Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje
Éowyn » wrote:Znači ne izgledam kao Jansa Zlokić u boljim danima?![]()
Meni je frizura super, iako je ispala sasvim drugačija od onoga što sam pokušavala objasniti frizerki.
Ja Jasnu Zlokić pamtim po nekim drugim frizurama, tako da - ne
Dobra je frizura sam mi se čini teška za održavanje, tj. da se lako zaleži i onda ju jedino možeš prat
Jeblue » wrote:![]()
Ja Jasnu Zlokić pamtim po nekim drugim frizurama, tako da - ne![]()
Dobra je frizura sam mi se čini teška za održavanje, tj. da se lako zaleži i onda ju jedino možeš prat
Zapravo frendica mi je poslala ovu sliku http://www.supermusic.sk/obrazky/160762 ... 721833.jpg iako ja i dalje ne vidim nikakvu sličnost
Desire makes slaves out of kings.
ček, što nisi ti smeđeplava? barem te se takve sjećam
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Nisam
Sad sam neočekivano drečava s primjesima ljubičaste, onakve kakvu stare bakice imaju kad se bojaju na trajnu, krasna jedna nijansa koja izvlači svo žutilo lica
Da ne govorimo da mi je skurilo kosu 
Nisam prvi put crvena, ali ovo nije bio plan
Margarita, koje ovako - žuto ili narančasto? Narančasto mi se čini zgodno
Nisam prvi put crvena, ali ovo nije bio plan
Margarita, koje ovako - žuto ili narančasto? Narančasto mi se čini zgodno
Preporučam ovakav prekokrasan stajlingblue » wrote:NisamSad sam neočekivano drečava s primjesima ljubičaste, onakve kakvu stare bakice imaju kad se bojaju na trajnu, krasna jedna nijansa koja izvlači svo žutilo lica
Da ne govorimo da mi je skurilo kosu
Nisam prvi put crvena, ali ovo nije bio plan![]()
Margarita, koje ovako - žuto ili narančasto? Narančasto mi se čini zgodno
http://img87.imageshack.us/img87/2536/e ... blabla.jpg
Desire makes slaves out of kings.
Margarita » wrote: Žuto s narančastim vrhovima.
Pa to bi ti moglo dobro stajati
Za cikla boju nisam baš sigurna da dobro stoji ikome
Éowyn i Euklid lako se vama s poružnjenom osobom zajebavat
Zato idem kod frizera
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
Ajme, vidiš. Ako ikad odlučim pustiti kosu, otići ću u jednu od tih zemalja pa ću hodat zamotana u onoj nakaradnoj ni-na-nebu-ni-na-zemlji fazi. Isplativije nego pusti otok, pretpostavljam 
Zato što se zamotanima nitko uopće ne obraćaPero » wrote: Zašto si bila zamotana? Pa tamo žene normalno hodaju i zamotane i nezamotane. Nije to Saudijska Arabija.
Osim toga, nekima su zamotane toliko srcu prirasle da ponekad ako si zamotana ne moraš plaćati kavu, čaj, ulaznice za neke objekte, dobivaš na poklon sitnice na bazaru i tako
Desire makes slaves out of kings.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest

