Srušen krst na Zlatištu
Jesam, a sad vi.....a unda » wrote: miki, ti moras prvi. od sada, ti se moras uvijek prvi izjasnjavat.
Ali tvoj odgovor je potpuno apolitican. Ili nije, ovisno kakako se uzme.Pero » wrote: Nisam ni mislio da ćeš biti. Obično se baš ne slažemo u politici.
Odgovor ti je da nisi nista odgovorija
Pa znaš, meni ti je sve to malo relativno. Zato sam i stavio taj odgovor. Odeš u Ugljevik, u termoelektranu, u Republiku Srpsku i na ulazu vidiš zid sa fotografijama poginulih zaposlenika uz prigodnu ploču. Odeš u Kakanj, u termoelektranu, u Federaciju, i na ulazu vidiš skoro identičan zid, samo druge fotografije i druga ploča.miky0 » wrote:
Ali tvoj odgovor je potpuno apolitican. Ili nije, ovisno kakako se uzme.
Odgovor ti je da nisi nista odgovorija
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest
