što vas je danas nasmijalo

Razgovor ugodni, divan natenane
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 21:55

visekratni klon » wrote:
Ovo si rekao na temelju poznavanja mene, ne čitanja karte. :durica:
a dobro. kako os.. :kokice:
sta bi ti tila? detalje? sta kad sta znaci i kako i zasto i kuda i zasto ne, a zasto ovako, a zasto onako, a kako da je isti mars sa saturnom nekom ovo, nekom ono, po nekom ovo, apo nekom ono, pa jos malo drugacije? :D

ok, tebi nije sa saturnom nego jupiterom..ali zasto se menis talno cini da je sa saturnom? aj zasto..zasto, pitam ja tebe? :D
Last edited by ..a unda on 23 Nov 2013, 21:58, edited 1 time in total.


visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 21:57

..a unda » wrote: a dobro. kako os.. :kokice:
sta bi ti tila? detalje? sta kad sta znaci i kako i zasto i kuda i zasto ne, a zasto ovako, a zasto onako, a kao da je isti mars sa saturnom nekom ovo, nekom ono, po nekom ovo, apo nekom ono, pa jos malo drugacije? :D
:durica: :rofl:

Nitko neće da mi kaže lijepo kao drugima, nego u dvi riči sve. :tuzni:

:tuzni:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:04

visekratni klon » wrote:
:durica: :rofl:

Nitko neće da mi kaže lijepo kao drugima, nego u dvi riči sve. :tuzni:

:tuzni:
ma horoskopi se citaju..mislim, mogu se citat cili zivot. mos o svakome napravit horoskop od tri toma..
ono..napravis jedan..pa drugi..pa natalni, pa neki solarni, pa ovi oni, pa ove kuce, one kuce, pa usporedjujes, vrtis, gledas..pratis jel ti sta izmaklo..pa jel se sta moze bolje vidit, pa muljas, po dovedes stajacice, pa cvorove, pa ateoride, pa negdje se to vazi, negdje ne vazi..a sve to mora bit precizno..ono u zc. :D
falijes neki stupanj negdje, nekih dvajst minuta negdje i otra to poslije skorz negdje drugdje..:D
mislim, svasta nesto.. :kokice:
Last edited by ..a unda on 23 Nov 2013, 22:06, edited 1 time in total.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:05

..a unda » wrote: ma horoskopi se citaju..mislim, mogu se citat cili zivot. mos o svakome napravit horoskop od tri toma..
ono..napravis jedan..pa drugi..pa natalni, pa neki solarni, pa ovi oni, pa ove kuce, one kuce, pa usporedjujes, vrtis, gledas..pratis jel ti sta izmaklo..pa jel se sta moze bolje vidit, pa muljas, po dovedes stajacice, pa cvorove, pa ateoride, pa negdje se to vazi, negdje ne vazi..a sve to mora bit precizno..ono u zc. :D
mislim, svasta nesto.. :kokice:
Mogao si umjesto toga napisati toliko riječi o mojoj natalnoj. :raspa:

Idem leć, šta ću.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:06

..a unda » wrote:saturn, jupiter, kvot, nešto
Ne znam. Biće otaj drugi neki ljutiti znak, jel. :gaah: Ili mračni. :o
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:08

visekratni klon » wrote:
Mogao si umjesto toga napisati toliko riječi o mojoj natalnoj. :raspa:

Idem leć, šta ću.
aj ti lec, ali ja ti garantiram da to nije tvoja natalna. je, kao neka, ofrlje, ali nes bit puno pametnija s njom.. :D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:10

..a unda » wrote: aj ti lec, ali ja ti garantiram da to nije tvoja natalna. je, kao neka, ofrlje, ali nes bit puno pametnija s njom.. :D
A problem je što ja ne znam točan sat rođenja, jebiga... Zato je biće ofrlje. Ali su mi neke stvari pogodili, ovo da se pazim s kim imam posla :rofl: i još neke o idealiziranju u ljubavi i tako to.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:10

visekratni klon » wrote:
Ne znam. Biće otaj drugi neki ljutiti znak, jel. :gaah: Ili mračni. :o
..ma nema mracni, nema ljuti..mos imat sve slatko i svjetlo i odnese te java u cas, dis bija nigdi, sats radio nista.. :D

nije to bas tako.. ovo ide tu, ovo ide tamo. kad se to sve skupa dobro spari i popickara, onda tek vidimo cija majka crnu vunu prede.. :D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:11

..a unda » wrote: ..ma nema mracni, nema ljuti..mos imat sve slatko i svjetlo i odnese te java u cas, dis bija nigdi, sats radio nista.. :D

nije to bas tako.. ovo ide tu, ovo ide tamo. kad se to sve skupa dobro spari i popickara, onda tek vidimo cija majka crnu vunu prede.. :D
Ne plaši me, pokte. :o

A ne razumim se ja u to ništa. Ja sam samo upisala parametre. A kako ti znaš koaj je moja natalna? :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:13

visekratni klon » wrote:
A problem je što ja ne znam točan sat rođenja, jebiga... Zato je biće ofrlje. Ali su mi neke stvari pogodili, ovo da se pazim s kim imam posla :rofl: i još neke o idealiziranju u ljubavi i tako to.
ppa eto, znao sam.. sta ti ja govorim. kolko tocno znas sat rodjenja? plus minus pola sata, sat. petnajst minuta?
to u astrologiji moze bit vazno. mnogima nije jer djuturaju i onda to, ajd..ma nema veze, to je tu negdje, ..sve ima veze sve.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:16

visekratni klon » wrote:
Ne plaši me, pokte. :o

A ne razumim se ja u to ništa. Ja sam samo upisala parametre. A kako ti znaš koaj je moja natalna? :ne zna:
..ne znam koja ti je natalna, sta ja znam..il sam je zaboravio, sta li..ali ova mi je sumnjiva. ne znam zasto.

nema te tu sta strasit, sta cete strasit?
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:17

..a unda » wrote: ppa eto, znao sam.. sta ti ja govorim. kolko tocno znas sat rodjenja? plus minus pola sata, sat. petnajst minuta?
to u astrologiji moze bit vazno. mnogima nije jer djuturaju i onda to, ajd..ma nema veze, to je tu negdje, ..sve ima veze sve.. :D
A pojma nemam, navodno je između devet i po i deset navečer, ali ne znam jel to istina uopće. :facepalm: Ne znam di to piše, na rodnom listu, di li. Pojma nemam.
Ja sam stavila devet i četrdeset piem.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Nov 2013, 22:37

visekratni klon » wrote:
A pojma nemam, navodno je između devet i po i deset navečer, ali ne znam jel to istina uopće. :facepalm: Ne znam di to piše, na rodnom listu, di li. Pojma nemam.
Ja sam stavila devet i četrdeset piem.
..interpolirala si nepoznato? :kokice: ..oce to, oce, nisi jedina.. :D

ma cuj, u nekom kao, globalu, neki odnosi se ne mijenaju bas nesto radikalno, ali da ima veze, ima.
ne znam, ja sam sebi nekad sve radio na ruke..bez interneta, bez guugla, bez kompa, bez dzipiesa.. racunao korekcije, efemeride skoro ispravljao..ma sta skoro, ispravljao ih.. :D

jos uvijek mi je tako najdraze radit. ono..da radim to. :D
ok, ima nekih programa dobrih koji mogu ogromno olaksat, ali uglavnom ovim astro programima, nesto bas puno ne vjerujem.. :kokice:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

23 Nov 2013, 22:41

..a unda » wrote: ..interpolirala si nepoznato? :kokice: ..oce to, oce, nisi jedina.. :D

ma cuj, u nekom kao, globalu, neki odnosi se ne mijenaju bas nesto radikalno, ali da ima veze, ima.
ne znam, ja sam sebi nekad sve radio na ruke..bez interneta, bez guugla, bez kompa, bez dzipiesa.. racunao korekcije, efemeride skoro ispravljao..ma sta skoro, ispravljao ih.. :D

jos uvijek mi je tako najdraze radit. ono..da radim to. :D
ok, ima nekih programa dobrih koji mogu ogromno olaksat, ali uglavnom ovim astro programima, nesto bas puno ne vjerujem.. :kokice:
Svaka čast. :S

Idem sad stvarno. :zubeki: :zzz:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

24 Nov 2013, 02:02

a unda....daj nam savjete kako vršiš rektifikaciju karte! :xlux:
koje događaje gledaš pa naštimavaš?

mislim da je moje vrijeme u velikoj mjeri precizno zabilježeno, ali da je samo minuta razlike ispao bi mi drugi vladar 5 kuće, a to je bitno da znam što točno gledati u vezi :love:

:gaah:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

24 Nov 2013, 02:31

*Splenda* » wrote:a unda....daj nam savjete kako vršiš rektifikaciju karte! :xlux:
koje događaje gledaš pa naštimavaš?

mislim da je moje vrijeme u velikoj mjeri precizno zabilježeno, ali da je samo minuta razlike ispao bi mi drugi vladar 5 kuće, a to je bitno da znam što točno gledati u vezi :love:

:gaah:
pa eto.. sve je stvar pristupa..skole neke stila. moj stil je tezio perfekcionizmu. a to je bilo radi toga, jer sam se volio igrat s tim.. :D
gledat sto se dogadja u jednom, sto u drugom slucaju, tj, sto kad bih pristao na neku ili neciju toleranciju, dogovor, a sto kad bih bas sto preciznije racunao. i bilo je razlike, bilo je.
cuj, detalji cine zivot.. :D

a opet, kod nekih tih, granicnih upliva, odnosa, sve opet ovisi o kontekstu, koliko ce ta vrijednost imat znacaja u korelaciji i interakciji s ostalim. citava je to jedna kvantna nebeska mehanika..ne mos jedno pomaknut, a da sve nekako ne pomaknes, citav sustav, pa da se to opet samo nekako ne razmjesti, ne uskladi, ne uspostavi svoje nove odnose. sve je to povezano, taknes u jedno, taknuo si u sve, pa i dalje..:zubo:
sve te granicne neke vrijednosti imaju karakter, mijesaju karakter, evoluiraju mijesajuci principe i karakter svih tih okolnih bliskih nositelja. sto ce prevagnut i kako, e to je vec..kako ko uspije povezat.

mozes i imat relativno ciste, jasne situacije, ali slabe i neki ascedent, neki znak, neka kuca, tranzit, jednostavno podlegnu pod jace uplive, tako da nije uopce rijetko, cak i u toj zodijackoj osnovi (tri su znaka ipak potpuno ljudska, a i cetvrti, ofijuh..zmijonosac, koji je nepravedno nekako izopcen), da netko ima slabe karakteristike znaka u kojem je rodjen, a da dominira neki drugi znak, ascedent ili bilo sto jako ako se nadje..

reketifikaciju bi ti, jel? :D ..nismo ni zinuli, a vec bi izvrcali svijet naopako? :D

sve se gleda, sve, mislim..narocito detalji..sto detaljnije to bolje. treba tu imat, dosta iskustva, a i talenta, a i vremena i volje..treba cak i svoj rad neki pratit, iskustvo ako se ima, tj stvarat ili jos bolje..uocavat nova pravila. sve igra..od najfinijih tockica, stajacica..pa do mageljanovih oblaka..brzih prelaza, prolaza..
onako, te rektifikacije dodju nesto kao forenzika.. moras bit detektiv, razmisljat, povezivat, uocavat nesto sto je ocito, pred tobom, a ne vidis odmah i sve to jos u ogledalu.
fizicki izgled, psihicki izgled, gestalt, zdravlje, okolinu.. e, pa do kraja. :D
ali, cuo sam da je moguce..vidio cak i moram priznat da mi je to bilo malo,ono, zastrasujuce. nije da sam bas nesto od nekih velikih astroloskih vjernika. imam neke ideje, dopustam neke mogucnosti, ali.. ono, jedno je kad se igras pa nabadnes nesto, iskoincidira nesto, poklopi se, pa se veselis, a drugo je kad neko skida ko one kore ko da kapulu cisti, pa ne znas..jel te zajebaje, jel ti osobnu nekako ukrao, jel radi za ciju, jel te uvatio u djir..koji kua..:D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

24 Nov 2013, 09:55

A jel može astrologija pomoć kod nekih odluka i događaja, ono da ti jasno pokaže- ako napraviš to, bit će ti to, ako napraviš to onda to? Da, da, moje kontrolfrikstvo bi rado upregnulo astrologiju u svoj mlin. :tuzni: :zubo:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

24 Nov 2013, 10:13

Éowyn » wrote:Dobro ajde, fulali su za ono bistra :P

Ja poštujem bivšeg šefa kao konstituciju :mirko:

Zadovoljan?
Ko Stipe Mesić. :raspa:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

24 Nov 2013, 10:38

visekratni klon » wrote:A jel može astrologija pomoć kod nekih odluka i događaja, ono da ti jasno pokaže- ako napraviš to, bit će ti to, ako napraviš to onda to? Da, da, moje kontrolfrikstvo bi rado upregnulo astrologiju u svoj mlin. :tuzni: :zubo:
pa, po nekim teorijama moze, iako se ne radi tu o tome bas tako, jer onda astrologija ne bi imala smisla.. mislim, ako i ovako ima.. :zubo:
..ok, aj, nekog kao ima..meni barem.:D
..tu ti se vise radi o tome..kako bih to nekako rekao, o preklapanju nekih ciklusa, putanja, u prostoru i vremenu, pa onda astrologija ukazuje na njih, na te neke..ne znam, kriticne ili neke znacajnije tocke, pa da onda nekako, budemo barem njih svjesni, ako vec ne mozemo utjecat na njih.
s tim se teorijama, s tim se gledanjem bas nesto i ne slazem, a ne razumijem bas ni potrebu neku za tim.. mislim, treba malo stat na balun i zapitat se..ko bi ustvari htio znat svoju sudbinu..ili buducnost? cemu? zasto? mislim, ono..jel..

astrologija, kao i slicne neke ljudske djelatnosti, teznje, trazenja, razumijevanja, osnivaju se na tom nekom..necu rec bas fatalizmu, ali na nekoj pred-odredjenosti, na nekim tim fiksnim ili cak linearnim sustavima, jer nam je tako lakse, na takvoj platformi nesto pokusat objasnit ili mozda, ne znam, misticizmon nekim cak postici i neku korist, moc ili barem uvjeriti druge d aje imas, sto ti na kraju na isto dodje.. :D

ono, od astrologije ima puno laksih den if nacina, uzroka i posljedica (ako cemo takvom uzr-poslj logikom gledat), po kojima se mozemo ravnat i..ne znam..kvalitetnije zivjet?

ako cu bit jos malo dosadan i ponavljat se, ipak je astrologija, ako nista drugo.. necu rec temelj, ali jedan zanimljiv, lijep pokusaj projeciranja svijeta, ono u lajerima, slojevima. treba uvijek imat na umu da su magija i znanost puno vise povezani nego sto se misli i da je znanost upravo zato i magicna jer je proistekla iz takve jedne vrste gledanja na svijet sa cudjenjem. za razliku od religije i mistike, koja uvijek zeli nekako preskakat neke faze, varat, obmanjivat, vladat, imat moc.. :D

da je to tako kao sto ti kazes..sta ti mislis, da ne bih do sad vec barem jedan put trazio brojeve lota? :D

ali, astrologija moze pomoc da bolje upoznamo sebe, da imamo to jedno ogledalo, pa da onda nekako treniramo sebe, prepoznajemo, usmjeravamo se..osim toga..mi smo malo otupjeli, usvakodnevnicili smo se, imamo nase neke vrlo zemne i konkretne probleme i zaboravimo pogledat gore, an tu projekciju, na nocno nebo..ne na zvijezde, nego.. put zvijezda i svaceg jos sta luta, krece se, vibrira..izgubili smo osjecaj koliko je svaki nas pogled put gore, pogled na nas ustvari..koliko je to fascinantno, koliko smo mi fascinantni bas u tom trenutku, kad pogledamo put gore i..ostanemo bez rijeci, jer tek smo onda ono sto mislimo sebi, dio tog sveg neceg oko nas, dio tog pulsiranja, kaosa..a mi to sve gledamo i pokusavamo uociti red..pokusavamo tu carobnost nekako opisati, izreci..ukrasti je malo za sebe, podijeliti s nekim taj dozivljaj nocnog neba, neceg po cemu se mozemo orijentirati, ploviti..neceg sto nas stavlja na mjesto kibernauta. eto, zato je meni astrologija lijepa, lijepa prica, skola lijepe price..vise mi se svidja ta carobnost, ta masa pitanja, nego neka plitka ili plicija sudbinizacija ili religizacija i takve vrste odgovora, a svaki odgovor je terminirana misao, jedan mali nestanak..smrt.. :D

..ne stici, nego putovati.. navigare necese est..:D
Last edited by ..a unda on 24 Nov 2013, 10:44, edited 1 time in total.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

24 Nov 2013, 10:44

Divno si to rekao. :)

Ma ja sam nekad nestrpljiva, a i trenutno sam na prekretnici (ne samo u vezi onog očitog i svima vam poznatog, faksa) i nekad bih jednostavno voljela znati jesam li ispravno postupila ili napravila kardinalnu grešku iako znam, postoji i mišljenje da ne postoji nešto kao takva greška nego je svaki put ispravan valjda samim time što je tvoj i tako dalje. Ali isto se ne mogu ne zapitati zašto sam ulagala neke resurse zadnje tri godine u neke stvari i onda pred finalizacijom završila jako loše, anksiozno, poraženo, panično :facepalm: :zubo: i odustala od svega. Znam, trebala jesam ulagati radije u faks, ali svejedno me boli, šta ja znam. I onda tražim okolo odgovore i pokušavam skužiti nešto. Pa mi se učinilo da možda astrologija ima odgovor. Trenutno sam tabula rasa na ničemu, bez ičeg i ikog. :rofl: :facepalm: Dobro vrijeme za završit faks. :zubo: Ali da me muči ovo drugo, a muči me, jebiga.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

24 Nov 2013, 11:17

visekratni klon » wrote:Divno si to rekao. :)

Ma ja sam nekad nestrpljiva, a i trenutno sam na prekretnici (ne samo u vezi onog očitog i svima vam poznatog, faksa) i nekad bih jednostavno voljela znati jesam li ispravno postupila ili napravila kardinalnu grešku iako znam, postoji i mišljenje da ne postoji nešto kao takva greška nego je svaki put ispravan valjda samim time što je tvoj i tako dalje. Ali isto se ne mogu ne zapitati zašto sam ulagala neke resurse zadnje tri godine u neke stvari i onda pred finalizacijom završila jako loše, anksiozno, poraženo, panično :facepalm: :zubo: i odustala od svega. Znam, trebala jesam ulagati radije u faks, ali svejedno me boli, šta ja znam. I onda tražim okolo odgovore i pokušavam skužiti nešto. Pa mi se učinilo da možda astrologija ima odgovor. Trenutno sam tabula rasa na ničemu, bez ičeg i ikog. :rofl: :facepalm: Dobro vrijeme za završit faks. :zubo: Ali da me muči ovo drugo, a muči me, jebiga.
dakle, vidis.. tebi treba podrska, saveznik..neko tko ce ti rec..vidis, dobro si to napravila, a ne horoskop.
uostalom, to ti se iz ove karte i moze vidjet jer se ne radi tu samo sad, trenutno nekoj, kako ti kazes..prekretnici.
svaki dan su prekretnice svakom, ali malo oguglamo i rutinirano im pristupamo, jer.. popizdili bi da smo svaki dan deset puta svjesni..gle, na prekretnici sam. mislim, os zivit il ces se prekretat? :D
..ali, da nakupe se te prekretnice, nagomilaju s enekako ili mi jednostvno budemo nesto osjetljiviji pa nam te prekretnice izgeldaju kao nesto sad, sto ce nam odredit buducnost.
mislim, oce, bilo kakva odluka ce utjecat na nasu buducnost, cak i tudju mozda..ili cesto, ali drugo je to sto bi mi htjeli da nam ta odluka bude dobra za nas.
e, tu je vec problem u startu sto mislimo pod dobrim za nas..i u kojem periodu, kad, sto mi zelimo od sebe i jel to sto sad zelimo od sebe, bas ono, neka super odluka, iako cemo mozda neko vrijeme biti zadovoljniji sobom, ali dugorocno moze bi, ono, katastrofa.. :D

ona karta gore, ako je tvoja, dosta je nekako..kontrastna, tj ima rupa, ali s druge strane ima i dosta toga sto moze te rupe pokrpat, pa zasto to ne iskoristit? a za to treba se malo osnazit, a ne prepustit.
mislim, ako se i prepustis, nece bit nista to nesto uzasno, ali eto, steta kazem, kad vec astroloski imas tih nekih prilika, prednosti. neki ljudi nemaju ni to..ili cak..nemaju to, nemaju kud, jebiga..
zato sam i rekao, za to napravit treba malo i rada..mozes se prepustit tom nekom kontrastnijem pandanu, dijelu..ili dijelu sklada tebe, ali uz malo tog nekog rada, prisile, volje..mos dobit puno vise zadovoljstve nego..aj, necu bas rec nego stozasluzujes :zubo: , ali sam htio rec d aimas po ovoj karti dobre kost benefit mogucnosti, tj da ce ti se vratit i vise nego dovoljno, vise od onog koliko ces tom nekom ustrajnoscu mozda uloziti. zato sam i rekao ukratko, red, rad i stega, ali ne iz vana, nego ona koju ces ti sama sebi odrediti. da je lako, nije. nekom su ti neki astroloski uplivi nekako tezi, nekom nekako laksi u nekom dijelu ili periodu.
a da neke teske, spore planete nekom dugo vremena olaksavaju, a nekom duze vremena otezavaju, a je, tako je stas sad. za neke stvari treba vremena. mislim, mos ti forsirat, ali ako nece, ma mos ga jebat.
ono sto mozes jest to.. disciplina, baratat s cim mozes i cekat dok taj neki spori upliv od negdje ne izadje, dok ne prodje..i bit spreman onda to iskoristit, a ne jos trosit vrijeme na neki oporavak dok se ne odsamutimo od sveka toga.
mislim, sta ono.. imas neptuna koji vec..sta ja znam, sezdeset, kolko vec astroloskih godina jebe citav svijet, ne samo tebe ili mene, i stas sad..tako se namistilo, treba cekat, ko dozivi pricat ce..ocu ja puvat u njega da on brze krene i da se makne i d adodje u neki povoljniji polozaj? ..ko ga jebe. ako bude trebalo izbrisat cemo i njega s popisa planeta..pa nek onda on cara kolko oce.. :D
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

24 Nov 2013, 11:26

Imam Neptuna u jedanaestoj kući. Kaže Gugl:
Često srećemo pojedince koje je Neptun podigao do neslućenih visina kreativnog stvaralaštva, da bi ih nakon toga srušio u najdublje blato ponižavajućeg samosažaljenja.
Je, to je to. :facepalm: :zubo:

I da imam prijatelje koji piju i drogiraju se. :facepalm: :rofl: :S

Ok.

edit: ček ne, kaže u prvoj. Nešto sam kri vo.
Neptun u prvoj kući
Ukazuje na osobe koje su sklone da nešto kriju i čuvaju tajnu u sebi. One teško pronalaze sebe, zbrkane su i nemaju jasan cilj pred sobom. Imaju veoma delikatan i osetljiv nervni sistem. Njihova priroda je takva da ispoljavaju širok raspon osećanja, od duboke depresije do nekontrolisanog ushićenja. Nesebične su i osećaju veliku ljubav prema čovečanstvu. Čeznu da putuju u daleke i egzotične zemlje.
Ovaj, ,ma nisam stalno na prekretnicama nego sam ostavila udrugu u kojoj sam nekog kurca radila i sad sam opet obično malo drvo. :zubo:

Kako misliš kontrastna?

Ovo da će mi se isplatiti, misliš, vratit će mi se uloženo u faks... :misli: Moguće, ajd, da se i meni bar nešto vrati. :zubo:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

24 Nov 2013, 11:39

Kada je lose aspektovan i "ostecen" donosi obmane, prevare, sklonst ka razlicitim porocima, uslovljava mentalne bolesti i psihicke poremecaje, navodi na samounistenje, deluje fatalno i autodestruktivno -- to je energija koja "otrovno" razara dusu i psihu, deluje iznutra, nevidljivo i neuhvatljivo, kraj je uvek tragican, spektakularan i veoma dramatican.

:tuzni:

Kako znati da je loše aspektiran?

Hm, ovo ima smisla, moja žeđ za poznatošću. Ali očito je loše aspektiran kod mene. :zubo:
Negativno aspektovan - Uspavani ste ili se prepuštate osećaju da neko u vama drema. Pozitivno aspektovan ili u dobrim aspektima sa Suncem, Mesecom, daje popularnost, Tv zvezde - more ljudi vas poznaje.
Znači, planet umjetnosti.

Jebote, i taj planet mi je u prvoj kući. Nije čudo da sam ovakva. :rofl: :durica:
Čini se da ću ja onda teško pobjeći svojim autodestruktivnim porivima i življenju toga kroz hobi i živjeti neki normalan praktičan život. :tuzni: Bili su neki onda u pravu. :tuzni:
To je oblast koja će na neki svoj način nestati iz vašeg života. I dobro je ukoliko bude tako, jer ćete biti u toj sferi jako razočarani (sobom).
Kamo sreće. :S
NEPTUN U 1 KUCI:Polje ega ga udomljuje kao što pozornica postavljena radi glumca ocrtava njegovo snalaženje u svijetu u kojem se našao.Ovdje se Neptun može preobraziti u magično biće umjetničkog izražaja koje se uskoro iskazuje svijetu kao savršeni fantom,maska koja skriva nečiju pravu narav i koja u tuđim ulogama pronalazi samog sebe,a cjelovitu osobnost nikada ne razvija.Karizmatičnost i privlačnost ovog Naptuna privlači ljude, no njegova oceanska promjenjivost može slomiti samog sebe na stijenama.
Čru. :tuzni:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

24 Nov 2013, 11:58

..a jebote, tebi najbolje nista ne govorit. to sam ono, onako spomenuo neptun. a sta bi tek bilo da sam spomenuo saturn? pa usrala bi se.. :D :D

kako to lako ide, a? neptun prva kuca..locem. treca kuca..locu. sedma kuca..locemo u dobru i zlu.
ma cas posla, imas planet, imas kucicu, otvori ladicu, sve u njoj pise i to je to.. :facepalm: :D
Last edited by ..a unda on 24 Nov 2013, 12:02, edited 2 times in total.
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

24 Nov 2013, 12:00

..a unda » wrote:..a jebote, tebi najbolje nista ne govorit. to sam ono, onako spomenuo neptun. a sta bi tek bilo da sam spomenuo saturn? pa usrala bi se.. :D :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Piše i da je anestezija opasna za mene, a lipo sam ja ćaći rekla kad me tjerao da operiram devijaciju septuma da ću ja otegnut na tom stolu. :ne zna:

Majko mila, prestravljena sam. :tuzni: Cijeli život ću biti patnički umjetnik ne bog zna kako talentiran doduše i onda će me netko na kraju otrovati il nešto. :tuzni:

Zajebavam se, to moja anksioznost progovara iz mene. :zubo: :facepalm: :zubo:
:ide guglat saturn:
Post Reply