Lidl, Konzum, Spar, Kaufland, Tommy... - koliko im vjerujemo?
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Haram privatizirao temu... Pljuštat će sad prijave. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ma tvoje prijave, čovječe, kakvi te lanci spopali! 
Potpisi su za budale.
Evo večeras opet, u Plodinama među jeftinim pivama na akciji dvije butelje malo skupljih vina + jedno uvozno ulje, u Lidlu pak neki dan vakumirana šunka među neznamvišečime... spontanost kupaca malo sutra! Judeolaminatorska zavjera! 
Baš me zanima jel i ovi forumski putnici primjećuju takve stvari po trgovinama vani?
Pretpostavljam da to nikada nećemo doznati
Baš me zanima jel i ovi forumski putnici primjećuju takve stvari po trgovinama vani?
Pretpostavljam da to nikada nećemo doznati
what we've got here is failure to communicate
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
- Nukac
- Davorich
- Posts: 6830
- Joined: 11 Feb 2017, 14:02
- Location: Malo tu, malo tam
- Has thanked: 6 times
- Been thanked: 91 times
Ja to ne gledam ni u nasim ducanima, a kamoli da se time zamaram negdje u svijetu.
U ducan idem kupit ono sto mi treba, a ne idem u razgledavanje polica i provjeravanje gdje je sto poslozeno.
U ducan idem kupit ono sto mi treba, a ne idem u razgledavanje polica i provjeravanje gdje je sto poslozeno.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Niti ja ne gledam ali jednostavno bode oči.
Ah, sili mi, baš sam našao koga ću pitat primjećuje li sofisticirane konzumerističke manipulacije.
what we've got here is failure to communicate
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Dobro si napisao - do drugoga zareza, sve je apsolutno točno. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Take it easy. I paranoičare netko motri i prati. 
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
