Plavi, cura mi se zaklinje da je fenomenalan.
I neki regenerator.
I sapun za tusiranje.
I kremu za tijelo.
Nije
kako se tako šparna osoba odlučila za lush? pa još za više šampona? da nisi krivotvorila onu famoznu kvotu potrošnje?kuki » wrote:Meni se od Lushevih krutih šampona vlasište raspada i otpada u krpetinama. A tako su mi simpatični.
Kupila sam Syoss šampon bez silikona, ovaj:Pješčana » wrote: ja.
trenutno koristim wella balzam, syoss sam imala obadvoje, meni je ok

Morticia » wrote:Bila danas u Lushu i kupila ovaj sampon od kojeg kuki otpada glava.
Plavi, cura mi se zaklinje da je fenomenalan.
I neki regenerator.
I sapun za tusiranje.
I kremu za tijelo.
ovisi. koliko si ružna?kajla » wrote:Planiram se ošišati na kratko (dječački). Da ili ne?Tj. mislite li da kratko stoji samo ljudima s jako lijepim licem ili možemo i mi ružniji?
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest