Meštri, sveznadari i ekipa

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 19 Sep 2014, 03:40

...ili zašto je Balkancima tako bitno da se kuže u sve ikad. :zubo: Sjeti me Bore.

Osim, dakako, što znate sve o autima, nogometu, postavljanju pločica, električnim i vodovodnim instalacijama i hrvatskom jeziku (jer s tim se znanjem rađate), za što ste još nenadmašan majstor? U što se još petljate, na čemu zarađujete poslije (ili za vrijeme) posla, koliko ste puta zapalili kuću, kosu ili obrve, koliko ste strujnih udara preživjeli i tako to. :kokice:


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 19 Sep 2014, 08:37

oli mi se čini ili si zaboravila najvažniju stvar u koju se kužimo... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 19 Sep 2014, 10:23

Euklid wrote:oli mi se čini ili si zaboravila najvažniju stvar u koju se kužimo... :misli:
Mislis na istinu o 20 centimetara? Pa zato su krivo postavili rampe za trajekte. :zubo:
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 19 Sep 2014, 11:00

Euklid wrote:oli mi se čini ili si zaboravila najvažniju stvar u koju se kužimo... :misli:
U vlade.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 19 Sep 2014, 11:22

Šta? U Vlade je 20 santimetara?

Odakle bih ja to znao... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19292
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 19 Sep 2014, 12:39

Nama Elli mijenja žarulje. Ja sam vješt samo s jezikom.
Potpisi su za budale.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15125
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato
Been thanked: 1 time

Post 19 Sep 2014, 12:45

Šta? Lijepiš markice na božićne čestitke? :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 19 Sep 2014, 13:27

Mogao bi završit kao Đorđova Susan :o
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 19 Sep 2014, 13:34

Euklid wrote:Šta? Lijepiš markice na božićne čestitke? :ne zna:
Pročitala sam markićke.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 19 Sep 2014, 13:44

Margarita wrote: Pročitala sam markićke.

Paaaa...sudeći po avataru nije mi čudno. :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 19 Sep 2014, 17:54

znam da smo mi imali majstore koji su nam postavili struju uz vodu po kući.

reć bi da se kuže ko Marica u kriv kur*ac.

i inače su oko mene svi električari i automehaničari, ter nogometni izbornici i politički komentatori.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests