Svjetsko nogometno prvenstvo 2026.

Svi smo mi izbornici
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post 22 Jun 2026, 15:06

Stitch wrote:
22 Jun 2026, 07:32
To je završilo 1:3, propustio si golove. ;)
Nisam, prenulo me je „urlikanje“ komentatora. :D


Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post 22 Jun 2026, 22:33

Argentina je lako pobijedila Austriju (2:0), a za pola sata na travnjak istrčat će Francuzi i Iračani. I tu očekujem pobjedu favorita.

U dva ujutro igraju Norveška i Senegal, a u pet sati Jordan i Alžir.
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post Yesterday, 00:06

Stitch wrote:
22 Jun 2026, 22:33
Argentina je lako pobijedila Austriju (2:0), a za pola sata na travnjak istrčat će Francuzi i Iračani. I tu očekujem pobjedu favorita.
Utakmica je prekinuta zbog nevremena, takva su američka pravila, a Francuzi vode 1:0.
Potpisi su za budale.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Yesterday, 04:08

Francuska je pobijedila 3:0, a Norveška 3:2. Isplatilo se čekati. :)
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post Yesterday, 05:57

Nije mi se dalo mučiti s tim. Odspavao sam nekoliko sati, umoran sam bio. :ne zna:
Potpisi su za budale.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Yesterday, 19:48

Razumljivo. Ovdje si po cijele dane, od jutra do mraka. :D
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Today, 01:36

Razočarali su me Englezi. Čekao sam gol. I čekao... :o

Tih 0:0 s Gancima nije dobar rezultat. :thumbsdown:
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post Today, 04:32

Lako za Engleze, što kažeš o nevjerojatnoj konfuziji u igri naše reprezentacije? :D

Nisam htio ni zucnuti, da ne ureknem moguću pobjedu od 1:0 nad Panamom (koja je naposljetku i ostvarena), ali toliko prtljanja i povuci-potegni dugo već nisam vidio. :rolleyes:

Dajbože da odemo daleko, ali skeptičan sam. Nisam to bio nakon početnoga poraza, smatrao sam da nismo bili toliko loši koliko rezultat sugerira. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Today, 08:27

Opet nas je spašavao Livaković, hvala mu od srca. Ali i promašivali smo, sve je moglo izgledati znatno bolje.

Nisam pesimist, usprkos svemu. Pobijedit ćemo Ganu i osvojiti ukupno šest bodova. A onda će ovo „pimplanje“ biti zaboravljeno. Tako su Talijani nekad igrali na „Mundijalu“ — u grupi nikako, u eliminacijama blistavo.
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post Today, 09:20

Pastir wrote:
Today, 08:27
Tako su Talijani nekad igrali na „Mundijalu“ — u grupi nikako, u eliminacijama blistavo.
Našao si pravi primjer, Talijana nema na ovom prvenstvu - trećem koje su propustili zaredom! Nema ih nigdje 12 godina. :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Today, 15:09

A to što su četiri puta bili svjetski prvaci ne računaš? I još dvaput u finalu. :)
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19318
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 744 times
Been thanked: 1370 times
Gender:

Post Today, 15:57

Računam, ali to ne znači da sam pristalica njihovih metoda i filozofije. Kako da budem pobornik igre na 0:0, ziheraške obrane, grubih prekršaja...? Nije to nogomet koji volim i cijenim, radije gledam Nizozemce, Portugalce, Španjolce, Francuze, Brazilce...
Potpisi su za budale.
User avatar
Pastir
Posts: 1507
Joined: 27 May 2025, 17:31
Has thanked: 1429 times
Been thanked: 608 times
Gender:

Post Today, 16:36

To razumijem. Ponekad i meni smeta njihov nogomet. :D
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests