Triba mi polovni kompic...
...sa dobrom grafickom. Dakle, neko sranje koje funkcionira, aj pliz, Unda imas li ti stagod

Vidim da je post iz vrimena dok je Bog po zemlji išao, al' nikad nije kasno.
Imam jedan na prodaju, stoji na Njuškalu, jadničak, već misecima. Svako malo obnavljam
oglas, jer nit' ko zove, nit' 'ko traži.
E, javio mi se bio jedan, sa pitanjem ima li ta grafička driver. Reko', ima sve drivere.
-Aha, a moš li mi poslati taj driver? -Aj nemoj me zaje..., proguglaj, pa nađi.
Dakle, pošto nemam pojma je li potriba za ovim još aktualna, ali, eto, imam jedan
stariji, pa ako koga zanima... Neću staviti link od njuškala, nego samo broj: 20579526
Naravno, ako kršim pravila, slobodno brišite post.
Imam jedan na prodaju, stoji na Njuškalu, jadničak, već misecima. Svako malo obnavljam
oglas, jer nit' ko zove, nit' 'ko traži.
E, javio mi se bio jedan, sa pitanjem ima li ta grafička driver. Reko', ima sve drivere.
-Aha, a moš li mi poslati taj driver? -Aj nemoj me zaje..., proguglaj, pa nađi.
Dakle, pošto nemam pojma je li potriba za ovim još aktualna, ali, eto, imam jedan
stariji, pa ako koga zanima... Neću staviti link od njuškala, nego samo broj: 20579526
Naravno, ako kršim pravila, slobodno brišite post.
Have you ever been hit with a bag of oranges... - Sheriff Stanley Miller
Veleno wrote: ↑11 Mar 2017, 12:39Vidim da je post iz vrimena dok je Bog po zemlji išao, al' nikad nije kasno.
Imam jedan na prodaju, stoji na Njuškalu, jadničak, već misecima. Svako malo obnavljam
oglas, jer nit' ko zove, nit' 'ko traži.
E, javio mi se bio jedan, sa pitanjem ima li ta grafička driver. Reko', ima sve drivere.
-Aha, a moš li mi poslati taj driver? -Aj nemoj me zaje..., proguglaj, pa nađi.
Dobar je, nema samo pacijenata kada prodaješ auto, nego i komp....
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Miki je odavno riješio taj problem, čini mi se. Ali tko zna, možda mu osim laptopa zatreba i desktop.
Potpisi su za budale.
Prvo, dobrodosoVeleno wrote: ↑11 Mar 2017, 12:39Vidim da je post iz vrimena dok je Bog po zemlji išao, al' nikad nije kasno.
Imam jedan na prodaju, stoji na Njuškalu, jadničak, već misecima. Svako malo obnavljam
oglas, jer nit' ko zove, nit' 'ko traži.
E, javio mi se bio jedan, sa pitanjem ima li ta grafička driver. Reko', ima sve drivere.
-Aha, a moš li mi poslati taj driver? -Aj nemoj me zaje..., proguglaj, pa nađi.
Dakle, pošto nemam pojma je li potriba za ovim još aktualna, ali, eto, imam jedan
stariji, pa ako koga zanima... Neću staviti link od njuškala, nego samo broj: 20579526
Naravno, ako kršim pravila, slobodno brišite post.
Hvala na ponudi
I otkud tebe ovdje?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Hvala na dobrodošlici. Je, kasnim, ali to je Quark kriv. Da je on napisa na fejs "sasvim dobar forumčić" koji godinu prije, pojavio bi se i ja prije.
Ukratko o predmetu prodaje: Dell Dimension 4700
Pentium 4, 3.0 GHz
HDD 160 GB SATA
Ati Radeon X550, 128 MB
1 GB DDR
Cijenim to 400 kuna
Have you ever been hit with a bag of oranges... - Sheriff Stanley Miller
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nisam. Jest' da živim u Slavoniji, al' sam ipak Dalmatinac. Vrag odnija prišu.
A ni memorije nemam ni za svoj pojačati...
A link je: >linkić<
Have you ever been hit with a bag of oranges... - Sheriff Stanley Miller
Pa jebemu mater, ne mogu moljakati uokolo dijelove za kompjuter koji ću ja prodati,
i zarađivati na tome što sam izmoljakao. Jesam u lošijoj financijskoj situaciji, ali ipak nisam toliko.
Naravno, ako imaš viška, i nije ti problem to lansirati, odem danas do Tiskove trafike, pa ću uzeti
podatke, tako da to stigne di triba stići.
Jel' može tako?
Have you ever been hit with a bag of oranges... - Sheriff Stanley Miller
Baš sam danas uzimao nešto na taj način od neke osobe, pa mi je trebala lokacija tiska.
https://lokator.tisak.hr/?authToken=tisak
There you go!
https://lokator.tisak.hr/?authToken=tisak
There you go!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Kolika je provizija? Naplaćuju po težini ili...?
Potpisi su za budale.
To nemam pojma, ovo je prvi put da uzimam (knjigu od Bujoldice na engleskom). Nisam nikada slao niti primao tiskom. Možda jesam jednom, ali se stvarno ne mogu sjetiti. Dobra je stvar da ih ima na svakom koraku, pa mi je ovaj blizu zgrade gdje idem autom pa zato 
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Prema veličini kutije. Imaju tri veličine. Zajebano je jedino kad moraš poslati nešto što je mnogo manje od kutije, a nisi sa sobom ponio stare novine da popuniš prostor. Ne daju ti kutiju da je odneseš doma, nego pakiraju na licu mjesta, na kiosku.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Kužim, hvala.
Barem nisu skupi. U pošti je slanje paketa do dva kilograma negdje u tom rangu, ali cijena je veća kad se dodaju razne usluge.
Barem nisu skupi. U pošti je slanje paketa do dva kilograma negdje u tom rangu, ali cijena je veća kad se dodaju razne usluge.
Potpisi su za budale.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests
