Raspizdio me poso, hoću nekome nešto jebat!

Stare teme i začeci foruma
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 18:54

faktotum » wrote:
Pa nisam ja dobio laganiji oblik ulcera zbog toga što više ne radim, već zbog toga što sam radio...:D

Ajde se malo informiraj o komunikologiji, oliti komunikacijskim zanostima http://www.communicationencyclopedia.co ... 58_ss106-1 , prije nego nastaviš u vrtićkoj maniri omalovažavati struku. Kaj si ti završio? Školu za profesionalnog jebivjetra? Možda jesi stariji, ali si i ružniji...;) Nabijem te u pank, da te nabijem...
Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi? :ne zna:


User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 18:56

Morticia » wrote:O pizdo jedna, koju poganu jezicinu imas! Dabogda ti iduca zena imala istu takvu! :o
Kaj je sad, nismo znali, a? :rofl:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 30 Jan 2012, 18:57

Ajde suti. :2up:

:rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Jan 2012, 19:02

judolino » wrote: Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi? :ne zna:
Učiti Keruma komunikaciji, ofkors.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 19:05

m.za » wrote: Ne kužim te što onda prodaja kruha dokazuje :misli:
..niski koeficijent elasticnosti. :kava:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:07

ElliQuinn » wrote: Učiti Keruma komunikaciji, ofkors.
Ma da ne bi, a defektologe ćemo na biro, a?
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:08

Đe si Unda, druže stari! :Pivo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 19:08

judolino » wrote:..
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi? :ne zna:
..naucit ljude da se ne nerviraju, nego da druge nerviraju.

a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal. :D
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:09

..a unda » wrote: ..naucit ljude da se ne nerviraju, nego da druge nerviraju.

a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal. :D
A ne, pomoćni komunikolog kopa kanal, ovaj samo meće žnoru... :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 19:09

judolino » wrote:Đe si Unda, druže stari! :Pivo:
..daj me ukurac, nisam ni zakuarc.. :bliss:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Jan 2012, 19:10

..a unda » wrote:

a sta ce radit komunikolog nego naplatit svoj rad kopajuci kanal. :D
Komunikacija između Save i Dunava?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 19:11

judolino » wrote: A ne, pomoćni komunikolog kopa kanal, ovaj samo meće žnoru... :rofl:
ok, onda savjetuje kako se kopa kanal. komunikacijski, kanalizacijski, ovaj, onaj.. :D
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 19:12

judolino » wrote: Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi? :ne zna:
Posjetio si link? :misli: Valjda si kliknuo na link da bi posjetio stranicu. Vidiš da ti treba 'komunikolog'. :ne zna: I mene jebeš s Kerumom. Što ti ne bi prevodio Kerumovu poslovnu korespondenciju kad mu dođu rodijaci/partneri iz Muća? :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:12

ElliQuinn » wrote: Komunikacija između Save i Dunava?
A možda bi mogo uspostavit komunikaciju između guzne i moždane čakre?
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 30 Jan 2012, 19:13

judolino » wrote: A možda bi mogo uspostavit komunikaciju između guzne i moždane čakre?
Zar to nije neka vrsta prosvjetljenja? :misli:
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21422
Joined: 18 Sep 2011, 16:27
Been thanked: 2 times

Post 30 Jan 2012, 19:13

ElliQuinn » wrote: Komunikacija između Save i Dunava?
..pa da, npr. sve su to kanali. koja je razlika? otvoris, potece. zatvoris, cekas. :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:15

faktotum » wrote:
Posjetio si link? :misli: Valjda si kliknuo na link da bi posjetio stranicu. Vidiš da ti treba 'komunikolog'. :ne zna: I mene jebeš s Kerumom. Što ti ne bi prevodio Kerumovu poslovnu korespodenciju kad mu dođu rodijaci iz Muća? :ne zna:
Eto ga jebi, ja s tobom fino, a ti meni tako...
Gle, da govorim s običnim smrtnikom, napisao bih da sam posjetio linkanu stranicu. Međutim, ovaj minuciozni test dokazao je to što cijelo vrijeme tvrdiš: ti doista JESI komunikolog! Ti si shvatio što sam napisao! :S :S :S
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 19:16

ElliQuinn » wrote: Zar to nije neka vrsta prosvjetljenja? :misli:
Da, ali samo ako staviš optički kabel! :giggle:
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 19:19

judolino » wrote: Ma da ne bi, a defektologe ćemo na biro, a?
Pa i defektologa i komunikologa treba zaposliti da bi se od Keruma stvorio standard. Možda i andertejker...bude trebao...
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 19:25

judolino » wrote: Eto ga jebi, ja s tobom fino, a ti meni tako...
Gle, da govorim s običnim smrtnikom, napisao bih da sam posjetio linkanu stranicu. Međutim, ovaj minuciozni test dokazao je to što cijelo vrijeme tvrdiš: ti doista JESI komunikolog! Ti si shvatio što sam napisao! :S :S :S
Pa ti pretendiraš na degradiranje profesije; da si vičan koliko misliš da jesi ne bi ti trebala intervencija 'komunikologa'. Ne izvlači se sad. Hvatam te na sitnicama. I svaki put kad naiđem na tebe na forumu, potrudit ću se da ti ukažem na lapsuse. Pače, uživat ću u tome - jer si prepametan.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1942
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

Post 30 Jan 2012, 19:27

Koji panj. :facepalm:
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 19:50

A.P. » wrote:Koji panj. :facepalm:
Kao ona je skužila da je meni judolino vješto spustio (to je tako očigledno), a ja to kao nisam, pa sam odgovorio bukvalno (hihihi)..koji panj. Da imaš malo razvijeniji mozak skužila bi da je "bukvalno" podjebavanje podjebavača. ;) Rasti, ćerce, rasti, još ti treba mnogo ugljikohidrata i proteina...da bi mene nazvala panjem.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6267
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

Post 30 Jan 2012, 20:04

faktotum » wrote:
Pa ti pretendiraš na degradiranje profesije; da si vičan koliko misliš da jesi ne bi ti trebala intervencija 'komunikologa'. Ne izvlači se sad. Hvatam te na sitnicama. I svaki put kad naiđem na tebe na forumu, potrudit ću se da ti ukažem na lapsuse. Pače, uživat ću u tome - jer si prepametan.
Ti meni uopće nisi jasan.
Kako ćeš naići na mene na forumu, kad ja nikad nisam na forumu? Ili si htio reći da ćeš naići na moje postove?
Jel to ta komunikologija? Ide me, a?
JPK
Posts: 2105
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

Post 30 Jan 2012, 21:03

judolino » wrote: Evo, da ne kažeš, posjetio sam link, ali i dalje ne kužim za kakav si ti to posao osposobljen. Evo, recimo da sam Kerum i ti pitaš jel imam posla za tebe, a ja te pitam: "A što ti, sinko, znaš radit?"
Ja i dalje ne kužim što bi to komunikolog mogao raditi? :ne zna:
Pa dizati rejting firme. Kad Kerum kaže da ima komunikologa, onda to znači da je vlasnik moderne firme koja slijedi zapadne trendove. A kad iz trenda izađe PR, a uđe posjedovanje žirafe, onda će Kerum najuriti komunikologa i kupiti žirafu, pa će mu firma ostati konkurentna i na svjetskoj razini.
faktotum » wrote:
Kao ona je skužila da je meni judolino vješto spustio (to je tako očigledno), a ja to kao nisam, pa sam odgovorio bukvalno (hihihi)..koji panj. Da imaš malo razvijeniji mozak skužila bi da je "bukvalno" podjebavanje podjebavača. ;) Rasti, ćerce, rasti, još ti treba mnogo ugljikohidrata i proteina...da bi mene nazvala panjem.
Panjevi se sastoje od celuloze.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
faktotum
Posts: 148
Joined: 22 Jan 2012, 23:20

Post 30 Jan 2012, 21:33

judolino » wrote: Ti meni uopće nisi jasan.
Kako ćeš naići na mene na forumu, kad ja nikad nisam na forumu? Ili si htio reći da ćeš naići na moje postove?
Jel to ta komunikologija? Ide me, a?
*Kao on meni sad spušta, a ja ne kužim* Evo, reci mi, dokle želiš da ne kužim? Judolino, obrati pozornost - gradimo tvoju forumsku reputaciju; kao pravi PR-ovci. ;) *Nastavlja ne kužiti*
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Baidu [Spider], ClaudeBot and 0 guests