što vas je danas nasmijalo

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Jan 2014, 22:19

Whereabout » wrote:
Pa nemojte tako, kolega. Ipak se radi o tome da sam ja tamo klevetana, a sad mi je i tema zaključana jer se - može i bježi od problema.

Inače se ne mogu baš do kraja identificirati s Marijom Antoanetom, ni to mi nije nešto od tebe.
Gle, stvari stoje ovako.
Na KZB su manje više svi nevini. Više manje, nego više :zubo:

Međutoa, ako želiš pomilovanje, a čini se da želiš, onda nemreš pisat zamolbu u kojoj dokazuješ njihovu krivicu a svoju pravicu. Taman da si tisuću puta ti u pravu a oni u krivu.

A Mariju Antoanetu sam spomenuo, nako, zbog oholosti :zubo:
Nemoj me krivo shvatiti, kad nastupaš na KZB-u potreban je određen nivo poniznosti.
Ako želiš polučiti kakav uspjeh. Ako ne želiš onda im jebeš mater, ocvalu orjunašku :schmock:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Jan 2014, 22:40

Whereabout » wrote:
Micek, ne pišem ti to ja plahte besmislenih postova - zamijenio si me s nekim (kao što si i nedavno onu kojoj se ulizuješ zamijenio s "kurvom"). Naravno da imaš razloge, pa nisi valjda bez razloga se nasrao na KZB upravo nakon moje tamo otvorene teme. :)
Ne, nisam te zamijenio - upravo si ti autorica tih besmislenih plahti.
A to kaj se ulizujem kurvama, to je posve opravdan postupak mužjaka veterana... :raspa:
Ja baš volim kurve.

A ovo da sam se ja nasrao nakon što si NEBEPOBATHO UTJECAJNA I LEGENDARNA "TI"!!! otvorila temu na KZB samo pokazuje da ti je ponestalo Haldola, Litija, Prazinea ili Kriptonita, ne znam točno na kojoj si dijeti... :bicedobro:

E, tebe sam čeko... :facepalm:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Jan 2014, 22:42

miky0 » wrote:
A u koju onda ja kategoriju spadam :misli:
Abolirani kmica nakon 1865? :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Jan 2014, 22:46

Euklid » wrote:
Gle, stvari stoje ovako.
Na KZB su manje više svi nevini. Više manje, nego više :zubo:
Podsjetilo me na Boba Rocka kad iza rešetaka viče: "Pustite me, ja sam nevin!"
A drot mu odgovara: "Naravno, zapravo bi mi koji smo vani trebali biti unutra, a vi koji ste unutra - vani..."
Međutoa, ako želiš pomilovanje, a čini se da želiš, onda nemreš pisat zamolbu u kojoj dokazuješ njihovu krivicu a svoju pravicu. Taman da si tisuću puta ti u pravu a oni u krivu.

A Mariju Antoanetu sam spomenuo, nako, zbog oholosti :zubo:
Nemoj me krivo shvatiti, kad nastupaš na KZB-u potreban je određen nivo poniznosti.
Ako želiš polučiti kakav uspjeh. Ako ne želiš onda im jebeš mater, ocvalu orjunašku :schmock:
Volim kad priznaš da si obični brkati seronja... :raspa:
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 00:05

Euklid » wrote:
Gle, stvari stoje ovako.
Na KZB su manje više svi nevini. Više manje, nego više :zubo:

Međutoa, ako želiš pomilovanje, a čini se da želiš, onda nemreš pisat zamolbu u kojoj dokazuješ njihovu krivicu a svoju pravicu. Taman da si tisuću puta ti u pravu a oni u krivu.

A Mariju Antoanetu sam spomenuo, nako, zbog oholosti :zubo:
Nemoj me krivo shvatiti, kad nastupaš na KZB-u potreban je određen nivo poniznosti.
Ako želiš polučiti kakav uspjeh. Ako ne želiš onda im jebeš mater, ocvalu orjunašku :schmock:
:cerek:

Dvije teme za tebe:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=781344
http://www.forum.hr/showthread.php?t=784872

Ima još tog, na Pitanjima za administraciju, ali nije bitno za ovaj put. To je kontekst. Sad dobro promotri to što piše na tim temama, zatim dobro promotri odgovore koje sam dobila jučer i danas tamo, i objasni mi na koje pomilovanje si mislio (šta bi to uopće bilo u ovom kontekstu?), i gdje si našao oholost s moje strane. Inače na tim temama nisu pisali moji prijatelji odnosno to nije razlog pisanja (iako smo si mogli forumski biti i dobri), a neke od ljudi koji se tu pojavljuju (recimo na ovoj prvoj) UOPĆE ne poznajem.

Ideja s mojim javljanjem je bila da se prekine s pizdarijama koje se rade ljudima koji su dugo na forumu i koji su na neki način zadužili taj forum. Odlučilo se nastaviti raditi pizdarije. Kraj priče.

Edit: da ne bude zabune, teme nisu ni o meni ni o nekome osobno, teme su više prilog analizi onog što suštinski ne valja, a pisali su na njima oni koji su nam (određeno ili neodređeno kome točno) vjerovali, podržavali nas i koji su s nama dijelili sliku poželjnog stanja na forumu, barem u nekim bitnim točkama - zato me čudi kad od tebe dobivam odgovore o nekakvom jako pojednostavljenom načinu rješavanja stvari, svođenju stvari na molbu ili žalbu, i o nekakvoj pravocrtnosti. Ili još gore, povijanju kičme - naprosto nije primjenjivo na ove slučajeve.
.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Jan 2014, 01:06

Hoće li netko moj nick na onom forumu? Kao nov, svega pedesetak postova. Nikad udaren, 4 nove gume, prvi vlasnik, prvi lak, salonski primjerak. Isti nick, isti avatar. :zubo:

Ozbiljno zainteresiranima nudim opciju da nastave pisati pretvarajući se da su ja, ali u tom slučaju nick ne ustupam besplatno. Za cijenu ćemo se dogovoriti.
Jedno kratko vrijeme sam imala Audija 80, 1988.g. Ovo je bitno jer sam pitala nešto u vezi toga. I mačka mi je imala upalu mjehura. Dobro pomaže antibiotik za primjenu u veterini, Convenia. Nisam došla do toga da tamo to napišem, ali eto, možda nekome zatreba.

Ako ništa, vrijedi zbog pežeka - kazebe.


:D
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 02:09

Možda schmokljan. Ili ponudi tamo na pžk, pod poruke.

Ja bih svoj isto dala, ako neko hoće čitati stare privatne poruke. Imao je veću vrijednost dok je imao pristup moderatorskom, ali našlo bi se i pod porukama stvari. Schmokljane, ako ti hoćeš i dalje možeš, ili da se mijenjamo. :angeleye:
.
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 03:25

TT, našla sam te. :zubo: Nisam te baš tražila, ali sam naletila na tebe na svojoj temi. Pa ti si pisala na MOJOJ temi, mi se znamo sto godina. Euklide, evo za tebe cijela temica-bombončić.
.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2014, 11:18

Znam ja te teme jako dobro.

I šta one dokazuju?

Da je put do skidanja perme samo jedan... :top:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2014, 11:29

Whereabout » wrote:TT, našla sam te. :zubo: Nisam te baš tražila, ali sam naletila na tebe na svojoj temi. Pa ti si pisala na MOJOJ temi, mi se znamo sto godina. Euklide, evo za tebe cijela temica-bombončić.
Zato se i zalažem da na ovom forumu nikad ne bude kartona, banova i ostalih delicija.

Homofobi, ksenofobi, ustaše i partizani, svi su slobodni izraziti svoje stavove i obrazložiti ih...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2014, 11:53

Joj kad se samo sjetim koje sam fajtove imao sa striletom i s ove tvoje teme.

Jeli se zna, zasto mu je oduzeta administratura?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2014, 11:56

Mada kad ovako razmislim, mislim da je verica eliminirana s foruma jer je najverojatnije zelila srusit ustavnopravni poredak RH :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Jan 2014, 12:31

miky0 » wrote:mislim da je verica eliminirana s foruma jer je najverojatnije zelila srusit ustavnopravni poredak RH :D
bila je "usredotočena na rušenje sustava", za razliku od judolina :o
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2014, 12:36

Beau » wrote: bila je "usredotočena na rušenje sustava", za razliku od judolina :o
Nije li judolino prije par mjeseci stavio Vericu u frižider iz sličnih razloga? :misli:

:giggle:

:unda:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Jan 2014, 12:49

Euklid » wrote:
Nije li judolino prije par mjeseci stavio Vericu u frižider iz sličnih razloga? :misli:

:giggle:

:unda:
vidi se da PKA :ckzubo: :giggle:
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 13:09

Beau » wrote: bila je "usredotočena na rušenje sustava", za razliku od judolina :o
:nono:
http://www.forum.hr/showpost.php?p=48431470&postcount=7
Tebi sam napisala ono što se tebe tiče, na drugoj temi ono što se tiče druge teme. Neću raditi poveznice među dvjema različitim temama.
.
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 13:18

Pobrisala sam zadnji citat (Euklidu), ovaj gore mi je ipak više u skladu s temom.
.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Jan 2014, 13:21

Whereabout » wrote:
:nono:
http://www.forum.hr/showpost.php?p=48431470&postcount=7
Tebi sam napisala ono što se tebe tiče, na drugoj temi ono što se tiče druge teme. Neću raditi poveznice među dvjema različitim temama.
:rofl:

aha, pardon, evo baš se informiram.
ti si nedvojbeno usredotočena na otežavanje rada i funkcioniranja foruma neosnovanim napadima na one koji ga održavaju :cerek:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2014, 13:28

Beau » wrote: :rofl:

aha, pardon, evo baš se informiram.
ti si nedvojbeno usredotočena na otežavanje rada i funkcioniranja foruma neosnovanim napadima na one koji ga održavaju :cerek:
A da su zaista neosnovani, administraciju bi onda bolija kurac sta to trubi neka tamo vera, no, s ovim kako uvode cenzuru, je meni ocito da je to sve, samo ne neosnovano.
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 14:08

Euklid » wrote:
Znam ja te teme jako dobro.

I šta one dokazuju?

Da je put do skidanja perme samo jedan... :top:
Evo idem se praviti glupa, koji? :kokice:

Daj mi kad budeš imao vremena napiši svoju verziju ispravnog nastupa spram dotičnih, u kontekstu koji smo spomenuli, da se imam čemu nasmijati.
.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2014, 14:30

Whereabout » wrote:
Evo idem se praviti glupa, koji? :kokice:
Onaj koji je dijametralno suprotan tvojem dosadašnjem nastupu na KZB ;)
Whereabout » wrote: Daj mi kad budeš imao vremena napiši svoju verziju ispravnog nastupa spram dotičnih, u kontekstu koji smo spomenuli, da se imam čemu nasmijati.
Ma je li? Šta sam ja ovdje?
Tvoj dežurni klaun možda? :mad: :ceka:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2014, 14:41

Whereabout » wrote:
Evo idem se praviti glupa, koji? :kokice:

Daj mi kad budeš imao vremena napiši svoju verziju ispravnog nastupa spram dotičnih, u kontekstu koji smo spomenuli, da se imam čemu nasmijati.
Evo ja cu si dat truda kad nece Euklid.

Najdraza Nica,

ljubazno i skrusenom molim oprost za nesto sto nisam ucinila, samo je tako na nasu zlu kob ispalo, pa Vas najljubaznije molim, da se konzultirate jos jednom, sagledate sve aspekte koji su nas razdvojili, te napominjem jos jednom, ja sam spremna djelit forumski svijet s Vama, te Vas umoljavam za ukinucem perme.

U nadi za boljim i vedrijim danima za sve, Vas ljubazno pozdravlja Vasa verica.


Jebote, vec sam se ispraksira :D
Last edited by miky0 on 20 Jan 2014, 14:42, edited 1 time in total.
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 14:41

Euklid » wrote:
Onaj koji je dijametralno suprotan tvojem dosadašnjem nastupu na KZB ;)



Ma je li? Šta sam ja ovdje?
Tvoj dežurni klaun možda? :mad: :ceka:
Nisi, nisi. :D

Može ovako onda: Dobar dan. Ne znam da li znate ali ja sam na vlastiti zahtjev dobila trajni ban pa se naknadno predomislila. Jako mi je važno iz privatnih razloga da se vratim. Imam inače i rak. Ranije smo imali neka razilaženja u mišljenjima, ali jamčim da se to više neće ponoviti. Ne planiram vam više javno pisati što mislim o nekim problemima ili pogrešnim načinima, niti uopće pisati o svojim mišljenjima. Ako uočim da se moje mišljenje razlikuje od vašeg, to ću zadržati za sebe kako vas ne bih nepotrebno uzrujavala. Ako uočim da se slažemo u nečemu, gledat ću da to javno naglasim kako bi svi ljudi vidjeli da su naše stare nesuglasice izglađene i kako bismo postali prijatelji, po mogućnosti na Facebooku i inače. Nadam se da ćete uvažiti ovaj poziv na (za i u) bolje sutra. LP!
Last edited by Whereabout on 20 Jan 2014, 14:43, edited 1 time in total.
.
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

20 Jan 2014, 14:42

miky0 » wrote:
Evo ja cu si dat truda kad nece Euklid.

Najdraza Nica,

ljubazno i skrusenom molim oprost za nesto sto nisam ucinila, samo je tako na nasu zlu kob ispalo, pa Vas najljubaznije molim, da se konzultirate jos jednom, sagledajte sve aspekte koji su nas razdvojili, te napominjem jos jednom, ja sam spremna djelit forumski svijet s Vama, te Vas umoljavam za ukinucem perme.

U nadi za boljim i vedrijim danima za sve, Vas ljubazno pozdravlja Vasa verica.


Jebote, vec sam se ispraksira :D
Baš je lijepo. :zubo:

Spremam u teku. U spomenar!
.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2014, 14:49

Whereabout » wrote:
Nisi, nisi. :D

Može ovako onda: Dobar dan. Ne znam da li znate ali ja sam na vlastiti zahtjev dobila trajni ban pa se naknadno predomislila. Jako mi je važno iz privatnih razloga da se vratim. Imam inače i rak. Ranije smo imali neka razilaženja u mišljenjima, ali jamčim da se to više neće ponoviti. Ne planiram vam više javno pisati što mislim o nekim problemima ili pogrešnim načinima, niti uopće pisati o svojim mišljenjima. Ako uočim da se moje mišljenje razlikuje od vašeg, to ću zadržati za sebe kako vas ne bih nepotrebno uzrujavala. Ako uočim da se slažemo u nečemu, gledat ću da to javno naglasim kako bi svi ljudi vidjeli da su naše stare nesuglasice izglađene i kako bismo postali prijatelji, po mogućnosti na Facebooku i inače. Nadam se da ćete uvažiti ovaj poziv na (za i u) bolje sutra. LP!

Nadam se da to nije istina, i da je napisano kao argument za. Napominjem da ne moras odgovorit, i da ovaj upis mozes preskocit.
Post Reply