Notori meksički revolucionar potlačenih Emilijano Zapata je najviše zapamćen po rečenici "bolje je umrijeti na nogama, nego živjeti na koljenima". To bi se moglo protumačiti sa puno ne samo seksualnih aluzija. Ja bih rekao da u svemu treba naći mjeru, pa i po pitanju ukrućenosti spolovila i nepopustljivosti karaktera. Osobno, mislim da je najvažnije da svatko što manje pati, a ugoda je najviše pitanje egocentričnih sociopata.Leteća » wrote:Bolje čvrst kurac nego čvrst karakter.
o KARAKTERU ili cak o BEZkarakteru...
what we've got here is failure to communicate
Izbjegavanje patnje i traženje ugode karakteristično je za veliku većinu ljudi. A i ta famozna nepopustljivost možda ima smisla kad dižeš revoluciju no u bračnim odnosima samo smeta. A penis bonum...
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurca
a moze bit da zato nis' ni ne jebes 
I ne samo ljudi -bazične interakcije čitavog živog svijeta tako su koncipirane.Leteća » wrote:Izbjegavanje patnje i traženje ugode karakteristično je za veliku većinu ljudi
Slažem se i da su društvene interakcije često u suprotnosti sa onima biološkim. Pod time mislim da treba jasno razlikovati brak kao društvenu instituciju od elementarnih bioloških nagona, i o tome se mogu pisati tone eseja iz najrazličitijih perspektiva.A i ta famozna nepopustljivost možda ima smisla kad dižeš revoluciju no u bračnim odnosima samo smeta. A penis bonum...
Zato mislim da je, što se tiče uređenja ljudskih odnosa, veliko pomagalo evolutivna psihologija.
what we've got here is failure to communicate
Rekao bih da si pogodio bit, mada sve jako pojednostavljuješ kao i obično.miky0 » wrote:Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurcaa moze bit da zato nis' ni ne jebes
Što na ovu temu misli tvoja životna partnerica, majka tvojeg uloga u vašu budućnost?
what we've got here is failure to communicate
Već jesam u prijašnjem postu kojim ti se obraćam.
Ali da ipak ponovim:
poklapa li se mišljenje tvoje gospođe o korelaciji čvrstog kurca i karaktera sa tvojim? (mišljenjem, jelte)
what we've got here is failure to communicate
Slažem se, ali iz perspektive tvrdnje da najjednostavnije definiranje problema uvelike pridonosi njihovom rješavanju.
Misliš li da ne bi trebao, i zašto?Nisam joj pokazao temu.
what we've got here is failure to communicate
I, koji je točno učinak toga što bezkarakterno skrivaš svojeg pravog sebe svojoj životnoj partnerici (i jel samo njoj)? Što misliš; ima li i ona forum koji ne želi tebi pokazati, drži li ona još neki bezkarakterni kurac? Što bi bilo ako oboje otkrijete pravu istinu jedno o drugome?
Pa, ako upoznam tvoju gospođu koja dijeli tvoje mišljenje, možda ću i ja zaključit kako je bolji čvrst kurac od čvrstog karaktera.miky0 » wrote:Bokoharamac, tebi je bolje cvrst karakter od cvrstog kurcaa moze bit da zato nis' ni ne jebes
Možda će tada tebi karakter odjednom doć u prvi plan.
what we've got here is failure to communicate
A koji sam to pravi jaharam » wrote:
I, koji je točno učinak toga što bezkarakterno skrivaš svojeg pravog sebe svojoj životnoj partnerici (i jel samo njoj)? Što misliš; ima li i ona forum koji ne želi tebi pokazati, drži li ona još neki bezkarakterni kurac? Što bi bilo ako oboje otkrijete pravu istinu jedno o drugome?
Pa, ako upoznam tvoju gospođu koja dijeli tvoje mišljenje, možda ću i ja zaključit kako je bolji čvrst kurac od čvrstog karaktera.
Možda će tada tebi karakter odjednom doć u prvi plan.
A to sta bi ti se kurac mozda ukrutija na moju zenu me ni najmanje ne zanima, ni prvi a ni zadnji
Hihihi, možda sam baš ja onaj kapetan Kurčagin sa brodicom na vezu, il Kurosava sa brdom snimateljske opreme, što su odsjeli na misec dana, a Miki ode sa Zekom na pivu priko mosta...Leteća » wrote:![]()
Ajme ovo je bolje od španjolskih sapunica. Još ako haram renta apartman kod mikija...
what we've got here is failure to communicate
Kakva drustvena institucija? Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".haram » wrote:
I ne samo ljudi -bazične interakcije čitavog živog svijeta tako su koncipirane.
Slažem se i da su društvene interakcije često u suprotnosti sa onima biološkim. Pod time mislim da treba jasno razlikovati brak kao društvenu instituciju od elementarnih bioloških nagona, i o tome se mogu pisati tone eseja iz najrazličitijih perspektiva.
Zato mislim da je, što se tiče uređenja ljudskih odnosa, veliko pomagalo evolutivna psihologija.
Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
Upravo to, jer da to nije tako, ove teme zasigurno ne bi ni bilo viewtopic.php?f=4&p=310407#p310407karambol » wrote: Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
S Perom na pivu priko mosta, a s nasom Zec na jedno lipo i intimno mjestoharam » wrote:
Hihihi, možda sam baš ja onaj kapetan Kurčagin sa brodicom na vezu, il Kurosava sa brdom snimateljske opreme, što su odsjeli na misec dana, a Miki ode sa Zekom na pivu priko mosta...
bez spojlera, molim!karambol » wrote:
..
Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".
..
fali maštekarambol » wrote:O, a ti to igraš paralelku na nekoliko ploča u isto vrijeme. Mora da si izuzetan jer na svim pločama očekivati pobijediti je....genijalno.![]()
Miky, šta je? Fali uzbuđenja, a?
A gospođa Mini za to vrime kud može ić, di se vatat? Za đojstik nekog Šilje?
what we've got here is failure to communicate
O, i te kako je društvena institucija. Toga su najbolje svjesni oni parovi koji imaju zajednički kredit, nekretnine ili/i djecu. Ti više misliš na ljubavno-erotsku vezu, rekao bih.karambol » wrote:
Kakva drustvena institucija? Brak je, vise manje, stanje dvoje ljudi u kojem jedno drugome prije ili kasnije dosadi pa se krenu snalaziti u pronalazenju novih "vrijednosti".
Brak je odavno demistificiran i pomalo se definira kao privremena registrirana udruga s rokom trajanja.
what we've got here is failure to communicate
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest
