Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 04 Apr 2012, 20:53

Bila danas u Lushu i kupila ovaj sampon od kojeg kuki otpada glava. :mama:
Plavi, cura mi se zaklinje da je fenomenalan.
I neki regenerator.
I sapun za tusiranje.
I kremu za tijelo. :o

:trk:


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 04 Apr 2012, 20:54

I kutijicu za sampon. :mama:
Ali samo zato sto mora biti na suhom. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2250
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

Post 04 Apr 2012, 21:02

Morticia » wrote:Lush mi je prekoputa firme. :o :lux:
Nije :gaah: preko puta firme ti je velika slana voda :gaah:

Ups, ne, to je u Puli. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blaze
Posts: 2374
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

Post 04 Apr 2012, 22:59

kuki » wrote:Meni se od Lushevih krutih šampona vlasište raspada i otpada u krpetinama. A tako su mi simpatični.
kako se tako šparna osoba odlučila za lush? pa još za više šampona? da nisi krivotvorila onu famoznu kvotu potrošnje? :zubo:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
kuki
Posts: 2908
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

Post 05 Apr 2012, 18:52

Pa nisu oni ništa skuplji od običnih šampona, koliko se sjećam, ta pločica traje tristo godina. :ne zna:
A kupila sam ih više u nadi da neće sa svima biti tako, barem s onim protiv prhuti koji smrdi ko kuga.
Femili membrzi srećom imaju neosjetljiva vlasišta koja mogu prat kosu valjda i sapunom za robu.
Ali to sam isprobavala kad je Lush bio novitet u mom selu, nisam sad.
Famoznu kvotu potrošnje bih mogla krivotvoriti jedino da krivotvorim i novac kojim si popunjavam budžet. :o
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 06 Apr 2012, 10:25

Pješčana » wrote: ja.
trenutno koristim wella balzam, syoss sam imala obadvoje, meni je ok
Kupila sam Syoss šampon bez silikona, ovaj:

Image

Na prvo pranje - zakon :top: Kao da mi je kosa nekako lakša i mekša i nije izazvalo prhut :S
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 06 Apr 2012, 11:46

Evo tri pranja sa onim bio samponima.
Kopriva ajde o.k. Lemon balm kosa mi je izgledala slamasta a nije nikad inace. Tja. 16 eura u vjetar. :zubo:

Ni s jednim nisam bila zadovoljna izgledom kose drugi da.
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 06 Apr 2012, 22:55

Morticia » wrote:Bila danas u Lushu i kupila ovaj sampon od kojeg kuki otpada glava. :mama:
Plavi, cura mi se zaklinje da je fenomenalan.
I neki regenerator.
I sapun za tusiranje.
I kremu za tijelo. :o

:trk:
:rofl:

Je li Jumping Juniper? Evo, meni nije otpala glava od njega :zubo:

Meni su ovi tečni super isplativi kad je cijena u pitanju, no meni su se nekako ovi kruti brže trošili :misli:

Ali inače ta kruta fora meni nije nešto, ja volim tečni šampon i bog :D
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 10 Apr 2012, 20:54

Da prijavim- nisam nesto pretjerano u transu od odusevljenja.
Doduse, dat cu si vremena, vjerojatno sam samo previse navikla na kemiju koja se divlje pjeni i mirise na kilometar.
Ne znam kako se tocno zove sampon, bacila sam onaj papri, ali je ljubicast. :misli:
Sapun za tijelo mi previse isusuje kozu, ali glava je jos uvijek na mjestu pa cu vidjeti sto dalje. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 11 Apr 2012, 19:34

Jeste, Juniper je to.
Gle, prvi dojam ti je uvijek šok - nema silikona, i automatski nema onog umjetnog wow efekta kao kod drugih šampona. Pjeni se jako malo, i kosu je malo teže raščešljati (po mom iskustvu, lakše raščešljam kad koristim njihov tečni šampon, između ostalog ih i zato više volim).
Ali obećavam ti, kosa će ti biti zahvalna s vremenom.

Doduše, ja sam sa Junipera prešla bila na I Love Juicy (tečni za masnokosce), jer mi je taj kruti nakon nekoliko mjeseci previše isušio vlasište, a ovaj mi je nekako kosu činio bujnijom i mekšom :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 11 Apr 2012, 20:12

inače, što se tiče silikona, DM i Müller imaju svoje šampone bez silikona
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

Post 11 Apr 2012, 20:45

A zašto su silikoni loši? :misli:
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 11 Apr 2012, 22:44

Pa, zapravo nisu, i ja ih ne smatram lošim.
Međutim, stvaraju lažni dojam da je kosa oporavljena, a nije. Samo ju oblažu i čine da izgleda jačom, iako to nije.

I meni, recimo, šamponi sa malo više silikona jako otežaju kosu, i brže se masti.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 11 Apr 2012, 23:18

Losi su zato sto se taloze na kosi pa iznenada dobijes umornu masnjikavu kosu (tkz. bild up)
Osim ako ne uzmes svako malo onda neki sampon za dubinsko ciscenje, obicno nazvan i peeling sampon.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 12 Apr 2012, 15:48

Mislim da ću i ja idući put uzeti tekući u Lushu (ako mi do tad od ovog ne otpadne glava :o :zubo:).

Koja sam seljanka, nisam imala pojma da u šamponima ima silikona. :brukica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 12 Apr 2012, 21:48

Moj iz Lusha je Squeky Green - dobar je ako mi kosa nije baš prljava, ako je, ne opere dobro sam. I ovaj se pjeni, vidim da se žalite na nepjenenje :ne zna: Meni se baš sviđa ta a la sapun fora, lakše mi je natrljati po cijeloj kosi i tjemenu :)
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 13 Apr 2012, 08:58

ja sam se jučer šišala, i curka mi je na kraju stavila silikon na glavu. i pitala sam ju zašto- za sjaj kose i oblikuje frizuru :ne zna:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

Post 13 Apr 2012, 16:21

A ima neki dobar šampon koji nema silikon? Jer kad operem s nekim koji nema besnu ambalažu/lepu ženu na tv reklami, izgleda nekako - blahnjah. Spljoštena na vrhu glave, a ostatak leti okolo.

edit-vidim da spominjete ovaj sajos bez silikona. Meni je onaj "običan" koma i dobila sam perut :ne zna:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 13 Apr 2012, 16:38

eh, samo da znate DM ima nagradnu igru, biciklići i 1 auto, ovaj mjesec!
ja sam sudjelovala :raspa:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 14 Apr 2012, 00:04

A ukurac, moj DM nikad nema nikakvih igara.
Da ne pričam o tome što sam ispunila puno onih knjižica, upisala i adresu i podatke, nikad mi nisu nikakve popuste poslali :durica:

Moram ja istražit' šta to oni kod mene rade :kava:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 18 May 2012, 21:58

kajla, sve ovisi kako nosis tu kratku kosu, ne moras nuzno imati filmski pravilno i lijepo lice. ako to zelis i mislis da ces biti sretna s njom, go for it! :)
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 18 May 2012, 21:59

kajla » wrote:Planiram se ošišati na kratko (dječački). Da ili ne? :D Tj. mislite li da kratko stoji samo ljudima s jako lijepim licem ili možemo i mi ružniji? :zubo:
ovisi. koliko si ružna? :D

kratka kosa zna otvoriti pogled i lice, i preporoditi izgled
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 18 May 2012, 22:06

meni cak i ona pregadna rossy de palma izgleda bolje s kratkom kosom. :rofl: http://www.google.hr/search?q=rossy+de+ ... 66&bih=653
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 18 May 2012, 22:14

najružnija žena s kratkom kosom je pjevačica iz benda čijeg imena se ne sjećam, bili su poznati jedno ljeto, a ona je izgledala ko tužni dječak sitnog lica i kratke kose. jel tko zna na što mislim? imali su jedan hit

bila je baš grda, grda.

kajla, nemoj se ošišati ko ona :facepalm: :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 18 May 2012, 22:16

sad me muči kako se zove ta mala i njen bend i ta pjesma :mama:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests