Što na umu, to na drumu.

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 27 Jul 2012, 11:09

kukuriku » wrote:odurano sam lijena i beskorisna. a ne bih smjela biti. :mama:
Pročitao sam lijepa i beskorisna... :)


User avatar
kukuriku
Posts: 2498
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

Post 27 Jul 2012, 11:14

karambol » wrote:
Pročitao sam lijepa i beskorisna... :)
da sam lijepa ne bih bila beskorisna. ljepota je, naime, uvijek korisna.
Nek(v)arljiva.
Dinja
Posts: 196
Joined: 01 Mar 2012, 12:40

Post 26 Aug 2012, 11:47

Mejl je stigao.
U njemu su bile rijeci i 6 usklicnika.
Neki tamo švabo ni znao nije sto ce se dogoditi stisnuvši send.
Rasplakala sam se. I plakala i plakala i ni 'bletice me smirile nisu. Kroz mozak su mi isle misli, brzinom puža. Nisam spavala. Sunce me trgnulo.
Sjetih se kajle. Kako posloziti stvari u glavi.
Ma rekoh si, nikakve vajde od tvoje glave.
Da ista vrijedi ta tvoja siva tvar, ne bi bila di jesi.
A siva tvar mi odgovori: sto ti tocno ocekujes od mene?

Baby steps, malo po malo, cmi po cma.
Ne znam sto bih.
Pa si rekoh-dvije kutije. Na dan. I jesam.
Pa jos dvije, i jos dvije...
Cucumis melo vulgaris
Dinja
Posts: 196
Joined: 01 Mar 2012, 12:40

Post 26 Oct 2012, 22:30

He, nu ovo iznad. :D
Iiiiiii, good riddance. :D


Nego, idemo dalje.

Negdje sam vam obećala postati sliku nadgrobnog spomenika s merđom.
Ne mogu naći temu, o trešu, mislim.
Ugl, evo.


http://i1288.photobucket.com/albums/b49 ... ef4630.jpg
Cucumis melo vulgaris
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 26 Oct 2012, 22:44

Dinja » wrote:He, nu ovo iznad. :D
Iiiiiii, good riddance. :D


Nego, idemo dalje.

Negdje sam vam obećala postati sliku nadgrobnog spomenika s merđom.
Ne mogu naći temu, o trešu, mislim.
Ugl, evo.


http://i1288.photobucket.com/albums/b49 ... ef4630.jpg
Uf,uf, jelenskih mi rogova...moj ce biti s audijem i krugovima...eh, i metalik, u boji...
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 26 Oct 2012, 22:52

-
karambol » wrote:
Uf,uf, jelenskih mi rogova...moj ce biti s audijem i krugovima...eh, i metalik, u boji...
Moj s petokrakom. Stara komunjara. Kenjam, ne želim kamenje. Čekam novi zakon da me smiju rasuti u more.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pero
Posts: 2166
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

Post 26 Oct 2012, 22:53

Margarita » wrote:-
Moj s petokrakom. Stara komunjara. Kenjam, ne želim kamenje. Čekam novi zakon da me smiju rasuti u more.
Počela si s petokrakim felgama...
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 26 Oct 2012, 22:58

Pero » wrote: Počela si s petokrakim felgama...
Ne zvuči dobro. Ili je praktično. Ako se s tom felgom negdje smandrljam i završi mi na glavi, samo me tako ostavite.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pero
Posts: 2166
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

Post 26 Oct 2012, 22:59

Margarita » wrote: Ne zvuči dobro. Ili je praktično. Ako se s tom felgom negdje smandrljam i završi mi na glavi, samo me tako ostavite.
Ožalošćena porodica.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 26 Oct 2012, 23:03

Margarita » wrote:-
Moj s petokrakom. Stara komunjara. Kenjam, ne želim kamenje. Čekam novi zakon da me smiju rasuti u more.
Tak su i Janis Joplin rasipali, ne?

Glavno je da me skurenog ne cuvaju doma u vitrini. To mi je sick. Na kraju te neka dementna bakica metne u pilecu juhicu jer pomisli - poglec mene tulavu, kupujem, a doma puna skatula papra stoji...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 26 Oct 2012, 23:05

Ja bi samo da izgorim - sigurno je sigurno :hekla: Poslije nije bitno.
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 26 Oct 2012, 23:06

karambol » wrote:
Tak su i Janis Joplin rasipali, ne?

Glavno je da me skurenog ne cuvaju doma u vitrini. To mi je sick. Na kraju te neka dementna bakica metne u pilecu juhicu jer pomisli - poglec mene tulavu, kupujem, a doma puna skatula papra stoji...
Joj, pričala mi frendica kako je oca tako držala u dnevnoj sobi zbog birokracije. A poslali su joj ga u kuverti poštom iz Australije. Plakale smo i smijale se dok mi je pričala.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 26 Oct 2012, 23:12

Margarita » wrote: Joj, pričala mi frendica kako je oca tako držala u dnevnoj sobi zbog birokracije. A poslali su joj ga u kuverti poštom iz Australije. Plakale smo i smijale se dok mi je pričala.
Meni je to umiranje cisti cirkus, tak i tak... Imam i ja nekoliko tih prica s umrlima zbog kojih se rasplaces od smijeha...na kraju, jel'?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 27 Oct 2012, 00:01

meni je pak želja da mi pleh muzika odsvira ovu za kraj
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 27 Oct 2012, 00:19

Meni ovu

"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
ali
Posts: 5028
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

Post 27 Oct 2012, 00:51

Meni je dosta i ova

Al sumnjam da ću je dobit :rofl:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 27 Oct 2012, 01:52

ne znam što želim da mi sviraju :rofl:

sad ste mi dali za misliti :facepalm: :D

ova Margaritina mi je ok
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 27 Oct 2012, 19:05

Ne moze.

Vidis da je zauzeta.

Nadji neku svoju.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 27 Oct 2012, 23:49

Euklid » wrote:Ne moze.

Vidis da je zauzeta.

Nadji neku svoju.
Ne može se rezervirati ni mjesto u tramvaju a kamo li pjesma. Pjesme ni ljude ne možeš zauzeti. Osim toga, kad je ja iskoristim, izaći će iz mode, pa će opet ući u modu dok Pješčana dođe na red.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Dinja
Posts: 196
Joined: 01 Mar 2012, 12:40

Post 26 Nov 2012, 18:53

Majka je otišla na Bavaria voltex Co.prezentaciju.
Zove me da li kupi osvježivač/omirišivač/dezinfektor zraka.
Rekoh, ne.
Baš me zanima koju pizdariju će doma donijeti. :facepalm:
Cucumis melo vulgaris
  • Information