Komentari, kritike i pohvale
- 7nationarmy
- Posts: 850
- Joined: 22 Oct 2015, 11:25
istina, uvijek ja kriv. nikad nije windows xp, uvijek sedmica.
AJ EM BAK!
Ja sam daltonist, uvijek vidim usrano sivo/smeđu...7nationarmy » wrote:istina, uvijek ja kriv. nikad nije windows xp, uvijek sedmica.
what we've got here is failure to communicate
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Lipo je tu, al me zanima koji je plan jednom kad se estetski sve uredi?
Jel čekamo i dalje da netko novi dođe, stari se vrate ili ča?

Jel čekamo i dalje da netko novi dođe, stari se vrate ili ča?
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Čekamo da Trkeljanje napokon propadne. U to se već dugo ulaže velik trud, šteta bi bilo da bude uzaludan. Pijemo šampanjac, a orkestar svira u pozadini.Herbicidna wrote: ↑16 Feb 2017, 16:44Lipo je tu, al me zanima koji je plan jednom kad se estetski sve uredi?
Jel čekamo i dalje da netko novi dođe, stari se vrate ili ča?
![]()
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
aha, i mislila san si...MmeTipfeler wrote: ↑16 Feb 2017, 17:01Čekamo da Trkeljanje napokon propadne. U to se već dugo ulaže velik trud, šteta bi bilo da bude uzaludan. Pijemo šampanjac, a orkestar svira u pozadini.![]()
Imas li neku ideju?
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Ovak na prvu (nemojte me gađat) vidit čega fali na onom forumu pa probat to tu izmislit
Opći forumi izumiru, samo Reddit cvjeta. Men na r/croatia smeta ča je sve puno mlađe muškadije, tak da bi možda mogli nekak privuć mlađe žene, al onda opet one su na Instagramu...
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.Herbicidna wrote: ↑16 Feb 2017, 17:25Ovak na prvu (nemojte me gađat) vidit čega fali na onom forumu pa probat to tu izmislitAl čitajuć zadnjih dana redom sve podforume, vidim da se prije ili kasnije ovdi sve svede na "onaj forum", pa to možda i nije neka ideja...
![]()
- Herbicidna
- Posts: 1127
- Joined: 08 Feb 2017, 17:20
- Been thanked: 1 time
Pa da. Možda da počnemo dramu uzgajat?MmeTipfeler wrote: ↑16 Feb 2017, 17:41Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.
Prirodna selekcija FTW!MmeTipfeler wrote: ↑16 Feb 2017, 17:41Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Kaligula Napoli
- Posts: 101
- Joined: 11 Feb 2017, 19:25
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Rekoh ja vama: Absolution rulz.
Okej, za katolike. Meni se poganoj ne da drkati po postavkama. Dovoljno se napatim dok biram deterdžente i žalim za mrakom komunizma kada je čovjek mogao reći "drugarice, molim vas pola kruha i litru mlijeka". Mater mu tko je upalio svjetlo.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja.
Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?
Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu.
Potpisi su za budale.
Daaaj, znam da to želiš. Neću nikom reći, časna pionirska.Stitch wrote: ↑16 Feb 2017, 22:22Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja.
Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?
Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu.Eto, zalijepih to u spomen na skeptike.
![]()
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Neću. Ali nije teško zaključiti. 
Potpisi su za budale.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests
