Počet ću prvi. Al' se nekad dobro šivalo. Orljavine košulje bile su vrhunske, dobre su i dan-danas zato što su kvalitetno napravljene. Isto vrijedi za potkošulje, gaće, općenito pamučno rublje i majice. Ovo što danas kupim pohaba se i podere začas, a materijal je jeftin i nekako neudoban. Osim toga, pranje te odjeće kompliciranije je nego prije. Osjetljiva je, pušta boju pa moram paziti kako je u perilici kombiniram.
Orljava je nažalost propala, tomu nema lijeka. Osim da ponovimo pretvorbu i privatizaciju.
