "polovicu" polovicom svoje "maste" "?"

tj, nina, da ti nemas maste, "bil" se uopce zaljubila i jel to znaci da se ne "moze" zaljubit "onaj" ko nema maste jer je.."glup" ?

u sto se "ti", "nina" ustvari uopce zaljubis? a i cemu? ustvari, koji je tebi, nina, uopce kua? aj kvragu ti i tvoj "bicikl"..

ps

"usput", nina, akos mi malo elaborirat taj tvoj bicikl, kako izgleda, kako sjednes na "njega" i tako..

:D :D
Last edited by ..a unda on 16 Oct 2015, 16:00, edited 4 times in total.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

16 Oct 2015, 15:55

dokle je došlo? :kokice: :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

16 Oct 2015, 15:56

Eks » wrote:Nodense, nije bitan razlog, tupiš po krivoj stvari. Mene zapravo zanimaju trikovi. Malo sam zahrđala, eto. :zubo:
Ha, čuj, zavisi I od primjerka na kojeg primjenjuješ trikove. Naime, više od trećine muškaraca uopće ne kuži kad žena flerta s njima. Više od pola ne vidi promjene na njoj I u istom stanu/kući gdje žive, a gotovo niti jedan zaista ne razumije ženu... :zubo:
Ako si sretna, samopouzdana I prosječna prije će neki solidan primjerak zagristi nego ako si prelijepa I nesigurna. Opuštenost I prilagodljivost su također ogroman plus, ali pod uvjetom da znaš pokazati kako imaš granice I ne pristaješ baš na sve.
Dostojanstvo koje iz tebe zrači je ono nešto. Bez obzira na odjeću, nakit I prijevozno sredstvo. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2015, 15:58

Zmaj021 » wrote:dokle je došlo? :kokice: :D
..ne pitaj. uf..

:D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 15:58

..a unda » wrote:

ps

"usput", nina, ako mi ks malo elaborirat taj tvoj bicikl, kako izgleda, kako sjednes na "njega" i tako..

:D :D
:rofl: :rofl: :rofl:
karambol wrote:
Ha, čuj, zavisi I od primjerka na kojeg primjenjuješ trikove. Naime, više od trećine muškaraca uopće ne kuži kad žena flerta s njima. Više od pola ne vidi promjene na njoj I u istom stanu/kući gdje žive, a gotovo niti jedan zaista ne razumije ženu... :zubo:
Ako si sretna, samopouzdana I prosječna prije će neki solidan primjerak zagristi nego ako si prelijepa I nesigurna. Opuštenost I prilagodljivost su također ogroman plus, ali pod uvjetom da znaš pokazati kako imaš granice I ne pristaješ baš na sve.
Dostojanstvo koje iz tebe zrači je ono nešto. Bez obzira na odjeću, nakit I prijevozno sredstvo. :D
Hvala. :top:

Unda, ajd sad ti vako. Zmaj je još na mistici zapeo.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2015, 16:05

Eks » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl:



Hvala. :top:

Unda, ajd sad ti vako. Zmaj je još na mistici zapeo.
kako? :kokice: ..kako sta? kako ko kao? ne razumijem sta oces. ja sam zapeo jos prije mistike i sve sam demistificirao jednostavnim odgovorom na koji misticno nekako nitko ovdje nije pristao.
osim toga, karambolove postove necu sad uopce komentirat dok ne dodje ovdje gdja karambolka, pa ti nju onda pitaj.. aj ti sad vako, a ne mene.. :D

prije toga cu vidjet oce li sta komentirat ono o karmbolovoj mistici i neka ona to malo elaborira.. :kokice:

:D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 16:08

..a unda » wrote:
kako? :kokice: ..kako sta? kako ko kao? ne razumijem sta oces. ja sam zapeo jos prije mistike i sve sam demistificiroa jednostavnim odgovorom na koji misticno nekako nitko ovdje nije pristao.
osim toga, karambolove postove necu sad uopce komentirat dok ne dodje ovdje gdja karambolka, pa ti nju onda pitaj.. aj ti sad vako, a ne mene.. :D

prije toga cu vidjet oce li sta komentirat ono o karmbolovoj mistici i neka ona to malo elaborira.. :kokice:

:D
Vrag si ti. :rofl:

Ma kojim odgovorom?
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

16 Oct 2015, 16:09

Eks » wrote:
..
Unda, ajd sad ti vako. Zmaj je još na mistici zapeo.
zapeo sam ja još kod onog ili.. :D

u glumljenoj mističnosti nema ništa mistično.. a i nije fol u mistici. :D

kad cura glumata nije dobro.. bio sam i u takvoj šemi, samo što sam mi je to koristilo za dobro zezanje. :zubo: :D
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Oct 2015, 16:10

Eks » wrote:Neću ti ja sad ulaziti u svoju intimu da to objasnim, ali recimo da mi je drago da neke stvari koje sam mislila da su zauvijek nisu trajale zauvijek- nisu bile pogonjene zdravim razumom i logikom i bile bi katastrofa.
Realno, većina stvari na kraju upravo traje određeno vrijeme. To ne znači da manje vrijede.
Znači. Einmal ist keinmal. :zubo:

Enivej, sorry na zadiranju u intimu, bit će da meni taj koncept 'intime' nije posve jasan... (kolika je vjerojatnost da se unda zakači i za ovo, pitam se, lol)


Danas zapravo i nema neke zbiljske intime, postoji samo iluzija intime. :zubo:

Eks » wrote:Ovo za pojebati i za žižeka, znam i sama. A što vas nagoni da brijete ko žižek? Details, please?
Nisam siguran. :zubo: Trovanje bajkama u djetinjstvu, možda. :rofl:

Eks » wrote:Nodense, nije bitan razlog, tupiš po krivoj stvari. Mene zapravo zanimaju trikovi. Malo sam zahrđala, eto. :zubo:
Pa za tebe po krivoj, ok, ali za mene po pravoj. :rofl:

Nije da sam ekspert, al' nekako mi se čini da nema takvih trikova... bar ne 'pouzdanih'. Il' ti upadne sjekira u med, ili pak ne, c'est la vie.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2015, 16:10

Eks » wrote:
Vrag si ti. :rofl:

Ma kojim odgovorom?
eto na. uvijek je tako. vrijedne stvari ili prodju nezapazeno ili se brzo zaborave. eto sta ti je covjek.. :kokice:
Last edited by ..a unda on 16 Oct 2015, 16:11, edited 1 time in total.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

16 Oct 2015, 16:10

Zmaj021 » wrote:
zapeo sam ja još kod onog ili.. :D

u glumljenoj mističnosti nema ništa mistično.. a i nije fol u mistici. :D

kad cura glumata nije dobro.. bio sam i u takvoj šemi, samo što sam mi je to koristilo za dobro zezanje. :zubo: :D
Pusti ti to. :D
Ne mora to značit glumatanje uopće.
Post Reply