Raspni ga, raspni ga!

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4123
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

Post 01 Apr 2015, 22:56

volim uskrs, puno više od božića.
ali svejedno u procesu priprema (koje već traju) poželim na spomen prljavih prozora od kiše , kad već svakom normalnom navuć zavjese da ne vidiš bi bilo ok, nama nije... poželim ciglu bacit u nj pa više ne bude bio prljav. :raspa:

južina, pms, skorašnji dolazak ljeta, blagdani. tema za ljude loše volje je trenutno promašena. :E


User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 03 Apr 2015, 03:54

kod vas sigurno vec uveliko su u toku sale na racun farbanja jaja i tucanja koje su uobicajene za ovaj period :serek:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4123
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

Post 03 Apr 2015, 23:04

srećom ne u mojoj okolini. :rofl:

kad vama pada? :D
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 03 Apr 2015, 23:20

Ajde ljenčino - spužvica, deterdžent, voda - na noge lagane...

Vidi se da nisi dugo po pičci dobila... :kava:

Da te tata naguzi, veselo bi oprala onaj stakleni mujzej u Londonu, a đe ne neki pendžer... :raspa:
User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 04 Apr 2015, 02:38

Nenia Salonitana » wrote:srećom ne u mojoj okolini. :rofl:

kad vama pada? :D
7 dana nakon vaseg :D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4123
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

Post 04 Apr 2015, 22:52

judolino » wrote:Ajde ljenčino - spužvica, deterdžent, voda - na noge lagane...

Vidi se da nisi dugo po pičci dobila... :kava:

Da te tata naguzi, veselo bi oprala onaj stakleni mujzej u Londonu, a đe ne neki pendžer... :raspa:
ma kakav deterdžent, kad žensko naiđe na pravo muško može prirodnim ljubrikantom oprati prozore... :undazec:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4123
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

Post 04 Apr 2015, 23:01

cijeli ibogi dan drkanja po kući i kuhinji, uz konstantno zvocanje kućnog zveketala... :visi:

jedva čekam da "blagdani" završe.
  • Information