A pinđur je vrh!
Od ribanja i rezanja bundeva sam odustala... ono u friđu ti je od prošle godine.
Sad je pečem u komadima, ispasiram i u vrećice na led. Ono što ameri zovu pampkinpire i prodaju u konzervama.
Pa, moja prva zaliha toga je napravljena prošlo ljeto, imam još dvije staklenke.
ni ja.ombia » wrote:U roku tjedan dana je sve o.k., vece kolicine ni ne kupujem odjednom.
Ni jaPješčana » wrote: ni ja.
dosad nisam znala da se sir može spremiti u škrinju
A, ne, ali nekad pojedem onaj blokić sira u par dana jer radim pizze pa pizzete pa umake od sira pa sendviče sa sirom i ajvarom, a nekad mislim da ću raditi više toga sa sirom pa onda kuham brokule i mahune i slično a sir mi stoji, štajaznam, 10-15 dana, i onda nije sretan on a ni ja. Razna niža bića jesu.Bios » wrote:Aha, mislila sam da imaš gomilu sira, pa da dio želiš spremiti da se ne upljesnjivi.![]()
Users browsing this forum: ClaudeBot and 1 guest