Sumnjam na Stiča
Tehnikalije foruma - tekuća pitanja
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Jesi li u tim pokušajima brisao kolačiće?
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Harame, morat ćeš dati otkaz. S posla ne ide pa ne ide. 
Na koji problem misliš, onaj s kompom na poslu ili doma?
Youtube zvuk imam (doma) ako drugi puta reloudam video. Ne mogu uopće više otvorit Trkeljanje (na poslu). Evo i Riona ima problema... ne izvlači se sad, priznaj da si ti nešto mrdao po forumu
Ma daću ja svima njima otkaz, pa će me molit da ih vratim na posao
what we've got here is failure to communicate
Nije istina. Kako se moj sustav slaze sa svima, a sa trkeljanjem, od nedavno, ne?Stitch wrote:
Tko kaže? Stvar je u tvom sustavu, a ne u njemu.
Specifikacije? Daj malo sočnih detalja.
Stabti? Da ti pricam price neke...kada s kim kako? M-m.
Koristim chrome, w10...sta jos?
Sent from my SM-G600FY using Tapatalk
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Antivirus? Firewall?
Windows 10 i Chrome dovoljno su moderni, čestitam. Trebalo bi raditi, ne znam u čemu je stvar. Postavke su tvoje ili automatske, zadane instalacijom?
Dok ne zavirim unutra, ne mogu biti siguran što ti stvara probleme.
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Jesi zlicaMmeTipfeler wrote: Čekaj da vidimo nastavak.
Ja se ne odlogiravam, hita me van. Od lipnja zivim na rubu-nekad me ostavlja na miru tjednima, a sad, unazad desetak dana -puf nema me. Osim na tapatalku-to drzi ko pas jeza. Pa sam zato bila zadivljena sto sam ulogirana par sati.
Buduci da ja nisam mijenjala nista, vjerujem da je do forumceta.
Sezona druga, epizoda treca
Sent from my SM-T355Y using Tapatalk
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nije, forum radi na autopilotu. Preselili su nas na drugi server, doduše. "Novi server Zagreb ima 48 jezgri", kažu u Totohostu, pa bi nam trebalo biti bolje "nego na starom serveru Osijek2 koji je imao 8 jezgri". Također, "server ima 4 puta više RAM-a i brži diskovni sustav".
Vidjet ćemo što je od toga EPP, a što APP.
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
U Njemačkoj. Hetzner. Većina naših hosting-provajdera radi s tom tvrtkom.
Kako ćeš nazvati svoje dedicirane servere i VPS-ove, tvoja je stvar. Totohost se, eto, odlučio za imena hrvatskih gradova - što je najobičnija mamilica.
Potpisi su za budale.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
