Partizani svih zemalja...
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
... ujedinite se! Sretan vam Dan antifašističke borbe! 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Šabo, jesi li iskopao oružje? Imam dojam da bi ti uskoro moglo zatrebati. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Po šumama i gorama (izvorno По долинам и по взгорьям), tu sigurno znate. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
A poslije možete i ovu... 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nije vrag da smo ti i ja jedini antifašisti ovdje. 
Potpisi su za budale.
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 900
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
Ja sam antiantifašistica. Što ne znači da sam fašistica jer smo to već raspravili da nisam.
Samo mi opako idu na jetra antifašisti kojima se priviđaju fašisti kako bi oni imali smisao postojanja.
Samo mi opako idu na jetra antifašisti kojima se priviđaju fašisti kako bi oni imali smisao postojanja.
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Hah, katkad im se priviđaju fašisti, slažem se, no većinu vremena izvanredno se dobro vide. 
Potpisi su za budale.
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 900
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
I Mme Tipfeler je valjda uvjerena da izvanredno dobro u meni vidi fašisticu. 
Ne znam, meni je onaj gadni kustošijanski transparent više kretenizam nego fašizam.
Ne znam, meni je onaj gadni kustošijanski transparent više kretenizam nego fašizam.
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Pa fašizam, uza sve ostalo, jest kretenizam. 
Potpisi su za budale.
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 900
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
Ali nije svaki kretenizam odmah fasizam.Stitch wrote:Pa fašizam, uza sve ostalo, jest kretenizam.
A mislim da ni svastiku na splitskom stadionu nisu napravili fasisti.
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nego tko, društvo liječenih alkoholičara?
Shvati, napokon - zdipiš li auto da bi ga prefarbala i prodala u Bosni ili zato da se samo provozaš, to je u oba slučaja lopovluk.
Shvati, napokon - zdipiš li auto da bi ga prefarbala i prodala u Bosni ili zato da se samo provozaš, to je u oba slučaja lopovluk.
Potpisi su za budale.
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 900
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
Sjecas li se grupe Labrador iz ´90ih godina?Stitch wrote:Nego tko, društvo liječenih alkoholičara?
Shvati, napokon - zdipiš li auto da bi ga prefarbala i prodala u Bosni ili zato da se samo provozaš, to je u oba slučaja lopovluk.
Jedno pitanje koje uvijek valja postaviti je: „Cui prodest?“ (Kome koristi?).
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Jest, ni manje ni više nego grupa Labrador. 
Trebala bi provjeriti što je još tamo u 14. stoljeću pisao i govorio izvjesni franjevac Gulielmus Occamus.
Trebala bi provjeriti što je još tamo u 14. stoljeću pisao i govorio izvjesni franjevac Gulielmus Occamus.
Potpisi su za budale.
- Marsovac7
- Svemirka
- Posts: 900
- Joined: 27 Mar 2019, 16:14
- Location: Negdje u svemiru
- Has thanked: 9 times
- Been thanked: 56 times
- Gender:
Primijeti da nisam tvrdila da su ta dva slučaja djelo skupine Labrador, nego sam samo povukla paralelu s tim vremenom. Dakle, skupina Labrador je npr. minirala židovsku općinu kako bi Hrvati bili optuženi za progon Židova i povratak ustaštva.
Ne znam ni tko su počinitelji ni koji su motivi za splitsku svastiku ni kustošijanski transparent, ali u oba se ta slučaja može raditi bilo o budalama, bilo o fašistima, bilo o nekome tko tim akcijama pokušava "zamutiti vodu" tj. ponovo optužiti Hrvate za fašizam, ustaštvo, netrpeljivost i govor mržnje.
Wow, postala sam moderatorica. :)
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19295
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nisam ni napisao da si tvrdila kako su oba slučaja djelo skupine Labrador, napisao sam da si tvrdila kako je posrijedi udbaško-kosovski obavještajni rat protiv Hrvatske. Naravno, bez miligrama i mikrograma dokaza. 
Urotničke teorije neće te daleko dovesti, a i besmislene su kraj doslovce svakodnevnih fenomena poput Skeje i Bad Blue Boysa, što pak dokazuje tezu da od devedesetih naovamo traje fašizacija hrvatskog društva. Za vrijeme Domovinskog rata to je bilo donekle razumljivo, no danas nikako nije.
Urotničke teorije neće te daleko dovesti, a i besmislene su kraj doslovce svakodnevnih fenomena poput Skeje i Bad Blue Boysa, što pak dokazuje tezu da od devedesetih naovamo traje fašizacija hrvatskog društva. Za vrijeme Domovinskog rata to je bilo donekle razumljivo, no danas nikako nije.
Potpisi su za budale.
- Pastir
- Posts: 1489
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1403 times
- Been thanked: 600 times
- Gender:
Svima želim sretan Dan antifašističke borbe! 
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
- Pastir
- Posts: 1489
- Joined: 27 May 2025, 17:31
- Has thanked: 1403 times
- Been thanked: 600 times
- Gender:
S tim si ti danas trebao početi, a ne ja. Partizani su tvoja domena. 
Tehnologija je stablo bez korijena. Plod je gorak.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
