Lako te potkupiti?
Pogodi gdje sam bio/bila
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Fotku cu staviti sutra..
Lako te potkupiti?
Lako te potkupiti?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Nije. 
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Stitch, salila sam se.
Znaju drugi forumasi da se volim saliti
Gdje je ovo:

Znaju drugi forumasi da se volim saliti
Gdje je ovo:

-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Nije Stubica. Nije ni isti kraj, ali državu si pogodila. 
- scarletlemur
- atomski zdesna!
- Posts: 508
- Joined: 10 Nov 2011, 20:52
- Been thanked: 23 times
Negdje oko Otočca?
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Nije ni Otočac, ali si bliža nego sandra.
Sveca ove crkve se slavilo nedavno.
Sveca ove crkve se slavilo nedavno.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ogulin?
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Nije. Nije Lika.
Drugi hint (1. Hint: svetac kojeg se nedavno slavilo):
To mjesto ima znatnu ulogu u romanu poznatog svjetskog knjizevnika.
Drugi hint (1. Hint: svetac kojeg se nedavno slavilo):
To mjesto ima znatnu ulogu u romanu poznatog svjetskog knjizevnika.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Pazin?
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Tako je.
Misli se na knjigu "Mathias Sandorf" Julesa Vernea.
Crkva je sv. Nikole.
Misli se na knjigu "Mathias Sandorf" Julesa Vernea.
Crkva je sv. Nikole.
- scarletlemur
- atomski zdesna!
- Posts: 508
- Joined: 10 Nov 2011, 20:52
- Been thanked: 23 times
Ovo me baš sramota što nisam znala, a u Pazinu sam bar 20-ak puta se zadržala 
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Pa nije tamo bio, prepisivao je iz knjiga. I Rovinj je, mislim, spominjao. 


Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ne.
Potpisi su za budale.
- scarletlemur
- atomski zdesna!
- Posts: 508
- Joined: 10 Nov 2011, 20:52
- Been thanked: 23 times
Obzirom na raslinje...rekla bi da nije Dalmacija. Hajd iznenadi nas, jel u Hrvatskoj uopće!?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Jest. Imam neke slovenske fotke, ali to sam Nukcu ostavio. 
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Rekla bih da je rijeka, ali ne i Dunav.
Je li Sava, tj. rijeka koja se sliva u neku koja se sliva u Crno more..
Je li Sava, tj. rijeka koja se sliva u neku koja se sliva u Crno more..
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Sava je. Volim rijeke. 
Mjesto je razmjerno malo, desetak tisuća stanovnika. U okolici ima dobrih tamburaša.
Mjesto je razmjerno malo, desetak tisuća stanovnika. U okolici ima dobrih tamburaša.
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Tamburasi? To mora da je Zupanja.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19300
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 737 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Bingo! Bila si u Štitaru, pretpostavljam?
Potpisi su za budale.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Samo sam prosla. Ali dio krvi mi je slavonsko.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Sutra cu staviti fotku.
-
nasmijanonebo
- Posts: 720
- Joined: 08 Apr 2019, 20:31
- Been thanked: 10 times
Ispricavam se sto nisam prije stavila fotku.


-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 5 guests
