Događanja (RL for dummies)

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
aisling
Posts: 4100
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

Post 15 Jan 2012, 00:22

U Zoološkom još sutra možete ići dirati zmije i guštere :D


http://zgzoo.com/hr/novosti-i-dogadjanj ... -avantura/


Ovoga vikenda (14. i 15.01.2012.) od 10.00 h do 15.00 h možete doživjeti pravu avanturu u zoološkom vrtu!

Na pet edukativnih kutaka u različitim paviljonima moći ćete dodirnuti različite žive životinje, poput zmije, guštera, paličnjaka, južnoameričkog glodavca degua i mnoge druge. Također, imat ćete priliku proučiti različite preparate poput kože tigra i risa, slonovog zuba, nojevog jajeta, oklopa kornjače, kože krokodila, ptičjeg perja, zmijskog svlaka i jaja, kokona bogomoljke.

Sve izloženo moći ćete dodirnuti i doživjeti životinjski svijet na posve drugačiji način, a naši edukatori odgovarat će na sva vaša pitanja.


Happy Easter!
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 15 Jan 2012, 11:46

Kak sutra, pa danas je 15. :misli:

a bih toooo :mama:
a ne stignem danas. Mrmlj.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2250
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

Post 15 Jan 2012, 22:29

Ne bit tužan, sigurno će ti netko ponuditi da diraš njegovu zmiju, čudi me da već nisu. :zubo:

Ja preporučam ovo:
http://www.last.fm/event/3116081+Dropki ... nuary+2012
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1942
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

Post 15 Jan 2012, 23:14

Herp » wrote:Ne bit tužan, sigurno će ti netko ponuditi da diraš njegovu zmiju, čudi me da već nisu. :zubo:

Ja preporučam ovo:
http://www.last.fm/event/3116081+Dropki ... nuary+2012
Jepise.



:crying:
User avatar
blaze
Posts: 2374
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

Post 15 Jan 2012, 23:16

:misli:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2250
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

Post 15 Jan 2012, 23:26

A.P. » wrote:
Jepise.



:crying:
Popoku, nemoj plakat, pa i tebi će netko ponudit da mu aleksandar dragaš zmiju. :crying:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1942
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

Post 15 Jan 2012, 23:46

Herp » wrote: Popoku, nemoj plakat, pa i tebi će netko ponudit da mu aleksandar dragaš zmiju. :crying:
Iš, trolu :crying:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5523
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

Post 20 Jan 2012, 21:30

Tribina o cijepljenju: Cijepljenje i borba protiv zaraznih bolesti i karcinoma.

Javna tribina "Cijepljenje iborba protiv zaraznih bolesti i karcinoma - Što moramo učiniti za sebe? Što društvo još može učiniti za nas?"

24. siječnja 2012. god. od 18 do 20 sati u prostorima Tribine grada Zagreba, Kaptol 27, Zagreb.
Tribina se održava povodom 6. Europskog tjedna borbe protiv raka vrata maternice (22.-29. siječnja 2012.) u organizaciji hrvatskih članova ECCA-e te po prvi put ove godine u suradnji s Društvom za promociju znanosti i kritičkog mišljenja.

Sudionici:

Prim.mr.sc. Jagoda Dabo, dr.med., spec. školske medicine, voditeljica Službe za školsku i sveučilišnu medicinu, Nastavni zavod za javno zdravstvo Primorsko-goranske županije, Rijeka

dr. Vladimira Lesnikar, dr.med., spec. epidemiolog, voditeljica Službe za epidemiologiju, Zavod za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar“, Zagreb

doc.dr.sc. Goran Tešović, dr.med., spec. infektolog, predstojnik Odjela za malu djecu s Jedinice intenzivnog liječenja, Zavod za infektivne bolesti djece, Klinika za infektivne bolesti “Dr. Fran Mihaljević“, Zagreb
User avatar
Tea Tree
Posts: 5523
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

Post 07 Feb 2012, 16:52

Samo da ponovim najavu s druge teme koja je potonula, a datum se bliži :D :

Tribina - Mistični GMO, 10. veljače 2012. u 18 sati, u prostorijama Instituta Ruđer Bošković, Zagreb, Bijenička cesta 54, dvorana III krila, ulaz slobodan.
Za one koji bi željeli doći, a ne mogu - planira se live stream ovdje. (za ranije tribine je bio pa vjerujem da će biti i za ovu)
Voditelj tribine: Prof. dr. sc. Hrvoje Fulgosi
Predavači: Mr. sc. Marijan Katalenić
Doc. dr. sc. Domagoj Šimić
Dr. sc. Jelena Žafran Novak
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5600
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

Post 08 Feb 2012, 10:18

Prvi festival čokolade u Zagrebu, od 10. do 14. veljače. :D
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 08 Feb 2012, 21:41

Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 08 Feb 2012, 22:57

Pješčana » wrote: Baš bih mogla!
Na što bi išla? :stalk: :kokice:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 08 Feb 2012, 22:59

na 72 dana :naivna: :uzima bombone iz ruku stranca:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 08 Feb 2012, 23:04

Ah, ništa od mene sutra, u petak ispit.

Mene zanimaju Majka asfalta i Kenjac, ali ne znam kakav bi me to film mogao izvući van ovih dana :tuzni:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 08 Feb 2012, 23:15

ajsamnomsutra :mig: :trep:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 08 Feb 2012, 23:20

Nesmjem, moram se organizujem i učim :tuzni: u zaostatku sam.
A i strašnjikavo mi još uvijek djeluje pomisao upoznavanja trkeljaša.
Znam :facepalm:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 08 Feb 2012, 23:21

jesi ti to mene upravo odjebala? :zubo:

*pamtipavrati*
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2919
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

Post 08 Feb 2012, 23:29

Akademštini u korist :mudri:

Bit će vraćeno :mig:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5523
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

Post 08 Feb 2012, 23:30

Pa nemojte se tu dogovarati za kino, jebo vas ................!!!! :gaah:
:D
User avatar
sabaa
Posts: 580
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

Post 09 Feb 2012, 09:37

U subotu u 15 sati prosvjedi protiv ACTA-e u Zagrebu, Splitu i Osijeku.
http://www.vecernji.hr/vijesti/u-zagreb ... nak-374717
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
Morticia
Posts: 10441
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

Post 15 Feb 2012, 11:44

Ljudi, ovaj vikend (u nedjelju veliki, u subotu za malene) se održava Riječki karneval!

Mislim da nema potrebe posebno objašnjavati o čemu se radi, ostaje mi samo pozvati vas u Rijeku! :lux: :cerek:
Dođite se glupirati s nama! :trio:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1942
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

Post 16 Feb 2012, 11:37

Kaće bit događaj za nas dosadne, bezvezne i obične? :tuzni:
User avatar
Pješčana
Posts: 8355
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška

Post 16 Feb 2012, 11:39

A.P. » wrote:Kaće bit događaj za nas dosadne, bezvezne i obične? :tuzni:
pa na tvoj imendan ! :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: ClaudeBot and 0 guests