Što na umu, to na drumu.

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 23 Jul 2012, 06:28

Ajme, avatar. :cerek: :cerek:


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 23 Jul 2012, 08:29

Almost Rosey wrote: Oprosti, stvarno nisam :ne zna:
cak i da je istina

ovo sto si napisala

tvoj odgovor je trebao biti

dijametralno suprotan

jer barem sam pokusao

poslati dasak topline

a sada se osjecam

ko pokisla kokos

kao ti
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 23 Jul 2012, 08:39

Rosey, kad s'vatis da ti sve to nije vazno, bit' ce ti merak zivit... :zubo:
User avatar
baja
Posts: 4122
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

Post 23 Jul 2012, 10:26

Euklid » wrote: .....

jer barem sam pokusao

poslati dasak topline

a sada se osjecam

ko pokisla kokos

kao ti
aaaa Image

Rosey, ubila si ga k'o kukca :zubo:
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 23 Jul 2012, 12:42

Euklid » wrote:
jer barem sam pokusao

poslati dasak topline
Pokušavati je stvar srca,
uspijevati - stvar iskustva.
Uspjesi su mi dragi
ali pokušaji slađi.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 17:52

Euklid » wrote: cak i da je istina

ovo sto si napisala

tvoj odgovor je trebao biti

dijametralno suprotan

jer barem sam pokusao

poslati dasak topline

a sada se osjecam

ko pokisla kokos

kao ti
Želiš li razgovarati o tome?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 23 Jul 2012, 18:12

Almost Rosey wrote:
Želiš li razgovarati o tome?
samo ako boli...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 23 Jul 2012, 18:44

Almost Rosey » wrote:Umorna sam, nezanimljiva, prazna, bezvoljna, sama i usamljena.

[plahta]

Prijateljska riječ, je li to previše?
Golemi zagrljaj.
gonj špadi
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 21:39

klonka » wrote: Golemi zagrljaj.
:grli:
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 23 Jul 2012, 22:36

Almost Rosey » wrote:Umorna sam, nezanimljiva, prazna, bezvoljna, sama i usamljena.
:tuzni:

Isto.

Pretpostavljam ljubav... Kako je naporno biti tako posran.


Ej, i nemoj se pobogu farbati takve volje :zubo: .
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 22:52

zeleni zub » wrote:
:tuzni:

Isto.

Pretpostavljam ljubav... Kako je naporno biti tako posran.


Ej, i nemoj se pobogu farbati takve volje :zubo: .
I je i nije ljubav.
Nije sa mnom. I s jedne mi strane jako nedostaje i želim ga gledat i slušat i grlit i svašta, a s druge, imam previše vremena za razmišljanje. Bljeh.
A i dosadno mi je i usamljena sam ovdje.
I da, to što mijenjam boju kose je još jedan od "simptoma" da nešto nije kako treba.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 23 Jul 2012, 22:53

oš da ti složimo kakvu listu koja će ti prebaciti pažnju na nešto drugo?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 22:56

Pješčana » wrote:oš da ti složimo kakvu listu koja će ti prebaciti pažnju na nešto drugo?
Listu čega?
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 23 Jul 2012, 22:59

listu ideja, želja, obaveza
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 23:13

Mislim da je vrijeme da me netko pošalje kopat kanale or sth.
Srećom, ovih dana kiši, kosit ću na ladanju.
Skužila sam da mi putovnica istječe (ističe?) početkom kolovoza pa ne mogu ni do Berlina uteć. Mrgh.
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 23 Jul 2012, 23:15

Šta si mislila u posjetu Dylanu? :rofl:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 23 Jul 2012, 23:16

:rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 23 Jul 2012, 23:17

Rosey, a jel će brzo doći?

Unazad par dana sam bila u kazalištu, u noćnom izlasku, kave, pive, kućna druženja, čitala stripove, beletristiku, literaturu, skidala nove filmove, tražila novu muziku, trčala, rolala, biciklirala, išla uzbrdo, išla doktorima, spremala, bila u kinu, druženje s familijom... i ništa...
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 23:23

BoDerek » wrote:Šta si mislila u posjetu Dylanu? :rofl:
:gaah: :rofl:

Ajd, barem me nasmija :D

zeleni zube, doći ću ja njemu (ja sam i otišla :) ). Kažeš, ništa? A ja sam mislila da je problem u dokonosti.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 23 Jul 2012, 23:28

A da, ništa...
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 23 Jul 2012, 23:37

zeleni zub » wrote:A da, ništa...
Stvarno ne znam ništa pametno napisat :grli:

Proći će.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 23 Jul 2012, 23:42

:)

Bude.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 24 Jul 2012, 09:45

zeleni zub wrote:Rosey, a jel će brzo doći?

Unazad par dana sam bila u kazalištu, u noćnom izlasku, kave, pive, kućna druženja, čitala stripove, beletristiku, literaturu, skidala nove filmove, tražila novu muziku, trčala, rolala, biciklirala, išla uzbrdo, išla doktorima, spremala, bila u kinu, druženje s familijom... i ništa...
jebote, predivno
bas ti zavidim

da bar mene hoce tak supit
'if you fall, i'll be there' (floor)
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 26 Jul 2012, 23:30

Ma je, nije super, to je tupavo stanje. Slike naokolo se pomiću, neka vreva, a u biti ti je svejedno di si jer si mislima na istom.
User avatar
kukuriku
Posts: 2498
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

Post 27 Jul 2012, 11:02

odurano sam lijena i beskorisna. a ne bih smjela biti. :mama:
Nek(v)arljiva.
  • Information