Haram će se za koji dan vratiti, ali imate li ideju kako dozvati Herbi?
Tehnikalije foruma - tekuća pitanja
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6472
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 304 times
Ne znam šta da kažem.MmeTipfeler wrote: ↑14 Mar 2017, 23:06Haram će se za koji dan vratiti, ali imate li ideju kako dozvati Herbi?![]()
Koliko sam upratio ona je ubijeđena da ju je neko protjerao. Mislim da se radilo o običnoj zafrkanciji tj. da je Herbi preosjetljiva [nije lako zadržati osmjeh na licu dok (misliš da) te neko omalovažava
A dokle god je ubijeđena da je neko tjera čisto sumnjam da će se vratiti.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19307
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Niti ju je tko tjerao, niti ju je tko otjerao. Sama je otišla. Sve piše na forumu, nikakve nevidljive, netransparentne komunikacije nije bilo. Barem što se mene tiče. 
Potpisi su za budale.
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6472
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 304 times
Nesporno.
Sporno je: Jesmol' fajn s tim što je otišla, makar i sama?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19307
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Pa da mi je pravo, nije. Draže bi mi bilo da je ostala. Nemam ništa protiv nje niti mi je smetala. Ni ona ni muž joj. U svako se doba oboje mogu vratiti jer nisu ni trebali otići.
Potpisi su za budale.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
koji je njen muž?
kurvanjski avatar, a
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Pa nismo, naravno. Nije to pitanje, nego kako da je vratimo? Ako se hoće vratiti i ako joj nismo dojadili.Šabović Adis wrote: ↑15 Mar 2017, 00:15Nesporno.
Sporno je: Jesmol' fajn s tim što je otišla, makar i sama?![]()
Onaj rimski car iz Napulja.
i ja bih voljela da se herbi vrati. jako mi je simpa. čak joj i nadurenost dobro pristaje (nekad nisam znala jel nas trola il se stvarno ljuti) 
osobno, kod stiča nisam primijetila nikakvo ružno podjebavanje, već normalnu zajebanciju.
osobno, kod stiča nisam primijetila nikakvo ružno podjebavanje, već normalnu zajebanciju.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19307
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Pa da, razgovarao sam s njom kao sa svakim drugim. Nikoga ovdje ne gladim peruškom po guzici. Niti to namjeravam. 
Potpisi su za budale.
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Možda bi trebao. Ni na cesti ne razgovaraš sa svima jednako. Za neke imaš više razumijevanja, neki ti nisu zanimljivi pa ih ignoriraš. Neki smo u posebnim raspoloženjima i iz te svoje perspektive shvaćamo što si htio reći, a neki su samo
Vrlo važna napomena:
Uopće ne mislim reći da si TI neosjetljiv kurvin sin niti mislim da je Herbi preosjetljiva. Htjela sam govoriti generalno. Mislim da se ovdje radi o velikom nesporazumu i voljela bih da se Herbi vrati.
Hvala, Adise.
Vrlo važna napomena:
Uopće ne mislim reći da si TI neosjetljiv kurvin sin niti mislim da je Herbi preosjetljiva. Htjela sam govoriti generalno. Mislim da se ovdje radi o velikom nesporazumu i voljela bih da se Herbi vrati.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
Tako jeeee 
kurvanjski avatar, a
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19307
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Nema problema, ne moram ja njoj nikad ništa više reći. I tu nije riječ o tome da mi manjka razumijevanja za preosjetljive ljude s kroničnim manjkom samosvijesti i samopouzdanja nego o ovome što je Bo napisala.gđa Karambol wrote: ↑15 Mar 2017, 11:53Možda bi trebao. Ni na cesti ne razgovaraš sa svima jednako. Za neke imaš više razumijevanja, neki ti nisu zanimljivi pa ih ignoriraš.
Ja sam doista mislio da se zajebava kada je recimo Quarkovu zafrkantsku primjedbu o svom avataru shvatila kao nešto upućeno njoj osobno. I post prijavila kao grubo vrijeđanje. A to nije jedini slučaj kada joj je potpuno promaknuo kontekst.
Je li ti kad palo na pamet da mene mogu vrijeđati njene cendrave insinuacije? Spomenem li nogomet - eto nje s tumačenjem da je rečenica protiv nje usmjerena. A nije. Didi Haramu stavi avatar - evo je opet, s upravo genijalnom interpretacijom da je to pljuvanje po njezinu znanju i vještini. O otvaranju posebne teme zbog navodnog zlostavljanja uopće da ne govorim.
Dokle će to ići? Evo, ja mogu napisati da sam zločest i zloban a Didi zlonamjerna i pretjerano slavodobitna - sve kako bi zlato malo mamino bilo sretno i zadovoljno, ali što je sljedeće? Hoćemo li otvoriti ordinaciju za psihološko savjetovanje?
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
I ja bi to volila.
Trebalo bi mi.

Trebalo bi mi.
kurvanjski avatar, a
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Dakle samo se i dalje potvrđuje stav vas dvoje da ja "nisam normalna" te da me triba i dalje ismijavat. Štoviše, sad čak i druge usmjeravate na to da se mene omalovažava jer mi, po vama, "treba stručna pomoć". Nekak mislim da to nije zdrava atmosfera za sudjelovanje na forumu, prove me wrong.
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6472
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 304 times
Paaaa, rećemo, metodom akustičke disturbancije:MmeTipfeler wrote: ↑15 Mar 2017, 06:27Pa nismo, naravno. Nije to pitanje, nego kako da je vratimo? Ako se hoće vratiti i ako joj nismo dojadili.
Herbiiiiii, vraćaj se pod hitno!
Das'se smjesta postrojila i stani mirno ka'te maltretiram - ako se budeš trzala promašiću te pa ću spucat' nekog drugog!
Ponestaje nam novih kolačića...
gđa Karambol wrote: ↑15 Mar 2017, 11:53
Hvala, Adise.![]()
Vrlo važna napomena:
Uopće ne mislim reći da si TI neosjetljiv kurvin sin niti mislim da je Herbi preosjetljiva.
Obraza nemam - guzuci se ne bojim.
100%!Htjela sam govoriti generalno. Mislim da se ovdje radi o velikom nesporazumu i voljela bih da se Herbi vrati.
@Stič
Ima jedna stvar koju si garant zaboravio a to je:
Herbi je žensko.
Đes vidio da žensko bude krivo, ono je pravo i kad je krivo.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Tebi triba neku nagradu dodijelit za poslušno pisanje po uputama uredništva. Koja agilnost jebateled!Šabović Adis wrote: ↑15 Mar 2017, 16:15Paaaa, rećemo, metodom akustičke disturbancije:
Herbiiiiii, vraćaj se pod hitno!
Das'se smjesta postrojila i stani mirno ka'te maltretiram - ako se budeš trzala promašiću te pa ću spucat' nekog drugog!
Ponestaje nam novih kolačića...
Obraza nemam - guzuci se ne bojim.![]()
![]()
100%!
@Stič
Ima jedna stvar koju si garant zaboravio a to je:
Herbi je žensko.
Đes vidio da žensko bude krivo, ono je pravo i kad je krivo.![]()
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19307
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Čovjeku koji od alata ima samo čekić sve izgleda kao čavao. Tako i tebi: vidiš ono što ti odgovara da vidiš. Ne bi primijetila da si ljudima draga i simpatična - ne, to nikako. Ne uklapa ti se u sliku svijeta. Ali uklapa ti se izigravati paćenika.Herbicidna wrote: ↑15 Mar 2017, 16:14Dakle samo se i dalje potvrđuje stav vas dvoje da ja "nisam normalna" te da me triba i dalje ismijavat. Štoviše, sad čak i druge usmjeravate na to da se mene omalovažava jer mi, po vama, "treba stručna pomoć". Nekak mislim da to nije zdrava atmosfera za sudjelovanje na forumu, prove me wrong.![]()
'Ajd' ne pizdi nego traži neki avatar. I vraćaj se natrag.
Potpisi su za budale.
