U raj primaju životinje
I nauče govoriti.Zekoslawa » wrote:Al to samo ako redovito idu u pijesaj, ne grizu cipele i to sve.
Šta, da se mogu ispovidit? Moja Lola neće u raj, onda. Mislim da jedva čujni "squee" ne priznaju kao pokajanje.
-
jednokratni klon
- Posts: 3535
- Joined: 19 Nov 2011, 07:45
Još ne mjauče?
Ma jok, ništa mijau. Al je zapravo jako pričljiva, stalno nešto skviki, nekad ide po kući i pjeva. I kad god se vidimo po kući, pozdravi me. Znači, mutava nije, ali dalje od "squee" nije došla. Može biti da je to posljedica neke upale, znaju mačkama od toga otići glasnice. U svakom slučaju, ispovijed neće složiti, ali možda uspije reći "squee, squee, squee" i lupati se šapom u prsa.
Ontopic: Ovo je baš sjajna gesta tog Franje, mene je prosto razgalio.
-
jednokratni klon
- Posts: 3535
- Joined: 19 Nov 2011, 07:45
Zekoslawa » wrote: Ma jok, ništa mijau. Al je zapravo jako pričljiva, stalno nešto skviki, nekad ide po kući i pjeva. I kad god se vidimo po kući, pozdravi me. Znači, mutava nije, ali dalje od "squee" nije došla. Može biti da je to posljedica neke upale, znaju mačkama od toga otići glasnice. U svakom slučaju, ispovijed neće složiti, ali možda uspije reći "squee, squee, squee" i lupati se šapom u prsa.![]()
Ontopic: Ovo je baš sjajna gesta tog Franje, mene je prosto razgalio.
Je, ovo mu je simpa potez, moram priznat.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest
