U raj primaju životinje

Monoteistički i politeistički sustavi vjerovanja
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 11 Dec 2014, 20:04

Dobro, kakve se ovo teme otvaraju na ovom PDFu dok mene nema :ne zna:
jednokratni klon
Posts: 3535
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

Post 11 Dec 2014, 20:13

:raspa: :rofl: :rofl:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 11 Dec 2014, 20:20

Al to samo ako redovito idu u pijesaj, ne grizu cipele i to sve. :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 11 Dec 2014, 20:22

Zekoslawa » wrote:Al to samo ako redovito idu u pijesaj, ne grizu cipele i to sve. :zubo:
I nauče govoriti. :zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 12 Dec 2014, 03:29

karambol » wrote:
I nauče govoriti. :zubo:
Šta, da se mogu ispovidit? Moja Lola neće u raj, onda. Mislim da jedva čujni "squee" ne priznaju kao pokajanje. :tuzni:
jednokratni klon
Posts: 3535
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

Post 12 Dec 2014, 03:31

:rofl:

Još ne mjauče? :rofl: Zapravo, skvi bi moglo bit onako dosta ponizno.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 12 Dec 2014, 03:35

Kolinda Kitarović » wrote::rofl:

Još ne mjauče? :rofl: Zapravo, skvi bi moglo bit onako dosta ponizno.
Ma jok, ništa mijau. Al je zapravo jako pričljiva, stalno nešto skviki, nekad ide po kući i pjeva. I kad god se vidimo po kući, pozdravi me. Znači, mutava nije, ali dalje od "squee" nije došla. Može biti da je to posljedica neke upale, znaju mačkama od toga otići glasnice. U svakom slučaju, ispovijed neće složiti, ali možda uspije reći "squee, squee, squee" i lupati se šapom u prsa. :zubo:

Ontopic: Ovo je baš sjajna gesta tog Franje, mene je prosto razgalio. :cerek:
User avatar
dexter
Posts: 1337
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

Post 12 Dec 2014, 03:36

jel se primaju samo zivotinje vjernika, zivotinje vjernici ili i ateisti ce da budu primeljeni :zubo:
jednokratni klon
Posts: 3535
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

Post 12 Dec 2014, 03:37

Zekoslawa » wrote: Ma jok, ništa mijau. Al je zapravo jako pričljiva, stalno nešto skviki, nekad ide po kući i pjeva. I kad god se vidimo po kući, pozdravi me. Znači, mutava nije, ali dalje od "squee" nije došla. Može biti da je to posljedica neke upale, znaju mačkama od toga otići glasnice. U svakom slučaju, ispovijed neće složiti, ali možda uspije reći "squee, squee, squee" i lupati se šapom u prsa. :zubo:

Ontopic: Ovo je baš sjajna gesta tog Franje, mene je prosto razgalio. :cerek:

:rofl: A bidna. :cerek:

Je, ovo mu je simpa potez, moram priznat. :ckzubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15838
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

Post 12 Dec 2014, 03:42

Za jednog papu, ima podosta sasvim ljudskih osobina. :zubo:
  • Information