idu za mnom, ali ih ja potjeram..
kaptol pere bjelje..
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
ma oce kurac, tamane ih ko.. a stas, sta mislis kako ce mi proc referendum u selu? od 7. stoljeca %, eto kako..
A jeste se vas cetvoro raskokodakali oko pizdarije ovog poBoznog lopova, i njegova druga zokija koji ga je lipo zamolija da provali bar jednu pizdariju, i za nekliko dana ga oladi od prica o praznom proracunu. Inace su super tandem. I da, slazem se sa poBoznim lopovom o pranju mozgova, jer jedni i drugi imaju iste metode... Ovaj ga pere za oltarom, a onaj na tuliviziji....
aj, pasce ova vlada, sve ce bit dobro, ne brini..miky0 » wrote:A jeste se vas cetvoro raskokodakali oko pizdarije ovog poBoznog lopova, i njegova druga zokija koji ga je lipo zamolija da provali bar jednu pizdariju, i za nekliko dana ga oladi od prica o praznom proracunu. Inace su super tandem. I da, slazem se sa poBoznim lopovom o pranju mozgova, jer jedni i drugi imaju iste metode... Ova ga pere za oltarom, a onaj na tuliviziji....
os macica?
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Što bi reko jedan pjesnik "umrijet ću, a da nikad neću shvatiti tu stoku"...a unda » wrote: ma oce kurac, tamane ih ko.. a stas, sta mislis kako ce mi proc referendum u selu? od 7. stoljeca %, eto kako..
ma i ti pjesnici su agresivni, svaku pizdariju oni oce i moraju shvacat..
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Zato sam napustila taj prokleti svijet...a unda » wrote: ma i ti pjesnici su agresivni, svaku pizdariju oni oce i moraju shvacat..
a il si ti bila tamo? i? kako je tamo? cuo sam da ni popit vise ne mogu kako treba.
a di si sad nakon sto si napustila taj svijet? u staklopuhacima? turbodiftongerima?
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Slabo i kratko među neobičnim smrtnicima. I dovoljno...a unda » wrote: a il si ti bila tamo? i? kako je tamo? cuo sam da ni popit vise ne mogu kako treba.
a di si sad nakon sto si napustila taj svijet? u staklopuhacima? turbodiftongerima?
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
A čuj, valjda neće gore, iako, moglo je, zamalo... znaš kako ljudi prolupaju od slave ili "slave", e, šta je tek s onima koji prolupaju prije "slave"...a unda » wrote:..a cuj, neka, sta sad. bit ce gore, opusti se sad dok je jos sve ok. poslije neces moc..
znam i one sta prolupaju bez ikakve slave.visekratni klon » wrote:
A čuj, valjda neće gore, iako, moglo je, zamalo... znaš kako ljudi prolupaju od slave ili "slave", e, šta je tek s onima koji prolupaju prije "slave".
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Oni bar nemaju za čim žalit. Nemaju ulupane godine nizašto i nisu taman nešto doveli do nekakvog reda i perfekcije da im se to spojebe i smuči...a unda » wrote: znam i one sta prolupaju bez ikakve slave.
a sta..za slavom se ima zalit?visekratni klon » wrote:
Oni bar nemaju za čim žalit. Nemaju ulupane godine nizašto i nisu taman nešto doveli do nekakvog reda i perfekcije da im se to spojebe i smuči.
cuj, ovo je vesela tema. necemo sad o slavama..
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Imaš i pravo, a i ne smin mislit o tome, opet će me panika primit pa ću morat i uzet lijek koji uzrokuje nagle smrti. Bolje da mučim i da se ne prisjećam ničega.
koji je to lijek za nagle smrti? cekic?visekratni klon » wrote:
Imaš i pravo, a i ne smin mislit o tome, opet će me panika primit pa ću morat i uzet lijek koji uzrokuje nagle smrti. Bolje da mučim i da se ne prisjećam ničega.
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Neki kurac koji sam dobila za panične...a unda » wrote: koji je to lijek za nagle smrti? cekic?
ma baci to ca.visekratni klon » wrote:
Neki kurac koji sam dobila za panične.Ne smim ga uzimat, kontraindikacije i obiteljska povijest bolesti se ne slažu s tim. Znala sam ja da će me ovaj način života otjerat u ludnicu.
Aj fala Bogu, jedna dobra danas...a unda » wrote: aj, pasce ova vlada, sve ce bit dobro, ne brini..
Cekaj, pitat cu svog ostrog cetveronosca.....a unda » wrote: os macica?
-
visekratni klon
- Posts: 7861
- Joined: 14 Aug 2013, 11:45
Ma bacila. Ali nije dobro svejedno. Bit će valjda, čitati ženske časopise i peglat mozak. Nema više pametnih stvari do kraja života...a unda » wrote: ma baci to ca.
Ma pusti sad to, nego sta ti se dogodilo sa bojom nicka? Svaki put neke nove boje vidim, mislim, jesam malo corav, ali te stvari bar malo uocavam, i sta ja moram ucinit da se i meni promini boja nicka, npr u crnu?Kar Jozef » wrote:Ae, ne znam što se poremetilo.Treba pričekat da se snimka pojavi u dijelu 'Na zahtjev' pa da provjerimo.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests
