Zašto LJES više nije prpošan pdf?
Moj matični pdf tamo nekad davno bio je LJES. Fino se tamo trolalo i zajebavalo. Jedno vrijeme pasivno sam gestala forum.hr i taj LJES mi je bio baš dosadan. Moderatori krajnje rigorozni. A pričamo o jebanju, jebote. Dođem tu na Trkeljanje i nakon određenih pokušaja da se ponovo naLJESarim na LJESarenje, pomislila sam - nismo li se svi malo ispucali u tome? ili je seks postao dosadna tema? Možda je premalen forum da bismo raspojasali svoju prljavu stranu? Što se dogodilo s LJESarenjem a la 2000-te do 2010.? 
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Znao sam i ja tamo pisati, kad smo već kod toga. 
Potpisi su za budale.
Vrhunska temaQuark wrote: ↑26 Mar 2017, 22:23Samo ti reci, ja san svojevremeno bija akademik LJES-a
http://www.forum.hr/showthread.php?t=832222
Koliku si bananu dobio alo se sicas?
- superkrkan
- nataknjivać i mislijoc
- Posts: 562
- Joined: 15 Dec 2016, 00:31
a sve moje teme su izbrisane cak ne closed, neg izbrisane
jebate kake budale
jebate kake budale
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Rijetka je praksa da se brišu teme. Mogu misliti kako su izgledale. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Tu je otvorila Mugen. Temu u tom stilu Krki ne može započeti ni da se na glavu nasadi. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
A o kojoj ti govoriš? Ovoj Kvarkovoj? 
Potpisi su za budale.
- superkrkan
- nataknjivać i mislijoc
- Posts: 562
- Joined: 15 Dec 2016, 00:31
mugen mi se sve više sviđa: opaljena je uglavu,voli jebanje,politićki je proleterka a jebaćki je dvocjevka.
još kab okinila koju sliju na moj tred bila bi s(a)vršena
još kab okinila koju sliju na moj tred bila bi s(a)vršena
- superkrkan
- nataknjivać i mislijoc
- Posts: 562
- Joined: 15 Dec 2016, 00:31
srica sto na 666-ti moj post ima jena superzanimljiva zemska sta ce okinit jenu sliju svoju golu na moj tred 
- superkrkan
- nataknjivać i mislijoc
- Posts: 562
- Joined: 15 Dec 2016, 00:31
alo mugen,jelte mogu nesto ozbiljno pitat 
Quark wrote: ↑26 Mar 2017, 22:23Samo ti reci, ja san svojevremeno bija akademik LJES-a
http://www.forum.hr/showthread.php?t=832222
superkrkan wrote: ↑27 Mar 2017, 11:41mugen mi se sve više sviđa: opaljena je uglavu,voli jebanje,politićki je proleterka a jebaćki je dvocjevka.
još kab okinila koju sliju na moj tred bila bi s(a)vršena![]()
Da stavim sliju na Gole pičke, cice i guzice?
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
- Quark
- Informatičar starog kova
- Posts: 1972
- Joined: 20 Oct 2015, 19:19
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 4 times
joj kad se sitin superkrkanovih tema na LJES-u
znan da san se smija ki luđak
a za ovu san dobija mislin 3 dana, tako nešto
kad malo bolje razmislin više san bija siv nego plav
znan da san se smija ki luđak
a za ovu san dobija mislin 3 dana, tako nešto
kad malo bolje razmislin više san bija siv nego plav
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
Nakon početnog začetavanja (protiv čega nemam apsolutno ništa sve dok njegova nesuvislost ne sjebe topik), hoće li itko izložiti svoju teoriju naglog pada interesa za LJESarenjem? Neke moje sadržane su u pitanjima koje sam inicijalno postavila. Sve sam više sklona vjerovati da su se ljudi jednostavno ispucali. A i otkako se seks ovoliko i na ovakav način liberalizirao, nekako je sve to postalo dosadno. Odnosno, ljudi će preozbiljno pristupati temi. Neki će biti vulgarni i glupi. Dođe ti da ti se ne da.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
To ti je vrlo jednostavno, jer ono što vrijedi npr. za petrarkiste vrijedi i za forumaše. Pišu oni koji ne jebu. Oni koji jebu - jebu, nemaju vremena za pisanje.
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest

