provjeri ti.miky0 » wrote:
Provjeri jos jednom. Napisao sam da je rad isplativ osim tamo di vlada hdzsdp.
Odo sad vjezbat.
aj ti vjezbaj..
Pito bi te ja da moraš ćamit u ćuzi sve dok ne vratiš i zadnju paru...
Sapni sta si primjetijaMightyMe » wrote:Ma pusti ti to, čini mi se da san primjetija nešto, nek je tema vamo za svaki slučaj..
svibor, hakeri, tajne sluzbe..MightyMe » wrote: Ma nešto s ovin guestovima, ne mogu još ništa reć jer nisan siguran..
Bra je gljive?MightyMe » wrote: Ma nešto s ovin guestovima, ne mogu još ništa reć jer nisan siguran..
pa pokusava, pokusava..Eks » wrote:Zapela manipulacija
Kako pomiriti hipstere, feministice i konzervativne radnike. Muke po Mati.
Hoće li početi pisati i s crticama /le/la/o.
iskreno, nisam ni otvarao link. po onim komentarima i n aslovu linka, n esto mi tu nije najbistrije, ali sta je da je, nije mi bitno. samo nek idu oni dalje vrte..Eks » wrote:Ide im super. Upišala sam se na igračke. Još da dijelim mišljenje o igračkama pa bih se i upecala. Ah, nije tako jednostavno sve bacit u istu korpu. šmrc.
bas bi zato zeka i trebala ic, uputit kritiku.
..a unda wrote:
bas bi zato zeka i trebala ic, uputit kritiku.
..ma to su ti njihovi interni antagonizmi sa filozofskih studija, nema to veze.
mislio sam rec dzudu, ali nema on strpljenja za to, a i nemos odmah doc na prvi sastanak i sve slat u tri mile materine..![]()
![]()
..ma tesko je nju nagovorit. ona se boji da bi joj se moglo svidjet..Beau » wrote:
Nagovori zecinu.
Ja ionako kradem bogu dane, mogu di ocu. A i lipo je vrime.
Ajde, zecino. U cetvrtak se pravimo nevjeste, a u petak ga cilog izgadimo
Moram priznati da sam desetak sekundi razmišljala zašto se mi u četvrtak pravimo udavače.Beau » wrote:
Nagovori zecinu.
Ja ionako kradem bogu dane, mogu di ocu. A i lipo je vrime.
Ajde, zecino. U cetvrtak se pravimo nevjeste, a u petak ga cilog izgadimo
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest