Dalmoši/Tovari

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Feb 2012, 15:03

klonka » wrote:Glupo. :ne zna:
m.za wrote: Ja bi ga tom lopatom mlatnula po bahatoj, dokonoj glavi :ne zna:
MightyMe wrote:Meni je šema kako su oni tako pametni gori :D

Zaista nije pretjerano duhovito, ali još je manje bahato i glupo. Iz vas pršte kompleksi. :beta:

A jedini koji su od vas doli čistili snijeg su Silajn (purgerica) i Ajvi (ona je počela s tjelovježbom prije par mjeseci, a sada ne može doć do Marjana, pa umjesto toga čisti).

:kokice:


Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Feb 2012, 15:04

Jesan i ja, samo se nisan stiga pofalit :o
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

08 Feb 2012, 15:10

Još će taj prijateljski pokušaj purgerske pomoći priobalju na kraju se pokazati nepotrebnim.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

08 Feb 2012, 15:13

A ko kaže da ne mogu doć do Marjana. :D Morala sam ga uslikati. A i mama mi je tamo, popoku. Neće mi se valjda roditeljica lomiti po rivi i Marmontovoj.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

08 Feb 2012, 15:15

Ajvi » wrote:A ko kaže da ne mogu doć do Marjana. :D Morala sam ga uslikati. A i mama mi je tamo, popoku. Neće mi se valjda roditeljica lomiti po rivi i Marmontovoj.
Šta i vi, kao Indijanci, isto šaljete starce u planinu :D
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 Feb 2012, 15:16

MightyMe » wrote:
Ne čine se meni oni toliko glupi koliko nenačitani i neodgojeni(tj. odgojeni su, ali na način koji je bio popularan prije 100 g. i to iza brda).
Neodgojeni, to je to. A glupi nisu, odnosno, ona svakako nije. Samo je guda.



Vrrrlete, da, iz mene vrište kompleksi nakon što pet dana slušam i čitam kako su Splićani lijeni i retardirani. Da hrpetina komentatora ne misli ozbiljno, možda bih se i nasmijala.


I nemoj tako, čistila sam snijeg. Ispred svoje kuće. U Zagrebu. :zubo:
gonj špadi
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

08 Feb 2012, 15:17

Je, al' ovi stalno nešto zahtijevaju, nikako ih se riješiti. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 Feb 2012, 15:21

Daj im klizaljke i pusti ih na Marmontovu. Kad se polome, traži odštetu od grada. Dvije muhe jednim udarcem. :raspa:
gonj špadi
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

08 Feb 2012, 15:26

klonka » wrote:Daj im klizaljke i pusti ih na Marmontovu. Kad se polome, traži odštetu od grada. Dvije muhe jednim udarcem. :raspa:
I treću muhu: potpisat referendum :S
User avatar
aryna
Posts: 269
Joined: 30 Jan 2012, 15:30

08 Feb 2012, 15:51

MightyMe » wrote:
Ne čine se meni oni toliko glupi koliko nenačitani i neodgojeni(tj. odgojeni su, ali na način koji je bio popularan prije 100 g. i to iza brda).
:rofl: :rofl:

nego, ako umećete kukove tražite keruma da vam plati porculanski, a ne onaj obični socijalni (ili socijalistički, ne znam kako bi rekla).
"Čim sam vidio tvoju facu, znao sam da si to ti" (?!?!)
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Feb 2012, 16:18

MightyMe » wrote:Jesan i ja, samo se nisan stiga pofalit :o
Ovo ti ne virujen. :nono: Splićo čim primi lopatu u ruke se ide slikavat s njom na Rivu.


Inače, ekipa s Bačvica se samoorganizirala, kad grad neće. :lux: Počeli su čistit' oko škole, a nastavit će svuda po kvartu.

Naravno da su se prvo slikali. :cerek:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 16:24

Ne bih htjela bit pizda: junački dio posla u dvije ulice i na trgu blizu mene su odradili vlasnik, konobar i stalni gosti kafića (Splićani, časna riječ, i to još u subotu pa opet u ponedjeljak), a pomogao je i undica. Za skidat debele sige s krova bio je turnir u gađanju komadom leda :cerek:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Feb 2012, 16:25

vrrrlet » wrote:
Ovo ti ne virujen. :nono: Splićo čim primi lopatu u ruke se ide slikavat s njom na Rivu.


Inače, ekipa s Bačvica se samoorganizirala, kad grad neće. :lux: Počeli su čistit' oko škole, a nastavit će svuda po kvartu.

Naravno da su se prvo slikali. :cerek:
Sad si me sitia da kad smo radili snješka(da, sličnog onima koje je Mulica pejstirala) smo se slikali, ali na kraju :D (očistili smo pola balotaškog igrališta)
Mogu ti i dokaze ponudit :D
Last edited by MightyMe on 08 Feb 2012, 16:28, edited 1 time in total.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 16:27

klonka » wrote:



Vrrrlete, da, iz mene vrište kompleksi nakon što pet dana slušam i čitam kako su Splićani lijeni i retardirani. Da hrpetina komentatora ne misli ozbiljno, možda bih se i nasmijala.
Danas su sa Radio Splita zvali Osijek i postavljali ovakva pitanja:
- treba li snijeg čistiti dok pada ili kad prestane?
- kada vi u Osijeku čistite led?
- tko u Osijeku čisti snijeg?
- čime čistite snijeg? :zubo:
- čime se čisti led?
- recite našim slušateljima, treba li posuti očišćene površine itd.

Mislila sam da će je Osječanin poslati k vragu :bicedobro:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

08 Feb 2012, 16:28

Silajn » wrote:Ne bih htjela bit pizda: junački dio posla u dvije ulice i na trgu blizu mene su odradili vlasnik, konobar i stalni gosti kafića (Splićani, časna riječ, i to još u subotu pa opet u ponedjeljak), a pomogao je i undica. Za skidat debele sige s krova bio je turnir u gađanju komadom leda :cerek:
Kako je Unda gađa? :kokice:
MightyMe wrote: Sad si me sitia da kad smo radili snješka(da, sličnog onima koje je Mulica pejstirala) smo se slikali, ali na kraju :D
Mogu ti i dokaze ponudit :D
Daj snješka! :lux:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 16:29

vrrrlet » wrote:
Kako je Unda gađa? :kokice:
Što imaš u planu? :kokice:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Feb 2012, 16:36

Ide snješko :lux:
Image
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 18:16

maestralan uradak :xlux:

ja sam počistila snijeg pred portunom u subotu :mirko:
i posula sa krupnom soli :mirko:

i snješka napravila ! :xlux: al su mi ga ubili :(
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 Feb 2012, 18:31

Meni je zapravo sad kad razmišljam najfascinantnije da je ova travestija od upravljanja gradom završila na internim prepucavanjima na razini Split-Zagreb i novinarskom zgražanju nad izjavama famoznog trojca Željko/Neve/Jure, a da se nitko od političara, bilo ovih na vlasti, bilo oporbe nije oglasio niti jednom jedinom jebenom rečenicom. Pobogu, grad je danima paraliziran, na hitnoj je završilo više od 750 polomljenih ljudi, a ljudi koji snose odgovornost za tu situaciju ne samo da sjede u gradskoj upravi nego i u saboru, ali na to očito nitko osim par kolumnista u ovoj državi nema komentara.
gonj špadi
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

08 Feb 2012, 18:40

meni je fascinantno da se uopće sve ovo svelo na politiku! :ne zna:
mislim, ništa drugo nisam ni očekivala! u dalmaciji je snijeg već padao! ok, nikad ovakvi i nikad ovoliko...al se nikad nije sve svodilo na jebenu politiku! sad je svak svima kriv!
kerum je kriv jer su ljudi završili sa polomljenim nogama? :confused: kako? niti je on dozivao snijeg, niti im je on govorio da hodaju po ledu!

meni oko zgrade ralice nisu prolazile, svaki dan sam izlazila vani i ni jednom nisam pala! :ne zna:
jel trebao proglasiti čitavu sedmicu neradnom? što, onda ljudi neće izlazit iz kuće pa se niko neće razbit? :misli: al da...onda će nas zagrepčani i ostali koji su navikli na snijeg nazivat lijeni trutinama jer nalazimo glupe razloge da ne bi pošli na posao? :S

u svakom slučaju, ništa ne valja! što god učiniš, ništa ne valja! a jebote :S

nemojte me krivo shvatit, ne mislim ja da je kerum divan...što se mene tiče - debil je! al brate mili, da je on za svaki kurac kriv - nije! :ne zna:

e da, proziva se općinu jer se ulice ne čiste na vrime, nema ralica, ovo ono! a jučer na jednom parkingu, na kojem se parkiraju ljudi iz 2 nebodera sa po 13 katova, na samom ulazu se zaledila hrpa snijega! al hrpa...jedan veliki ledeni brijeg visine 20ak cm! i niko niko niko...od čitava 2 nebodera svita, nije to mogao razbit! :S
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 18:50

Mulice, ajde malo razmišljaj, kad već ne čitaš ni novinarske ni forumske komentare.
Jedna stvar je to što se ekipica s mora nije snašla u ovim uvjetima i što su imali muke organizirat se da sami čiste. Toleriram do neke mjere, čak i prilično.
Ali sasvim je druga stvar ovo tvoje i Sekino sranje o nemoranju izlaženja van i oh-vidi-mene-ja-se-nisam-polomila. Jer, hrpa nas jest morala van. Život ne staje, i ne možemo si svi priuštit sjedit doma zbog snijega. Drugo, neki od nas žive ili rade tamo gdje su ulice kamene. Ti očito ne živiš, ali upravo ti zato ne bi trebali padat na pamet ovakvi komentari.
Treća je stvar što postoje PLAĆENE službe koje su se u jedan dan (ili dva, najviše) mogle pobrinuti da javne površine budu očišćene.
Četvrta, posao Grada i Kotara jest da organiziraju čišćenje snijega. Posao. Propisan zakonom. Stoga, nemoj mi još ti počinjat s tim "što ste izlazili, majku vam glupu" :gaah:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 Feb 2012, 19:18

Silajn » wrote: Treća je stvar što postoje PLAĆENE službe koje su se u jedan dan (ili dva, najviše) mogle pobrinuti da javne površine budu očišćene.
Četvrta, posao Grada i Kotara jest da organiziraju čišćenje snijega. Posao. Propisan zakonom. Stoga, nemoj mi još ti počinjat s tim "što ste izlazili, majku vam glupu" :gaah:
To. I falabogu pa je "samo snijeg" u pitanju. Ne želim se ni usuditi pomisliti što bi bilo da je nešto gore. Da ne govorimo da je ovo bilo najavljeno. Ni gram soli u poglavarstvu, ni lopate, ni posudba ralica, ni organizacija komunalne službe, ni apeli građanima, ništa, sve kasni, sve je neuredno, sve je u kolapsu. A snijeg je, jebote, 20 centimetara snijega, nije ni potres ni poplava ni rat ni radijacija...

I da o skoro 800 polomljenih u drugom po veličini gradu u Hrvatskoj u samo par dana nemarom gradske uprave nitko nema ni riječi nego da se sve svodi na internetske komentare "sami ste ga izabrali", pa meni to, da ga jebeš, nije normalno.
gonj špadi
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

08 Feb 2012, 19:42

Klonče, ipak se radi o kolegama saborskim zastupnicima :serek: Kuiš, na stranu to što su on i ona gradonačelnik i predsjednica gradskog vijeća jedne rupetine, oni su hrvatska politička elita. Tko će na njih? :serek:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

08 Feb 2012, 19:46

To je to, kolege sabornici su se jamačno usrali od straha da im uvaženi zastupnici Kerum i Bečić ne pljunu u dressing za salatu u saborskom restoranu.




Nabijem ih sve. Ljuta sam i tužna istovremeno.
gonj špadi
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

08 Feb 2012, 20:01

Silajn » wrote:
Danas su sa Radio Splita zvali Osijek i postavljali ovakva pitanja:
- treba li snijeg čistiti dok pada ili kad prestane?
- kada vi u Osijeku čistite led?
- tko u Osijeku čisti snijeg?
- čime čistite snijeg? :zubo:
- čime se čisti led?
- recite našim slušateljima, treba li posuti očišćene površine itd.

Mislila sam da će je Osječanin poslati k vragu :bicedobro:
:rofl:

A jbg. Triba tako.
Ja bi pažljivo slušala da sam uhvatila tu emisiju :o
Post Reply