ali možda još netko da bolju ideju ili dobar prijevod.
sačekajmo, odnija vrag prišu
Miljenko je korisnik kao i ti. Došao je ovamo slobodnom voljom, baš poput tebe. I nitko ga odavde neće tjerati, sviđalo se to tebi ili ne.
To je teret demokracije: svatko može pisati po forumu sve dok se pridržava zadanih okvira. Test inteligencije nije uvjet.* Neki su su oprezniji pa dođu do ruba, ali ga ne prekorače, a neki se zanesu pa padnu u ponor. Ni mi ne volimo baniranje, ali ne volimo ni sranja po forumu. Koliko god je to ljudski moguće, trudimo se biti nepristani - i u pozitivnom i u negativnom smislu, dakle, niti kome gledati kroz prste niti koga proganjati.
uopce nije prica o meni, mojem dolasku i tjeranju miljenka, zaboli me za miljenka.admin wrote: ↑14 Mar 2017, 20:08Miljenko je korisnik kao i ti. Došao je ovamo slobodnom voljom, baš poput tebe. I nitko ga odavde neće tjerati, sviđalo se to tebi ili ne.
Bila riječ o njemu ili nekom drugom forumašu, svejedno - ni Haram ni itko drugi neće ovdje određivati tko je poželjan, a tko ne. Pa ni ti.
Ako ti to ne odgovara, žao mi je.![]()
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests