Imaš pravo biti uvrijeđena, ali imaš pravo to pravo ne iskoristiti.
Ono, bolitekurac.
Ima li se osoba pravo osjećati povrijeđenom na generalizacije iliti "Svi ste vi takvi"
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: Bing [Bot], ClaudeBot and 0 guests
