Tehnikalije foruma - tekuća pitanja

Vaši upiti i sugestije
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 17 Aug 2018, 22:26

Hah, danas uopće nisam mogao otvoriti Trkeljanje. S posla, jelte.
Sumnjam na Stiča :p


what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 17 Aug 2018, 22:56

Haha. Od zadnjeg apdejta sedmice više niti ne čujem jubito filmiće. Tek kad ih skinem na hard. Jaki neki apdejti.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 18 Aug 2018, 02:43

Jesi li u tim pokušajima brisao kolačiće?
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 18 Aug 2018, 08:16

Harame, morat ćeš dati otkaz. S posla ne ide pa ne ide. :cerek:
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 18 Aug 2018, 11:20

Trkeljanje me ne voli.

Dosadilo mi je logiranje.

Pisat cu samo malo, sa moba. Ko bi se gnjavio. Ionako je sloboda izrazavanja na tap-u smanjena.

Sent from my SM-G600FY using Tapatalk
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 18 Aug 2018, 14:07

Stitch wrote:
18 Aug 2018, 02:43
Jesi li u tim pokušajima brisao kolačiće?
Na koji problem misliš, onaj s kompom na poslu ili doma?
Youtube zvuk imam (doma) ako drugi puta reloudam video. Ne mogu uopće više otvorit Trkeljanje (na poslu). Evo i Riona ima problema... ne izvlači se sad, priznaj da si ti nešto mrdao po forumu :D
MmeTipfeler wrote:
18 Aug 2018, 08:16
Harame, morat ćeš dati otkaz. S posla ne ide pa ne ide. :cerek:
Ma daću ja svima njima otkaz, pa će me molit da ih vratim na posao :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 18 Aug 2018, 19:04

Riona wrote:
18 Aug 2018, 11:20
Trkeljanje me ne voli.
Tko kaže? Stvar je u tvom sustavu, a ne u njemu.

Specifikacije? Daj malo sočnih detalja. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 18 Aug 2018, 21:57

Stitch wrote:
Tko kaže? Stvar je u tvom sustavu, a ne u njemu.

Specifikacije? Daj malo sočnih detalja. :D
Nije istina. Kako se moj sustav slaze sa svima, a sa trkeljanjem, od nedavno, ne?
Stabti? Da ti pricam price neke...kada s kim kako? M-m.
:durica:
Koristim chrome, w10...sta jos?

Sent from my SM-G600FY using Tapatalk
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 18 Aug 2018, 22:16

Riona wrote:
18 Aug 2018, 21:57
Koristim chrome, w10...sta jos?
Antivirus? Firewall?

Windows 10 i Chrome dovoljno su moderni, čestitam. Trebalo bi raditi, ne znam u čemu je stvar. Postavke su tvoje ili automatske, zadane instalacijom?

Dok ne zavirim unutra, ne mogu biti siguran što ti stvara probleme.
Potpisi su za budale.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 19 Aug 2018, 07:01

Windoze se same brane, kako znaju.

Sent from my SM-T355Y using Tapatalk
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 19 Aug 2018, 19:19

Već sam par sati ulogirana. Nemrem bilivit.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 19 Aug 2018, 21:00

Riona wrote:
19 Aug 2018, 19:19
Već sam par sati ulogirana. Nemrem bilivit.
Ja već par mjeseci, vjerovala ili ne. :cerek:
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 19 Aug 2018, 23:18

MmeTipfeler wrote: Ja već par mjeseci, vjerovala ili ne. :cerek:
Samo se ti smij nesretnijima od sebe

Sent from my SM-T355Y using Tapatalk
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 20 Aug 2018, 00:32

Riona wrote:
19 Aug 2018, 19:19
Već sam par sati ulogirana. Nemrem bilivit.
Aleluja! :cheer:
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 20 Aug 2018, 07:14

Riona wrote:
19 Aug 2018, 23:18
Samo se ti smij nesretnijima od sebe
Pa ne smijem se. Ne odlogiravam se jer ovaj komp samo ja upotrebljavam, no desi se povremeno da me forum izlogira. Prošli put prije par mjeseci.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 10064
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

Post 20 Aug 2018, 07:15

Stitch wrote:
20 Aug 2018, 00:32
Aleluja! :cheer:
Čekaj da vidimo nastavak. :raspa:
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 20 Aug 2018, 07:43

MmeTipfeler wrote: Čekaj da vidimo nastavak. :raspa:
Jesi zlica

Ja se ne odlogiravam, hita me van. Od lipnja zivim na rubu-nekad me ostavlja na miru tjednima, a sad, unazad desetak dana -puf nema me. Osim na tapatalku-to drzi ko pas jeza. Pa sam zato bila zadivljena sto sam ulogirana par sati.
Buduci da ja nisam mijenjala nista, vjerujem da je do forumceta.
Sezona druga, epizoda treca :D

Sent from my SM-T355Y using Tapatalk
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 20 Aug 2018, 10:28

Riona wrote:
20 Aug 2018, 07:43
Buduci da ja nisam mijenjala nista, vjerujem da je do forumceta.
Nije, forum radi na autopilotu. Preselili su nas na drugi server, doduše. "Novi server Zagreb ima 48 jezgri", kažu u Totohostu, pa bi nam trebalo biti bolje "nego na starom serveru Osijek2 koji je imao 8 jezgri". Također, "server ima 4 puta više RAM-a i brži diskovni sustav".

Vidjet ćemo što je od toga EPP, a što APP. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 20 Aug 2018, 12:12

A di se uopće nalazi taj server?
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 20 Aug 2018, 13:29

Nukac wrote:
20 Aug 2018, 12:12
A di se uopće nalazi taj server?
U Zanzibaru, jasno. :zubo:
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 20 Aug 2018, 13:30

Btw. još sam ulogirana.
jej
i dalje sam u šoku. Vjevericu sam pustila da traži lešnjake.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 19300
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 737 times
Been thanked: 1347 times
Gender:

Post 20 Aug 2018, 14:27

Nukac wrote:
20 Aug 2018, 12:12
A di se uopće nalazi taj server?
U Njemačkoj. Hetzner. Većina naših hosting-provajdera radi s tom tvrtkom.

Kako ćeš nazvati svoje dedicirane servere i VPS-ove, tvoja je stvar. Totohost se, eto, odlučio za imena hrvatskih gradova - što je najobičnija mamilica. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 20 Aug 2018, 14:36

A ha... To me je zanimalo, pošto su hrvatski nazivi... Dobra mamilica. Vjerojatno bi ti ponudili Sarajevo da si iz koje druge države.
User avatar
Riona
Posts: 4163
Joined: 25 Feb 2017, 09:01
Location: Zagreb

Post 24 Aug 2018, 08:54

I.... jutros više nisam bila ulogirana. Charming.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6830
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 91 times

Post 24 Aug 2018, 09:02

Vidiš, ja sam već sigurno tjedan dana ulogiran.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests