Komentari, kritike i pohvale

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Nov 2011, 20:55

Opa!
Idem Ćitat! :lux: :zubo:


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Nov 2011, 20:57

:rofl: :rofl: :rofl:

Najbolje je kako su se šutali s njim.
Moje NIJE.
Ni moje!
Nije!
Nije!
Nisam!
Nisam!

:rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
emanca
Posts: 37
Joined: 13 Nov 2011, 10:32

Post 19 Nov 2011, 11:51

dejzi » wrote:
Plazijezik je podrugljiv. Kao i mig. :ne zna:
potpuno suglasna za mig. tako nešto drsko, bezobrazno, podlo i podcjenjivačko kao taj smajlić se rijetko viđa

kao da bilo kakva pljuvačina može biti zaboravljena nakon miga

mig je ustvari zli brat blizanac užasno simpatičnog :bicedobro:
vremena su teška, ali moderna
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 19 Nov 2011, 11:58

Ma daaaj! Mig znači "ono, kužimo se". Baš nije bezobrazan.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 19 Nov 2011, 15:42

:eek:
Tibokca, bolje nikakve smajlije ne pisat, svakako ljudi tumace :zubo:

Disclaimer: ni jedan od ovdje upotrebljenih smajlija nije sajko
User avatar
emanca
Posts: 37
Joined: 13 Nov 2011, 10:32

Post 20 Nov 2011, 09:34

ElliQuinn » wrote:Ma daaaj! Mig znači "ono, kužimo se". Baš nije bezobrazan.

meni je
:durica:
i naravno, mislila sam da ga i svi drugi tako doživljavaju, pogotovo oni koji ga koriste.

kad tamo, ljudi različito razmišljaju. ko bi reko, ko bi li se nado
vremena su teška, ali moderna
User avatar
kuki
Posts: 2908
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

Post 21 Nov 2011, 00:57

:) nije psiho ako slijedi iza istinski smajlaste rečenice.

Danas sam ga koristila i bio mi je bed. :rofl:

:mig: je ponekad užasno patronizirajući.

A mislim, to je kao u životu, možeš nekome s ljubaznim osmijehom smjestiti nož u leđa, a možeš mu se i iskreno nasmiješiti. Forumska konfuzija odražava rillajfnu.

Sjećam se kako me šokiralo što se u portugalskom (koliko se sjećam) "mislim" kaže "želim reći" ili obrnuto. Čudnog li naroda.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Nov 2011, 20:38

Daklem, što se tiče tema o novinarstvu: već mi je i prije palo na pamet da je slafkova tema dosta slična mojoj staroj, ali sam bila lijena tražiti. Danas sam predložila da se spoji jer ju je JPK dignuo iz mrtvih, a svi su primijetili da je mogao taj upis staviti na novinarsku temu na OSO-u. To mi je samo potvrdilo da su teme dovoljno bliske da bi mogle postati jedna.

Druga je stvar ono što blaze kaže, da se iz teme dosta naknadno onda izbacuje chat. Možda je bilo bolje rješenje staviti moderatorski komentar da će to ostati neobrisano, ali da se slična komunikacija neće tolerirati zbog preseljenja na OSO. :ne zna:
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
nina williams
Posts: 2968
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post 18 Feb 2012, 22:42

Pozdrav, ja sam vam nova zadužena za miroljubivu koegzistenciju na PDF-u.
:w
Uzdajmo se u uspješnu suradnju. :zubo:
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 06 Mar 2012, 18:52

Oo, zdravo :w
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Mar 2012, 14:43

Samo da primijetim kako se tema o vitkim ženama preobrazila u četeraj o gutanju alkohola. :D
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 30 Mar 2012, 17:53

A prije toga u raspravu o debelima pa o modnim blogericama pa o modnim blogericama bakama pa o visokim i niskim ljudima... neka ćeta, nema joj spasa. :D
gonj špadi
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Mar 2013, 22:45

Ljudi,jedno pitanje

Jeli na ovom forumu postoji mogucnost otvaranje topica s anketnim pitanjem?

Unaprid se zafaljujem.
User avatar
Karlinjo
Posts: 11852
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

Post 25 Mar 2013, 23:02

miky0 » wrote:Ljudi,jedno pitanje

Jeli na ovom forumu postoji mogucnost otvaranje topica s anketnim pitanjem?

Unaprid se zafaljujem.
Koliko vidim ima. :D
Eks
Posts: 21882
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

Post 25 Mar 2013, 23:05

Karl Jozef » wrote: Koliko vidim ima. :D
,
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 25 Mar 2013, 23:30

Karl Jozef » wrote: Koliko vidim ima. :D
Jbt,ja ne vidim...
User avatar
Karlinjo
Posts: 11852
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

Post 25 Mar 2013, 23:31

miky0 » wrote: Jbt,ja ne vidim...
Odeš gdje već ideš da otvoriš novi topic i onda dolje pri dnu ekrana označeno ti je Options a pored toga Poll Creation, ... nisam gledao detaljno al' čini mi se u svaku liniju upišeš pojedinu mogućnost.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 26 Mar 2013, 00:10

Prnasao,napravio sve "kako treba",i eno topica bez ankete... :facepalm:
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 26 Mar 2013, 00:13

Ajde napiši mi tu anketno pitanje i opcije pa ću ja stavit anketu.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 26 Mar 2013, 00:51

MightyMe » wrote:Ajde napiši mi tu anketno pitanje i opcije pa ću ja stavit anketu.
Koja vam je Vlada RH najgora od 1995-danas? Zasto?

1. 1995-2000 Matesa (HDZ)

2. 2000-2003 Racan (SDP-Koalicija)

3. 2003-2009 Sanader (HDZ)

4. 2009-2011 Kosor (HDZ)

5. 2011- ? Milanovic (SDP-Koalicija)

Hvala na pomoci.
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 26 Mar 2013, 00:55

Nema na čemu. :)
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 12:52

ja bi iskreno pohvalija ovi forum i upravu ode san dva dana a još nisan dobija ban
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 850
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

Post 22 Oct 2015, 12:55

ja sam isto pun pohvala, tu sam sat vremena i osim sta mi zemske salju fotke golih cica u inbox, nemam zamjerki.
AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5249
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

Post 22 Oct 2015, 19:22

Gledan vas. :raspa:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1972
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Post 22 Oct 2015, 22:19

MightyMe » wrote:Gledan vas. :raspa:
tek na ovom monitoru vidi da ti je nick crveni :brukica:

skužajte šjor admin nisan ja ništa to me ovi 7nationarmy nagovorija
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests