Što na umu, to na drumu.
- Euklid
- old school
- Posts: 15125
- Joined: 04 Jun 2012, 18:13
- Location: una ballata del mare salato
- Been thanked: 1 time
cak i da je istinaAlmost Rosey wrote: Oprosti, stvarno nisam
ovo sto si napisala
tvoj odgovor je trebao biti
dijametralno suprotan
jer barem sam pokusao
poslati dasak topline
a sada se osjecam
ko pokisla kokos
kao ti
'if you fall, i'll be there' (floor)
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
Želiš li razgovarati o tome?Euklid » wrote: cak i da je istina
ovo sto si napisala
tvoj odgovor je trebao biti
dijametralno suprotan
jer barem sam pokusao
poslati dasak topline
a sada se osjecam
ko pokisla kokos
kao ti
Golemi zagrljaj.Almost Rosey » wrote:Umorna sam, nezanimljiva, prazna, bezvoljna, sama i usamljena.
[plahta]
Prijateljska riječ, je li to previše?
gonj špadi
-
zeleni zub
- Posts: 494
- Joined: 29 Nov 2011, 01:35
Almost Rosey » wrote:Umorna sam, nezanimljiva, prazna, bezvoljna, sama i usamljena.
Isto.
Pretpostavljam ljubav... Kako je naporno biti tako posran.
Ej, i nemoj se pobogu farbati takve volje
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
I je i nije ljubav.zeleni zub » wrote:
![]()
Isto.
Pretpostavljam ljubav... Kako je naporno biti tako posran.
Ej, i nemoj se pobogu farbati takve volje.
Nije sa mnom. I s jedne mi strane jako nedostaje i želim ga gledat i slušat i grlit i svašta, a s druge, imam previše vremena za razmišljanje. Bljeh.
A i dosadno mi je i usamljena sam ovdje.
I da, to što mijenjam boju kose je još jedan od "simptoma" da nešto nije kako treba.
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
Listu čega?Pješčana » wrote:oš da ti složimo kakvu listu koja će ti prebaciti pažnju na nešto drugo?
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
Mislim da je vrijeme da me netko pošalje kopat kanale or sth.
Srećom, ovih dana kiši, kosit ću na ladanju.
Skužila sam da mi putovnica istječe (ističe?) početkom kolovoza pa ne mogu ni do Berlina uteć. Mrgh.
Srećom, ovih dana kiši, kosit ću na ladanju.
Skužila sam da mi putovnica istječe (ističe?) početkom kolovoza pa ne mogu ni do Berlina uteć. Mrgh.
-
zeleni zub
- Posts: 494
- Joined: 29 Nov 2011, 01:35
Rosey, a jel će brzo doći?
Unazad par dana sam bila u kazalištu, u noćnom izlasku, kave, pive, kućna druženja, čitala stripove, beletristiku, literaturu, skidala nove filmove, tražila novu muziku, trčala, rolala, biciklirala, išla uzbrdo, išla doktorima, spremala, bila u kinu, druženje s familijom... i ništa...
Unazad par dana sam bila u kazalištu, u noćnom izlasku, kave, pive, kućna druženja, čitala stripove, beletristiku, literaturu, skidala nove filmove, tražila novu muziku, trčala, rolala, biciklirala, išla uzbrdo, išla doktorima, spremala, bila u kinu, druženje s familijom... i ništa...
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
BoDerek » wrote:Šta si mislila u posjetu Dylanu?
Ajd, barem me nasmija
zeleni zube, doći ću ja njemu (ja sam i otišla
-
Almost Rosey
- Posts: 2919
- Joined: 18 Sep 2011, 15:31
- Euklid
- old school
- Posts: 15125
- Joined: 04 Jun 2012, 18:13
- Location: una ballata del mare salato
- Been thanked: 1 time
jebote, predivnozeleni zub wrote:Rosey, a jel će brzo doći?
Unazad par dana sam bila u kazalištu, u noćnom izlasku, kave, pive, kućna druženja, čitala stripove, beletristiku, literaturu, skidala nove filmove, tražila novu muziku, trčala, rolala, biciklirala, išla uzbrdo, išla doktorima, spremala, bila u kinu, druženje s familijom... i ništa...
bas ti zavidim
da bar mene hoce tak supit
'if you fall, i'll be there' (floor)
-
zeleni zub
- Posts: 494
- Joined: 29 Nov 2011, 01:35
Ma je, nije super, to je tupavo stanje. Slike naokolo se pomiću, neka vreva, a u biti ti je svejedno di si jer si mislima na istom.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest

