Zašto LJES više nije prpošan pdf?
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
Pa udahnite mu zivot... Vi sto volite i jebete. Ja mogu samo skroman doprinos dati na temi o Dolores. Ali to je ionako vise za psihijatriju 
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6468
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 303 times
Imal' ta Dolores koljena?AliceInMess wrote: ↑28 Mar 2017, 13:53Pa udahnite mu zivot... Vi sto volite i jebete. Ja mogu samo skroman doprinos dati na temi o Dolores. Ali to je ionako vise za psihijatriju![]()
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
Ih... sta ti je zena bez koljena.... svasta
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6468
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 303 times
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6468
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 303 times
I have a cunning plan:
Dolores=>Koljena=>Mobitel=>Kamera=>LJES ...
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Kao što sam ti već napisao drugdje - ovo nije raj za trolove. Tko je na Trkeljanje došao isključivo trolati, može odmah pokupiti prnje.Mugen wrote: ↑28 Mar 2017, 13:181. Nitko ni ne piše o forum.hr-u. Tamo je inicijalno nastao LJES. Ovdje isto postoji LJES. Mene zanima njegova svrha.
2. Kad čitam tvoje patrole po pdf-ovima, ne bi se reklo. Samo hodaš i paziš da Krkan ne trola.Evo, sad sam bila na Golim pičkama i odmah me dočeka Krkanova i tvoja natezačina oko trolanja.
![]()
Nadam se da sam bio jasan.
Potpisi su za budale.
a zasto onda zelite omasoviti ovaj forum? mozemo biti elitisti, zatvoreno drustvo trkeljasa
nisam lep ko quark, al sam zajeban ko haram
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
"Zatvoreno društvo trkeljaša" uspješno je broj posjetitelja s devedeset tisuća godišnje srozalo na četrdeset i nešto tisuća. To je doista veličanstveno postignuće.
Potpisi su za budale.
- AliceInMess
- Posts: 685
- Joined: 22 Feb 2017, 18:13
- Location: Berkshire
- Been thanked: 1 time
DKMKLJŠabović Adis wrote: ↑28 Mar 2017, 14:28I have a cunning plan:
Dolores=>Koljena=>Mobitel=>Kamera=>LJES ...![]()
Svidjam koncept, ali Dolores je fiktivan lik s fiktivnim koljenima
- Šabović Adis
- Inventar
- Posts: 6468
- Joined: 22 Aug 2015, 20:45
- Location: Sarajevo
- Has thanked: 291 times
- Been thanked: 303 times
All characters are subject to change.AliceInMess wrote: ↑28 Mar 2017, 14:47DKMKLJ![]()
Svidjam koncept, ali Dolores je fiktivan lik s fiktivnim koljenima![]()
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Bez obzira na sve, ali, Mugen, jesam ti već rekla da te jako volim?
Nemoj se slučajno pokupiti odavde zbog ovoga našeg mrguda. 
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Pa ona nije trol. Misli da jest, ali nije. Ustvari je pametno djevojče. I draga mi je, što i sama zna. 
Bio je to intertekstualni post, uostalom. Nemaš pojma na što se sve referira(m).
Bio je to intertekstualni post, uostalom. Nemaš pojma na što se sve referira(m).
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ona sama. Nebitno gdje. 
Potpisi su za budale.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
Ja ne znam kako bi sudjelovala na ljesu
Onako, iz čista mira?
Ili da nešto ispovijedim?
Pokrenite nešto da se ubacim međ raju
Onako, iz čista mira?
Ili da nešto ispovijedim?
Pokrenite nešto da se ubacim međ raju
kurvanjski avatar, a
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
O čemu bi htjela pisati? Što te najviše zanima? 
Potpisi su za budale.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
Pa ne znam, možda je ovo više za psihologiju.
Kako slabo ili nikako pratim LJES, nemam ideju kako bi se uopće izrazila oko nečeg što mi nije nimalo napeto.
ali, kad bi se neko raspojasao, makar i trolanjem, mislim da bi mogla uskočiti.
Kako slabo ili nikako pratim LJES, nemam ideju kako bi se uopće izrazila oko nečeg što mi nije nimalo napeto.
ali, kad bi se neko raspojasao, makar i trolanjem, mislim da bi mogla uskočiti.
kurvanjski avatar, a
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Hoćeš li da otvorim temu "Nije mi nimalo napeto", onda?
Mislim, ne znam što bih napisao u uvodu, ali ako ti uskočiš, možda prođe.
Mislim, ne znam što bih napisao u uvodu, ali ako ti uskočiš, možda prođe.
Potpisi su za budale.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
Ma ne, ne treba ...Ovo je tema gdje se mogu , možda, ušaltati dok ne steknem iskustvo ljesovke 
kurvanjski avatar, a
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Za takvo što trebali bismo u bojama napisati "Živio HDZ!" i staviti to u header preko cijelog ekrana. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
