Stare teme i začeci foruma
-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 18:54
faktotum » wrote:
Pa nisam ja dobio laganiji oblik ulcera zbog toga što više ne radim, već zbog toga što sam radio...
Ajde se malo informiraj o komunikologiji, oliti komunikacijskim zanostima
http://www.communicationencyclopedia.co ... 58_ss106-1 , prije nego nastaviš u vrtićkoj maniri omalovažavati struku. Kaj si ti završio? Školu za profesionalnog jebivjetra? Možda jesi stariji, ali si i ružniji...

Nabijem te u pank, da te nabijem...
Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi?

-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 18:56
Morticia » wrote:O pizdo jedna, koju poganu jezicinu imas! Dabogda ti iduca zena imala istu takvu!

Kaj je sad, nismo znali, a?

-
Morticia
- Posts: 10441
- Joined: 17 Sep 2011, 21:36
Post
30 Jan 2012, 18:57
Ajde suti. :2up:

MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
-
ElliQuinn
- Felis nebulosa
- Posts: 5600
- Joined: 18 Sep 2011, 11:56
- Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.
Post
30 Jan 2012, 19:02
judolino » wrote:
Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi?

Učiti Keruma komunikaciji, ofkors.
Light up, as if you have a choice.
Pričuvni moderator.
-
..a unda
- Undaminator
- Posts: 21422
- Joined: 18 Sep 2011, 16:27
- Been thanked: 2 times
Post
30 Jan 2012, 19:08
judolino » wrote:..
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi?

..naucit ljude da se ne nerviraju, nego da druge nerviraju.
a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal.

-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 19:09
..a unda » wrote:
..naucit ljude da se ne nerviraju, nego da druge nerviraju.
a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal.

A ne, pomoćni komunikolog kopa kanal, ovaj samo meće žnoru...

-
ElliQuinn
- Felis nebulosa
- Posts: 5600
- Joined: 18 Sep 2011, 11:56
- Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.
Post
30 Jan 2012, 19:10
..a unda » wrote:
a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal.

Komunikacija između Save i Dunava?
Light up, as if you have a choice.
Pričuvni moderator.
-
..a unda
- Undaminator
- Posts: 21422
- Joined: 18 Sep 2011, 16:27
- Been thanked: 2 times
Post
30 Jan 2012, 19:11
judolino » wrote:
A ne, pomoćni komunikolog kopa kanal, ovaj samo meće žnoru...

ok, onda savjetuje kako se kopa kanal. komunikacijski, kanalizacijski, ovaj, onaj..

-
faktotum
- Posts: 148
- Joined: 22 Jan 2012, 23:20
Post
30 Jan 2012, 19:12
judolino » wrote:
Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi?

Posjetio si link?

Valjda si kliknuo na link da bi posjetio stranicu. Vidiš da ti treba 'komunikolog'.

I mene jebeš s Kerumom. Što ti ne bi prevodio Kerumovu poslovnu korespondenciju kad mu dođu rodijaci/partneri iz Muća?

-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 19:12
A možda bi mogo uspostavit komunikaciju između guzne i moždane čakre?
-
ElliQuinn
- Felis nebulosa
- Posts: 5600
- Joined: 18 Sep 2011, 11:56
- Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.
Post
30 Jan 2012, 19:13
judolino » wrote:
A možda bi mogo uspostavit komunikaciju između guzne i moždane čakre?
Zar to nije neka vrsta prosvjetljenja?

Light up, as if you have a choice.
Pričuvni moderator.
-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 19:15
faktotum » wrote:
Posjetio si link?

Valjda si kliknuo na link da bi posjetio stranicu. Vidiš da ti treba 'komunikolog'.

I mene jebeš s Kerumom. Što ti ne bi prevodio Kerumovu poslovnu korespodenciju kad mu dođu rodijaci iz Muća?

Eto ga jebi, ja s tobom fino, a ti meni tako...
Gle, da govorim s običnim smrtnikom, napisao bih da sam posjetio linkanu stranicu. Međutim, ovaj minuciozni test dokazao je to što cijelo vrijeme tvrdiš: ti doista JESI komunikolog! Ti si shvatio što sam napisao!

-
faktotum
- Posts: 148
- Joined: 22 Jan 2012, 23:20
Post
30 Jan 2012, 19:19
judolino » wrote:
Ma da ne bi, a defektologe ćemo na biro, a?
Pa i defektologa i komunikologa treba zaposliti da bi se od Keruma stvorio standard. Možda i andertejker...bude trebao...
-
faktotum
- Posts: 148
- Joined: 22 Jan 2012, 23:20
Post
30 Jan 2012, 19:25
judolino » wrote:
Eto ga jebi, ja s tobom fino, a ti meni tako...
Gle, da govorim s običnim smrtnikom, napisao bih da sam posjetio linkanu stranicu. Međutim, ovaj minuciozni test dokazao je to što cijelo vrijeme tvrdiš: ti doista JESI komunikolog! Ti si shvatio što sam napisao!

Pa ti pretendiraš na degradiranje profesije; da si vičan koliko misliš da jesi ne bi ti trebala intervencija 'komunikologa'. Ne izvlači se sad. Hvatam te na sitnicama. I svaki put kad naiđem na tebe na forumu, potrudit ću se da ti ukažem na lapsuse. Pače, uživat ću u tome - jer si prepametan.
-
A.P.
- Cactus
- Posts: 1942
- Joined: 17 Oct 2011, 18:34
-
faktotum
- Posts: 148
- Joined: 22 Jan 2012, 23:20
Post
30 Jan 2012, 19:50
Kao ona je skužila da je meni judolino vješto spustio (to je tako očigledno), a ja to kao nisam, pa sam odgovorio bukvalno (hihihi)..koji panj. Da imaš malo razvijeniji mozak skužila bi da je "bukvalno" podjebavanje podjebavača.

Rasti, ćerce, rasti, još ti treba mnogo ugljikohidrata i proteina...da bi mene nazvala panjem.
-
judolino
- Swine Who Must Be Obeyed
- Posts: 6267
- Joined: 25 Sep 2011, 09:03
Post
30 Jan 2012, 20:04
faktotum » wrote:
Pa ti pretendiraš na degradiranje profesije; da si vičan koliko misliš da jesi ne bi ti trebala intervencija 'komunikologa'. Ne izvlači se sad. Hvatam te na sitnicama. I svaki put kad naiđem na tebe na forumu, potrudit ću se da ti ukažem na lapsuse. Pače, uživat ću u tome - jer si prepametan.
Ti meni uopće nisi jasan.
Kako ćeš naići na mene na forumu, kad ja nikad nisam na forumu? Ili si htio reći da ćeš naići na moje postove?
Jel to ta komunikologija? Ide me, a?
-
JPK
- Posts: 2105
- Joined: 18 Sep 2011, 00:46
Post
30 Jan 2012, 21:03
judolino » wrote:
Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi?

Pa dizati rejting firme. Kad Kerum kaže da ima komunikologa, onda to znači da je vlasnik moderne firme koja slijedi zapadne trendove. A kad iz trenda izađe PR, a uđe posjedovanje žirafe, onda će Kerum najuriti komunikologa i kupiti žirafu, pa će mu firma ostati konkurentna i na svjetskoj razini.
faktotum » wrote:
Kao ona je skužila da je meni judolino vješto spustio (to je tako očigledno), a ja to kao nisam, pa sam odgovorio bukvalno (hihihi)..koji panj. Da imaš malo razvijeniji mozak skužila bi da je "bukvalno" podjebavanje podjebavača.

Rasti, ćerce, rasti, još ti treba mnogo ugljikohidrata i proteina...da bi mene nazvala panjem.
Panjevi se sastoje od celuloze.
Biti i mniti svemiropolisno
-
faktotum
- Posts: 148
- Joined: 22 Jan 2012, 23:20
Post
30 Jan 2012, 21:33
judolino » wrote:
Ti meni uopće nisi jasan.
Kako ćeš naići na mene na forumu, kad ja nikad nisam na forumu? Ili si htio reći da ćeš naići na moje postove?
Jel to ta komunikologija? Ide me, a?
*Kao on meni sad spušta, a ja ne kužim* Evo, reci mi, dokle želiš da ne kužim? Judolino, obrati pozornost - gradimo tvoju forumsku reputaciju; kao pravi PR-ovci.

*Nastavlja ne kužiti*
-
Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 0 guests