Raspizdio me poso, hoću nekome nešto jebat!

Stare teme i začeci foruma
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 31 Jan 2012, 23:30

faktotum » wrote:
Aha, tebi se ne sviđa (tako bar kažeš! :misli:) seksualno uznemiravanje na poslu, a meni loše poslovanje...međutim, tebi ne smeta loše poslovanje, dizanje u 6, a meni spontani seks na poslu koji nema posla sa seksualnim uznemiravanjem. pitam se, gdje ti to radiš kad te šef zlostavlja? u zaštitarskoj tvrtci? u vojsi? policiji? baušteli? jel to neka Đi Aj Đejn furka? Ono kao, štaš ti meni govorit da žene ne mogu u vojsku, kad mogu, (a zapravo je riječ o penis envy kompleksu suprotno od kastracisjkog kompleksa koji muči muškarce) još, sad kad mi emancipacija piše u jedra i podsuknjom? :ne zna: jel to to?

P.S. Jesam pijan. Evo upravo pijem nano x 9 hardcore od Muscletecha poslije treninga; kaže vako na preskripciji: čuna će vam bit ogromna, al nemojte više od dvije kapisle za početak, jer će vam čuna onda bit preogromna, što nije dobro za vagine vaših dragih...laboratorijski testirano...u Birminghamu:ne zna: jel ti to išta kontaš? :ne zna:
Mene nitko ne zlostavlja, ali da, moj poslodavac je pretpostavio da moje ambicije sežu malo predaleko, a ja sam odlučila više ne raditi za njega.
Isto kao što si ti odlučio više ne raditi za te izrabljivače i zlostavljače koji te tjeraju da se budiš ujutro, a ti bi siročić spavao do devet. Svatko ima svojih problema.
I da, radim na baušteli i to nema apsolutno nikakve veze s emancipacijom. Radim kao inženjer, ne kao vozačica bagera.

Meni se čini da tvoji problemi sežu mnogo dalje od preranog buđenja, no to je samo moje mišljenje. Zanemari ga slobodno, ne čitaju mi se i dalje tvoje pijane duhovitosti.


Desire makes slaves out of kings.
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 31 Jan 2012, 23:34

Éowyn » wrote:
Mene nitko ne zlostavlja, ali da, moj poslodavac je pretpostavio da moje ambicije sežu malo predaleko, a ja sam odlučila više ne raditi za njega.
Isto kao što si ti odlučio više ne raditi za te izrabljivače i zlostavljače koji te tjeraju da se budiš ujutro, a ti bi siročić spavao do devet. Svatko ima svojih problema.
I da, radim na baušteli i to nema apsolutno nikakve veze s emancipacijom. Radim kao inženjer, ne kao vozačica bagera.

Meni se čini da tvoji problemi sežu mnogo dalje od preranog buđenja, no to je samo moje mišljenje. Zanemari ga slobodno, ne čitaju mi se i dalje tvoje pijane duhovitosti.
whao, koja emancipirana ženka. ne zna da je Muscletech Nano sportski suplement, a ne alkohol.
za kaj sam ja ovdje? da pišem štiva koja tebi pašu?

aj bok!
Éowyn
Posts: 2433
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

Post 31 Jan 2012, 23:39

faktotum » wrote:
whao, koja emancipirana ženka. ne zna da je Muscletech sportski suplement, a ne alkohol. :facepalm:

bok!
Ne znam samo gdje sam napisala da mislim da je to alkohol i još manje ne znam jesam li ikada napisala da sam emancipirana :misli:
Jednostavno mislim da si pijan, koje god suplemente dodatno uzimao. Ako nisi, još gore.

Bok :)
Desire makes slaves out of kings.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 0 guests