Al čini mi se da je njihov server isto negde u Germaniji.
Tehnikalije foruma - tekuća pitanja
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Totohost nešto eksperimentira, čini mi se. Javio sam im bio da bekapiranje više ne radi jer su pri migraciji sjebali neki klinac. I sad se već danima muče. Ne ide pa ne ide... 
Potpisi su za budale.
Oho! Otvorih preko Modnih kritika za hrabre forumašice, tj. izvjesne pikćer. 
Već sam mislio da je prijetnja netuširanjem i lukom uz gablec imala odjeka sve do njemačkih servera, al nesto mi post negdje...
Već sam mislio da je prijetnja netuširanjem i lukom uz gablec imala odjeka sve do njemačkih servera, al nesto mi post negdje...
what we've got here is failure to communicate
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nemam se vremena baviti forumom, strpi se tjedan-dva. Totohost se i dalje muči da vrati prijašnju funkcionalnost, ali osim svakodnevnog dopisivanja - niti što radim niti što mijenjam. Do daljnjega, bit će tako kako jest. Em sam u gužvi, em mi je naporno sjediti.
Deinstaliraj preglednik, pritom obriši sve podatke, pa ga ponovo instaliraj. Drugi recept ne postoji.
Deinstaliraj preglednik, pritom obriši sve podatke, pa ga ponovo instaliraj. Drugi recept ne postoji.
Potpisi su za budale.
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Jel tu tribam napisat da me je odlogiralo? 
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Nije te odlogiralo, nego te se jedva prisjetilo otkako nisi navraćala.
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
odlogira me kad odem s foruma, nije strašno, mogu živit s tim
kad dođem prvo sam na not secure log-inu, ondak kad se ulogiram i odem na neki topik postane https i ne odlogirava me dok ne ugasim tab s forumom
pretpostavljam da bi čišćenje kukija riješilo moj problem
- admin
- Grand Master of the Jedi Order
- Posts: 1932
- Joined: 13 Oct 2016, 19:32
- Been thanked: 34 times
- Gender:
U tome i jest problem, namjesti da ti polazišna stranica bude https://trkeljanje.com/ - tek kad odatle kreneš, neće te odlogirati.Herbicidna wrote: ↑13 Sep 2018, 13:49kad dođem prvo sam na not secure log-inu, ondak kad se ulogiram i odem na neki topik postane https i ne odlogirava me dok ne ugasim tab s forumom
Stitch
- admin
- Grand Master of the Jedi Order
- Posts: 1932
- Joined: 13 Oct 2016, 19:32
- Been thanked: 34 times
- Gender:
Ako si očistila ono što je prije bilo spremljeno u historyju - teško. Bez brisanja kolačića ne ide, nemoguće je imati dvije adrese u pregledniku a da stvar funkcionira. Zabilježen mora biti samo jedan protokol. 
Stitch
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Kad već imamo ovu temu... iako ne znam možemo li tu sami išta promijeniti, a i nije osobito važno. U pitanju je čista radoznalost.
Naime, znam da se 'novi postovi' prikazuju samo u određenom vremenu, nekoliko sati, onako odoka - oko tri sata. Poslije toga novi post postaje stari post. No nikako ne mogu uhvatiti neku logiku u tome. Ponekad mi se postovi napisani prijepodne prikazuju kao novi i u sedam-osam navečer, a danas u devet sati kao nove više nisam vidjela svoja tri posta koja sam napisala oko osam ujutro.
Naime, znam da se 'novi postovi' prikazuju samo u određenom vremenu, nekoliko sati, onako odoka - oko tri sata. Poslije toga novi post postaje stari post. No nikako ne mogu uhvatiti neku logiku u tome. Ponekad mi se postovi napisani prijepodne prikazuju kao novi i u sedam-osam navečer, a danas u devet sati kao nove više nisam vidjela svoja tri posta koja sam napisala oko osam ujutro.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Jesi li se u međuvremenu odlogirala? Novi postovi ne prikazuju se po intervalu nego po kolačićima. Bilježe se oni između dva logiranja. Kad se odlogiraš, postaju stari.
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Ne. Moj je komp samo moj, ne odlogiravam se.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Malo sam podataka o tome našao. Razni phpBB-ovi programeri i dizajneri govore uglavnom o uvođenju te opcije na forum, ne i o tome kako funkcionira. Ako sam dobro shvatio, nisu je imale sve inačice nego tek 3.x - što bih negdje trebao provjeriti, samo ne znam gdje. Da skinem i instaliram phpBB 2.0? 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Nije važno. Samo me zaintrigirala ta ćudljivost. A mislila sam, ako tko zna, ti ćeš znati.
Nemoj me pitati koja je verzija bila na snazi prije nekih deset i više godina, ali znam da je i tada postojala ta opcija: meni se nikad nije dalo sve čitati pa ti je jasno da sam išla prečicom.
Nemoj me pitati koja je verzija bila na snazi prije nekih deset i više godina, ali znam da je i tada postojala ta opcija: meni se nikad nije dalo sve čitati pa ti je jasno da sam išla prečicom.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Forum sam zatekao na inačici 3.0.12, ja sam ga dignuo na 3.1.x. Pa na 3.2.x. Ze. ga - koliko znam, možda griješim - nije ažurirao od instalacije. Ni Majti.
Prije sedam i nešto godina bila je dakle napredna verzija. Na kojoj se radilo od 2009.
Prije sedam i nešto godina bila je dakle napredna verzija. Na kojoj se radilo od 2009.
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Ovo je bilo prije. Davno prije Trkeljanja. No ubij me ako znam kad je to točno bilo. 
Edit. Znam. Zahvaljujući Googleu. Godine 2002., a možda i prije toga.
Edit. Znam. Zahvaljujući Googleu. Godine 2002., a možda i prije toga.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
