MMORPG

Računala, IT, nove tehnologije, gadgeti...
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 22 Feb 2012, 11:45

Kad smo već kod PvP-a, ovo zvuči prebolesno:

http://www.arena.net/blog/mike-ferguson ... d-vs-world


User avatar
slafko
Posts: 623
Joined: 19 Oct 2011, 08:57

Post 22 Feb 2012, 19:05

Njabzore, odi originalni GW odigrat dok dvojka ne izađe. :D
When I came to Spain and I saw people partying I thought to myself: What the fuck!?
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 22 Feb 2012, 19:08

Slafko. Suti.

:o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 23 Feb 2012, 07:57

slafko » wrote:Njabzore, odi originalni GW odigrat dok dvojka ne izađe. :D
I has no account. :D
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

Post 11 Mar 2012, 16:53

Upravo downloadam runes of magic. :D
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 20 Mar 2012, 15:42

Upala u Betu GW2!!! :lux: :xlux: :lux: :xlux:

Pogodite tko NIJE upao. :unda: :vidiga: :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 21 Mar 2012, 09:15

Morticia » wrote:Upala u Betu GW2!!! :lux: :xlux: :lux: :xlux:

Pogodite tko NIJE upao. :unda: :vidiga: :rofl:
Znam ti user i pass. :zubo:
Undertaker Cro
Posts: 2
Joined: 03 May 2012, 10:10

Post 03 May 2012, 10:13

Poz svima!

Samo da javim da je WoR jos uvijek ziv :)

Inter i ja igrali prvi beta weekend i podosta smo razocarani sa PvP-om :(

Sve vise lici na neki losi WoW klon koji ima noob friendly PvP...

Jel igro jos neko od vas na beta weekendu?
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 03 May 2012, 11:00

Pozdrav WoR-ovcima. :D

Jes, igralo se. Uglavnom PvE (eventovi i sl.)
Jeste probali strukturirani PvP ili WvWvW?

Uglavnom, skillset se čini dosta ograničen u odnosu na GW1, ograničen si i skillsetom oružja i healing slotom, skillova ima manje i slično. Sve se čini nekako sporije. S obzirom da nema monka, čini mi se, ovako odokativno, da će combat biti manje dinamičan.
Btw, uopće mi ne liči na WoW klon, barem što se PvE-a tiče (jbg ja sam carebear :D).
Undertaker Cro
Posts: 2
Joined: 03 May 2012, 10:10

Post 03 May 2012, 12:20

Ukratko, ako ce se PvP svodit na capture point fore, onda ce suxat gadno.

Moj opci dojam je ko da sve sto je valjalo u GW1 PvP-u nisu prebacili u dvojku(razlicitost buildova, dedicated heal...).

No nadam se da ce BW2 pokazat neki napredak u ranked pvp tj tournamentu modu :)
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 03 May 2012, 14:19

Nekako mi se čini da neće biti frenetičan kao u GW1...
User avatar
Tyden
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2011, 09:31
Location: Zagreb

Post 07 May 2012, 09:00

Undertaker Cro » wrote:Poz svima!

Samo da javim da je WoR jos uvijek ziv :)

Inter i ja igrali prvi beta weekend i podosta smo razocarani sa PvP-om :(

Sve vise lici na neki losi WoW klon koji ima noob friendly PvP...

Jel igro jos neko od vas na beta weekendu?

Oooooo, astiga unda :zubo:, si ti živ? :D Zadnji put kada sam bio online pisalo je da neki nisu bili po godinu dana online (koji sam ja u guildu neću reći :zubo:)

Ja upao u betu, dl-ao klijent i na kraju zaboravio da je to taj vikend :zubo:. Nisam još preorderao, nisam siguran kada igra izlazi, znam samo da nije tako skoro, a i nikola mi je potvrdio, on je preorderao :D. Uglavnom, imam još cajta.

