Glupa sam, jebote. Na Trkelju sam počela pisati tek nakon te primopredaje i stekla sam dojam da su si dobri.
Komentari, kritike i pohvale
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ne pizdi. Znam da si vrlo inteligentna, nisam slijep. Ali dobro, kako ne bi pomislila da te zajebavam: nemoj miješati pristojnost i naklonost. Mortiša nije bila naklonjena Judolinu, bila je prilično skeptična, ali voljela je Trkeljanje, bilo joj je stalo do njega, pa je zato šutjela. Ali na mene se ljutila. Što mi nije bilo bitno, dao sam forum Judolinu dijelom zato što je napisao plan djelovanja, kao što sam i tražio, a dijelom njoj i ostaloj kliki u inat. Ona mi je draga, ali ostatak tog društva, recimo to lijepo, baš i ne volim.
Potpisi su za budale.
Osobno nemam živaca za to da budem pristojna prema ljudima kojima nisam naklonjena, osim kad sam za to plaćena. Bit će da sam kurva i ne razumijem dame poput nje. Lijepo smo se tipkale, a kod upoznavanja uživo je nešto zaštekalo. Ako misliš na ekipu s ŽK, tu nemam lijepe riječi pa je bolje da šutim. A ako misliš na Vrrrleta, fali mi njegov paranormalni humor.Stitch wrote: ↑16 Feb 2017, 22:54Ne pizdi. Znam da si vrlo inteligentna, nisam slijep. Ali dobro, kako ne bi pomislila da te zajebavam: nemoj miješati pristojnost i naklonost. Mortiša nije bila naklonjena Judolinu, bila je prilično skeptična, ali voljela je Trkeljanje, bilo joj je stalo do njega, pa je zato šutjela. Ali na mene se ljutila. Što mi nije bilo bitno, dao sam forum Judolinu dijelom zato što je napisao plan djelovanja, kao što sam i tražio, a dijelom njoj i ostaloj kliki u inat. Ona mi je draga, ali ostatak tog društva, recimo to lijepo, baš i ne volim.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat. 
A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
Potpisi su za budale.
Elli je nakon udaje trebala promijeniti ime u Harley.Stitch wrote: ↑16 Feb 2017, 23:18Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat.
A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Mah, njoj je dobro. Ona se, za razliku od mene, više ne bavi forumima. I ne opterećuje se njima. Visi na Fejsu, što ja ne mogu jer moram birati. Ako sam ovdje, ne mogu biti tamo. U suprotnom, ništa ne bih stigao. 
No ovo je ionako aranžman na kratke staze. Prije ili poslije - nestat ću. Ne želim da mi Trkeljanje opet utječe na živce.
No ovo je ionako aranžman na kratke staze. Prije ili poslije - nestat ću. Ne želim da mi Trkeljanje opet utječe na živce.
Potpisi su za budale.
A u pičku, mogu si mislit...Stitch wrote: ↑16 Feb 2017, 22:22Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja.
Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?
Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu.Eto, zalijepih to u spomen na skeptike.
![]()
Jebiga, forum je startao nabrzaka, ali u početku ga je razjebalo izdrkavanje i kurčevo fiškalsko nadjebavanje.
I ti i ja smo ga pokušali učiniti više "muškim" - a donekle smo i uspjeli u tome. Muškim u smislu da ne izgleda ko kokošinjac na debelforumu.
Ah - sic transit gloria mundi...
E jebiga, sad se osjećam posrano...Stitch wrote: ↑16 Feb 2017, 23:18Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat.
A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
Pozdravi ženicu i reci joj da je komad i pol.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ne smetaju meni žene, daleko od toga. Stvar je, čini mi se, u tome što su dobri, pametni, rječiti... forumaši ujedno i vrhunski trolovi. Zato ovdje nije ni moglo biti bez više-manje stalnog prepucavanja i nadjebavanja. To je prvo.judolino wrote: ↑16 Feb 2017, 23:34A u pičku, mogu si mislit...![]()
Jebiga, forum je startao nabrzaka, ali u početku ga je razjebalo izdrkavanje i kurčevo fiškalsko nadjebavanje.
I ti i ja smo ga pokušali učiniti više "muškim" - a donekle smo i uspjeli u tome. Muškim u smislu da ne izgleda ko kokošinjac na debelforumu.
Ah - sic transit gloria mundi...![]()
Drugo, svatko je imao svoju viziju Trkeljanja. I svatko ju je nastojao progurati nekakvom 'demokracijom', na čemu se inzistiralo kod svakog problema. O svemu se moralo vijećati unedogled. A to je kurac od upravljanja. Od toga svatko tko želi pokrenuti stvari može samo ispaliti na živce.
Kako svoje nisam našao na cesti, maknuo sam se.
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Pa i jest. Pusti što drobim ovdje, meni je zapravo super. I Trkeljanje je na mnogo načina 'naš' forum, upoznali smo se na tom okupljanju 2011., kada sam dobio i nju i prijestolje.
Potpisi su za budale.
Come to the dark side. We have cookies.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Nećemo se tako igrati. Nije problem u demokraciji, nego u tome što ste lijeni za popizdit. Jel itko od vas pavijana otvara teme? Šalje pozivnice potencijalnim članovima? Jel itko uopće zna što znači moderatura? Nije dovoljno tu i tamo ucmekati nekog napornog trola - treba malo zasukati rukave. A to je naporno za popizdit, jelte.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Uozbilji se. 
Potpisi su za budale.
- Donna Sole
- Posts: 3297
- Joined: 30 Sep 2011, 23:18
- Location: Virgin Valley
- Been thanked: 1 time
Diktiramo demokraciju?
kurvanjski avatar, a
Diktatura anarhije? 
Od svega nabrojanog, najviše mi se sviđa Trolling since 2011.
Od svega nabrojanog, najviše mi se sviđa Trolling since 2011.
- Euklid
- old school
- Posts: 15125
- Joined: 04 Jun 2012, 18:13
- Location: una ballata del mare salato
- Been thanked: 1 time
Da, mislim da je ipak ovo nabolje.Beau wrote:Diktatura anarhije?
Od svega nabrojanog, najviše mi se sviđa Trolling since 2011.
I najistinitije k tome...
'if you fall, i'll be there' (floor)
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
