Nadam se da si sretna koliko i prije. Ili je terapija ipak uspjela, a pacijent nije preživio?
Sve što ste htjeli nekome reći u facu - bezmudni topic
A tko tebe ne privlači, hibristofilična psihopatska makijavelistička droljo s tajnim sadomazo instruktorima? 
Nadam se da si sretna koliko i prije. Ili je terapija ipak uspjela, a pacijent nije preživio?
Nadam se da si sretna koliko i prije. Ili je terapija ipak uspjela, a pacijent nije preživio?
what we've got here is failure to communicate
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Opa! Ovo je bilo oštro. 
Nego, mene veseli me što ćemo, recimo, za dva tjedna, isplivati na vrh među Googleovim linkovima. I to zahvaljujući riječi hibristofilična.
Nego, mene veseli me što ćemo, recimo, za dva tjedna, isplivati na vrh među Googleovim linkovima. I to zahvaljujući riječi hibristofilična.
Šta, ko da je prvi puta da se brukamMmeTipfeler wrote: ↑24 Mar 2018, 21:37Opa! Ovo je bilo oštro.
Nego, mene veseli me što ćemo, recimo, za dva tjedna, isplivati na vrh među Googleovim linkovima. I to zahvaljujući riječi hibristofilična.![]()
Nego, ne kužim to sa gugletom... ako treba, imam ja još takvih riječi koje će nas držat u samom vrhu svjeckih tražilica
Šaboviću, sram te i stid bilo, trk na ispiranje tih poganih usta sapunom!
what we've got here is failure to communicate
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Samo vi nastavite, dečki. Bar mi je netko ovdje ostao osim botova. 
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6471
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 303 times
Mis'im, kadb' im'o muda moždab' i rek'o...takot' je mala moja.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Jebote te tvoji uspjesi i tvoja diploma. Razlika između mene i tebe je što ja nemam rodijačke veze. Cut the crap, kako te nije sram solit pamet ikome ako si zbilja sretna, ti i sve takve zmije. Tvoje počinjanje od dna je fuckin ured, daj budi zahvalna i umukni.
Što se čudim, ovo je ipak država gdje postoje ljudi koji lajkaju čak i todorićevu kći i smatraju je uspješnom ženom koja je sve sama postigla. Jebote, bijednog li naroda.
I jebo vas i Irska. ETo tako.
Što se čudim, ovo je ipak država gdje postoje ljudi koji lajkaju čak i todorićevu kći i smatraju je uspješnom ženom koja je sve sama postigla. Jebote, bijednog li naroda.
I jebo vas i Irska. ETo tako.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest
