Sad postoji. Dobro nam došla.
Tema za noćne ptice
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Ako vam san iz nekog razloga ne dolazi na oči, skrenite ovamo i pišite. Što god vam padne na pamet. 

Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Samo ti raspali, ne boj se. 
Potpisi su za budale.
- MmeTipfeler
- Posts: 10064
- Joined: 23 Mar 2012, 21:20
Da se nisi usudila! Noćas sam i ja tu. Uvijek se osvrći preko ramena. Nikad ne znaš tko vreba. 
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Što se tebi dogodilo? Ja znam što radim na forumu u pola tri ujutro. A ti? 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Rekao bi čovjek da noćnih ptica nema. Ili su bez inspiracije.
Znao sam da šank trebam staviti, znao sam.
Znao sam da šank trebam staviti, znao sam.
Potpisi su za budale.
Sinoc sam odlucila da cu sve pogasiti u 11. A do tad cu biti na youtube-u. I tako ja buljim u neku zenu koja se presvlaci za ovu i onu prigodu, pa gledam kako su psi ljubomorni jedni na druge, pa sta stjuardesa pakira u svoj kofer, pa ...skuzim da je ponoc
Pogledam ovdje, nema nikoga. Sreca...inace bih opet probdjela do bog te pita kad.
Nije mi sank privlacan. Ali ako neko solo prosjedo musko sjedi samo za sankom, razmislila bih..jednom
Pogledam ovdje, nema nikoga. Sreca...inace bih opet probdjela do bog te pita kad.
Nije mi sank privlacan. Ali ako neko solo prosjedo musko sjedi samo za sankom, razmislila bih..jednom
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Morat ćemo naći takvog. Ako ništa drugo, stavit ćemo oglas. Nama nove registracije, tebi muško. Win-win situacija. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Eto, piši male noćne monologe, kratke i slatke. Doći će Šabo da te ušuška. 
Potpisi su za budale.
- Stitch
- Head Honcho
- Posts: 19308
- Joined: 17 Sep 2011, 23:06
- Has thanked: 741 times
- Been thanked: 1356 times
- Gender:
Nisi ćuku poljubio prije spavanja, vidiš da mu pusa fali. 
Potpisi su za budale.
Jos mi se ne spava.
Tv necu ni paliti jer sam sinoc imala na izbor cmc, astro tarot i te pizdarije, i neke zlocinacke umove ili csi ili nesto takvo. Odaberwm to trece i sva se uspanicim jer se spremalo ubistvo. Znala sam da nema od toga nista jer ta zena je glavna u seriji i nije zadnja epizoda. Pa sam zaspala. Uz lupanje srca. Ne treba mi to. Ako lupa nek je od neceg drugog.
Tv necu ni paliti jer sam sinoc imala na izbor cmc, astro tarot i te pizdarije, i neke zlocinacke umove ili csi ili nesto takvo. Odaberwm to trece i sva se uspanicim jer se spremalo ubistvo. Znala sam da nema od toga nista jer ta zena je glavna u seriji i nije zadnja epizoda. Pa sam zaspala. Uz lupanje srca. Ne treba mi to. Ako lupa nek je od neceg drugog.
-
- Information
-
Who is online
Users browsing this forum: ClaudeBot and 2 guests

