A da umjesto cigarete uzmes -jabukuAliceInMess wrote: ↑23 Mar 2017, 23:48Jebite se oboje, trebam podrsku
I ja volim moje cigarete, ali skupe su mi :tuzno:
Pušiti domaći ''organski'' duhan ili pariti ovo smeće od e-cigarete?
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
Bilo bi mi muka od toliko jabuka 
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
I ovako ti je od cigareta muka, u čemu je razlika? 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Opa! Ma vidi ti njega. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Davno sam to napravio. Što će mi još jedna? 
Potpisi su za budale.
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
Adise 
Voce je definitivno za vocnu salatu, nije za pusenje. Nije da mi je odvratno, ali nije ni da mi se svidja. Totalno bland, kao da pijem vodu, a pije mi se piva
Cimerica kaze da njie nije lose.
Voce je definitivno za vocnu salatu, nije za pusenje. Nije da mi je odvratno, ali nije ni da mi se svidja. Totalno bland, kao da pijem vodu, a pije mi se piva
Cimerica kaze da njie nije lose.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Da, teško ga je zapaliti.
Potpisi su za budale.
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
- superkrkan
- nataknjivać i mislijoc
- Posts: 562
- Joined: 15 Dec 2016, 00:31
Moglib organizirat natjecanje u pušenju, da vidimo koja vorumašica najbolje puši
evo ja se dobrovoljno javljan ka ćlan žirija
evo ja se dobrovoljno javljan ka ćlan žirija
Molim da se zbog Krkana promijeni naslov. Riječ ''kurčina'' uz riječ ''pušiti'' previše ga asocira na felacio. Molim da se umjesto ''ovu kurčinu'' napiše - ''ovo smeće''.superkrkan wrote: ↑26 Mar 2017, 18:43Moglib organizirat natjecanje u pušenju, da vidimo koja vorumašica najbolje puši![]()
evo ja se dobrovoljno javljan ka ćlan žirija![]()
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
