blaze » wrote:
to bi bilo "muško šišanje", bez pranja
da, i kod nas je jeftinije. na suho ide i podrezivanje vrhova. ali kako te može normalno ošišati na suhu kosu ako je imalo duža, a frizura imalo zahtjevnija? pa mora je smočiti

Pa ne sisa me na suho. Na suho sisa muske.

Kuki ti je objasnila to vec.
Da u svim salonima gdje sam bila (za Hrvatsku se ne sjecam

) al par ostalih drzava je svaka usluga dodatna cijena. Sisanje cijena. Pranje cijena. Pakung cijena. Feniranje cijena.
Nije strasna, pranje je valjda 3-4 eura al ne vidim smisla da mi se pere kosa koju sam oprala upravo pod tusem.
Inace tak sam osisana da ne mogu samo podrezati vrhove, moram sve, idem u nekom prosjeku svakih 6 tjedana na sisanje, al onda ne moram doma fenirati.
E da, kosu operem direktno nakon fizera jer me pikaju sve te odrezane vlasi a i jel nisam sigurrna koliko su njeni ceseljevi cisti.
Tak da bi to uz frizersko pranje bilo tri pranja u jednom danu. Boja bi mi otisla odmah.