Danas me baš ubilo. Morala sam se zavući u krevet. Inače me ubije poslije ručka, a danas prijepodne.MmeTipfeler wrote: ↑29 Mar 2020, 08:38Mrzim ih. Sad će mi trebati bar mjesec dana da se prilagodim.![]()
Ljetno ili zimsko računanje vremena
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19288
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 734 times
- Been thanked: 1347 times
- Gender:
Poslije ručka ionako volim odrijemati pa ne primjećujem razliku. Ali da mi je dan čudno počeo - jest, počeo je. 
Potpisi su za budale.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