Za sada sam preorderao Diablo 3, taman nešto za povremeno igranje gdje ne moram razmišljati o pretplati :).
Ze. » wrote:Nekako mi se čini da neće biti frenetičan kao u GW1...
Zašto frenetičan? Pa samo je trebalo odbrojavati sekunde i sve savršeno sinkronizirati :zubio:.
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 07 May 2012, 09:05

Pa naspram GW-a, WoW combat mi je slow motion.

Što se releasa tiče, Algoritam ima "spoiler":

http://www.algoritam.hr/?m=6&p=proizvod ... &id=152648

:D

Pisalo je ranije i da će GW2 beta event biti 20.4 ranije, dakle cure informacije koje ArenaNet nije službeno pustila u opticaj.
User avatar
Tyden
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2011, 09:31
Location: Zagreb

Post 07 May 2012, 10:04

Da se imaš vremena diviti drveću i cvjetićima okolo :D. Mada opet, u arenama i nije da ima mjesta, tamo je cilj ući sa OP klasom i u što kraćem roku istovariti sve što imaš :D.

Lipanj 2012? Gamestop kaže 26.6.2012. Možda i potrefe. Za sada je koncenzus "ne vjerujte dilerima i njihovim pretpostavkama" :).
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 07 May 2012, 10:33

Ko što rekoh, ja sam PvE carebear, a combat mi je u PvE dijelu WoW-a prespor i premalo dinamičan . Ubijanje elitova je dosadno za poludit.

Čuj, izlajali su se za betu 20.04. i to mjesec dana prije, moguće da je i za ovo, iako je taj datum poprilično (pre)ambiciozan.

Kao što si i sam rekao, čeka se D3.... :D
User avatar
Tyden
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2011, 09:31
Location: Zagreb

Post 07 May 2012, 10:47

Baš gledam cijene, Algoritam je još i najjeftiniji, 350kn pre-purchase. Na netu je skuplje od toga, kod samog aneta je isto skuplje. Sada ga ti znaj tko tu koga :D.
User avatar
Ze.
Posts: 1110
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

Post 11 May 2012, 11:09

http://www.ign.com/articles/2012/05/09/ ... ils-emerge

Koja lolčina. Skilovi koji se mijenjaju s oružjem, elite slot, combo skillovi i zapaljene strijele. GW2 c/p. :facepalm:
Baš, ali baš ne želim to vidjet.
User avatar
GospodinNikola
Posts: 3
Joined: 14 Aug 2012, 13:33

Post 14 Aug 2012, 13:43

Undertaker Cro » wrote:Poz svima!

Samo da javim da je WoR jos uvijek ziv :)

Inter i ja igrali prvi beta weekend i podosta smo razocarani sa PvP-om :(

Sve vise lici na neki losi WoW klon koji ima noob friendly PvP...

Jel igro jos neko od vas na beta weekendu?
Pa di si ženski organu :)
Igrao 5 minuta ali se čuvao za pravu stvar (tako sam ostao i nevin do vjenčanja).
25. sam gore, a vi cuclajte ...
User avatar
GospodinNikola
Posts: 3
Joined: 14 Aug 2012, 13:33

Post 14 Aug 2012, 13:51

Tyden » wrote:

Oooooo, astiga unda :zubo:, si ti živ? :D Zadnji put kada sam bio online pisalo je da neki nisu bili po godinu dana online (koji sam ja u guildu neću reći :zubo:)

Ja upao u betu, dl-ao klijent i na kraju zaboravio da je to taj vikend :zubo:. Nisam još preorderao, nisam siguran kada igra izlazi, znam samo da nije tako skoro, a i nikola mi je potvrdio, on je preorderao :D. Uglavnom, imam još cajta.

Za sada sam preorderao Diablo 3, taman nešto za povremeno igranje gdje ne moram razmišljati o pretplati :).



Zašto frenetičan? Pa samo je trebalo odbrojavati sekunde i sve savršeno sinkronizirati :zubio:.
Jesam, jesam, kao što se vidi, što sam stariji - to manje cijenim neke temeljne ljudske vrijednosti kao brak, djecu, ljubav, a više pivo, mlade curice na rolama i igre na kompu.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests