o KARAKTERU ili cak o BEZkarakteru...

Blago onom tko rano poludi
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 21:11

Leteća » wrote:Bolje čvrst kurac nego čvrst karakter.
Notori meksički revolucionar potlačenih Emilijano Zapata je najviše zapamćen po rečenici "bolje je umrijeti na nogama, nego živjeti na koljenima". To bi se moglo protumačiti sa puno ne samo seksualnih aluzija. Ja bih rekao da u svemu treba naći mjeru, pa i po pitanju ukrućenosti spolovila i nepopustljivosti karaktera. Osobno, mislim da je najvažnije da svatko što manje pati, a ugoda je najviše pitanje egocentričnih sociopata.
:ne zna:


what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 12 Aug 2015, 21:37

Izbjegavanje patnje i traženje ugode karakteristično je za veliku većinu ljudi. A i ta famozna nepopustljivost možda ima smisla kad dižeš revoluciju no u bračnim odnosima samo smeta. A penis bonum...
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 12 Aug 2015, 21:38

Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurca :misli: a moze bit da zato nis' ni ne jebes :ne zna:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 21:50

Leteća » wrote:Izbjegavanje patnje i traženje ugode karakteristično je za veliku većinu ljudi
I ne samo ljudi -bazične interakcije čitavog živog svijeta tako su koncipirane.
A i ta famozna nepopustljivost možda ima smisla kad dižeš revoluciju no u bračnim odnosima samo smeta. A penis bonum...
Slažem se i da su društvene interakcije često u suprotnosti sa onima biološkim. Pod time mislim da treba jasno razlikovati brak kao društvenu instituciju od elementarnih bioloških nagona, i o tome se mogu pisati tone eseja iz najrazličitijih perspektiva.
Zato mislim da je, što se tiče uređenja ljudskih odnosa, veliko pomagalo evolutivna psihologija.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 12 Aug 2015, 21:56

haram » wrote:Pod time mislim da treba jasno razlikovati brak kao društvenu instituciju od elementarnih bioloških nagona
Objasni :ne zna:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 21:57

miky0 » wrote:Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurca :misli: a moze bit da zato nis' ni ne jebes :ne zna:
Rekao bih da si pogodio bit, mada sve jako pojednostavljuješ kao i obično.
Što na ovu temu misli tvoja životna partnerica, majka tvojeg uloga u vašu budućnost?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 22:00

miky0 » wrote:
Objasni :ne zna:
Već jesam u prijašnjem postu kojim ti se obraćam.

Ali da ipak ponovim:
poklapa li se mišljenje tvoje gospođe o korelaciji čvrstog kurca i karaktera sa tvojim? (mišljenjem, jelte)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 12 Aug 2015, 22:02

haram » wrote:
Rekao bih da si pogodio bit, mada sve jako pojednostavljuješ kao i obično.
Cemu komplicirat? ;)
haram » wrote:
Što na ovu temu misli tvoja životna partnerica, majka tvojeg uloga u vašu budućnost?
Nisam joj pokazao temu.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 22:09

miky0 » wrote:
Cemu komplicirat? ;)
Slažem se, ali iz perspektive tvrdnje da najjednostavnije definiranje problema uvelike pridonosi njihovom rješavanju.
Nisam joj pokazao temu.
Misliš li da ne bi trebao, i zašto?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 12 Aug 2015, 22:13

haram » wrote:
Misliš li da ne bi trebao, i zašto?
Ocito je da ne trebam. Svi zagovaraju beskarakternost u ime tvrdog kurca. Sto zeli to i ima ;)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 12 Aug 2015, 22:36

miky0 » wrote:
Ocito je da ne trebam. Svi zagovaraju beskarakternost u ime tvrdog kurca. Sto zeli to i ima ;)
Na temelju čega misliš da i ona baš to želi?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 12 Aug 2015, 22:41

haram » wrote:
Na temelju čega misliš da i ona baš to želi?
Na temelju ucinjenog ;)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 15 Aug 2015, 16:52

miky0 » wrote:
Na temelju ucinjenog ;)
I, koji je točno učinak toga što bezkarakterno skrivaš svojeg pravog sebe svojoj životnoj partnerici (i jel samo njoj)? Što misliš; ima li i ona forum koji ne želi tebi pokazati, drži li ona još neki bezkarakterni kurac? Što bi bilo ako oboje otkrijete pravu istinu jedno o drugome?
miky0 » wrote:Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurca :misli: a moze bit da zato nis' ni ne jebes :ne zna:
Pa, ako upoznam tvoju gospođu koja dijeli tvoje mišljenje, možda ću i ja zaključit kako je bolji čvrst kurac od čvrstog karaktera.
Možda će tada tebi karakter odjednom doć u prvi plan. :rofl:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 15 Aug 2015, 17:56

:kokice:
Ajme ovo je bolje od španjolskih sapunica. Još ako haram renta apartman kod mikija...
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 15 Aug 2015, 19:05

haram » wrote:
I, koji je točno učinak toga što bezkarakterno skrivaš svojeg pravog sebe svojoj životnoj partnerici (i jel samo njoj)? Što misliš; ima li i ona forum koji ne želi tebi pokazati, drži li ona još neki bezkarakterni kurac? Što bi bilo ako oboje otkrijete pravu istinu jedno o drugome?



Pa, ako upoznam tvoju gospođu koja dijeli tvoje mišljenje, možda ću i ja zaključit kako je bolji čvrst kurac od čvrstog karaktera.
Možda će tada tebi karakter odjednom doć u prvi plan. :rofl:
A koji sam to pravi ja :misli: ima nas vise :ne zna:

A to sta bi ti se kurac mozda ukrutija na moju zenu me ni najmanje ne zanima, ni prvi a ni zadnji ;)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 18 Aug 2015, 17:00

Leteća » wrote::kokice:
Ajme ovo je bolje od španjolskih sapunica. Još ako haram renta apartman kod mikija...
Hihihi, možda sam baš ja onaj kapetan Kurčagin sa brodicom na vezu, il Kurosava sa brdom snimateljske opreme, što su odsjeli na misec dana, a Miki ode sa Zekom na pivu priko mosta... :E
what we've got here is failure to communicate
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 18 Aug 2015, 20:03

haram » wrote:
I ne samo ljudi -bazične interakcije čitavog živog svijeta tako su koncipirane.



Slažem se i da su društvene interakcije često u suprotnosti sa onima biološkim. Pod time mislim da treba jasno razlikovati brak kao društvenu instituciju od elementarnih bioloških nagona, i o tome se mogu pisati tone eseja iz najrazličitijih perspektiva.
Zato mislim da je, što se tiče uređenja ljudskih odnosa, veliko pomagalo evolutivna psihologija.
Kakva drustvena institucija? Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".
Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 18 Aug 2015, 21:06

karambol » wrote: Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
Upravo to, jer da to nije tako, ove teme zasigurno ne bi ni bilo viewtopic.php?f=4&p=310407#p310407 ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10946
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

Post 18 Aug 2015, 21:18

haram » wrote:
Hihihi, možda sam baš ja onaj kapetan Kurčagin sa brodicom na vezu, il Kurosava sa brdom snimateljske opreme, što su odsjeli na misec dana, a Miki ode sa Zekom na pivu priko mosta... :E
S Perom na pivu priko mosta, a s nasom Zec na jedno lipo i intimno mjesto :bicedobro:
User avatar
karambol
Posts: 8126
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

Post 19 Aug 2015, 04:07

O, a ti to igraš paralelku na nekoliko ploča u isto vrijeme. Mora da si izuzetan jer na svim pločama očekivati pobijediti je....genijalno. :D
Miky, šta je? Fali uzbuđenja, a?
User avatar
Zmaj021
Posts: 3578
Joined: 25 Oct 2011, 17:51
Been thanked: 8 times

Post 19 Aug 2015, 12:13

karambol » wrote:
..
Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".
..
bez spojlera, molim! :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3578
Joined: 25 Oct 2011, 17:51
Been thanked: 8 times

Post 19 Aug 2015, 12:19

karambol » wrote:O, a ti to igraš paralelku na nekoliko ploča u isto vrijeme. Mora da si izuzetan jer na svim pločama očekivati pobijediti je....genijalno. :D
Miky, šta je? Fali uzbuđenja, a?
fali mašte :ne zna:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2581
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

Post 19 Aug 2015, 13:41

Glavno da ne fali pičke. :zubo:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 19 Aug 2015, 22:52

miky0 » wrote:
S Perom na pivu priko mosta, a s nasom Zec na jedno lipo i intimno mjesto :bicedobro:
A gospođa Mini za to vrime kud može ić, di se vatat? Za đojstik nekog Šilje?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4993
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

Post 19 Aug 2015, 22:56

karambol » wrote:
Kakva drustvena institucija? Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".
Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
O, i te kako je društvena institucija. Toga su najbolje svjesni oni parovi koji imaju zajednički kredit, nekretnine ili/i djecu. Ti više misliš na ljubavno-erotsku vezu, rekao bih.
what we've got here is failure to communicate
  • Information