Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 22 Jan 2012, 23:09

Almost Rosey » wrote:Crveno na svijetlu put :klopa:
:cerek:

Farbam se kisticem i rukavicom, to tam gdje ne vidim, pa rastrljam rukavicom. :zubo: Imam puno kose. I nije kratka. Ne kupujem nesto skupe farbe.


User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 23 Jan 2012, 22:21

ombia » wrote:
:cerek:

Farbam se kisticem i rukavicom, to tam gdje ne vidim, pa rastrljam rukavicom. :zubo: Imam puno kose. I nije kratka. Ne kupujem nesto skupe farbe.
I nisi šarena?
Ja se ne usudim sama bojati, bojim se propuštenih dijelova :zubo:
Vidjeh na jednoj osobi kako to izgleda :rofl:
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 24 Jan 2012, 12:19

blue » wrote: I nisi šarena?
Ja se ne usudim sama bojati, bojim se propuštenih dijelova :zubo:
Vidjeh na jednoj osobi kako to izgleda :rofl:
Pa...pitam kad vjetar puhne jer mi se sta vidi i kazu da nisam sarena, ako je dovoljno farbe bez problema sve zamuljas. :zubo: A i s vremenom se ispraksiras.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 09 Feb 2012, 20:30

jel' ima ovdje itko kratkokos da mi preporuci frizerski salon u zg? centar i zapad.

fala!
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 09 Feb 2012, 21:09

*jezebel* » wrote:jel' ima ovdje itko kratkokos da mi preporuci frizerski salon u zg? centar i zapad.

fala!
Ja sa zapada idem na istok, u Dubravu (znam da je van ruke, ali isplati se), u Studio za ljepotu kose Tanja.
Avenija Dubrava 116.
Žena je stručna i kuži se u posao, atmosfera je ugodna. Nikad si tamo nisam sama plaćala frizuru (vodila me sestra, da ne bi bilo da me besplatno šiša pa da reklamiram :D ), mislim da je pranje (masaža vlasišta :S ), šišanje i frizura 30-40kn.

Također je mogu pitati što god želim, u vezi održavanja i proizvoda, nijednom nisam imala strogu ideju što točno želim nego sam prepustila njoj i svaki put napravi solidan posao s ovih mojih par centimetara.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 09 Feb 2012, 21:15

ma trebam obicno sisanje (ali da me ne pretvore u babu), ne da mi se samo zbog toga u dubravu. btw, mrzim dubravu. :o
vjerojatno cu na kraju riskirati kod sebe u kvartu. prelijena sam.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 15 Feb 2012, 14:01

Znam da vas to jako zanima pa da vas obavijestim- idem sutra na šišanje i farbanje. Image
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 15 Feb 2012, 16:46

Morticia » wrote:Znam da vas to jako zanima pa da vas obavijestim- idem sutra na šišanje i farbanje. Image
Nemam pojam ako izgledaš sada, no nema veze :D - kakva boja? Kakva frizura? :kokice:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 09:56

:rofl: :rofl:
Isto kao sad, samo još malo kraće. :zubo:

Ovakva otprilike boja i dužina.

Image
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 16 Feb 2012, 10:20

želim ti dobru frizerku, dobro skuvanu kavu, dobre škare i boju koja se prima!
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 11:00

Uvijek sam kod iste i zadovoljna sam. :zubo:

Al' imam neki osjećaj da bi ti imala što za reći o svojoj. :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 16 Feb 2012, 13:17

ja sam se konacno narucila, idem u subotu. nadam se da ce bit' ugodna atmosfera, mrzim frizerske salone, mrzim bilo kakve salone, osjecam se anksiozno gotovo kao kod doktora. popit cu neki caj za smirenje prije odlaska tamo, da budem barem donekle skulirana. :rofl:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 13:22

:rofl: :rofl: :rofl:

Pa svako koliko ideš frizeru? :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 16 Feb 2012, 13:25

pa ne idem skoro nikad. ima sigurno dvije godine od zadnjeg posjeta frizeru. sisala sam se sama. al' sad sam pozeljela da to obavi netko drugi.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 13:27

:rofl: :rofl:

Šišala si se sama?
Na kratku frizuru?

Svaka čast, ja bih izgledala k'o vrana.
Ranjena. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 16 Feb 2012, 13:31

pa masinicom, na jako kratko. prije toga sam imala normalniju kratku i cak sam i to sisala sama (rucno sam britvicom stanjivala pramen po pramen) i bilo je dobro, ali sam izgubila praksu i ne da mi se za*ebavat'. sad mi se malo razrasla pa hocu da mi netko to pristojno oblikuje.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 13:33

Ajde, sretno. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 16 Feb 2012, 13:37

fala. :D a gle, ionako izgledam lose, nemam nista za izgubiti osim 150 kn. :lol:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 13:41

Misliš s ovakvom frizurom kakvu sad imaš? :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 16 Feb 2012, 13:43

necu odgovarati na ovakve mucke provokacije. :durica: mislim, nije da mi smeta, ali je oftopik. :o

:durica:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 13:44

:rofl: :rofl: :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 16 Feb 2012, 14:22

Preporučite mi dobar šampon za ravnanje kose.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 16 Feb 2012, 14:26

Morticia » wrote::rofl: :rofl:

Šišala si se sama?
Na kratku frizuru?
Ovo sam ja svojedobno radila. Nije izgledalo loše :misli:

Šampon ne znam preporučiti.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 16 Feb 2012, 15:52

Lijepa boja i frizura :top:

Pokušavam se vizalizirati s takvom, pogotovo jer se znam zaležat - lošeee :zubo:
Ne znam za šampon :ne zna:

Morticia, a kako misliš dobit ovu formu ako ti je kosa kovrčava :misli:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 16 Feb 2012, 16:24

moja kosa.
na neradan dan imam valove, uvojke, sve leti ko na reklami za neki regenerator.
divna je i zavodljiva.

na radni dan nije. ništa od navedenog. na radni dan imam ježa na glavi :gaah:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 3 guests