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
- gđa Karambol
- Posts: 410
- Joined: 20 Jun 2013, 08:44
Bogati, Herbi, vidiš li da Stitch pred tobom kleči? To ti je once in a lifetime slika. Zgrabi sličicu i ne pitaj.
Molim te?
Molim te?
- ElliQuinn
- Felis nebulosa
- Posts: 5600
- Joined: 18 Sep 2011, 11:56
- Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.
Hah.
"Gle, mlaćenje jastucima je baš fora!"
"Mene to boli."
"Kako te to može boljeti?" - mlati sebe jastukom. "Baš je fora."
"Mene to boli."
Lupne je jastukom.
"Au! Boli!"
"Ali nikoga drugoga to ne boli. Ne može te boljeti" - mlati sebe jastukom za primjer. Lupne i nju jastukom.
"Boli me!"
"Ali tučnjava jastucima je baš fora, gle, možeš me mlatiti jastukom koliko god hoćeš."
"Neću. Mene to boli i ne uživam u tome."
"Daaaaj. Probaj. To nikoga ne boli."
"Idi u tri krasna k... i ti i jastuk. Koliko ti puta moram reći da MENE to boli?!"
"Što se odmah ljutiš?"
"Gle, mlaćenje jastucima je baš fora!"
"Mene to boli."
"Kako te to može boljeti?" - mlati sebe jastukom. "Baš je fora."
"Mene to boli."
Lupne je jastukom.
"Au! Boli!"
"Ali nikoga drugoga to ne boli. Ne može te boljeti" - mlati sebe jastukom za primjer. Lupne i nju jastukom.
"Boli me!"
"Ali tučnjava jastucima je baš fora, gle, možeš me mlatiti jastukom koliko god hoćeš."
"Neću. Mene to boli i ne uživam u tome."
"Daaaaj. Probaj. To nikoga ne boli."
"Idi u tri krasna k... i ti i jastuk. Koliko ti puta moram reći da MENE to boli?!"
"Što se odmah ljutiš?"
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Ne, neću ti dokazivati da si u krivu kad smatraš da je atmosfera kakvu opisuješ loša za sudjelovanje na forumu. I sama sam svojevremeno otišla s podforuma na Fhr-u, i to podforuma koji sam dugo godina vodila i koji je za to vrijeme sjajno funkcionirao, bar mislim da jest, upravo zato što su me novi modovi počeli zajebavati. Međutim, ipak ne razumijem tko tebe ovdje ismijava. Zajebavam Stitcha i ismijavam njegovu ideju, a Chili me podržava. Možeš li mi molim te objasniti iz čega zaključuješ da se moj post odnosi na tebe?Herbicidna wrote: ↑15 Mar 2017, 16:14Dakle samo se i dalje potvrđuje stav vas dvoje da ja "nisam normalna" te da me triba i dalje ismijavat. Štoviše, sad čak i druge usmjeravate na to da se mene omalovažava jer mi, po vama, "treba stručna pomoć". Nekak mislim da to nije zdrava atmosfera za sudjelovanje na forumu, prove me wrong.![]()
![]()
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6472
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 304 times
Herbicidna wrote: ↑15 Mar 2017, 16:20Tebi triba neku nagradu dodijelit za poslušno pisanje po uputama uredništva. Koja agilnost jebateled!![]()
![]()
Druže Uredniče, nemoj zajebavat'!
Izložio sam i ovo malo obraza (kojeg nemam) a dobiću po prknu, garant!
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
ovo kužim.
nije ugodno kad misliš da te netko ismijava.
ali nije ugodno ni kad te netko konstantno dovodi u situaciju da se moraš ispričavati za nešto za što se ne smatraš krivim.
ok, netko bi prihvatio to i krenuo se ispričavati. stitch je htio pretpostavljam to mudrije riješiti, da sama skuži da nije zlonamjeran, da ga prihvati. jer on stvarno jednako razgovara sa svima.
no, nije upalilo. čudno, jer herbi ima smisla za humor i nekako ne vjerujem da ne može neke postove, ne samo stitcheve, protumačiti drugačije.
herbi, ako te se zbilja ne može uvjeriti da je ovo nesporazum, jebiga, onda očito nije
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests


