Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 18 May 2012, 22:17

Isuse fakat pece za oci. :zubo:
Iako mislim da joj od kratkog bolje stoji ovo
http://www.purepeople.com/media/rossy-d ... ca_m400128


User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 18 May 2012, 22:20

isuše, sjetila sam se!
ova!
Image
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 19 May 2012, 00:31

A zasto bi se osisala?
User avatar
Vodena
Posts: 2120
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

Post 19 May 2012, 08:00

Ja koristim onaj zeleni od koprive od ŠvarckopFa.

Rekla je teta frizerka da je njoj rekla jedna teta koja se bavi mrtvacima da većinom koriste svi ta sranja sa silikonima. Pantene i ostali bljak šamponi.....


Otkad koristim taj od koprive zadovoljna sam.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 19 May 2012, 08:09

ja znam koristiti Afroditin od koprive, i jako mi je dobar. kako kupujem velika pakiranja šampona, sad sam malo zamijenila da ga se opet zaželim.

jel mijenjate inače šampone ili ostajete vjerni jednom koji vam paše?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 19 May 2012, 12:22

Mijenjam cesto. jedino jedan od tih u opticaju mora biti i za bojanu kosu. Jedan mora biti ekstra mirisljavi. I tako. :raspa:
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 26 Jun 2012, 22:58

Naša kosa će napokon dobiti zaslužen sjaj. Naime pri pranju voda ostavlja na našim vlasima kamenac, a sad je Garnier ili netko osmislio novu formulu za uklanjanje kamenca s naše kose.

Zakon! :rofl:
User avatar
baja
Posts: 4122
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

Post 27 Jun 2012, 11:25

zeleni zub » wrote:... a sad je Garnier ili netko osmislio novu formulu za uklanjanje kamenca s naše kose.
:giggle:

jel' na bazi octa? :D
iako, moram priznati da ispiranje kose izvorskom (mekanom) vodom divno djeluje na kosu; nema takvog regeneratora
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 27 Jun 2012, 11:27

Tko zna sto su stavili u taj sampon, ali od meke kose je kosa well meka i sjajna.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 27 Jun 2012, 17:18

kajla » wrote:Planiram se ošišati na kratko (dječački). Da ili ne? :D Tj. mislite li da kratko stoji samo ljudima s jako lijepim licem ili možemo i mi ružniji? :zubo:
Ne ovisi to o ljepoti, nego o crtama lica, kostima, ne znam.

Ja stvarno, stvarno nemam lijepo lice, ali mi dosta ljudi veli (i to random nepitanih ljudi kojima i nije toliko stalo do mojih osjećaja :D ) da mi kratka bolje stoji. Ne proljepša me, ali me "otvori", ne znam to baš objasnit.

Slike ne dam :D
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 27 Jun 2012, 22:50

ombia wrote:Tko zna sto su stavili u taj sampon, ali od meke kose je kosa well meka i sjajna.
Tko šiša mekom kosom, a da nije jahač apokalipse?
( :rofl: da se nasmijem dobroj fori koja ću takvom naći jedino ja)

baja » wrote: jel' na bazi octa? :D
Meni je prvo sanitar pao na pamet :D .
User avatar
Maleficent
Posts: 452
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

Post 03 Jul 2012, 14:54

Ima li ovdje zblajhanih? :zubo:
Premišljam se dal da stavim pramenove prije mora ili ipak ne da mi kosa ne bi pozelenila il štoveć?
Kaj vi koristite kao zaštitu od sunca i mora? Frizer mi je natuknuo da postoje neka sredstva, al nije rekao što.
User avatar
baja
Posts: 4122
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

Post 03 Jul 2012, 15:52

Maleficent » wrote:
Premišljam se dal da stavim pramenove prije mora ili ipak ne da mi kosa ne bi pozelenila il štoveć?
hm, ne bi ja to prije mora
ja stavljam minival i nikad to ne radim pred izlaganje suncu i soli
a štitim se kapom :o
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 03 Jul 2012, 15:58

Ne mora ti pozeleniti ali previse joj je to odjednom sunce isusuje, morska voda isto, prati ces ju stalno. Ispatiti ces ju. Nemoj sve odjednom.
Za zastititi kosu? Ne koristim nista.
Konacno nesto od kozmetike sto ne koristim. :S
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 03 Jul 2012, 20:35

Kad sam bila plavusa farbah se i ljeti i zimi, a na moru sam stalno.
Doduse, tad mi je kosa i bez mora bila ocaj. :o
Blajhanje je koma. :zubo:

Sad stavim samo mrvicu orahovog ulja kad izadjem iz mora.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 03 Jul 2012, 20:53

ja se farbam u plavo i imam pramenove. ajde nemoj prije mora, nego nakon.
postoji mogućnost da ti kosa reagira na more i na kemikalije na način koji ne želiš :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 03 Jul 2012, 20:54

Zelenu kosu sam na moru dobila samo onda kad sam bila pofarbana u plavo. Teget plavo.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

Post 17 Jul 2012, 12:12

Uzela sam makadamija ulje, rekla mi je prodavačica u aromateci da bi to trebalo biti bolje i kvalitetnije od marokanskog ulja. Ulje je super i ful hidratizira kosu, ali meni funkcionira super kao maska, ali umjesto silikona baš i ne. Zamasti kosu, a nikako da uhvatim mjeru da se to ne dogodi. Praktičniji je silkon.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 22 Jul 2012, 12:37

hajte pomognite - imam smeđu kosu i planiram se kanirat. postupak, od a do ž, detaljne upute, tip and tricks, moliću :)
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 22 Jul 2012, 19:13

Kupiš kvalitetnu kanu sa što manje kemijskih dodataka, umutiš s toplom vodom, naneseš to blato na glavu, glavu uvališ u kesu ili foliju, na to staviš ručnik i držiš to sranje na glavi do besvijesti. :D


I, sve kane su ti crvene, to znaš?
gonj špadi
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 22 Jul 2012, 19:22

Stavi rukavice na ruke jer će ti inače nokti ponarančastiti. To blato sam obično prvo zamotala kakvim papirom, da upije višak vode da mi manje curi za vrat a onda na papir stavljla vrećicu. I tako spavala. A ujutro ispirala. Do besvijesti.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 22 Jul 2012, 19:37

Ma znam da su crvene (odnosno da rezultat može biti svakakav), ali meni se ne primi jako nego samo da ton. Zbunjuje me to što sam prije uvijek stavljala to "blato" na kosu i umotavala u plastične vrećice, a sada u uputi stoji da se umota u pamučnu krpu.
Što staviti od kiseline? Ocat, vino?
User avatar
Margarita
Posts: 4100
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

Post 22 Jul 2012, 19:47

Almost Rosey » wrote: Što staviti od kiseline? Ocat, vino?
Vino. Oralno. Zašto bi se octom ili vinom polijevala po glavi?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 22 Jul 2012, 19:59

Navodno se boja primi bolje kad dodaš nešto kiselo - vino, ocat, limunov sok...
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 23 Jul 2012, 12:26

Ja nisam stavljala ništa... vjerojatno se bolje primi, ali ne mogu zamisliti da mi glava dva sata bude zamotana u kiselinu.
gonj špadi
  • Information