Zašto LJES više nije prpošan pdf?

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 28 Mar 2017, 21:23

MmeTipfeler wrote:
28 Mar 2017, 21:20
Jebiga, a nema nam tko raditi sličke. :cerek:
Da, to je jedini razlog. :rofl:


Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 09:40

Treba ovamo pustiti omanje krdo virgolinčekof, pa da vidiš LJES-a! :trio:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 06 Apr 2017, 09:49

Ili nam trebaju male plave s pitanjima tipa "popušila sam mu, jesam li trudna", što je oduvijek poticajno nama isluženim ljesovcima. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 10:05

To svakako. Samo ti nisi kvalificiran. Iz svega ovdje pročitanog, čini mi se da si ubračen. Da si, bar jednom, probao seksić. Što znači da ne znaš šta pričaš. Da nikakva mala plava ne može od tebe doznati ništa pametnoga. Ili od bilo koga tvoje vrste.
Za to su izmišljeni gore spomenuti. Oni o svemu znaju sve. Dodaju linkove, grafikone, istraživanja i you tube klipove. Osim toga su silno ponosni, poučni i i prosti. Joj da, i veleposjednici su ogromnih pimpekof. Da ne govorim da im je mašta na visokim okretajima.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 06 Apr 2017, 10:23

Nemamo mi ovdje dovoljno malih plavih da primame takve. Pita me neki dan jedan FB frend isplati li se regati ovdje, ima li dobrih komada. I što da mu kažem? Ima, ali su većinom udane? :bicedobro:
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 06 Apr 2017, 10:34

MmeTipfeler wrote:
28 Mar 2017, 17:19
Bez obzira na sve, ali, Mugen, jesam ti već rekla da te jako volim? :kiss: Nemoj se slučajno pokupiti odavde zbog ovoga našeg mrguda. :D

Jesi luda?! Ne idem ja nikud (samo me obaveze i zdravlje stišću, jbmu sve), a mrgud mi je drag i ima moj hjudž rispekt, bez obzira na naše razilaženje u mišljenju. :cerek:

A naša se dragost i milina vide iz donjeg posta. :cerek:

EDIT ALERT: Mislim na post u kojem ga citiraš i gdje on tako slatko ponavlja da sam mu draga. :cerek:

(p.s. Zbljuvat ću se od ovoliko smiješenja, lol.)

MmeTipfeler wrote:
28 Mar 2017, 17:27

Tko je uopće rekao da je ona trol? :raspa:

Ja sam to rekla. :zubo: Najme, dogodit će se da ponorim i da svjecki zatrolam. Samo čekajte. :E


I tebi jedan :kiss:, Tippi. :cerek: Samo da nam se Stitch ne iznervira jer okupiramo Trkeljanje svojom virtualnom ljubavlju. :rofl:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 10:34

Nešto kao obiteljski forum? :zubo:
Uostalom, većina nisu svi.
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 06 Apr 2017, 10:38

Riona wrote:
06 Apr 2017, 10:34
Nešto kao obiteljski forum? :zubo:
Uostalom, većina nisu svi.

Objavljuješ da si slobodna? :djecoljub: Imaš li manje od 27 i više od 20? :djecoljub:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 10:40

Mugen wrote:
06 Apr 2017, 10:38
Objavljuješ da si slobodna? :djecoljub: Imaš li manje od 27 i više od 20? :djecoljub:
1. da
2. ne
3. da
:raspa:
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 06 Apr 2017, 10:42

Riona wrote:
06 Apr 2017, 10:40
1. da
2. ne
3. da
:raspa:
Onda te neću bariti, prestara si mi. Eventualno ako si jako mladolika i imaš manje od mene. A ja sam u godinama kada su ucmekali Isusa.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 10:46

Mugen wrote:
06 Apr 2017, 10:42
Onda te neću bariti, prestara si mi. Eventualno ako si jako mladolika i imaš manje od mene. A ja sam u godinama kada su ucmekali Isusa.
:misli:
šta se na ovo odgovori? :durica: ? :bicedobro: !? :mama: !!!?
User avatar
Mugen
Posts: 325
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

Post 06 Apr 2017, 10:50

Riona wrote:
06 Apr 2017, 10:46
:misli:
šta se na ovo odgovori? :durica: ? :bicedobro: !? :mama: !!!?
Bari ti mene. :kava:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 06 Apr 2017, 10:56

:kava:
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 06 Apr 2017, 11:04

MmeTipfeler wrote:Nemamo mi ovdje dovoljno malih plavih da primame takve. Pita me neki dan jedan FB frend isplati li se regati ovdje, ima li dobrih komada. I što da mu kažem? Ima, ali su većinom udane? :bicedobro:
Alo! :o
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 06 Apr 2017, 11:42

Mugen wrote:
06 Apr 2017, 10:34
I tebi jedan :kiss:, Tippi. :cerek: Samo da nam se Stitch ne iznervira jer okupiramo Trkeljanje svojom virtualnom ljubavlju. :rofl:
Neću, ne boj se. Volim gledati cure kako se maze. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 06 Apr 2017, 11:48

Beau wrote:
06 Apr 2017, 11:04
Alo! :o
Ajooj! Zaboravila sam da si ti ovdje većina. :D
Stitch wrote:
06 Apr 2017, 11:42


Neću, ne boj se. Volim gledati cure kako se maze. ;)
A da ja FB frendu došapnem kako si ti zapravo sisata plavuša? :raspa:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 06 Apr 2017, 11:52

MmeTipfeler wrote:
06 Apr 2017, 11:48
A da ja FB frendu došapnem kako si ti zapravo sisata plavuša? :raspa:
Nemam ništa protiv. Ionako bih mogao registrirati i treći 'nick', malo su mi dva. :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7271
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

Post 06 Apr 2017, 11:54

Mislim da je ovdje vecina zena slobodna, a gotovo svi muskarci ozenjeni :D
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 06 Apr 2017, 19:20

Beau wrote:
06 Apr 2017, 11:54
Mislim da je ovdje vecina zena slobodna, a gotovo svi muskarci ozenjeni :D
Bo zna. :amen:
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 337
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post 27 Jul 2019, 21:28

Manjak ekipe? :D

Al zna biti s vremena na vrijeme zgodnih trol tema, ona ženska sa sex-buildingom u "obiteljskoj" firmi je bila zgodan trol :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 27 Jul 2019, 21:35

Wikiceha wrote:
27 Jul 2019, 21:28
Manjak ekipe? :D
Ekipe ima, ne znam kad je LJES bio neaktivan ili prazan. No ekipu čine klinci, i to priglupi. Uopće mi nije gušt pisati tamo.
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 27 Jul 2019, 21:37

Vas dvojica govorite o Trkeljanju ili Fhr-u?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 27 Jul 2019, 21:41

U uvodnom postu Trkeljanje se spominje tek naknadno. Tema se odnosi na Forum.hr. :ne zna:
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 27 Jul 2019, 22:34

Aha. Kako ono? Možeš forumaša izvući iz Fhr-a, ali ne možeš Fhr iz forumaša. :D Prvo od čega nam je novi član krenuo, to su teme o Fhr-u. :raspa:

P. S. Zašto opet brkam zvučne i bezvučne glasove, a nisu ni blizu na tastaturi? Mrtvo hladno napisala sam od čeka. :misli:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19288
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 734 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 27 Jul 2019, 22:52

MmeTipfeler wrote:
27 Jul 2019, 22:34
Prvo od čega nam je novi član krenuo, to su teme o Fhr-u. :raspa:
Louise Hay dala mu je parcijalu na LJES-u i US-u zbog chata. Razumijem ga, tamo se ne može izraziti. Razumijem i nju, doduše, ondje se teme strože moderiraju. Zato sam skribomanima i rekao da se prebace ovamo. Ako smo mogli izdržati kraj Adisa, možemo sve. :rofl:
Potpisi su za budale.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests