Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 20:23

Ma ja vec imam ovakvu frizuru i boju i sve. :zubo:
Nije mi kosa kovrcava, samo je jako gusta. I bez beda ima tocno ovakvu formu.
Oni koji su me vidjeli znaju. :D

Uglavnom, nista se ne zalezi jer je iza jako kratko. Ovo mi je frizura koju do sad najlakse odrzavam, bez premca. :top:
A imala sam na glavi stvarno svasta. :zvrko:


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 16 Feb 2012, 21:57

Pješčana » wrote:moja kosa.
na neradan dan imam valove, uvojke, sve leti ko na reklami za neki regenerator.
divna je i zavodljiva.

na radni dan nije. ništa od navedenog. na radni dan imam ježa na glavi :gaah:
Pa eto, onda barem imaš frizuru za izlazak :top:
Šta će ti lijepa frizura u u redu gdje te nitko ne vidi :D osim ako bariš kolegu :ne zna:
:kokice:


Morticia onda bez zaležavanja - lijepa frizura :)
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:15

Mene je moja kosa počela užasno živcirati i uopće ne znam što da napravim s njom. Sad sam u dvojbi da li da pustim da mi naraste prirodna kosa ili da je i dalje farbam.
Već sam jednom puštala prirodnu boju i čak sam se ošišala da svu pofarbanu maknem i na kraju mi je dosadila ta boja nakon par tjedana i opet sam se pofarbala. Ne mogu se uopće sjetiti zašto mi je dosadila :misli:

I ja se moram ići šišati :tuzni:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 10:18

Kad sam ja konačno odlučila puštati svoju boju (nakon sto godina farbanja)- počela sam sijediti. :mama: :gaah:

Tako da budi prirodna dok ti priroda dopušta, možda neće dugo. :zubo:

:mama: :tuzni:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:29

Uff, pa što nije da ljudi počinju sijediti s 40 godina? :misli:

Sad si me skroz zatekla. Možda sam i ja sijeda pa to nisam skužila :eek:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 17 Feb 2012, 10:30

Éowyn » wrote:Uff, pa što nije da ljudi počinju sijediti s 40 godina? :misli:
:rofl: :rofl:

vjeruj mi, nije
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 10:33

Éowyn » wrote:Uff, pa što nije da ljudi počinju sijediti s 40 godina? :misli:

Sad si me skroz zatekla. Možda sam i ja sijeda pa to nisam skužila :eek:
Kao što vidiš, neki počnu sijediti sa 26, 27. :mama: :mama: :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:34

:mama: :mama: :mama:

Ja sam na samom rubu starosti. Kad mi kosa osijedi, to je kraj. Ima li kakve veze kakva mi je prirodna boja kose? Moja je nešto ovako http://4.bp.blogspot.com/-ESSqcThphFg/T ... 600/H1.PNG

Možda se nešto manje vide sijede nego na crnoj kosi?
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 17 Feb 2012, 10:37

ovak,

ja sam otišla u plavuše jer se na crvenoj sijede vide jako . i na smeđoj.
pa ti vidi :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 10:40

Auuuu, na ovoj boji se sijede vide iz aviJona! :vidiga:

:rofl: :rofl: :rofl:


Nego, čekaj, čekaj...
Tebi je prirodna boja ovako prekrasno crvena?
I ti se farbaš?! :eek:
Zlotvore. :durica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 17 Feb 2012, 10:41

Éowyn » wrote::mama: :mama: :mama:

Ja sam na samom rubu starosti. Kad mi kosa osijedi, to je kraj. Ima li kakve veze kakva mi je prirodna boja kose? Moja je nešto ovako http://4.bp.blogspot.com/-ESSqcThphFg/T ... 600/H1.PNG

Možda se nešto manje vide sijede nego na crnoj kosi?
Vide se nešto manje :D Ova boja je prekrasna, šteta takvu farbati :cerek:
Što se sijedih tiče - one žive svoj život, recimo, cijela kosa pada fino bez problema, ali neeeee :mad: par sijedih strše od glave ko antene :gaah:
Da s 40 godina :S :rofl: :mama: :crying:
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:43

Morticia » wrote:
Kao što vidiš, neki počnu sijediti sa 26, 27. :mama: :mama: :mama:
Pa ja imam 26 :mama:

Moja mama je kriva što sam do sada živjela u zabludi. Ona se počela farbati davno prije nego što sam se ja rodila.
Jeste ozbiljne ili se samo rugate neznalici?
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 17 Feb 2012, 10:43

Pješčana » wrote:ovak,

ja sam otišla u plavuše jer se na crvenoj sijede vide jako . i na smeđoj.
pa ti vidi :D
Morticia wrote:Auuuu, na ovoj boji se sijede vide iz aviJona! :vidiga:

:rofl: :rofl: :rofl:
Vi to ozbiljno? :misli:

Jel nije veći kontrast, npr. sijedo - tamna, pa onda i uočljivije. Kako bi se više vidjelo na bakrenoj?
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 17 Feb 2012, 10:46

Éowyn » wrote:
Pa ja imam 26 :mama:

Moja mama je kriva što sam do sada živjela u zabludi. Ona se počela farbati davno prije nego što sam se ja rodila.
Jeste ozbiljne ili se samo rugate neznalici?
Nope. Ja sam počela sijediti sa 26, 27 :unda:
Mislim, još uvijek imam više puno više boje nego sijedih, ali sad ih već skužim bez problema :ne zna:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 10:46

Éowyn » wrote:
Pa ja imam 26 :mama:

Moja mama je kriva što sam do sada živjela u zabludi. Ona se počela farbati davno prije nego što sam se ja rodila.
Jeste ozbiljne ili se samo rugate neznalici?
Ne rugam ti se, što ti je. :rofl:
Ne posijede SVI tako rano, neki imaju sreće pa su i do 60-ih bez sjedina.
Ali neki nesretnici, uključujući mene, počnu jako rano. :mama:
Mislim da tu dosta igra i genetika, moja mama je također počela sijediti u kasnim dvadesetim. :ne zna:
blue wrote:

Vi to ozbiljno? :misli:

Jel nije veći kontrast, npr. sijedo - tamna, pa onda i uočljivije. Kako bi se više vidjelo na bakrenoj?
Nisam rekla da se vidi više nego na crnoj, npr., samo da se vidi iz aviona. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 10:47

blue » wrote: Nope. Ja sam počela sijediti sa 26, 27 :unda:
Mislim, još uvijek imam više puno više boje nego sijedih, ali sad ih već skužim bez problema :ne zna:
Same here.
Nije da sam sva sijeda, al' vide se, jbga. :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 17 Feb 2012, 10:48

ozbiljno.
ja sam bila crvena preko deset godina, i kako su se sijede sve više pojavljivale, frizerke su me nagovarale da se počnem farbati u plavo, ali meni nije tada to padalo na pamet.
meni, na crvenu kosu, sijede su stršale. em su druge teksture, pa su čvršće i izbiju na površinu, em se vidi na kosi nešto bijelo.
zamisli crvenu ili narančastu podlogu i na tome bijele vlasi. izgleda prije svega zapušteno i neuredno
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:50

Morticia » wrote:Auuuu, na ovoj boji se sijede vide iz aviJona! :vidiga:

:rofl: :rofl: :rofl:


Nego, čekaj, čekaj...
Tebi je prirodna boja ovako prekrasno crvena?
I ti se farbaš?! :eek:
Zlotvore. :durica:
To i moja mama kaže :zubo: Ovakvu boju imam, nije neka prevelika razlika http://www.strayhair.com/wp-content/upl ... air_01.jpg
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 17 Feb 2012, 10:51

prekrasna!

takva je i moja bila ... :crying:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 10:54

Pa sad ne znam da li mi je bolja takva ili prirodna. Možda ću ipak zadnji put pustiti svoju prirodnu boju :tuzni:

Zašto se ne farbaš na crveno?
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 17 Feb 2012, 11:01

pa zato jer sijedim :gaah:

šiške su mi skoro skroz sijede. znaš ti koliko često bih se ja trebala farbati?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 17 Feb 2012, 11:18

Ajme, prekrasno... :S
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 17 Feb 2012, 11:58

Pješčana » wrote:pa zato jer sijedim :gaah:

šiške su mi skoro skroz sijede. znaš ti koliko često bih se ja trebala farbati?
:zubo:

Ja stavljam kanu u kućnoj radinosti. Mislim da bih trebala svaka dva tjedna stavljati da mi se izrast ne vidi :ne zna:

Meni je super što mi se boja uopće ne ispire, pa stavim samo na izrast.

Mislim da ja ne bih mogla imati niti jednu drugu boju kose osim crvenu. Radije bih se mučila s farbanjem svaki mjesec.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
dejzi
Posts: 4778
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

Post 17 Feb 2012, 13:34

Sijed u 40. :S
Sestrična mi je s 18 godina imala pol glave sijede, to je najekstremniji slučaj s kojim sam se susrela.



Ja ne znam što ću sa svojom kosom. S jedne strane mi se ne da farbat više (8 godina nisam vidjela svoju prirodnu boju), s druge strane, kad ću se farbat u kričave boje ako ne sad kad sam mlada?! :gaah:
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 17 Feb 2012, 13:40

Moja mama ima 58 godina i nijedne sijede. Nitko joj ne vjeruje da se ne farba :ne zna: nadam se da sam to pokupila od nje :raspa:
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Barkrowler, ClaudeBot and 3 guests