Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
baja
Posts: 4122
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

Post 26 Mar 2012, 10:31

Bios » wrote: Stavila sam periku da vidim kako bih izgledala s ravnom kosom.
:D
ja sam probala da vidim kakva bi plavuša bila :o
prestrašna :zubo:


User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1773
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

Post 26 Mar 2012, 10:35

I to sam probala. Izgledam ko čovječja ribica. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Tupelo
Posts: 2943
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

Post 26 Mar 2012, 12:17

Ja razmišljam da se ostrižem na nulu i kupim si dobru periku.
Čini mi se zgodnije i praktičnije od ovog natezanja s ovim govnom na mojoj glavi.

Opet sam u repu. I ne sviđa mi se kad je bob duži.
Mislim da ću morati zvati frizera da opet dođe. :facepalm:
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 26 Mar 2012, 12:55

Tupelo, a da promjeniš frizera :ne zna:
Ja sam jednom imala jednog s vizijom :rolleyes: sad imam jednog s kojim se mogu dogovorit :D
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 26 Mar 2012, 13:53

blue » wrote:Tupelo, a da promjeniš frizera :ne zna:
Ja sam jednom imala jednog s vizijom :rolleyes: sad imam jednog s kojim se mogu dogovorit :D
:rofl: :rofl: :rofl: :S :S :S
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Tupelo
Posts: 2943
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

Post 26 Mar 2012, 15:03

blue » wrote:Tupelo, a da promjeniš frizera :ne zna:
Ja sam jednom imala jednog s vizijom :rolleyes: sad imam jednog s kojim se mogu dogovorit :D
Ni u ludilu.
On je zbilja odličan i nije problem u njemu.

Problem je u meni.
Nakon 37 godina u vlastitoj glavi, mogu to priznati. :o
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Melody
Posts: 1213
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

Post 26 Mar 2012, 18:26

blue » wrote:Tupelo, a da promjeniš frizera :ne zna:
Ja sam jednom imala jednog s vizijom :rolleyes: sad imam jednog s kojim se mogu dogovorit :D
:rofl: :rofl:


Tupelo, ama sačekaj da ti kosa izraste duža, da čovjek ima s čime raditi :o
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 26 Mar 2012, 18:29

Baja super! :cerek:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 29 Mar 2012, 19:26

Odoh sutra na sisanje i farbanje.
Tlaka! :gaah:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 29 Mar 2012, 22:32

Morticia » wrote:Odoh sutra na sisanje i farbanje.
Tlaka! :gaah:
Jel nemaš ti kratku kosu? I to ti je tlaka? :durica:


Ja sam između 2 i pol i 3 sata kod frizera, jedini dobar dio je masaža vlasišta, sve drugo je tlaka :D Zadnji put sam rekla da ne mora sušit na četku nego samo brzinski fenom, zaključila da mi je dosta sjedenja i izašla s "nedovršenom" frizurom van :rofl: Mislim, bile je to dobra frizura :top: samo djelomično ispeglana :zubo:
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 29 Mar 2012, 22:35

Kad sam imala dugu kosu nikad, ali bas nikad, osim za pisebne prigode nisam iz salona izasla osusene kose.
Farbanje, sisanje- pok, pok.
Sad istrpim i to feniranje, al' ispalim na zivce. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3916
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

Post 29 Mar 2012, 22:44

Meni se čini da frizeri baš ne vole takve klijente :o
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 29 Mar 2012, 22:46

A i za to me zaboli. :o :rofl:
15 godina sam bila kod iste, krvi je sa mnom ispisala. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 29 Mar 2012, 23:11

morticia, ja se bas danas narucila za sutra za sisanje. kad se sjetim da smo isti dan kupile bicikle, tko zna, mozda su nam i ciklusi uskladjeni... :rofl:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 29 Mar 2012, 23:27

blue » wrote: Jel nemaš ti kratku kosu? I to ti je tlaka? :durica:


Ja sam između 2 i pol i 3 sata kod frizera, jedini dobar dio je masaža vlasišta, sve drugo je tlaka :D Zadnji put sam rekla da ne mora sušit na četku nego samo brzinski fenom, zaključila da mi je dosta sjedenja i izašla s "nedovršenom" frizurom van :rofl: Mislim, bile je to dobra frizura :top: samo djelomično ispeglana :zubo:
Radis pramenove, trajnu? Sto traje toliko?
Kod frizera sam kratko, kosu perem svaki dan pa dodjem ciste kose najcesce, sisanje i bok. Farbam se sama.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 29 Mar 2012, 23:37

ombia, zar te ne posjednu na stolac za pranje kad dodjes?

ja isto kosu perem svaki dan, al' sta oni znaju jesam li oprala i kada sam. ako neces pranje, to moras naglasiti, ili...? ne znam, men' to nekako neugodno, da ljudi ne pomisle da im prljam pribor. :zubo: a i u salonu u koji sam sad krenula (bila prosli mjesec i sad opet idem) su mi za vrijeme pranja kose izmasirali ruke pa necu odbit'. :o
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
kuki
Posts: 2908
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

Post 30 Mar 2012, 00:02

Ja sam znala doć na šišanje friško oprane kose, reć da sam je sad oprala i samo bi mi frizerka smočila onom špricaljkom. Vodom, zapravo, ali iz špricaljke.
User avatar
ombia
Posts: 4657
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

Post 30 Mar 2012, 00:14

*jezebel* » wrote:ombia, zar te ne posjednu na stolac za pranje kad dodjes?

ja isto kosu perem svaki dan, al' sta oni znaju jesam li oprala i kada sam. ako neces pranje, to moras naglasiti, ili...? ne znam, men' to nekako neugodno, da ljudi ne pomisle da im prljam pribor. :zubo: a i u salonu u koji sam sad krenula (bila prosli mjesec i sad opet idem) su mi za vrijeme pranja kose izmasirali ruke pa necu odbit'. :o
Pitaju me (mislim jos nisam dozivjela da me se ne pita, a sto je i uredu, jer ipak ja placam jel) sa ili bez pranja. Na cjeniku je to isto druga stavka tipa cijena za pranje-sisanje ili samo za sisanje.
Ja kazem oprala sam jutros a vi odlucite sami. Ako bi odlucili da treba oprati, nek peru.
Idem tamo vec neko vrijeme, zna da nisam prljavica. :o
Nije da to pranje ne znam koliko kosta a i ostavim napojnicu u toj vrijednosti nego ne zelim dvaput isti dan terorizirati kosu.
User avatar
kuki
Posts: 2908
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

Post 30 Mar 2012, 00:34

Meni naplate isto. Ko što mi naplate isto kad me isfeniraju nakon šišanja i kad me ne. :ne zna:
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 30 Mar 2012, 00:38

I meni, pranje je uključeno u cijenu. :ne zna: Plaća se sat, odnosno frizerska usluga, ništa što mi u međuvremenu stavi na kosu se ne naplaćuje dodatno.


Ne operem kosu ako idem frizeru, znam da će oni. Rekli su mi da drugačije kosa pada kad je friško oprana i da radi šišanja preferiraju da se opere na licu mjesta nego da ljudi dolaze s prethodno opranom doma. Da dodam još samo da imaju masažne fotelje i super izmasiraju vlasište, trebala bi biti luda da to odbijem.
gonj špadi
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1773
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

Post 30 Mar 2012, 00:42

Frizerka mi je rekla da joj ne dolazim s friško opranom kosom. Dugo mi je trebalo da je otkrijem tako savršenu, pa je ne volim ljutit. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1430
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

Post 30 Mar 2012, 00:53

klonka, gdje imaju masazne fotelje? odavaj!!! kol'ko para? fala.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
klonka
Posts: 2885
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

Post 30 Mar 2012, 01:02

PM :mig:
gonj špadi
User avatar
kuki
Posts: 2908
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

Post 30 Mar 2012, 01:02

Ja obično ne operem jer volim da me timare, ali par puta (dva?) sam otišla neplanirano. Jednom jer mi je mama rekla da izgledam ko smlata i da se ona sad ide šišat i da idem s njom. :D
User avatar
blaze
Posts: 2374
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

Post 30 Mar 2012, 04:17

ombia » wrote:
Pitaju me (mislim jos nisam dozivjela da me se ne pita, a sto je i uredu, jer ipak ja placam jel) sa ili bez pranja. Na cjeniku je to isto druga stavka tipa cijena za pranje-sisanje ili samo za sisanje.
Ja kazem oprala sam jutros a vi odlucite sami.
to bi bilo "muško šišanje", bez pranja :zubo:
da, i kod nas je jeftinije. na suho ide i podrezivanje vrhova. ali kako te može normalno ošišati na suhu kosu ako je imalo duža, a frizura imalo zahtjevnija? pa mora je smočiti :ne zna:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests