Page 1 of 1

Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 21:49
by Potjeh
Da, Potjeh je ponosni vlasnik jednog fetiša (dobro, ne baš samo jednog al jedan je fakat 'začinjen' ...) i nema potrebe za panikom, potpuno je zakonit ali i prilično rijedak. :zubo:

Ono što mene doista jebe sada u ovaj čas je što nemam pojma kako sam ga uspio pokupiti. Evo, u 20.g. otkako se potiho toleriramo ja pojma nemam odakle je taj bijes pa da ga pokušam vratiti kući. Nije ništa iz djetinjstva, niti je od mojih koji su ionako odlučili da ću sve te stvari bolje saznati i naučiti od vršnjaka. Jesu li geni u pitanju? Teško da oni mogu biti specifični.

Dakle, tema nije o razmjeni fetiša (makar se da stvar dogovoriti :) ) već njihovoj patologiji i otvorenoj zajebanciji na tu temu. Što god vam draže...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 22:32
by Vodena
Crni, bijeli, nešto, papar? :misli:
Ja mislim da nemam fetiša, osim seksa na otvorenom, al nekako sve rijeđe.... :facepalm:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:04
by Pješčana
definirajte mi prvo fetiše :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:09
by ombia
Uf zakoniti je al je rijedak. Umrijeti cu od znatizelje. :o
Imaj milosti.

Mozemo ih razmijeniti na pm. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:14
by Potjeh
Pješčana » wrote:definirajte mi prvo fetiše :o
Wiki:

Sexual fetishism, sexual attraction to objects, body parts, or situations not conventionally viewed as being sexual in nature.

Laički, napaljuju te stvari koje su 'običnim' ljudima uglavnom nezanimljive seksualno.

Jel zadovoljava ovo tvoju željom za definicijom?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:14
by Potjeh
ombia » wrote:Uf zakoniti je al je rijedak. Umrijeti cu od znatizelje. :o
Imaj milosti.

Mozemo ih razmijeniti na pm. :o
Znatiželja je zdrava. Ne brini. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:15
by ombia
Okrutno. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:26
by Potjeh
ombia » wrote:Okrutno. :rofl:
Mazohist: Muči me!
Sadist: Neću

:lol:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:27
by Eks
A što bi ti, da pogađamo tvoj fetiš? :rofl:
Kakve točno veze ima sa bijesom u uvodnom postu? :kokice:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:35
by Almost Rosey
Potjeh i njegovi bjesovi :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:36
by Potjeh
ex anais » wrote:A što bi ti, da pogađamo tvoj fetiš? :rofl:
Kakve točno veze ima sa bijesom u uvodnom postu? :kokice:
Zapravo bih rado čuo neku teoriju zašto i kako nastaju takve - posebnosti? Zašto su fetiši kronični jednom kad se formiraju?


Bijes, Potjeh, Ivana Brlić Mažuranić. Mislio sam da je očito. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:37
by Eks
Potjeh » wrote:
Zapravo bih rado čuo neku teoriju zašto i kako nastaju takve - posebnosti? Zašto su fetiši kronični jednom kad se formiraju?


Bijes, Potjeh, Ivana Brlić Mažuranić. Mislio sam da je očito. :)
Pa kako da ti to kažemo kad si temu postavio osobno, znači, ono što je tebi možda fetiš, možda je nekom sasvim normalna stvar. Tipa, ne znam, vezivanje i tako neki sm elementi. Jel na tom tragu?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:39
by Pješčana
sjetila sam se nečeg.
dugo vremena, negdje od srednje škole pa do sredine faxa, padala sam na muške žilave ruke.
baš sam reagirala na njih.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:41
by Eks
Pješčana » wrote:sjetila sam se nečeg.
dugo vremena, negdje od srednje škole pa do sredine faxa, padala sam na muške žilave ruke.
baš sam reagirala na njih.
Aaa, takav fetiš. To je meni kosa. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:45
by ombia
Ne znam kako nastaju fetisi, koji su im okidaci i kako je nastao moj.
Muz ga nije zelio ispuniti. Onaj poslije je. :cerek:

Iako ne znam jesu zilave ruke bas - fetis. Valjda jesu ak bi bila s likom koji ti je gadan ko noc i glup i ima trule zube al eto, ima to s rukama.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:46
by vrrrlet
Pješčana » wrote:sjetila sam se nečeg.
dugo vremena, negdje od srednje škole pa do sredine faxa, padala sam na muške žilave ruke.
baš sam reagirala na njih.
Kako si to "baš reagirala"? :D Lokvicom?

Ali to nije fetiš u užem smislu, pošto je to seksxy većini žena. Tak i ja imam fetiš na minice. Kao i 95% muških.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:46
by Potjeh
ex anais » wrote: Pa kako da ti to kažemo kad si temu postavio osobno, znači, ono što je tebi možda fetiš, možda je nekom sasvim normalna stvar.
To nikom nije normalna stvar ali nije ni bitno. Mišljenja sam da postoji nekakva 'receptura' za kreiranje fetiša posve nebitno koje je on prirode na samom kraju. Doduše, za svoje mišljenje nemam nijednog valjanog argumenta ali vjerujem da se formiraju u pubertetu. Barem je tako kod mene.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:46
by Almost Rosey
Teoretičari učenja bi rekli da si klasično uvjetovan.
Frojdovci bi rekli da je fetišizam način izbjegavanja kastracijske anksioznosti koja se javlja pri "normalnom" seksualnom kontaktu :kava:


Pa ti vidi :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:47
by Eks
Potjeh » wrote:
To nikom nije normalna stvar ali nije ni bitno. Mišljenja sam da postoji nekakva 'receptura' za kreiranje fetiša posve nebitno koje je on prirode na samom kraju. Doduše, za svoje mišljenje nemam nijednog valjanog argumenta ali vjerujem da se formiraju u pubertetu. Barem je tako kod mene.
A pa stvarno ne znam. Ja nisam imala nikakvih fetiša u pubertetu. Doduše, mislim da ih nemam ni sad. :misli: Ne u tom klasičnom smislu na koji vjerojatno misliš. Teško je ovako apstraktno raspravljati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:48
by vrrrlet
Potjeh » wrote:
To nikom nije normalna stvar ali nije ni bitno. Mišljenja sam da postoji nekakva 'receptura' za kreiranje fetiša posve nebitno koje je on prirode na samom kraju. Doduše, za svoje mišljenje nemam nijednog valjanog argumenta ali vjerujem da se formiraju u pubertetu. Barem je tako kod mene.
Mislim da je Emericziju to isto fetiš, ako nešto nisam pomiješao. Radi se o dlakavosti, je li?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:49
by baja
Potjeh » wrote:Nije ništa iz djetinjstva, niti je od mojih koji su ionako odlučili da ću sve te stvari bolje saznati i naučiti od vršnjaka. Jesu li geni u pitanju? Teško da oni mogu biti specifični.
ne znam, morat ćeš nam ipak reći o čemu se radi :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:52
by Pješčana
vrrrlet » wrote:
Kako si to "baš reagirala"? :D Lokvicom?

Ali to nije fetiš u užem smislu, pošto je to seksxy većini žena. Tak i ja imam fetiš na minice. Kao i 95% muških.
Potjeh je napisao fizičko obilježje, koje nije nužno povezano sa sexom. :ne zna:

ja, s druge strane, osim sebe ne znam za druge cure koje su tako reagirale.

pa reagirala bih nesvjesno, privuklo bi me vlasniku tih ruku. nisam skretala pogled s ruku i pristupila bih dečku.

kako inače ljudi reagiraju kad su ublizini fetiša?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:52
by Almost Rosey
Pješčana » wrote:kako inače ljudi reagiraju kad su ublizini fetiša?
seksualno se uzbude.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:53
by ombia
Pješčana » wrote:
kako inače ljudi reagiraju kad su ublizini fetiša?
Onako kako je vrrlet opisao. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:53
by Potjeh
vrrrlet » wrote: Mislim da je Emericziju to isto fetiš, ako nešto nisam pomiješao. Radi se o dlakavosti, je li?
Neš ti fetišizma. Ja to zovem običnom preferencom.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:54
by Pješčana
Almost Rosey » wrote: seksualno se uzbude.
:D
osim toga, očekivala sam da odskaču nekim tikom, pokretom, čime već.

naravno da dođe do seksualnog uzbuđenja.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:55
by Eks
Pješčana » wrote: :D
osim toga, očekivala sam da odskaču nekim tikom, pokretom, čime već.
Isuse, meni je to užasno, naježim se sva, to pulsiranje žile, pogotovo na čelu, brrr, ma i na rukama.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:56
by Potjeh
ex anais » wrote:Teško je ovako apstraktno raspravljati.
Ok, uzmimo za primjer ovakav fetiš: Macrophilia

Nije moj ali se uklapa u definiciju rijetkog i legalnog fetiša. Pomaže li?!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:57
by Almost Rosey
Mislim da se (al nemojte me uhvatit za riječ) fetišem naziva neživi objekt, dakle da tu ne spadaju dijelovi tijela.

edit: fetišizam, kao i navedena makrofilija, spada u parafilije. Makrofilija nije fetišizam.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:57
by Potjeh
Pješčana » wrote: naravno da dođe do seksualnog uzbuđenja.
Yup, Vrrlet je dobro napisao. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:57
by Eks
Potjeh » wrote:
Ok, uzmimo za primjer ovakav fetiš: Macrophilia

Nije moj ali se uklapa u definiciju rijetkog i legalnog fetiša. Pomaže li?!
Ahaa, kužim, pravi pravcati fetiši. Mada se kurca ne razumijem u to. Pa jesi kad ispunio taj svoj fetiš?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 17 May 2012, 23:59
by Potjeh
Almost Rosey » wrote:Mislim da se (al nemojte me uhvatit za riječ) fetišem naziva neživi objekt, dakle da tu ne spadaju dijelovi tijela.
Previše kruta definicija. Napisao sam na početku o čemu je riječ. Može biti dio tijela (stopala npr.) ili situacija (egzibicionizam). Šaren je to svijet.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:03
by rh4ps0dy
Potjeh » wrote:
Zapravo bih rado čuo neku teoriju zašto i kako nastaju takve - posebnosti? Zašto su fetiši kronični jednom kad se formiraju?
Negdje sam čitala da je Freud bio mišljenja da ljudi razvijaju fetiše prema tome na što im prvo padne pogled nakon odvraćanja istog sa prizora gole majke. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:06
by Potjeh
rh4ps0dy » wrote:
Negdje sam čitala da je Freud bio mišljenja da ljudi razvijaju fetiše prema tome na što im prvo padne pogled nakon odvraćanja istog sa prizora gole majke. :o
Eh, Freud i majke. :) Ja svoju nikada nisam vidio golu otkako sam razvio dugotrajno pamćenje. Žena je stvarno pazila na to. Ne isključujem potisnuta sjećanja. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:07
by ombia
rh4ps0dy » wrote:
Negdje sam čitala da je Freud bio mišljenja da ljudi razvijaju fetiše prema tome na što im prvo padne pogled nakon odvraćanja istog sa prizora gole majke. :o
U mom slucaju je fulao. :zubo: Nikad majku i to u istom prizoru nisam imala.
Potjese jesi ispunio fetis?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:08
by Potjeh
ex anais » wrote: Ahaa, kužim, pravi pravcati fetiši. Mada se kurca ne razumijem u to. Pa jesi kad ispunio taj svoj fetiš?
Pa o čemu mi pričamo ovdje? Naravno da je pravi pravcati fetiš. *ponosito* Djevac sam po tom pitanju. *snuždeno*

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:09
by vrrrlet
Potjeh » wrote:
Eh, Freud i majke. :) Ja svoju nikada nisam vidio golu otkako sam razvio dugotrajno pamćenje. Žena je stvarno pazila na to. Ne isključujem potisnuta sjećanja. :rofl:
Ja sam majku često vidio golu, nikada nisam imao seksualne primisli niti sam htio kastrirati oca. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:11
by ombia
vrrlece pa to je normalna faza u odrastanju djeteta. Nije valjda da ti tek slijedi. :rofl:
Jedino nerijeseni konflikt, neprevazidjen se pretvara u kompleks.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:11
by ..a unda
rh4ps0dy » wrote:
Negdje sam čitala da je Freud bio mišljenja da ljudi razvijaju fetiše prema tome na što im prvo padne pogled nakon odvraćanja istog sa prizora gole majke. :o
ne znam kakve to veze ima sa fetisem, ali prvo sto mi je palo sad na pamet su dvije stvari. prvo, da je prozor ponekad samo prozor.
a drugo..ako ujutro kad otvorimo oci prvo pogledamo prozor, zaboravit cemo sto smo sanjali. eto, provjerite.. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:13
by Eks
..a unda » wrote: ne znam kakve to veze ima sa fetisem, ali prvo sto mi je palo sad na pamet su dvije stvari. prvo, da je prozor ponekad samo prozor.
a drugo..ako ujutro kad otvorimo oci prvo pogledamo prozor, zaboravit cemo sto smo sanjali. eto, provjerite.. :ne zna:
:rofl: :rofl:

A je, ima nešto u prozorima što te fiksira.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:13
by ombia
..a unda » wrote: ne znam kakve to veze ima sa fetisem, ali prvo sto mi je palo sad na pamet su dvije stvari. prvo, da je prozor ponekad samo prozor.
a drugo..ako ujutro kad otvorimo oci prvo pogledamo prozor, zaboravit cemo sto smo sanjali. eto, provjerite.. :ne zna:
Cudnog li fetisa unda. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:16
by Potjeh
Barem na ovom topicu bi trebalo prihvaćati posebnosti drugih otvorenog uma. Neka čovjek gleda prozore. Meni je to super. Samo naprijed. :top:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:16
by Eks
Potjeh » wrote:Barem na ovom topicu bi trebalo prihvaćati posebnosti drugih otvorenog uma. Neka čovjek gleda prozore.
Zašto misliš da gleda?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:17
by ombia
ex anais » wrote:
Zašto misliš da gleda?
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:18
by Potjeh
Jbg, ne razumijem se u njegov fetiš pa pretpostavljam...Uostalom, napisao je da ga gleda. Možda prozor gleda njega? :nezna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:19
by Eks
Potjeh » wrote:Jbg, ne razumijem se u njegov fetiš pa pretpostavljam...Uostalom, napisao je da ga gleda. Možda prozor gleda njega? :nezna:
Ne znam, ja ga totalno mogu zamisliti kako ima određenu interakciju s prozorom. Božemeprosti, ne to, nego onako, neku specifičnu, undovsku.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:21
by ..a unda
ombia » wrote:
Cudnog li fetisa unda. :o
zaboravljanje snova? a tvoji su fetisi ono..bas-celik zdravlje? :zubo:

apropo vizavi ampasan, nekidan sam u snu se sjetio jednog sna kojeg sam zaboravio i eto..sad ga se sjecam, tog zaboravljenog sna.
kazu da je moguce i da se sanja u nastavcima, ali meni se nastavljaju sni na prepreklanjsku sezonu serija snova. :confused:

eto sori, di ste stali? ..sta vas to cini slobodnim, koji fetisi? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:23
by Eks
..a unda » wrote: apropo vizavi ampasan, nekidan sam u snu se sjetio jednog sna kojeg sam zaboravio i eto..sad ga se sjecam, tog zaboravljenog sna.
kazu da je moguce i da se sanja u nastavcima, ali meni se nastavljaju sni na prepreklanjsku sezonu serija snova. :confused:
Evo, kad smo već kod toga, sad ću javno priznati. Ja sam sanjala tebe i Emericija kako se svađate. Nije bilo nastavaka, srećom. :S Previše sam proboravila na politici proteklih tjedana. :tuzni:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:27
by vrrrlet
Potjeh » wrote:Jbg, ne razumijem se u njegov fetiš pa pretpostavljam...Uostalom, napisao je da ga gleda. Možda prozor gleda njega? :nezna:
Pa prilično je čest taj fetiš, mnogo ljudi brije na teleskop i voajeriziranje tuđih prozora. :ne zna: I ja bih da sam u okolišu gdje bi bilo isplativo imati teleskop, ali od drveća ne vidim prozore baš. Doduše, ne znam ni kako ih Unda vidi od bespravnih garaža.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:28
by ombia
ex anais » wrote:
Evo, kad smo već kod toga, sad ću javno priznati. Ja sam sanjala tebe i Emericija kako se svađate. Nije bilo nastavaka, srećom. :S Previše sam proboravila na politici proteklih tjedana. :tuzni:
I unda nije bio depiliran i onda se Em napalio i....necu vise. Sva sreca da nije bilo nastavaka!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:29
by Eks
ombia » wrote:
I unda nije bio depiliran i onda se Em napalio i....necu vise. Sva sreca da nije bilo nastavaka!
A nemoj mi ništa spominjati, otad pazim da se ne kofeiniziram iza sedam navečer. :crying:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:31
by Potjeh
ombia » wrote: I unda nije bio depiliran i onda se Em napalio i....necu vise. Sva sreca da nije bilo nastavaka!
Da, i? :kokice:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:33
by ..a unda
Potjeh » wrote:
Da, i? :kokice:
..i nista. onda joj je dosao delfin. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:34
by Eks
..a unda » wrote: ..i nista. onda joj je dosao delfin. :ne zna:
:eek:
Ovo je nisko. :kava:
:smišlja opakiji odgovor:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:35
by ..a unda
ex anais » wrote:
:eek:
Ovo je nisko. :kava:
:smišlja opakiji odgovor:
pa sta sam sad napravio? nisam ja pisao do pet ujutro o delfinima.. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:36
by Eks
..a unda » wrote: pa sta sam sad napravio' nisam ja pisao do pet ujutro o delfinima.. :ne zna:
Nemoj da ja krenem izvlačiti što si ti sve pisao u tih 5 k postova. Nemoj! :durica:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:36
by vrrrlet
..a unda » wrote: ..i nista. onda joj je dosao delfin. :ne zna:
Delfin ima njušku. Glatku i moćnu.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:38
by ..a unda
vrrrlet » wrote:
Delfin ima njušku. Glatku i moćnu.
..ma, prebanalno. razvile su to neke ovdje do..ko zna dokle.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:39
by vrrrlet
..a unda » wrote: ..ma, prebanalno. razvile su to neke ovdje do..ko zna dokle.
Peraje?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:39
by Eks
..a unda » wrote: ..ma, prebanalno. razvile su to neke ovdje do..ko zna dokle.
Kako si to zapamtio. :brukica:
Sad sam Teu poslala da ti objasni, sad će...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:40
by ..a unda
ex anais » wrote:
Nemoj da ja krenem izvlačiti što si ti sve pisao u tih 5 k postova. Nemoj! :durica:
sta? aj, sta?

iden ca spavat san..lipo se fetisirajte..fetistajite..

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:42
by Eks
..a unda » wrote: sta? aj, sta?

iden ca spavat san..lipo se fetisirajte..fetistajite..
Idi. Lak ti prozor.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:43
by Tea Tree
Labudovi, klokani, hmmm, a da, i delfini. :D Svega je bilo.

To su bili dani. : sjetan pogled u daljinu:

Bože, stvarno, kad se sjetim! Do 5 ujutro o delfinima. :facepalm: :rofl: :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:54
by Eks
Tea Tree » wrote:Labudovi, klokani, hmmm, a da, i delfini. :D Svega je bilo.

To su bili dani. : sjetan pogled u daljinu:

Bože, stvarno, kad se sjetim! Do 5 ujutro o delfinima. :facepalm: :rofl: :rofl:
Za dobra stara vremena.
Ovo mi djeluje kao papinski blagoslov. Idi i ne griješi više.

Neće se Potjeh ljutiti valjda. Ipak je to ontopic.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:56
by Tea Tree
ex anais » wrote:
Za dobra stara vremena.
Ovo mi djeluje kao papinski blagoslov. Idi i ne griješi više.

Neće se Potjeh ljutiti valjda. Ipak je to ontopic.
Ajmeee!!! :S :S
Ne'š zamjerit, drugu ću staviti da se malo bolje vidi.
Image
:cerek: :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 00:59
by Potjeh
ex anais » wrote: Neće se Potjeh ljutiti valjda. Ipak je to ontopic.
Zapravo nije. *metla u guzici* Napisao sam da je zakonit. :)

Laku noć.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 01:00
by Tea Tree
Potješe, aj, bogati, reci koji tvoj fetiš pa ćemo te trančirati k'o ljudi, a ne ovako. :rolleyes:
Dobro bi bilo da je nešto skroz izvitopereno pa da se možemo zgražavati i govoriti kako mi to ne bismo nikad i da je nama fetiš nešto inače posve normalno, ali smo toliko čedni da je nama eto takvo nešto banalno fetiš. :cerek:
Evo, ja ću ti prva to reći, što god rekao, moram malo doprinositi temi, ono, mod sam. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 08:05
by Morticia
Jel' ti možeš doživjeti seksualno zadovoljstvo čak i ukoliko u tom trenutku nema tog tvog "fetiša" u igri?

Jer ako možeš onda to ustvari i nije fetiš.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:07
by Potjeh
Meni je to previše rigorozna definicija. Zašto bi postojanje fetiša umanjilo ili uklonilo uživanje u normalnom seksu? Sigurno je da postoje takvi slučajevi ali to je za psihologiju odnosno ja bih to nazvao poremećajem. *tješi se*

Mogu ja to nazvati i seksualnom fantazijom ako ćemo zadovoljavati formu. Samo ne mijenja ništa na stvari.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:08
by karambol
Fetiš je predmet bezrazložne i opsesivne pozornosti i obožavanja.
Ja ih imam desetke...Auti, vino, rakije razne, pršut, kulen, neke vrste piva, padobran, jedrenje, krevet.... :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:20
by Morticia
Potjeh » wrote:Meni je to previše rigorozna definicija. Zašto bi postojanje fetiša umanjilo ili uklonilo uživanje u normalnom seksu? Sigurno je da postoje takvi slučajevi ali to je za psihologiju odnosno ja bih to nazvao poremećajem. *tješi se*

Mogu ja to nazvati i seksualnom fantazijom ako ćemo zadovoljavati formu. Samo ne mijenja ništa na stvari.
Meni mijenja jer mi fetiš po definiciji označava nešto malo pomaknuto, a fantazije su najnormalnija stvar na svijetu i imamo ih svi.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:27
by Potjeh
Morticia » wrote: Meni mijenja jer mi fetiš po definiciji označava nešto malo pomaknuto, a fantazije su najnormalnija stvar na svijetu i imamo ih svi.
Postojanje fantazija je nešto najnormalnije na svijetu. Sadržaj tih fantazija može biti itekako pomaknut i nesvakidašnji. Tehnički gledano i pedofil ima seksualne fantazije.

@karambol :top: Osim padobrana, za to se još nisam odlučio.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:33
by Morticia
Ne poznajem nikoga tko nema barem jednu "pomaknutu" fantaziju.
Neki i preko nekoliko njih.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 10:37
by MmeTipfeler
Zar nije nabolja definicija fetiša bio onaj vic u kojem doktor crta geometrijske likove, a pacijent za svaki kaže da ga asocira na pičku. Doktor zaključuje: "Vi ste seksualno opterećeni." - "Jaaaaa? A tko cijelo vrijeme ovdje crta pornografske pizdarije?" :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 12:35
by Potjeh
Morticia » wrote:Ne poznajem nikoga tko nema barem jednu "pomaknutu" fantaziju.
Neki i preko nekoliko njih.
Ima ih pomaknutih i stvarno pomaknutih. Meni su trebale godine da to prihvatim kao nešto što je dio mene i što neće otići.

Ja ne poznajem nikoga tko ima neku 'pomaknutu' fantaziju. Ne znači da ne postoje već da nisu tema u razgovorima. Kako znaš da svi oko tebe imaju neku fantaziju? Prije će biti da misliš na uski krug bliskih ljudi.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 12:37
by Morticia
Pa, da, uži krug bliskih ljudi.

Ali poznavajući ljudsku prirodu gotovo da bih stavila ruku u vatru da ne postoji osoba koja nema te "pomaknute" seksualne fantazije.
Ljudska mašta je izuzetno "prljava", čak i nasilna. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 12:57
by Potjeh
Nemoj, čuvaj svoju ruku. :)

Imaš vjerovatno dobar postotak ljudi koji imaju problema sa seksualnošću bilo zbog straha, kompleksa, odgoja ili proživljenih trauma.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 12:57
by Morticia
Što i dalje ne znači da to što su na van zakočeni u glavi nemaju razno razne igrokaze.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 12:59
by Potjeh
Morticia » wrote:Što i dalje ne znači da to što su na van zakočeni u glavi nemaju razno razne igrokaze.
Zapravo mislim na ljude koji su zakočeni u glavi a prema van se pokušavaju ponašati normalno kako ih se ne bi ismijavalo, žalilo ili etiketiralo.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 13:01
by Morticia
Ali Potješe, ne postoji na ovom svijetu osoba kojoj je sekusalnost jedno veliko NIŠTA.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 13:17
by Potjeh
Morticia » wrote:Ali Potješe, ne postoji na ovom svijetu osoba kojoj je sekusalnost jedno veliko NIŠTA.
Itekako postoje. Pojava se zove aseksualnost i prema nekim istraživanjima obuhvaća čak 1% populacije. Imaju svoju zastavu i svoju međunarodnu udrugu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Asexuality

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 13:56
by ombia
ex anais » wrote:
Idi. Lak ti prozor.
:rofl:

Jutros sam pogledala na prozor, sna se sjecam. To valjda samo kod ovih juznije radi. :ne zna:
Meni je to previše rigorozna definicija. Zašto bi postojanje fetiša umanjilo ili uklonilo uživanje u normalnom seksu?
Ma da. Naravno da ima gusta i bez tog odredjenog fetisa. :)

Pojese falio si na forumu. Da ti sad ne potpisujem sve postove ovdje.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:03
by vrrrlet
Evo im zastave:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Asexual_flag.svg

Aseksualci svih zemalja, ujedinite se. :usama:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:08
by Potjeh
Meni je pomalo apsurdna ta zastava. Što li, slave svoju nezainteresiranost za seks?!

Mene ne interesiraju sapunice pa mi nije palo na pamet osmisliti zastavu i udrugu. Jednostavno se ne bavim sapunicama i to je to.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:15
by zeleni zub
Potjeh » wrote:Meni je pomalo apsurdna ta zastava.
Ukrali im pederi sve boje.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:18
by ombia
zeleni zub » wrote:
Ukrali im pederi sve boje.
A i to sto kazes :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:19
by vrrrlet
Potjeh » wrote:Meni je pomalo apsurdna ta zastava. Što li, slave svoju nezainteresiranost za seks?!

Mene ne interesiraju sapunice pa mi nije palo na pamet osmisliti zastavu i udrugu. Jednostavno se ne bavim sapunicama i to je to.
Ma, njih sve treba u Sibir i tamo ih sustavno silovati dok ne svrše.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:22
by Leteća
Zastava im je totalno neseksi. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:24
by baja
vrrrlet » wrote:Evo im zastave:

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Asexual_flag.svg

Aseksualci svih zemalja, ujedinite se. :usama:
:facepalm:

doduše, moglo bi se mahati tom zastavom kad poželim nekom reć: nemoj me jebat

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:25
by Potjeh
vrrrlet » wrote: Ma, njih sve treba u Sibir i tamo ih sustavno silovati dok ne svrše.
Tebi je jasno da će ti se dupe smrznuti silujući ih u sibiru... Nisam siguran da si ti to promislio do kraja.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:27
by ombia
vrrrlet » wrote:
Ma, njih sve treba u Sibir i tamo ih sustavno silovati dok ne svrše.
Dabome. Zguza.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 14:28
by zeleni zub
Ne kužim o čemu razmišljaju aseksualni kad slušaju muziku, čitaju knjige, piju vino, gledaju film, jedu, sanjare, razmišljaju, surfaju, uče, voze se, putuju, čekaju u redu, još čekaju u redu, biraju nešto s menija, razgovaraju, vježbaju, bude se, idu spavati, plivaju, leže na plaži, gledaju?

:zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 15:16
by Leteća
zeleni zub » wrote:Ne kužim o čemu razmišljaju aseksualni kad slušaju muziku, čitaju knjige, piju vino, gledaju film, jedu, sanjare, razmišljaju, surfaju, uče, voze se, putuju, čekaju u redu, još čekaju u redu, biraju nešto s menija, razgovaraju, vježbaju, bude se, idu spavati, plivaju, leže na plaži, gledaju?

:zubo:
A normalno je u tim situacijama razmišljati o seksu? Onda sam i ja aseksualna. Ili fetišist. Zaboga, nikako da se odlučim. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 15:16
by karambol
zeleni zub » wrote:Ne kužim o čemu razmišljaju aseksualni kad slušaju muziku, čitaju knjige, piju vino, gledaju film, jedu, sanjare, razmišljaju, surfaju, uče, voze se, putuju, čekaju u redu, još čekaju u redu, biraju nešto s menija, razgovaraju, vježbaju, bude se, idu spavati, plivaju, leže na plaži, gledaju?

:zubo:
O tome kako je uz sve te ljepote besmisleno raditi one smijesne pokrete... :misli:
Vjerujem da cekajuci u redovima smisljaju koju bi jos boju mogli staviti na zastavu i koji grb izabrati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 15:24
by ombia
Boze kako ste neozbiljni. Nikad od vas postenih aseksualaca.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 15:38
by karambol
ombia » wrote:Boze kako ste neozbiljni. Nikad od vas postenih aseksualaca.
Tako je. Nikad. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 15:46
by Potjeh
Ja kad sam bio mali apsolutno sam se zgražao ljubljenja. Među top 5 najodvratnijih stvari zamislivih. Tuđa slina, mokar jezik, prožvakana hrana, karijesi, zadah i slični mirisi su bile asocijacije.

Otac je sa smješkom tvrdio da ću promijeniti mišljenje i bio je u pravu. :)

Vjerovatno aseksualci ne dožive promjenu mišljenja.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 18 May 2012, 16:49
by rh4ps0dy
Leteća » wrote:Zastava im je totalno neseksi. :ne zna:
Da. Očekivala sam nekaj zabavnije. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 07:07
by Emericzy
Potjeh » wrote:
Neš ti fetišizma. Ja to zovem običnom preferencom.
Naravno.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 07:37
by Vodena
:gaah: :gaah:

I gdje ti je taj j..... fetiš?

Pročitah cijelu temu i nigdje nisam pročitala. Nije da me zanima al ti si prvi počeo. :rofl:

Jel analac, zlatni tuš, odjeća, obuća, što više? :mama: Ne kužim, ljubljenje si apsorbirao, jesi li i taj fetiš apsorbirao? Tj jel ti ispunjen ili nije.

I otkad je ljubljenje fetiš btw? :misli:

Jebemu. Ja kad bi postavila temu o fetišu onda bih i napisala koji je to. :raspa:


A narafski nemam muda. :misli:

PS ja i Bboot i Gboot sami na seksu. :S

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 10:50
by Potjeh
Evo, isprike na polovično postavljenoj temi. :)

Nego, čisto onako hipotetski - kako jedan fetišist uopće može upoznati svoju srodnu dušu? Na razno raznim iskricama sve bi nekakvog normalnog frajera. Ma daj, normalnost je potpuno ali potpuno precijenjena. Na LjES-u nijedne poštene teme o fetišima. Svi se skrivaju uključujući i mene.

Kako uopće takvo nešto ubaciti u razgovor?

PS. Vodena, botovi i seks. Možda je riječ o novom fetišu. Čestitam. Dobrodošla.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 10:58
by Perzefona
Potješe, jel to tema "Ajmo pričat o meni i o mom autu, al ja vam neću reći koji auto imam"? :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 11:25
by ElliQuinn
Da nisu Potjehu fetiš pomižane smokve?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 11:55
by Potjeh
Perzefona » wrote:Potješe, jel to tema "Ajmo pričat o meni i o mom autu, al ja vam neću reći koji auto imam"? :zubo:

Nije. Želim općenito razglabati. 'Pravi pravcati' fetiši su itekako tabu u našem društvu. Pomno su skriveni za razliku od primjerice Japana.

Ja u biti nemam što reći o svom fetišu. Godinje previranja i borbe s njim su iza mene, prihvatio sam ga ali sam jednako tako odlučio da ću ga zadržati samo za sebe. Ide on sa mnom u grob.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:00
by Perzefona
Potjeh » wrote:

Nije. Želim općenito razglabati. 'Pravi pravcati' fetiši su itekako tabu u našem društvu. Pomno su skriveni za razliku od primjerice Japana.
Zašto misliš da su skriveni?

Ja recimo nemam fetiš. Ali baš nikakav. I sad mislim da mi ne vjeruješ.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:02
by Emericzy
Nikad nisam uspio shvatiti fetiše, kao ni igrice, glume, kostime i boktepita što sve ne što ljudi rabe u krevetu umjesto seksa. Kaj se vi ne znate jebat? Mislim, kužiš, imaš lijepo žensko u krevetu i lijepo muško. I sad, umjesto da se jebu kao ljudi, oni izvode Petak 13. Ili Downton Abbey. Ili moderni petoboj. Lijepo je isprobavati sve i svašta u krevetu; Bog mi je svjedok da se ni sam nisam libio isprobavanja, ali to je ukras. To je onaj papirnati podložak ispod torte koji izgleda kao da je čipkast. A čini mi se da za puno ljudi isprobavanje postane centralna stvar, da im je draža čipka nego pička, da tako kažem. Je l' to vama seks loš, pa ga pokušavate nekako spasiti?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:16
by Potjeh
Perzefona » wrote: Zašto misliš da su skriveni?

Ja recimo nemam fetiš. Ali baš nikakav. I sad mislim da mi ne vjeruješ.
Malo si me krivo razumjela. Kažem da ljudi koji imaju neki fetiš to uglavnom skrivaju od svih ostalih jer je društveni tabu. Mogu slobodno povući crtu sa homoseksualizmom kojeg se i danas naveliko stigmatizira usprkos naporima koji su napravljeni da bi se društvo senzibiliralo.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:25
by Potjeh
Emericzy » wrote:Je l' to vama seks loš, pa ga pokušavate nekako spasiti?
Probat ću analogijom objasniti. Obožavaš primjerice čokoladu i slaninu. Iz nekog razloga ne možeš/ne smiješ jesti slaninu. Ti i dalje uživaš u čokoladi ali ona neće i ne može zamijeniti ili zatomiti tvoju želju za slaninom. Jedino što možeš je pomiriti se s tim da voliš slaninu i da je nećeš konzumirati. Čokolada je i dalje jednako fina i ukusna.

Jel možda jasnije?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:25
by ombia
Potjeh » wrote:

Nije. Želim općenito razglabati. 'Pravi pravcati' fetiši su itekako tabu u našem društvu. Pomno su skriveni za razliku od primjerice Japana.

Ja u biti nemam što reći o svom fetišu. Godinje previranja i borbe s njim su iza mene, prihvatio sam ga ali sam jednako tako odlučio da ću ga zadržati samo za sebe. Ide on sa mnom u grob.
Mlad si i vec sad mislis da ga nikad neces sprovesti u praksi? :ne zna:
Emer fulao si ovaj put ama bas sve. Tebi su valjda fetis punije zene. To naravno znaci po onome sto si napisao :giggle: da se ne znas jebati, nego samo filozofiras.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:37
by Perzefona
Dajte se vi dogovorite jel tabu ili nije. Punije žene nisu valjda tabu. I crveni nokti (to je moj bivši volio) isto nisu tabu. To je ono što ti se sviđa. :ne zna:
Potjeh ima nešto tako grozno da se ne usudi napisati. Govori o stigmi i osudi. Meni se ne da guglat o tim fetišima. I tak... :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:38
by Potjeh
ombia » wrote: Mlad si i vec sad mislis da ga nikad neces sprovesti u praksi? :ne zna:
Nije riječ o tome mislim li ili ne. Riječ je o tome da ga ne želim sprovesti u praksi.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 12:54
by ombia
Perzefona » wrote:Dajte se vi dogovorite jel tabu ili nije. Punije žene nisu valjda tabu. I crveni nokti (to je moj bivši volio) isto nisu tabu. To je ono što ti se sviđa. :ne zna:
Potjeh ima nešto tako grozno da se ne usudi napisati. Govori o stigmi i osudi. Meni se ne da guglat o tim fetišima. I tak... :raspa:
Nemam se s kim sta dogovarati. Ocito svatko ima svoju definiciju fetisa. Uopce ne mislim da bi fetis trebao ili da je uvijek tabu. Zavisi valjda u kakvoj sredini zivis. Meni to nije tabu.

Potjese umrijeti cu na mukama. Kakav je to fetis kojeg ne zelis ni sprovesti u djelo? Ni jednom???

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:01
by Perzefona
Ako svatko ima svoju definiciju, onda tu nema mjesta nikakvoj raspravi.

A budući da ionako trkeljamo a ne raspravljamo, manimo se definicija. Priimjeri bi bili puno slikovitiji.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:02
by karambol
Kaj je uopce fetis? Nesto bez cega nema vrhunca? Nesto, cim vidis, dotaknes, svrsavas u gace?
Nemam nista takvo. Postoje stvari koje me uzbudjuju malo vise, ali nisu uvjet za uzbudjenje... Mislim da nemam fetis... :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:06
by Emericzy
Potjeh » wrote:
Probat ću analogijom objasniti. Obožavaš primjerice čokoladu i slaninu. Iz nekog razloga ne možeš/ne smiješ jesti slaninu. Ti i dalje uživaš u čokoladi ali ona neće i ne može zamijeniti ili zatomiti tvoju želju za slaninom. Jedino što možeš je pomiriti se s tim da voliš slaninu i da je nećeš konzumirati. Čokolada je i dalje jednako fina i ukusna.

Jel možda jasnije?
Ne. Jer ne vidim što te priječi da u seksu konzumiraš taj tvoj ekvivalent slanine. Ukoliko ima veze sa seksom. A ako nema, onda spada u zamjene za seks.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:13
by Emericzy
ombia » wrote:Emer fulao si ovaj put ama bas sve. Tebi su valjda fetis punije zene. To naravno znaci po onome sto si napisao :giggle: da se ne znas jebati, nego samo filozofiras.
Da te podsjetim što je fetiš:

1. prema vjerovanju primitivnih naroda, sveti predmet koji ima izvanredne moći
2. predmet bezrazložne i opsesivne pozornosti i obožavanja
3. neseksualni predmet koji pobuđuje ili zadovoljava spolni nagon

Meni je drago da je žena punija, sisata i guzata. I drago mi je ako se ne brije tamo gdje većini žena prirodno rastu dlake. Drago mi je i ako je žena pametna, svoja, sposobna i čvrsta. Gdje ti tu nazireš tragove fetiša? Ja vidim samo naznake specifičnog ukusa.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:25
by ombia
Emericzy » wrote: Da te podsjetim što je fetiš:

1. prema vjerovanju primitivnih naroda, sveti predmet koji ima izvanredne moći
2. predmet bezrazložne i opsesivne pozornosti i obožavanja
3. neseksualni predmet koji pobuđuje ili zadovoljava spolni nagon

Meni je drago da je žena punija, sisata i guzata. I drago mi je ako se ne brije tamo gdje većini žena prirodno rastu dlake. Drago mi je i ako je žena pametna, svoja, sposobna i čvrsta. Gdje ti tu nazireš tragove fetiša? Ja vidim samo naznake specifičnog ukusa.
A tu definiciju je u kamen uklesala medjunarodna fetis organizacija?

Perzefona da ljudi na forumu svi prihvacaju istu definiciju bilo cega foruma ne bi ni bilo.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:34
by Emericzy
ombia » wrote:A tu definiciju je u kamen uklesala medjunarodna fetis organizacija?
Ne nego jezikoslovci. I za sada ne vidim razloga da se mijenja. Sasvim lijepo pokriva tradicionalno područje značenja te riječi. Primjećujem, doduše, da ljudi s nižim jezičnim kriterijima i slabijim vokabularom tu riječ (kao i mnoge druge) upotrebljavaju nemarno, ne vodeći računa o njezinom značenju, ali to ne znači da se i sam moram povoditi za takvom nemarnošću. To ću (nevoljko) početi činiti tek kad iskvarena varijanta postane standard.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 13:56
by Perzefona
ombia » wrote:Perzefona da ljudi na forumu svi prihvacaju istu definiciju bilo cega foruma ne bi ni bilo.
Aha, ako svi točno znamo što je sladoled od čokolade, onda nema rasprave o tome volimo li ga ili ne, koliko ga često jedemo, kada i u kojim kombinacjama i slično. Dobro.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 14:05
by ombia
Perzefona » wrote: Aha, ako svi točno znamo što je sladoled od čokolade, onda nema rasprave o tome volimo li ga ili ne, koliko ga često jedemo, kada i u kojim kombinacjama i slično. Dobro.
Jesi li mogla uzeti jos banalniji primjer?
Uzmi primjer dobrog politickog sistema, dobrog braka, kvalitetnog skolovanja i slicno.
Iako i sto je sladoled od cokolade a sto nije i o tome bi se dale knjige napisati.

Emericizy nije ti prvi a vjerujem ni zadnji put da krenes omalovazavati one koji ne dijele tvoje misljenje. Tebi su godine mozda donjele siroko opce znanje, ali neke druge a jednako bitne elemente zrele dobi nisu.
Mimo toga nisam strucnjak za fetise :o no kad sam trazila definiciju naisla sam na vise od jedne.
Tako da, svoj fetis si svima u tvom zadnjem postu ovjekovjecio. :o
Ne znam jel ti jedini, ali svakako najizrazeniji je.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 15:09
by Potjeh
karambol » wrote:Kaj je uopce fetis?
Stvari koje normalno nemaju veze sa seksom a tebe napaljuju. Uriniranje npr.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 15:13
by Potjeh
Emericzy » wrote: Ne. Jer ne vidim što te priječi da u seksu konzumiraš taj tvoj ekvivalent slanine. Ukoliko ima veze sa seksom. A ako nema, onda spada u zamjene za seks.
Jbg, cijela premisa analogije je da ne možeš/ne smiješ kušat slaninu. Razlozi dakako postoje a koji su nije bitno. Slobodno se može reći da je cijena kušanja slanine neprihvatljivo visoka.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 17:02
by karambol
Potjeh » wrote:
Stvari koje normalno nemaju veze sa seksom a tebe napaljuju. Uriniranje npr.
Jos mi to ne odredjuje granicu... Recimo, napaljuje me kad zakonita nosi naocale. To mi je jako seksi. Ali me napaljuju njene oci i usnice i kad nosi lece. Naocale su mi seksi, ali nisu nikakav imperativ. Ili samostojece carape. Super su mi, ali samo na njenim nogama. I opet, noge su tu glavne, ne carape. To onda nije fetis vec ovo sto emericzy kaze, stvar ukusa... Naocale na nekoj drugoj zeni su mi samo naocale. I dalje mislim da nemam fetis jer me nista posebno ne tangira, a da bi izazvalo ultimativno uzbudjenje. Osim moje supruge... :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 17:22
by Potjeh
Da, to što si ti nabrojao nisu fetiši jer je žena izvor 'pobude' (sad sam se prisjetio svog profesora elektrotehnike :facepalm: ).

Da kojim slučajem se napaljuješ na njeno donje rublje dok ga ona ne popunjava onda bi mogli razgovarati o nečemu konkretnome. :rofl: Ovako si normalan muškarac. :p

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 19 May 2012, 23:45
by Emericzy
Potjeh i Karambol, dajte ženi objasnite u čemu je stvar. Tu razliku između ukusa, kad je partnerica to što te uzbuđuje, i fetiša, kad te uzbuđuje nešto drugo. Meni se ne da s njom natezati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 00:20
by MmeTipfeler
Ako Potjeh ne otkrije o kojem se fetišu kod njega radi, prestajem čitati ovu temu. Tak! :hekla:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 00:31
by Potjeh
MmeTipfeler » wrote:Ako Potjeh ne otkrije o kojem se fetišu kod njega radi, prestajem čitati ovu temu. Tak! :hekla:
Kad ništa drugo ne upali onda se potežu ultimatumi? Meni se reklo da se ne smije ultimatumima podlijegati. Tak!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 00:32
by Eks
A ima li tvoj prijatelj kakav fetiš? :kokice:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 01:05
by Potjeh
Mislio sam da pričamo o meni i mom autu? Nek si otvara svoju temu.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 01:12
by Eks
Neka si otvori. :lux:

Puni su forumi tema o prijateljima koji nešto tako... :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 07:47
by MmeTipfeler
Potjeh » wrote:
Kad ništa drugo ne upali onda se potežu ultimatumi? Meni se reklo da se ne smije ultimatumima podlijegati. Tak!
Tek toliko da se zna - i dalje ne čitam. Samo sam došla provjeriti. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 11:59
by ombia
ex anais » wrote:A ima li tvoj prijatelj kakav fetiš? :kokice:
A jesi luda :rofl: :rofl: :rofl:

Jedini koji se imao muda outati je Emer. :crying: Iako to nije ucinio dobrovoljno. :rofl:
Garant se barem malo napali svaki put kad nekome objasni kako je on obrazovan coek. Steta talenta u truloj drzavi. :E

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 12:38
by Emericzy
ombia » wrote:
A jesi luda :rofl: :rofl: :rofl:

Jedini koji se imao muda outati je Emer. :crying: Iako to nije ucinio dobrovoljno. :rofl:
Garant se barem malo napali svaki put kad nekome objasni kako je on obrazovan coek. Steta talenta u truloj drzavi. :E
Misliš, jedini sam imao tri čiste otvoreno reći da mislim da fetišistima nešto u seksu fali? :kava: Mislim da nisam bio jedini.

Fetiši su, kao i seksualno fantaziranje, postali stvar političke korektnosti. Kao, u redu je imati fetiše i fantazirati bilo o čemu u seksu.

Eto, ja vam kažem da nije. Po meni, i jedno i drugo je nekakav znak upozorenja. Kao lampica koja ti se na ploči s instrumentima u autu upali u vožnji. Vjerojatno nije ništa strašno, ali nije loše obratiti pažnju. Malo razmisliti. Na vrijeme promijeniti kakav osigurač, doliti ulja ili staviti nove pakne.

Ili bar imati na umu da ti u glavi u nekim situacijama malkice škripi.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 13:49
by Potjeh
Mozda. Ali istu stvar mozes u tom slucaju reci i za homoseksualce. Nisam siguran sto znaci automehanicarska metafora? Elektrosokovi? Hospitalizacija?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 18:57
by Emericzy
Potjeh » wrote:Mozda. Ali istu stvar mozes u tom slucaju reci i za homoseksualce. Nisam siguran sto znaci automehanicarska metafora? Elektrosokovi? Hospitalizacija?
Nije to automehaničarska metafora. To je metafora vlasnika automobila. Postoje određeni signali na automobilu da sve ne radi onako kako je proizvođač predvidio.

Ne mora to biti ništa strašno, može biti skroz benigno i u 99 posto slučajeva jest. Da nije, ne vjerujem da bi ikad bilo društveno prihvaćeno.

Homoseksualnost je sasvim druga vrsta 'problema'. Ne može se usporediti s fetišizmom. Seksualni fetiši su varijacija unutar seksualnosti, a homoseksualnost je skroz druga vrsta seksualnosti, unutar koje opet postoje mnogobrojne varijacije.

Ono što hoću reći o fetišima nije da su oni sami po sebi nešto bolesno, nego da su simptom (jedan od simptoma) da nam je kompletna seksualnost malkice bolesna. Ljudska je rasa seksualnost kroz tisućljeća toliko sjebala raznim glupostima, ponajviše vjerskim i ideološkim, da se seksualnost pretvorila iz prokreacije i slatke razbibrige u nešto sve više nalik na Pandorinu kutiju. Jedino su čuda u seksualnoj kutiji većinom benignija od onih koje je Pandora držala spremljene.

S jedne smo strane seksualnost stavili na pijedestal i cijeli nam se život oko nje vrti, a s druge smo strane od nje napravili cirkus u kojemu smo, htjeli to ili ne htjeli, pajaci i dresirani tigrovi i bradate žene i letači na trapezu i telad s dvije glave. Izgubili smo zapravo pojam o tome što je u seksualnosti norma.

Ne govorim to zato da kažem da bismo svi trebali biti 'normalni' i držati se 'propisa' i običaja, ni slučajno -- ja sam prvi koji plovim u raznim društveno neprihvatljivim smjerovima -- ali kad čovjek plovi po uzburkanom moru u uvjetima slabe vidljivosti, nije loše ipak imati nekakav kompas i druge stvari za orijentaciju. Ne moraš onda striktno ploviti ni po kojem zadanom planu i programu, ali bar znaš gdje si i gdje su strane svijeta.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 19:54
by ombia
Eto saznali smo da je imanje fetisa opasno, nastrano i sto sve ne.
I da u seksualnosti postoji norma, da je ista pozeljna i bilo kakvi odmaci (cak i kad ne ugrozavaju nikoga a ponajmanje punoljetne sudionike isti) u seksualnim odnosima jesu nesto od cega bi posten coek trebao zazirati.
Idem sad provjeriti na kalendar u kojem smo ono stoljecu. :ne zna:

A stranicu prije smo saznali da se trebalo drzati jedne jedine definicije kao pijani plota, koje su autori jezikoslovci. Isti oni jezikoslovci kojima Emer na susjednoj temi osporava autoritet i objasnjava da on koristi jezik/pojmove/izricaj po nekim drugim kriterijima.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 20 May 2012, 20:36
by Potjeh
Emericzy » wrote: Ono što hoću reći o fetišima nije da su oni sami po sebi nešto bolesno, nego da su simptom (jedan od simptoma) da nam je kompletna seksualnost malkice bolesna. Ljudska je rasa seksualnost kroz tisućljeća toliko sjebala raznim glupostima, ponajviše vjerskim i ideološkim, da se seksualnost pretvorila iz prokreacije i slatke razbibrige u nešto sve više nalik na Pandorinu kutiju. Jedino su čuda u seksualnoj kutiji većinom benignija od onih koje je Pandora držala spremljene.
Zanimljivo mišljenje ali putovati ovom cestom moglo bi se zaključiti da smo 'skrenuli' čim smo počeli sa rekreativnim seksom odnosno sa izumom kontracepcije. Dodatno, nisam siguran da su tisućljeća dovoljna da bi se objasnila naša raznolika seksualnost. Čimpanze imaju dosta bogat seksualni život koji također nije namijenjen razmnožavanju već utvrđivanju društvenih veza, izgradnji hijerarhije i - užitku.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 08:54
by Margarita
Nisu mi nešto simpatični fetišisti. Može malo za zafrkanciju, ali iz mog iskustva to malo postaje sve više. Pa na kraju dođe do toga da se više voli trljati o moja stopala nego vaginu.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 08:58
by Emericzy
Potjeh » wrote:
Zanimljivo mišljenje ali putovati ovom cestom moglo bi se zaključiti da smo 'skrenuli' čim smo počeli sa rekreativnim seksom odnosno sa izumom kontracepcije. Dodatno, nisam siguran da su tisućljeća dovoljna da bi se objasnila naša raznolika seksualnost. Čimpanze imaju dosta bogat seksualni život koji također nije namijenjen razmnožavanju već utvrđivanju društvenih veza, izgradnji hijerarhije i - užitku.
Prebrzo čitaš. Propustio si primijetiti da sam napisao "prokreacije i slatke razbibrige". Dakle uključio sam rekreativni seks. Nedajbože da protiv toga (ili protiv čimpanza i njihovih običaja) imam išta protiv.

Ja govorim da su ljudi seksualnost istrgnuli iz tih okvira zabave i prokreacije i od nje napravili bauk i totem i misteriju i prljavštinu i štajaznamšta. Više ni ne znaju što je seks a što nije. S jedne se strane sve pretvorilo u seks, a s druge je u seks utrpano sve i svašta što u njega normalno ne bi trebalo spadati.

Nije da puno prigovaram; nije meni u cijeloj toj situaciji bilo loše, dapače, ali jest malo smiješno, a ako se u tom košmaru ne snađeš, zna biti i žalosno.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 09:02
by Emericzy
ombia » wrote:Eto saznali smo da je imanje fetisa opasno, nastrano i sto sve ne.
I da u seksualnosti postoji norma, da je ista pozeljna i bilo kakvi odmaci (cak i kad ne ugrozavaju nikoga a ponajmanje punoljetne sudionike isti) u seksualnim odnosima jesu nesto od cega bi posten coek trebao zazirati.
Idem sad provjeriti na kalendar u kojem smo ono stoljecu. :ne zna:

A stranicu prije smo saznali da se trebalo drzati jedne jedine definicije kao pijani plota, koje su autori jezikoslovci. Isti oni jezikoslovci kojima Emer na susjednoj temi osporava autoritet i objasnjava da on koristi jezik/pojmove/izricaj po nekim drugim kriterijima.
Da. :kava:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 09:03
by Morticia
Margarita » wrote:Nisu mi nešto simpatični fetišisti. Može malo za zafrkanciju, ali iz mog iskustva to malo postaje sve više. Pa na kraju dođe do toga da se više voli trljati o moja stopala nego vaginu.
Nisam imala iskustvo s nekim takvim, ali moram priznati da bi me to odbilo. :ne zna:
Seksualne fantazije su mi jedno i s te strane pak ne bih mogla biti s nekim tko nije u stanju povremeno izići iz nekih standardnih "granica", ali pravi fetišisti su za moj pojam ipak previše, tj. seksualne preference bi nam se previše razilazile da bi takva veza mogla opstati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 11:47
by Potjeh
Emericzy » wrote: Prebrzo čitaš. Propustio si primijetiti da sam napisao "prokreacije i slatke razbibrige". Dakle uključio sam rekreativni seks. Nedajbože da protiv toga (ili protiv čimpanza i njihovih običaja) imam išta protiv.
Ne, primjetio sam zato sam i napisao - moglo bi se. Naime, zašto fetišisti ne spadaju u slatke razbibrige ili gdje je ta crta između rekreacije i bolesnoće? Mislim da ju je nemoguće povući. Uzmi primjer BDSM-a, gdje prestaje rekreacija; kod pljuske po guzi, kod šamara, kod davljenja? Što je norma.

Seks se događa u glavi. Ja bih slavio pojavno bogatstvo naše seksualnosti.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:14
by Margarita
Erotika nestaje kad prestaje biti odnos između dvoje ljudi a postaje samo odnos između čovjeka i (recimo) pljuske. To nije bogatstvo seksualnosti jer više nema veze sa seksom sa strašću sa željom sa partnerom. To je neki krivi spoj među neuronima kojim neseksualni podražaji izazivaju tobože seksualne reakcije.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:16
by ElliQuinn
Crta između rekreacije i svega ostalog bila bi, po meni, tamo gdje partneru prestaje biti zanimljivo i uzbudljivo, a postaje naporno i gadljivo.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:22
by Perzefona
Potjeh » wrote: Seks se događa u glavi. Ja bih slavio pojavno bogatstvo naše seksualnosti.
A ja jednostavnost.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:39
by Potjeh
Margarita » wrote:Erotika nestaje kad prestaje biti odnos između dvoje ljudi a postaje samo odnos između čovjeka i (recimo) pljuske. To nije bogatstvo seksualnosti jer više nema veze sa seksom sa strašću sa željom sa partnerom. To je neki krivi spoj među neuronima kojim neseksualni podražaji izazivaju tobože seksualne reakcije.
Pljuska van konteksta partnera i njihovog odnosa je - obična pljuska. Fetiši vrlo vrlo rijetko postoje van ovog konteksta IMHO.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:40
by Potjeh
ElliQuinn » wrote:Crta između rekreacije i svega ostalog bila bi, po meni, tamo gdje partneru prestaje biti zanimljivo i uzbudljivo, a postaje naporno i gadljivo.
Ja bi rekao da tu prestaje štošta osim samo rekreacije. Samo partnerstvo primjerice.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 12:54
by Morticia
Potjeh » wrote:
Pljuska van konteksta partnera i njihovog odnosa je - obična pljuska. Fetiši vrlo vrlo rijetko postoje van ovog konteksta IMHO.
Mislim da se svi spotičete na pravom značenju riječi fetiš.
Nema tu puno "mrdanja", zna se što su fetiši i po tom pitanju je Emer u pravu. :ne zna:

Danas se olako barata tom riječju ne bi li se pod "fetiš" strpale i seksualne fantazije, što je po meni potpuno pogrešno.

Seksualne fantazije su jedno, one mogu obogatiti seksualni život, ali fetiš je nešto bez čega, kod ljudi koji UISTINU imaju isti, izostaje seksualno zadovoljenje.
Po meni je to ogromna razlika.
I u samom značenju riječi i u psihi koja "ima" jedno ili drugo.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:04
by Tea Tree
Potjeh, aj ti vidi pričamo li zaista o fetišu ili o seksualnoj fantaziji. Ako je ipak ovo drugo u pitanju, da promijenim naslov, čisto da ne bude zabune. :mig:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:09
by Margarita
Moje samoljublje je nemjerljivo. Želim biti jedini fetiš svom partneru, jedino bez čega ne može. Pa bila u štiklama i halterima, pancericama i vunenim soknama, s bičem u ruci ili lisicama na rukama, s kosom do dupeta ili oštrigana, u lateksu ili trenirci, depilirana ili ne, u krevetu ili wc-u birca.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:14
by ali
Fetiš je predmet koji uzbuđuje, a to može biti i dio tijela. I ne osoba s nekim obilježjem (dlake npr.), nego to obilježje samo.
Fetiš je zamjena za osobu.

edit: a kažu i da fetiš nije nužno imati, nekome je dosta za zadovoljenje i samo gledanje fetiša :ne zna:

Sjećam se tipa koji je (izašao iz ormara i) na forumu i drugdje imao oglase i tražio da mu žene šalju rabljene najlonke umjesto da ih bace. Mislim da je čak i plaćao za to.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:21
by Perzefona
ali » wrote:Fetiš je predmet koji uzbuđuje, a to može biti i dio tijela. I ne osoba s nekim obilježjem (dlake npr.), nego to obilježje samo.
Mislim da nam je to svima jasno osim Ombiji.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:22
by Margarita
ali » wrote:Fetiš je predmet koji uzbuđuje, a to može biti i dio tijela. I ne osoba s nekim obilježjem (dlake npr.), nego to obilježje samo.
Pa da, ne volim kad ih pali samo nešto na meni (još gore, nešto što nema veze sa mnom) nego ja kao osoba. Zato mi nisu simpatični fetišlije.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:23
by ali
Margarita » wrote: Pa da, ne volim kad ih pali samo nešto na meni nego ja kao osoba. Zato mi nisu simpatični fetišlije.
Pa to, ja hoću da me se hoće jer sam divna osoba, a ne zbog moje guzice :durica: :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:25
by Perzefona
Hoću da voli moju guzicu ne zato što je guzica nego zato što je moja. :durica: :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:39
by ali
Sto kuna na patuljčicu bez ruku i nogu :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:43
by Potjeh
Tea Tree » wrote:Potjeh, aj ti vidi pričamo li zaista o fetišu ili o seksualnoj fantaziji. Ako je ipak ovo drugo u pitanju, da promijenim naslov, čisto da ne bude zabune. :mig:
Odmah na početku topica sam dao svoju definiciju fetiša i sve što sam pisao pisano je s tom definicijom na umu. Almost Rosey je zapravo dobro naglasila da je točniji termin - parafilija u koji spada i fetišizam kao obožavanje predmeta. Ali, termin nije zaživio u praksi već ljudi kažu fetiš.

Evo moje definicije opet:
Sexual fetishism, sexual attraction to objects, body parts, or situations not conventionally viewed as being sexual in nature.

Laički, napaljuju te stvari koje su 'običnim' ljudima uglavnom nezanimljive seksualno.

Jel zadovoljava ovo tvoju željom za definicijom?
Dakle, ja smatram i egzibicionizam - fetišem. Što se tvog pitanja tiče - nemam pojma. Napravi sa naslovom što god želiš.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:46
by Margarita
For Anne Gregory

'NEVER shall a young man,
Thrown into despair
By those great honey-coloured
Ramparts at your ear,
Love you for yourself alone
And not your yellow hair.'
'But I can get a hair-dye
And set such colour there,
Brown, or black, or carrot,
That young men in despair
May love me for myself alone
And not my yellow hair.'
'I heard an old religious man
But yesternight declare
That he had found a text to prove
That only God, my dear,
Could love you for yourself alone
And not your yellow hair.'

William Butler Yeats

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:50
by Perzefona
Ošišat ću se ukriž

Ošišat ću se ukriž,
nacrtat oko treće,
obući se u vojničko,
pogrbit jedno pleće,

namrčit se po nosu
zašmirat oba uha,
kolege će mi govoriti:
"Ty živa ješčo, moja staruha?"

Razderat ću si rukav
ofarbat usne u plavo
da znaš da voliš mene
ti luda muška glavo.

Ivan Slamnig

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:53
by Donna Sole
Tipujem na zvuk nabrijanih motora ( ne preciziram kojih, možebit automobili, formula 1, formula 2000, motori...) jer mi se to čini nekako nauzbudljivije a nema veze sa seksom...
Kako sam shvatila iz uvoda , smijemo se zabavljati na tu temu...
Dodajem da se ja palim na zvuk vjetra u jedrima s pratećim šumom valova..Ukoliko je nazočno i sunce ja sam gotova ... :o
jel to fetiš il nije - bemiseje
:raspa:



Ps: sujeto, naporna li si :gaah: :giggle:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:57
by Margarita
Tipujem ja na poslovno odijelo i fine elegantne cipele, ali, skinem sve to za minutu. Poslije, koga briga.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:57
by Potjeh
Chilimama » wrote: Dodajem da se ja palim na zvuk vjetra u jedrima s pratećim šumom valova..Ukoliko je nazočno i sunce ja sam gotova ... :o
jel to fetiš il nije - bemiseje
:raspa:



Ps: sujeto, naporna li si :gaah: :giggle:
Dobro si me podsjetila, moram nazvati u marinu da vidim kad bi mogli mojeg isteglit van na remont i novi premaz. Već kasnim... ;)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 13:58
by baja
Potjeh » wrote:
Probat ću analogijom objasniti. Obožavaš primjerice čokoladu i slaninu. Iz nekog razloga ne možeš/ne smiješ jesti slaninu. Ti i dalje uživaš u čokoladi ali ona neće i ne može zamijeniti ili zatomiti tvoju želju za slaninom. Jedino što možeš je pomiriti se s tim da voliš slaninu i da je nećeš konzumirati. Čokolada je i dalje jednako fina i ukusna.

Jel možda jasnije?
ne
zašto je slanina fetiš, a čokolada nije? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:01
by Margarita
Ajde, Potješe, reci što je tvoja slanina. Čokolade me ne zanimaju.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:06
by ali
Margarita » wrote:Ajde, Potješe, reci što je tvoja slanina. Čokolade me ne zanimaju.
Pusti, vidiš da kaže da će tajnu ponijeti u grob.
Vjerojatno riječ o zamišljanju da siluje :no:

edit: sori Potjeh, nije zamišljeno da tebi bude neugodno (ako je).
Ali kad već razgovaramo, što je loše u tome da spomenemo neke od :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:07
by Margarita
ali » wrote: Pusti, vidiš da kaže da će tajnu ponijeti u grob.
Hej, moram znati što da ponesem u Dubrovnik.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:08
by ElliQuinn
Margarita » wrote: Hej, moram znati što da ponesem u Dubrovnik.
Sebe. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:09
by ali
Margarita » wrote: Hej, moram znati što da ponesem u Dubrovnik.
Ne moraš ni dolaziti, samo pošalji cipelu :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:11
by Margarita
ali » wrote: Ne moraš ni dolaziti, samo pošalji cipelu :zubo:
Ili peraju, njom se može fino pljuskati po guzi.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:15
by Morticia
:rofl:

:facepalm:

:rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:20
by Margarita
Morticia » wrote: :facepalm:
Svašta sam ja doživjela. Jedan je htio da se po njemu razbijaju jaja. Mogao je još tražiti i da se metlicom umute na njemu pa da ga se objesi na sunce. Dobiješ sufle seks. Valjda neki gurman bio.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:21
by Morticia
:mama: :mama: :mama:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:27
by ombia
Chilimama » wrote:Tipujem na zvuk nabrijanih motora ( ne preciziram kojih, možebit automobili, formula 1, formula 2000, motori...) jer mi se to čini nekako nauzbudljivije a nema veze sa seksom...
Kako sam shvatila iz uvoda , smijemo se zabavljati na tu temu...
Dodajem da se ja palim na zvuk vjetra u jedrima s pratećim šumom valova..Ukoliko je nazočno i sunce ja sam gotova ... :o
jel to fetiš il nije - bemiseje
:raspa:

Ps: sujeto, naporna li si :gaah: :giggle:
E bas. :zubo:

I ja sam mislila da se mozemo zabavljati, tako mi je tema u pocetku zvucala. No nema majci neozbiljnosti ovdje. Zna se sto su norme :facepalm: sto definicije i tko je vidio zajebavati se oko tako smrtno ozbiljne stvari.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:29
by ombia
No kad se vec definicije dijele, neka onda i definicije seksualne fantazije.
Jel to prestaje biti fantazija kad se ispuni?
Ili seksaulna mastarija cak i kad se redovito upraznjava i dalje nosi naziv seksualna mastarija.?
Ili kako?
Ili sta?
Ha? :unda:

edit: upisala sam unda iz zajebanicje, nisam znala da ima vlastiti smajlic :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:34
by Potjeh
Margarita » wrote: Svašta sam ja doživjela. Jedan je htio da se po njemu razbijaju jaja. Mogao je još tražiti i da se metlicom umute na njemu pa da ga se objesi na sunce. Dobiješ sufle seks. Valjda neki gurman bio.
Zapisuje na TO-DO listu... :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:36
by Margarita
Potjeh » wrote:
Zapisuje na TO-DO listu... :rofl:
Eto vidiš, meni sve možeš priznati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:37
by Eks
Potjeh » wrote:
Zapisuje na TO-DO listu... :rofl:
Aaa, ima veze s kuhinjom. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:39
by ombia
Iskreno receno ako bi se outao nakon nekih zadnjih postova ovdje, bio bi lud.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:42
by Potjeh
ex anais » wrote:
Aaa, ima veze s kuhinjom. :zubo:
Ovaj će biti novi. Ne bi bilo loše možda malo više ugraditi gastronomiju; ionako me ima po kuhinji svaki dan. :klopa: Ombia je spomenula nekakvu pjenicu?!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:42
by Margarita
ombia » wrote:Iskreno receno ako bi se outao nakon nekih zadnjih postova ovdje, bio bi lud.
I ko se onda ovdje zajebava a ko shvaća ozbiljno?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:43
by Morticia
Potjeh » wrote:
Ovaj će biti novi. Ne bi bilo loše možda malo više ugraditi gastronomiju; ionako me ima po kuhinji svaki dan. :klopa: Ombia je spomenula nekakvu pjenicu?!
Puj, hrana u krevet, puj! :o :zubo:
Vrlo brzo postane ljepljivo, ukiseli se i počne smrdit.

Seks u kuhinji svakako, kuhinja u krevet nikako! :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:44
by Eks
Potjeh » wrote:
Ovaj će biti novi. Ne bi bilo loše možda malo više ugraditi gastronomiju; ionako me ima po kuhinji svaki dan. :klopa: Ombia je spomenula nekakvu pjenicu?!
Dammit! : prokleto znatiželjna:

Ako smo Tea i ja mogle priznati za delfine, ne bi tebi trebalo bit teško. Image

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:45
by baja
Potjeh » wrote:
Ovaj će biti novi. Ne bi bilo loše možda malo više ugraditi gastronomiju; ionako me ima po kuhinji svaki dan.
možeš li meni odgovoriti na kuhinjsko pitanje o slanini i čokoladi?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:56
by ombia
Margarita » wrote: I ko se onda ovdje zajebava a ko shvaća ozbiljno?
Ako te par ljudi na temi proglasi maltene poremecenim (to su oni dugacki postovi, ne ovaj zadnji chat) tko bi im isao davati jos materijala za gadjanje?
I prije svega - zasto?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:56
by Potjeh
baja » wrote: možeš li meni odgovoriti na kuhinjsko pitanje o slanini i čokoladi?
Isprike ako sam omalovažavao značaj čokolade. Na forumu popunjenom uglavnom ženama vidim da sam se sa vatrom poigrao. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 14:59
by baja
Potjeh » wrote:
Isprike ako sam omalovažavao značaj čokolade.
ne znam za ostale, nisam to tako protumačila
samo me zanima(lo) zašto je slanina fetiš

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:00
by Morticia
Nisam primjetila da je Potjeh igdje napisao kako on uistinu ima fetiš. :misli:
Tj. nisam primjetila da je netko za osobu s fantazijama napisao da je poremećena.

A ako oni koji uživaju u tome da im se do krvi gazi po jajima ili da mirišu neoprani veš nepoznatih žena, te bez toga ne mogu svršiti nisu poremećeni onda stvarno ne znam što ustvari jest poremećeno.

Dajte, molim vas, politička korektnost na stranu, al' onaj tko mora jebat npr. isključivo osobu bez udova jer inače ne može doživjeti vrhunac ili se uzbuditi jest poremećen.
Amen, bok. :ne zna:

A to što Potjeh eventualno mašta o nekakvim, po njemu, čudnim nastranostima, ali ih ne mora sprovoditi u stvarnosti da bi uživao u seksu nije ništa neobično niti nešto oko čega bi se trebala dizati bura.
To je prirodno i normalno.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:01
by Potjeh
ombia » wrote:
Ako te par ljudi na temi proglasi maltene poremecenim (to su oni dugacki postovi, ne ovaj zadnji chat) tko bi im isao davati jos materijala za gadjanje?
I prije svega - zasto?
Iskreno rečeno, nisam uopće doživio osobno niti jednu napisanu rečenicu tako da je sve ok. Radije biram otvorena mišljenja nego političku korektnost.

Inače, to je misao s kojom sam se i ja dugo vremena borio. Činjenica je da su neke fantazije nenormalne (normalnost - ono što većina prakticira) i nema od toga bježanja.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:01
by Eks
Morticia » wrote: Dajte, molim vas, politička korektnost na stranu, al' onaj tko mora jebat npr. isključivo osobu bez udova jer inače ne može doživjeti vrhunac ili se uzbuditi jest poremećen.
Amen, bok. :ne zna:
Baš si morala prije nego kaže fetiš. Baš! :tuzni:



:zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:08
by ElliQuinn
Osjećam se kao vrrrlet, ali ipak ću to* napisati.

Nafilati vruću mačkicu slaninom.


:brukica: :brukica:


P. S.
*Moje nagađanje što je taj tajnoviti fetiš.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:11
by Margarita
Morticia » wrote:
Puj, hrana u krevet, puj! :o :zubo:
Vrlo brzo postane ljepljivo, ukiseli se i počne smrdit.

Seks u kuhinji svakako, kuhinja u krevet nikako! :o
Volim kuhinju u krevetu. Sve se to opere poslije gozbe.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:14
by vrrrlet
ElliQuinn » wrote:Osjećam se kao vrrrlet, ali ipak ću to* napisati.

Nafilati vruću mačkicu slaninom.


:brukica: :brukica:


P. S.
*Moje nagađanje što je taj tajnoviti fetiš.
Kakve veze imam ja s jedenjem mačaka?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:17
by Eks
vrrrlet » wrote:
Kakve veze imam ja s jedenjem mačaka?
vrrrlet » wrote:Ja bih pojeo onu mačku s prve slike, čini se dost' tusta.
:hekla:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:17
by ElliQuinn
Samo takve da to stalno spominješ. Ne kažem ja da ih ti jedeš.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:25
by Donna Sole
vrrrlet » wrote:
Kakve veze imam ja s jedenjem mačaka?
MOžda je mislila na mace ne na mace

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:26
by Potjeh
Morticia » wrote: A to što Potjeh eventualno mašta o nekakvim, po njemu, čudnim nastranostima, ali ih ne mora sprovoditi u stvarnosti da bi uživao u seksu nije ništa neobično niti nešto oko čega bi se trebala dizati bura.
To je prirodno i normalno.
Čudne nastranosti nisu prirodne i normalne. Morat ćeš se odlučiti. :) I nisam ih ja okarakterizirao 'čudnim nastranostima' već društvo. Da je kojim slučajem moja fantazija opće prihvaćena ne bih o njoj previše razmišljao već bi je smatrao dijelom mog 'repertoara' i vjerovatno s veseljem povremeno prakticirao ali - nije tako. Otud tema.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:29
by Morticia
Napisala sam- po njemu.
To što ti smatraš čudnom nastranošću možda meni uopće nije ni čudno ni nastrano. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:31
by Margarita
Potjeh » wrote: Da je kojim slučajem moja fantazija opće prihvaćena ne bih o njoj previše razmišljao već bi je smatrao dijelom mog 'repertoara' i vjerovatno s veseljem povremeno prakticirao ali - nije tako.
Možda i je opće prihvaćena samo se ljudi ne sjete pričati o tome. Možda je čak preobična.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:32
by Morticia
Margarita » wrote: Možda i je opće prihvaćena samo se ljudi ne sjete pričati o tome. Možda je čak preobična.
Najvjerojatnije da ljudi o tome ne žele pričati, jer se srame, jednako kao Potjeh, vjerujući kako će biti stigmatizirani kao nastrani.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:35
by ..a unda
Margarita » wrote: Volim kuhinju u krevetu. Sve se to opere poslije gozbe.
eh, ..sve se to opere. tipican rijecnik nekog ko ne pere. nikad nisam vidio nekog ko je bezlicno rekao..sve se to opere, a da je oprao. :zubo:

inace, vidim da vas muci potjehov kvirizam. pa covjek je sve fino nacrtao. oce bit zajedno s deb..sori, s renesansno raskosnom bjelkinjom i slatkom crnkinjom. sta je problem? da vam sampoliona zovem? :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:38
by Potjeh
Margarita » wrote: Možda i je opće prihvaćena samo se ljudi ne sjete pričati o tome. Možda je čak preobična.
Ni u ludilu nije preobičan. :) Na LJES-u ne postoji tema o ovome otako sam bio gledao prije 2-3 godine kad sam se tamo prvi put logirao.
Morticia wrote: Najvjerojatnije da ljudi o tome ne žele pričati, jer se srame, jednako kao Potjeh, vjerujući kako će biti stigmatizirani kao nastrani.
To je istina.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:49
by Margarita
..a unda » wrote: eh, ..sve se to opere. tipican rijecnik nekog ko ne pere. nikad nisam vidio nekog ko je bezlicno rekao..sve se to opere, a da je oprao. :zubo:
Ne mogu se sjetiti ni jednog prehrambenog ili kozmetičkog proizvoda, boja i lakova, kao ni tjelesnih izlučevina bilo koje vrste koje nisam prala s koječega.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 15:50
by Donna Sole
Što je čudno nije samo zato zabranjeno, a nije ni čudno ako je samo neobično...
Ako nije zabranjeno zakonom onda je dopušteno. Možda se ne preporučuje jeeerrr...prlja posteljinu? izaziva alergiju? deblja? navuče na ovisnost?
u čemu je fora..Ionako ćemo svi umrit , od nečeg moramo

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:02
by Perzefona
Potješe, znaš da želiš reći. :D I mi znamo da želiš. I da želiš da te nagovaramo. Evo, već deveta stranica izmiče. Dosad si se pravio fin, sad se lijepo spotakni i padni. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:10
by ali
Perzefona » wrote:Potješe, znaš da želiš reći. :D I mi znamo da želiš. I da želiš da te nagovaramo...
....i da trebaš publiku.
I ako želiš (a znaš da želiš :unda:) - samo reci kad i MI ćemo te doći gledati kako gol trčiš Stradunom. (A od nas te ne mora biti sram jer nitko ovdje zapravo i nije normalan)
Eto. Riješeno :S

:zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:10
by karambol
Chilimama wrote:Što je čudno nije samo zato zabranjeno, a nije ni čudno ako je samo neobično...
Ako nije zabranjeno zakonom onda je dopušteno. Možda se ne preporučuje jeeerrr...prlja posteljinu? izaziva alergiju? deblja? navuče na ovisnost?
u čemu je fora..Ionako ćemo svi umrit , od nečeg moramo

Eto vidiš. Jednostavno je kao i pravila u automobilizmu, npr. rally, sve što nije izričito zabranjeno je dopušteno...tako i ovo.
Perzefona wrote:Potješe, znaš da želiš reći. :D I mi znamo da želiš. I da želiš da te nagovaramo. Evo, već deveta stranica izmiče. Dosad si se pravio fin, sad se lijepo spotakni i padni. :cerek:
Nu, raskopčaj taj baloner i krikni... :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:13
by Potjeh
:lol: Mislim da ću ga ostaviti za svoju srednjovječnu krizu ili možda za stare dane. Onako, pamtljivo otići sa ovoga svijeta kako je to David Carradine napravio. Čovjek je bio fetišist do samog kraja.

Disklejmer: Nije autoerotična asfiksija. :E

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:16
by Perzefona
Aha, hoćeš se igrati što nije? Mi trebamo postavljati da - ne pitalice?

@karambol :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:16
by Donna Sole
Potjeh » wrote::lol: Čovjek je bio fetišist do samog kraja.
Oprosti, al kako drugačije nego do kraja?
mislim, samo pitam
nekako mi je neobično fetiš putem izgubit. uvjerenja sam da se on razvija i sam sebe gradi, izaziva, podiže na višu razinu


:misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:18
by Potjeh
Pa čovjek je umro uživajući u svom fetišu. Na to sam mislio. Nema veće privrženosti.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:21
by karambol
Potješe koliko imaš bjesova? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:28
by Potjeh
karambol » wrote:Potješe koliko imaš bjesova? :D
Vrijeme će pokazati koliko ih skviči pod košuljom. :mudri: Nije mi dosadno u svakom slučaju. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:29
by Perzefona
Njegovom ti je bijesu dosadno pa cvili i skviči, Potjeh mu je loše društvo. Onda su cvil i jadanje čuli drugi bjesovi pa su se pridružili onom prvom. A bilo ih je svake ruke i svakog plemena bjesovskoga. Crveni kao crvendaći, zeleni kao zelembaći, rutavi kao janje, golišavi kao žabe, rogati kao puž, šušati kao miš. (...) kao luda vojska na ludim konjima. :ivana:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:30
by Donna Sole
Potjeh » wrote:Pa čovjek je umro uživajući u svom fetišu. Na to sam mislio. Nema veće privrženosti.
Ti veliš da tvoj nije autoerotična asfiksija..a je li uopće autoerotičan?
Oću reć, ima li šanse da i ti svoga uživaš na samom kraju
ali ne moraš mi reći, ja to samo radi društva i održavanja temperature na četu ;)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:30
by Potjeh
Da promijenim avatara?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:35
by Potjeh
Chilimama » wrote: Ti veliš da tvoj nije autoerotična asfiksija..a je li uopće autoerotičan?
Oću reć, ima li šanse da i ti svoga uživaš na samom kraju
ali ne moraš mi reći, ja to samo radi društva i održavanja temperature na četu ;)
Potrebna je voljna partnerica, da. Nažalost (ili nasreću?). :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:39
by ali
Potjeh » wrote:
Potrebna je voljna partnerica, da. Nažalost (ili nasreću?). :misli:
Da nije gušenje uslijed pretile partnerice na glavi :o


edit: tvojoj glavi
:rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:40
by ombia
Mene i dalje zanima jasna razlika fetisa
i fantazije. Reklo se da se fetis veze
zu predmete, a fantazije uz osobe. Kad
se mastarija realizira pa i visekratno, i dalje
ju nazivo fantazijom?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:43
by Perzefona
ali » wrote:edit: tvojoj glavi
:rofl:
:rofl: :rofl: :rofl:
Meni je trebao ovaj edit. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:47
by Potjeh
ombia » wrote:Mene i dalje zanima jasna razlika fetisa
i fantazije. Reklo se da se fetis veze
zu predmete, a fantazije uz osobe. Kad
se mastarija realizira pa i visekratno, i dalje
ju nazivo fantazijom?
Koliko ja razumijem riječ fantazija kaže da je nešto proizašlo iz mašte. Realizirana ili nerealizirana nema puno razlike što se same riječi tiče.

Zašto netko ne bi živio svoju fantaziju?

Nisam siguran da su fetiši i fantazije u nekoj direktnoj vezi. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:49
by ali
Perzefona » wrote: :rofl: :rofl: :rofl:
Meni je trebao ovaj edit. :o
Ovako nešto :rofl:
Image

Sigurno si htjela pitati a gdje je tu Potjeh :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:52
by ombia
A fetis ne nastaje u glavi :ne zna:
Da li su u vezi ne znam ali se fantazije stalno
ovdje spominju bez obzira na naslov teme

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 16:55
by ali
Nego :kava:... primijetila sam da što mi više pogađamo, to Potjeha sve više nema na topiku.
Da nismo, u stvari, mi objekti u jednom od njegovih fetiša :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 17:23
by Donna Sole
Ako na LJESu onog foruma nema topika o tom fetišu, teško da ćemo se sami sjetit..
Sve vezano za tu temu od sad je samo pogađanje ali meni je zanimljivije otkud tajnovitost i čemu?
Pa nikad ne zaš iza kojeg se kantuna skriva tvoja sreća ? ( voljna partnerica i mogućnost ostvarenja fetiša )


Nego, kad smo kod toga, nemam fetiš...ali volim žesticu, ak me berete

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 22:57
by Potjeh
Chilimama » wrote: Sve vezano za tu temu od sad je samo pogađanje ali meni je zanimljivije otkud tajnovitost i čemu?
Pa nikad ne zaš iza kojeg se kantuna skriva tvoja sreća ? ( voljna partnerica i mogućnost ostvarenja fetiša )
Što bi ti napravila na mom mjestu? Naravno, pod pretpostavkom da sam slobodan muškarac?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:01
by Donna Sole
Potjeh » wrote:
Što bi ti napravila na mom mjestu? Naravno, pod pretpostavkom da sam slobodan muškarac?
Ne znam. Ja sam doduše vrlo slobodna i vrlo jasna , a kad nešto želim to i dobijem.
Ne znam što bi napravila ali pretpostavljam da bi pokušala...Veliš nije nezakonito
nemaš posljedica
što možeš izgubit?
da te jedna žena osudi zbog tvoje otvorenosti ili tvojih spremnosti na proširivanje užitka i na nešto neseksualno...
a ne znam
probaj s nama ( nije navlakuša) pa možda dobiš kakvu ideju


edit: mogla bi ti dati recept za bob, rećemo, a nisam sigurna bi li ti se sviđalo..i tako, ja ti kažem a ti zgrožen idejom možeš a) ipak pokušati i uživati u nečem novom
b) nastaviti kuhati lešo


(@ Emerici, znam da se ne kaže dobiš :cerek: )

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:12
by Margarita
Potjeh » wrote:
Što bi ti napravila na mom mjestu? Naravno, pod pretpostavkom da sam slobodan muškarac?
Ljudi ne čitaju misli. Ako nešto želiš to i kažeš. Ako ne misliš da bi time povrijedio partnericu. Ako misliš da bi, a onda reci najboljem frendu. Tek toliko da se izjadaš. Ja bih vjerojatno podnijela razne fetiše ako to ne uključuje još neku žensku osim mene. Čak sam i sve Playboye pobacala i zaprijetila da u našoj kući smije postojati samo jedan par sisa.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:16
by ombia
Margarita i sto se time postize? Da gladan pohlepno negdje skrivecki ipak gleda te Playboye? :ne zna: Pirova je to pobjeda a i nanosi vise stete vezi nego da se pusti...

Potjese itekako se na forumu pise o fetisima, samo ljudi se boje outanja pa takve stvari kruze pm-ovima mailovima i slicno. Nacitala sam se raznih stvari, nije da me ista dosada sablaznilo, a cak je i pocetno sablaznjenje osobe koje su opisivale fetise svojih partnera ideja zagolicala i sproveli su je u djelo vise od jednom. Nije forum bas tako puritanski.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:22
by Tea Tree
Pa neka otvori klona (može i ovdje), a mi ćemo se praviti da ne znamo da je to Potjeh. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:23
by Margarita
ombia » wrote:Margarita i sto se time postize? Da gladan pohlepno negdje skrivecki ipak gleda te Playboye? :ne zna: Pirova je to pobjeda a i nanosi vise stete vezi nego da se pusti...
Hahaha, neće ostati gladan, dobro ja kuham i nisu fotošopirana jela. A sad ako ipak gleda, neka bude skrivećki, moja sujeta ne podnosi neugodne istine.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:38
by ombia
A razliciti smo. Moja sujeta ne bi podnosila kraj mene muskarca kojemu mogu zabraniti tako banalne stvari. :ne zna:
Naravno da gleda i dalje. Tvoja zabrana nije odstranila zelju, samo dopustenje. :zubo:

Mozes ti kuhati ne znam kako dobro ako on hoce bas to jelo a to je slika gole zene u playboyu, to jelo mu mozes dati samo da i sama izadjes u tom casopisu.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:43
by Perzefona
ombia » wrote:A razliciti smo. Moja sujeta ne bi podnosila kraj mene muskarca kojemu mogu zabraniti tako banalne stvari. :ne zna:
Ja ne bih htjela muškarca kojem išta želim ili trebam zabranjivati. Mogla il ne mogla.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:44
by Donna Sole
Potješe, ne trebaš ti reći svoj fetiš ako ne želiš...
MOžeš reći zašto ga tajiš, osim zato jer nije društveno prihvaćen...
Glede normi i ponašanja, ne prihvaćam previše ograničenja osim ako su kontra prirodnih zakona...
Veliš da nije nezakonito...
MOžda voliš životinjsko krzno?
Vele da je to u redu...
Meni su simpatični...
Ja već otprilike znam što tvoj fetiš nije...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:45
by Margarita
ombia » wrote: to jelo mu mozes dati samo da i sama izadjes u tom casopisu.
E, sad ćeš mu stavit bubu u uho i fetiš u glavu. Pa će me sutra slikavat.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:57
by ombia
Perzefona » wrote: Ja ne bih htjela muškarca kojem išta želim ili trebam zabranjivati. Mogla il ne mogla.
Lijepo da se slazes sa mnom. I da si ono mogu shvatila na pravi nacin. Prosto nevjerojatno.

@na temu: ovo nutkanje vec postaje smijesno. Ajde Potjese sad jednu zlicu za maaaaamuu, taaako a sad za taaaaatuuu :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 May 2012, 23:58
by Potjeh
Perzefona » wrote: Ja ne bih htjela muškarca kojem išta želim ili trebam zabranjivati. Mogla il ne mogla.
Slažem se. Ni ja ne bih takvog muškarca. :rofl:
Chilimama wrote: MOžeš reći zašto ga tajiš, osim zato jer nije društveno prihvaćen...
Smatram da se ništa dobroga neće dogoditi mojim 'otvaranjem' a postoji potencijal da mi itekako zakomplicira život i to ne samo meni.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:05
by Donna Sole
Potjeh » wrote:
Smatram da se ništa dobroga neće dogoditi mojim 'otvaranjem' a postoji potencijal da mi itekako zakomplicira život i to ne samo meni.
OK...ne želiš riskirati , što je u redu
Ujedno sebi uskraćuješ moguućnost da sebi priuštiš fantaziju i užitak u curenju tajne..


Nemoj onda reć, neka se pojedu :cerek:

a recept za bob te ne zanima? :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:08
by Margarita
Perzefona » wrote: Ja ne bih htjela muškarca kojem išta želim ili trebam zabranjivati. Mogla il ne mogla.
I nije stvar u zabrani. Stvar je u tome da možeš otvoreno reći što želiš a što ne. Jer ne znaju, ponavljam se, čitati misli. Bilo u seksu, bilo u izboru restorana, bilo u poklonu za rođendan. Sve je mnogo jednostavnije kad im nacrtaš. Otkad tako radim dobijem što želim. Kada sam mislila kako se podrazumijeva ispalo je fijasko.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:13
by ombia
a recept za bob te ne zanima?


:rofl: :rofl: :rofl:
I nije stvar u zabrani. Stvar je u tome da možeš otvoreno reći što želiš a što ne. Jer ne znaju, ponavljam se, čitati misli. Bilo u seksu, bilo u izboru restorana, bilo u poklonu za rođendan. Sve je mnogo jednostavnije kad im nacrtaš. Otkad tako radim dobijem što želim. Kada sam mislila kako se podrazumijeva ispalo je fijasko.
Ovo su posve razlicite stvari. Njegova zelja da pogleda casopis sa golim zenama je jedno, od toga da ce ti greskom kupiti krivi poklon.
Ili - to bi bilo kao da se njemu ide u neki restoran a ti vam zabranis jer ti se ne svidja sto on tamo narucuje i jede. :zubo:
No ako ne zna ni u seksu ni u izboru restorana, u cemu je onda poseban? Ispada da si tak svakog mozes odgojiti. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:20
by Margarita
ombia » wrote:

:rofl: :rofl: :rofl:



Ovo su posve razlicite stvari. Njegova zelja da pogleda casopis sa golim zenama je jedno, od toga da ce ti greskom kupiti krivi poklon.
Ili - to bi bilo kao da se njemu ide u neki restoran a ti vam zabranis jer ti se ne svidja sto on tamo narucuje i jede. :zubo:
No ako ne zna ni u seksu ni u izboru restorana, u cemu je onda poseban? Ispada da si tak svakog mozes odgojiti. :ne zna:
Možda je kupovao časopis iz navike i nije znao da mi to smeta kao što je kupovao rubine iz navike a nije znao da ja volim tanzanite. A odgojiti možeš samo one koji su u stanju učiti i u tome i jesu posebni.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:25
by Eks
Hm, a misliš da on više nema potrebu za pornografijom?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:27
by Tea Tree
@ Potjeh
Ako ti obećam(o) ispunjenje tvog fetiša (makar na godišnjem), hoćeš li nam reći o čemu se radi? :trep:
Jebi ga, ne može prije, daleko si. :tuzni:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:28
by Potjeh
Chilimama » wrote: OK...ne želiš riskirati , što je u redu
Ujedno sebi uskraćuješ moguućnost da sebi priuštiš fantaziju
Kad bi mislio da postoji mogućnost možda bih se i osjetio uskraćenim.

Ponukan svojom fantazijom, proveo sam nešto vremena istražujući taj bogat svijet fetiša i doista svega ima i svačim se ljudi bave ali došao sam u svemu tome i do nedvosmislenog zaključka:

Žene u globalu imaju puno, puno zdraviji pogled na seks od nas. Ako žena ima fetiš onda je to fetiš na emocije. I zbog toga ih još više volim.

Please, recept za bob! :moli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:30
by ombia
Margarita » wrote: Možda je kupovao časopis iz navike i nije znao da mi to smeta kao što je kupovao rubine iz navike a nije znao da ja volim tanzanite. A odgojiti možeš samo one koji su u stanju učiti i u tome i jesu posebni.
Kupovao je samo tako reda radi, a nije se zanimao za casopis? Zvuci mi cudno. :ne zna:
Opet brkas ono sto si ti zelis (neko drugo kamenje a ne rubine), s onime sto si on zeli i gdje ulazis u domenu njegovih zelja.
I proglasavas ih navikom, a ne zeljom. :zubo:
Mislim onda si mu mozda i ti samo navika, a ne i zelja. Ja vise volim vjerovati da muski (a i zene) cine ono sto im je gust a ne po nekoj inerciji. :)
Ne znam jel muskarac po tome poseban jer se da odgojiti i oblikovati.
Meni nije.
Umori to, tome sluze djeca a i oni samo do neke dobi.
Posebni su meni oni s kojima se lijepo poklopim pa nema odgajanja, formiranja, natezanja.
Ne moraju se citati misli nego se nadju dvoje koji su kompatibilni. Ne citaju misli jedno drugome, nego misle slicno. :)
Nema tog famoznog rada na vezi (kad to stupi na snagu obicno je vec kasno), nego polazim od toga da covjek s kojim zivi gleda oko sebe, slusa (pa i mene, sta da ne :zubo: ) da ce sam doci do zakljucka gdje mozemo povecerati, bez da mu u ruke tutnem upute za rukovanje sa mnom.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:33
by ombia
Potjeh » wrote:
Kad bi mislio da postoji mogućnost možda bih se i osjetio uskraćenim.

Ponukan svojom fantazijom, proveo sam nešto vremena istražujući taj bogat svijet fetiša i doista svega ima i svačim se ljudi bave ali došao sam u svemu tome i do nedvosmislenog zaključka:

Žene u globalu imaju puno, puno zdraviji pogled na seks od nas. Ako žena ima fetiš onda je to fetiš na emocije. I zbog toga ih još više volim.

Please, recept za bob! :moli:
Ma odakle ti samo ovo? da ako zene uopce imaju fetis, onda je na emociju? Mislim ima i toga ali ne samo toga.
ex anais » wrote:Hm, a misliš da on više nema potrebu za pornografijom?
Napisala je da ak gleda negdje drugdje da ju to ne smeta. Ne smije doma. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:34
by Potjeh
Tea Tree » wrote:@ Potjeh
Ako ti obećam(o) ispunjenje tvog fetiša (makar na godišnjem), hoćeš li nam reći o čemu se radi? :trep:
Jebi ga, ne može prije, daleko si. :tuzni:
Može.

Ali, kao garanciju da ćeš/te ispuniti svoj dio pogodbe trebat će mi ipak jedna bjanko mjenica. :E

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:34
by Eks
ombia » wrote:
Napisala je da ak gleda negdje drugdje da ju to ne smeta. Ne smije doma. :zubo:
Uf, pa nije to prijevara. Prijevara bi bila u nekom smislu da se čovjek može uzbuditi samo na tete iz playboya :D ali dok mu je partnerica privlačna, ne vidim gdje je frka. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:36
by Eks
Potjeh » wrote:
Može.

Ali, kao garanciju da ćeš/te ispuniti svoj dio pogodbe trebat će mi ipak jedna bjanko mjenica. :E
Ja ne obećavam ništa, tek da se zna, ja sam tu u prolazu. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:36
by ombia
ex anais » wrote:
Uf, pa nije to prijevara. Prijevara bi bila u nekom smislu da se čovjek može uzbuditi samo na tete iz playboya :D ali dok mu je partnerica privlačna, ne vidim gdje je frka. :o
Ni ja ne znam gdje je frka.
Niti mislim da je to prijevara. Dapace. :o Al to je vec neka druga tema.

Vidi ovu TT ni ne trepnes a vec se ogrebla za ljetovanje. :eek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:37
by ombia
ex anais » wrote:
Ja ne obećavam ništa, tek da se zna, ja sam tu u prolazu. :zubo:
:rofl: :rofl: :rofl:

Ja bi jos i obecala ako me nece boljeti. :trep:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:37
by Potjeh
ombia » wrote: Ma odakle ti samo ovo? da ako zene uopce imaju fetis, onda je na emociju? Mislim ima i toga ali ne samo toga.
Nemoj shvatiti predoslovno, malo generaliziram i pokušavam ispast simpatičan u sitne ure kad bih već trebao spavati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:39
by Eks
ombia » wrote: Vidi ovu TT ni ne trepnes a vec se ogrebla za ljetovanje. :eek:
Možda Potjeh ima fetiš na mačke. :eek: Zato se ona nudi! Da onu utrapi!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:40
by Potjeh
ombia » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl:

Ja bi jos i obecala ako me nece boljeti. :trep:
Neće. :rofl:

Laku noć. :kiss:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:42
by Tea Tree
Potjeh » wrote:
Može.

Ali, kao garanciju da ćeš/te ispuniti svoj dio pogodbe trebat će mi ipak jedna bjanko mjenica. :E
Pa ne znam hoću li ispuniti ako ne znam o čemu se radi? Ne mogu na ćoravo. :trep: : prevrtljiva:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:44
by ombia
ex anais » wrote:
Možda Potjeh ima fetiš na mačke. :eek: Zato se ona nudi! Da onu utrapi!
:lol: :lol: :lol: i to sto kazes!

Potjese laku noc :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:44
by Tea Tree
ombia » wrote:
Vidi ovu TT ni ne trepnes a vec se ogrebla za ljetovanje. :eek:
Kakvo mrtvo ljetovanje? Pa i ne znaš koliko je perverzan fetiš. Zamisli da je nešto perverzno, ja to ispunim i da se onda gledamo cijelo ljetovanje? :eek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:47
by Tea Tree
ex anais » wrote:
Možda Potjeh ima fetiš na mačke. :eek: Zato se ona nudi! Da onu utrapi!
Ja imam fetiš da je seks seansa u tijeku dok ova nonšalantno piša na pod. :o
Po mogućnosti i da Ljubičica laje k'o nenormalna, za potpun doživljaj. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:48
by Eks
Hmm

Tea Tree » wrote: Ja imam fetiš da je seks seansa u tijeku dok ova nonšalantno piša na pod. :o
Po mogućnosti i da Ljubičica laje k'o nenormalna, za potpun doživljaj. :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:50
by ombia

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:52
by ombia
Tea Tree » wrote: Ja imam fetiš da je seks seansa u tijeku dok ova nonšalantno piša na pod. :o
Po mogućnosti i da Ljubičica laje k'o nenormalna, za potpun doživljaj. :D
:rofl: :rofl: :rofl: pa ti imas fetis koji je vrlo ostvarljiv, lucky you!

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 00:52
by Eks
Opa, ti se to oćeš uvalit kuhinjom, a ova ludim psom i mačkom. Kad ga smotate, Margarita će ga odučit od fetiša. :zubo:
I tako uništiše čovjeka...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 01:03
by Tea Tree
Ee, Potjeh, kad se probudiš, imam pitanje:
kako bi bilo da se obučem u časnu sestru? Jel' to možda u pitanju? :cerek:
Mislim, to nije tako rijetko, ali ono, moram probati. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 06:54
by Donna Sole
Časna sestra? pa i nije neka tajnovita ideja..od časne preko čirslidersica, učenica s dokoljenkama i sličnih kostimića do seksa ima samo par detalja razlike i odlična zabava zajamčena...
Bojimse da ako je vezano za to, da se moguće radi o uživanju u seksu u svetim prostorijama crkvi..Što je već malo rjeđe za naći voljnu partnericu...

Ne znam kako vi, ali ja bi mome partneru sve priuštila sve..pa i ako treba i koračić izvan zakona..rećemo zeleni marlboro, snjeguljicu il tako nešto..
Nego, ja sam Potjeha shvatila da zapravo ne vjeruje da će naići n arazumijevanje ali da je njegov fetiš zakonit i nema veze sa seksom a njega napaljuje.

Hmmm :misli:

Potješe, go ahead..

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 08:17
by Potjeh
Tea Tree » wrote:@ Potjeh
Ako ti obećam(o) ispunjenje tvog fetiša (makar na godišnjem), hoćeš li nam reći o čemu se radi? :trep:
Jebi ga, ne može prije, daleko si. :tuzni:
Pa ne znam hoću li ispuniti ako ne znam o čemu se radi? Ne mogu na ćoravo. : prevrtljiva:
Malo si sad upala u Kvaku 22 ali - razumijem, potrebno bi bilo puno hrabrosti na neviđeno pristati. :tuzni:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 08:19
by Potjeh
ombia » wrote: Potjese umalo zaboravih
Hvala! :kiss:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 08:28
by Potjeh
Chilimama » wrote: Ne znam kako vi, ali ja bi mome partneru sve priuštila sve..pa i ako treba i koračić izvan zakona..rećemo zeleni marlboro, snjeguljicu il tako nešto..
Nego, ja sam Potjeha shvatila da zapravo ne vjeruje da će naići n arazumijevanje ali da je njegov fetiš zakonit i nema veze sa seksom a njega napaljuje.
S boldanim se jako slažem. :top: Ja sam se prije nekoliko godina morao suočiti sa svojom neugodnošću oko seksa u vrijeme mjesečnice jer je ona praktički inzistirala na njemu. Njen entuzijazam je vrlo brzo uklonio moje mentalne prepreke. :Sex: :rofl:

Sigurno neću naići na razumijevanje jer u konačnici - ni ja ne razumijem.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 09:10
by karambol
Potjeh » wrote:
Sigurno neću naići na razumijevanje jer u konačnici - ni ja ne razumijem.
Nema veze kaj razumiješ, a kaj ne... ali si upravo patentirao dobru foru... :zubo: Nisi ništa rekao, a dobio si nekoliko ponuda. :zubo: Čak će doći do tebe... Mrak.
Igraš na onu - "curiosity killed the cat" spiku, ha?

But, satisfaction brought it back. Zajebavam se...nemoj me ozbiljno shvatiti... :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 09:26
by Potjeh
Šuš! Ne otkrivaj taktiku usred utakmice. Gdje je ta muška solidarnost?! :mad:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 09:33
by karambol
Potjeh » wrote:Šuš! Ne otkrivaj taktiku usred utakmice. Gdje je ta muška solidarnost?! :mad:
Ups! Šta nije to išlo na PM???
:misli:
A, u PM!!! :E
Ma... :bicedobro:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 11:29
by Leteća
Mislim da se prava drama upravo i odvija u Potjehovom inboxu. Udicu je bacio - cure su već metodom eliminacije mogle zaključiti o kojem bi se fetišu moglo raditi. :unda:

Mišljaše Potjeh da žene nemaju bijesove i grdno se prevari! A guja već kuje planove kako da zatravi gospara fetišista. :cerek:

Hm, fali mi neka lijepa arhaična riječ za fetišista. A da nije dragonožec. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 11:42
by Morticia
Svećenik?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 11:56
by karambol
Morticia » wrote:Svećenik?
đizs! Kaj je tu arhaično? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:15
by ombia
Chilimama » wrote: Ne znam kako vi, ali ja bi mome partneru sve priuštila sve..pa i ako treba i koračić izvan zakona..

Nego, ja sam Potjeha shvatila da zapravo ne vjeruje da će naići n arazumijevanje ali da je njegov fetiš zakonit i nema veze sa seksom a njega napaljuje.

d..
Boldano i ja. :)
S tim da s casnima i inima lezite posve krivo.
Zadnji dio posta, da to je to cini mi se.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:20
by Potjeh
Zapravo, nisam nigdje rekao da nema veze sa seksom. Zakonit, nenasilan i neobičan.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:24
by Margarita
Potjeh » wrote:Zapravo, nisam nigdje rekao da nema veze sa seksom. Zakonit, nenasilan i neobičan.
Mora da je misionarski. To je danas najneobičnije.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:25
by Potjeh
:facepalm: Previše sam rekao...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:26
by baja
Image

:ne zna: :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:33
by Donna Sole
Potjeh » wrote:Zapravo, nisam nigdje rekao da nema veze sa seksom. Zakonit, nenasilan i neobičan.
DO mene je :facepalm: ja sam iz ovog:

Potjeh » wrote:
Laički, napaljuju te stvari koje su 'običnim' ljudima uglavnom nezanimljive seksualno.
zaključila da ne spada u seks, ali napaljuje.. :o


Ona iz Amarcorda mi nije uvjerljiva..jer ne ptaš partnericu da bude debela nego ih biraš i onda nemaš problema...

Zanima me otkud znaš da je rijedak...ako nema teme na forumuhaer ne znači da nema fetiša..možda je pomalo običan, ili običnjikav, nako malo..

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 12:51
by Potjeh
Film izgleda zanimljivo, morat ću ga pogledati skoro. Hvala na preporuci.


Otkud znam da je rijedak? Pa kada na domaćoj internet sceni ne nađeš skoro ništa a na van granica nekoliko specijaliziranih anemičnih foruma napučenim isključivo muškarcima onda znaš da imaš problem.

Zato kažem da je vrlo rijedak jer na kraju krajeva, muškarci sa sličnom ili istom fantazijom me uopće ne zanimaju. Nije mi potrebno tapšanje po ramenu.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 13:34
by *jezebel*
potjese, ako te muci jezicna barijera, sapni mi pa cu ti ja probat' izguglat'. :o

nego... kazes da ne boli. a, reci, smrdi li? :D
ima li veze s kuhinjskim priborom i/ili hranom? :hekla:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 13:46
by Potjeh
*jezebel* » wrote:potjese, ako te muci jezicna barijera, sapni mi pa cu ti ja probat' izguglat'. :o

nego... kazes da ne boli. a, reci, smrdi li? :D
ima li veze s kuhinjskim priborom i/ili hranom? :hekla:
Misliš na gorgonzolu?! :rofl: Trebao bih uključiti hranu više u seks, spojiti dvije velike ljubavi. :E

Kuhinjski pribor? Imaš neku dobru ideju? :misli: Već znaš da nešto dobro funkcionira? :giggle:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 13:52
by *jezebel*
ne mislim na gorgonzolu, mislim na ono sto izadje nakon gorgonzole. :D

vidis, sad si me sjetio da imam jednu oklagiju viska (drvena je, koristim samo onu silikonsku), dalo bi se to iskoristiti... :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 13:54
by Potjeh
Razmišljaš kao pravi fetišist. Još si mi simpatičnija. :S

btw. koja je razlika između drvene i silikonske? Prednosti i mane? Možeš i na gastronomiji.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 13:59
by Almost Rosey
Okej, ljudi, znam da vam je ovo simpatično, ali mene zanima koja je ovdje tema - fetiši općenito, parafilije općenito, neobičnosti u seksu ili pogađanje Potjehovog navodnog fetiša? Ili samo četamo? :kokice:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 14:01
by *jezebel*
silikonska se lakse cisti. i bolje se okrece (neke drvene znaju biti ''zakocene''). i ne napukne kao drvena. mislim, ne napukne ni drvena ako ne sluzi batinjanju i ne padne ti na pod.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 15:30
by Potjeh
Almost Rosey » wrote:Okej, ljudi, znam da vam je ovo simpatično, ali mene zanima koja je ovdje tema - fetiši općenito, parafilije općenito, neobičnosti u seksu ili pogađanje Potjehovog navodnog fetiša? Ili samo četamo? :kokice:
Sve navedeno. :) Ali, ozbiljnije:

Tema su parafilije. Odakle dolaze, kako nastaju i što s njima u današnjem društvu. Sebe sam naveo kao primjer iz marketinških razloga.

Jezebel je navela tu poviše zajeban fetiš - kakanje (da se fino izrazim). Tehnički je dostupan svima i u svim mogućim kombinacijama, ne diskriminira ne zahtijeva specijalnu opremu niti pripremu već samo - volju. Ipak, često se uzima kao primjer najbolesnije moguće fantazije. Smatram da bi današnje društvo individualca sa takvom fantazijom smjesta odbacilo kao tijelo koje odbacuje nešto nepoznato.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:20
by karambol
Potjeh » wrote:
Sve navedeno. :) Ali, ozbiljnije:

Tema su parafilije. Odakle dolaze, kako nastaju i što s njima u današnjem društvu. Sebe sam naveo kao primjer iz marketinških razloga.

.
Sve su kategorije parafilije svrstane pod poremećaje spolnih sklonosti...Nemam pojma kaj s tim? Latentnim egzibicionistom/icom se može proglasiti svaka žena u minici, push-up grudnjaku ili frajer u preuskim hlačama koje mu ističu pišonju jer se, eto, na neki način pokazuje svima, ističe sebe, a opet ne mora svršiti da bi bio egzibicionist...
Voajerizam je klinički priznat poremećaj, ako je poremećaj...?? :ne zna:
Pa sad...otvorio si zanimljivu temu s puno potencijala i moglo bi se desiti da svi imamo neki poremećaj...što ne mora biti nužno loše... :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:29
by Leteća
Kakanje je žestoko diskriminirani fetiš samo zato što se ljudima gadi njegov produkt. :cerek:
Netko tko ima fetiš na tulipane ne bi bio predmet gađenja. Osim ako ih ne oprašuje dok drugi gledaju.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:31
by ombia
Ovdje se vole definicije.
Nije li parafilija - i to je razlikuje od seksualnih fantazija - onaj oblik aktivnosti koji na neki nacin ostecuje/povrijedjuje drugu osobu

Recimo:

In 1981 an article published in American Journal of Psychiatry described paraphilia as "recurrent, intense sexually arousing fantasies, sexual urges, or behaviors generally involving:

Non-human objects
The suffering or humiliation of oneself or one's partner
Children
Non-consenting persons

Until 1973, homosexuality was included in this list.

Evo liste

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_paraphilias

Po toj listi je fetis na recimo duge crvene zenske nokte itekako bezazlen. :zubo:

Feklije su itekako cest fetis.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:31
by karambol
Leteća » wrote:Kakanje je žestoko diskriminirani fetiš samo zato što se ljudima gadi njegov produkt. :cerek:
Netko tko ima fetiš na tulipane ne bi bio predmet gađenja. Osim ako ih ne oprašuje dok drugi gledaju.
A ti drugi su voajeri... :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:36
by Leteća
ombia » wrote:Ovdje se vole definicije.
Nije li parafilija - i to je razlikuje od seksualnih fantazija - onaj oblik aktivnosti koji na neki nacin ostecuje/povrijedjuje drugu osobu

Recimo:

In 1981 an article published in American Journal of Psychiatry described paraphilia as "recurrent, intense sexually arousing fantasies, sexual urges, or behaviors generally involving:

Non-human objects
The suffering or humiliation of oneself or one's partner
Children
Non-consenting persons

Until 1973, homosexuality was included in this list.

Evo liste

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_paraphilias

Po toj listi je fetis na recimo duge crvene zenske nokte itekako bezazlen. :zubo:

Feklije su itekako cest fetis.

Evo, baš s te liste, odmah na prvom slovu:

Anililagnia -Attraction by young men to older women

Sad mi objasni kako stariju ženu oštećuje, povređuje ili ponižava to što se na nju pali neki mladić. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:39
by Leteća
karambol » wrote:
A ti drugi su voajeri... :D
Ili vlasnici tulipana. :cerek:

To me sjetilo na članak koji me je prije par godina jako raspizdio. Uhitili Britanca jer je šiljio bicikl. Svoj bicikl!

Ima pravo čovjek sa svojim biciklom radit što hoće. BTW, di nam je vrrlet? :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 16:55
by ombia
Leteća » wrote:

Evo, baš s te liste, odmah na prvom slovu:

Anililagnia -Attraction by young men to older women

Sad mi objasni kako stariju ženu oštećuje, povređuje ili ponižava to što se na nju pali neki mladić. :cerek:
Pa ne radi se o staroj babi nego o mladicu. :E

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 19:33
by blue
Potjeh » wrote: Smatram da se ništa dobroga neće dogoditi mojim 'otvaranjem' a postoji potencijal da mi itekako zakomplicira život i to ne samo meni.
To ti je pametna odluka :top:

I super je tema :lux:

Ako sam dobro ubrala, fetiš nije malo začina seksualnom odnosu nego glavna odrednica istoga?

Nemam nikakav fetiš i ne bi htjela ni da ih partner ima. Što se tiče ispunjavanja fetiša, možda bi pristala na neke, samo mi trenutno ni jedan na koji bi pristala ne pada na pamet :misli: Ok, mogu štikle i crveni nokti. Da saznam da mi se partner pali na pelene ili na furryje ili na glumljenje konjića pretpostavljam da bi mi prestao bit seksualno zanimljiv, da se pali na izmet ili povraćanja zgadilo bi mi se, valjda :misli:

Da i imam fetiš, ako bi smatrala da je bizaran ne bi nikad nikome rekla :ne zna:

Ono što me zanima kako nastaje fetiš - još mogu razumijeti lolite, štikle, pa i stare ili pretile osobe, ovo prvo dvoje jer može imati seksualne konotacije, drugo dvoje jer spada u preference; ali ne mogu razumjeti npr. furryje, oni su mi baš slatki i apsolutno neseksualni.
Kako uopće nekome padne na pamet npr. vidi ove hobotnice što mi je seksi, baš bi mogao natać ženi na glavu :ne zna:

Potjeh, ne zanima me tvoj fetiš. Dobro, zanima zato jer sam znatiželjna baba, ne da ću imat išta od toga :zubo: ali jel bi mogao napisati kad si shvatio i kako da ga imaš? Jel se ideja razvijala i jel znaš kako je uopće došlo do toga ? Naravno, ako su pitanja preprivatna, ignoriraj.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 21:26
by Almost Rosey
DSM prepoznaje, akoć'mo definicije, seksualne poremećaje, u koje spadaju poreećaji spolnog identiteta i parafilije.

Parafilije su vrsta poremećaja kod kojih su seksualno privlačni neuobičajeni objekti, a seksualne aktivnosti neobične po svojoj prirodi. Maštanja o onome što parafiličari čine ne znače poremećaj ako nisu intenzivna, ponavljajuća ili ako osoba nikad nije djelovala u skladu s njima.

Parafilije su fetišizam, incest, pedofilija, voajerizam, ekshibicionizam, seksualni sadizam, mazohizam te neodređene parafilije, odnosno neodređena skupina neuobičajenih aktivnosti.

Većina parafiličara su muškarci, a žena se najčešće pronalaze u mazohizmu (premda je i ondje omjer uvelike u korist muškaraca).

DSM-IV ne priznaje homoseksualnost kao poremećaj, osim u slučaju "uporne i znatne neugode zbog vlastite spolne orijentacije”.

Ali o zanimljivostima u seksu možemo razgovarati, dapače :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 22:19
by Potjeh
Potjeh, ne zanima me tvoj fetiš. Dobro, zanima zato jer sam znatiželjna baba, ne da ću imat išta od toga :zubo: ali jel bi mogao napisati kad si shvatio i kako da ga imaš? Jel se ideja razvijala i jel znaš kako je uopće došlo do toga ? Naravno, ako su pitanja preprivatna, ignoriraj.
Sa 12 ili 13 godina sam shvatio da me neke stvari privlače ali nisam znao što s tim niti da je seksualne prirode. Nešto kasnije sam shvatio da je seksualne prirode ali tek s 17.g. kada sam dobio pristup internetu sam shvatio da nisam jedini, da to ima naziv i da se ljudi time bave. Internet mi je konkretizirao fetiš. Tko zna u što bi to evoluiralo da nije bilo interneta? :ne zna:
Ako sam dobro ubrala, fetiš nije malo začina seksualnom odnosu nego glavna odrednica istoga?
Itekako može biti začin i treba biti začin ali je ipak prepikantan za veliku većinu.
To ti je pametna odluka :top:
Da i imam fetiš, ako bi smatrala da je bizaran ne bi nikad nikome rekla :ne zna:
Odluka je katastrofalna. Ali sam je ocijenio manje katastrofalnom od ostalih. Siguran sam da će mi se obiti o glavu na neki način. Ta je želja pravi mali bijes, dobiva na snazi godinama zatomljavanja, metastazira u nezadovoljstvo kako ostale neutažene želje metastaziraju i ponaša se poput agencije za utjerivanje dugova jer svako malo nazove, predstavi se, priupita kakav je status i kada će doći njeno vrijeme.

:(

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 22 May 2012, 22:21
by Potjeh
Almost Rosey » wrote: Većina parafiličara su muškarci, a žena se najčešće pronalaze u mazohizmu (premda je i ondje omjer uvelike u korist muškaraca).
Pomalo je ironično - da sam homoseksualac ne bih imao problema u ispunjavanju svojih fantazija. :(

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 13:32
by Donna Sole
Nemoj zezat?
Sad mi je još zagonetnije...
guza ko guza jelte, cure isto vole guzu, nije problem...
Vjerojatno je nešto drugo :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 14:53
by *jezebel*
mozda zeli dobiti nesto u guzu? krastavac? tikvicu? drsku oklagije? :trep:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 14:58
by Margarita
*jezebel* » wrote:mozda zeli dobiti nesto u guzu? krastavac? tikvicu? drsku oklagije? :trep:
A što je u tome nenormalno?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:06
by karambol
Potjeh wrote::facepalm: Previše sam rekao...
Potjeh wrote:
Pomalo je ironično - da sam homoseksualac ne bih imao problema u ispunjavanju svojih fantazija. :(

Sada si previše rekao.... :zubo: No, ti to radiš namjerno... :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:07
by *jezebel*
istina. no to mi je prvo palo na pamet jer kaze da kao homoseksualac ne bi imao problema.

a daj, potjese, napisi! Image mozes, recimo, napisati pa obrisati za pet minuta. nitko te nece screenshotati. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:12
by ali
Oblačio si se u mamin šlafrok i drkao na Santa Barbaru :misli:
Šta šta reci nam izludićemo :gaah:

:rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:16
by karambol
ali » wrote:Šta šta reci nam izludićemo :gaah:

:rofl:
Znam! Voli da ga se nagovara... :D
Aleee-aleee Potješeee...!!! Javit će ti se netko za realizaciju od toliko zainteresiranih...Image

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:18
by ombia
Evo ja cu ovo ljeto malo juznije, usput mi je. :trep:
Vodim i musko sa sobom, pa mozes birati s kim ces uprazniti fetis. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:43
by karambol
ombia » wrote:Evo ja cu ovo ljeto malo juznije, usput mi je. :trep:
Vodim i musko sa sobom, pa mozes birati s kim ces uprazniti fetis. :o
Jel vidiš...Image

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:45
by *jezebel*
ako zeli da ga se udara dildom po celu ili da mu se gura pomfrit u nosnice, javljam se za dobrovoljca. tol'ko me iznervir'o. sigurno sad skriven cuci i napaljuje se pred monitorom.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:46
by Eks
Reci više. :madkava:

Pališ se na drveće? :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:57
by karambol
ex anais » wrote:Reci više. :madkava:

Pališ se na drveće? :ne zna:
Pališ drveće? :zubo: Image

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 15:59
by Eks
karambol » wrote:
Pališ drveće? :zubo: Image
E, vidiš, vidiš. :rofl:

No, zašto bi mu to bilo lakše da je homić? :misli:
Što homići rade, a heterići ne. .. Osim očitog. :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:00
by karambol
ex anais » wrote:
E, vidiš, vidiš. :rofl:

No, zašto bi mu to bilo lakše da je homić? :misli:
Što homići rade, a heterići ne. .. Osim očitog. :misli:
malo toga...zapravo ništa...ne? :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:03
by Eks
karambol » wrote:
malo toga...zapravo ništa...ne? :misli:
A ne znam. Zamišljam falusoidne oblike. Metla? :ne zna:

Ne volem ovo, ja sam preznatiželjna osoba, zašto sam ikad otvorila ovu temu. :mama:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:06
by Morticia
Ja sam samo došla reć' da homoseksualne maštarije nisu ništa neobično, čak ni kod muškaraca. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:07
by karambol
ex anais » wrote:
A ne znam. Zamišljam falusoidne oblike. Metla? :ne zna:

Ne volem ovo, ja sam preznatiželjna osoba, zašto sam ikad otvorila ovu temu. :mama:
No, smanjio je mogućnosti izjavom da ne bi imao problema da je homić...dakle...jebiga zaspao mi je hrčak koji vrti onaj kotač u glavi...Image

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:07
by nodens
ex anais » wrote:
A ne znam. Zamišljam falusoidne oblike. Metla? :ne zna:

Ne volem ovo, ja sam preznatiželjna osoba, zašto sam ikad otvorila ovu temu. :mama:
Vjerojatno bi htio da mu ženica meće dildača na odgovarajuće mjestašce. :rofl:

Možda je proučavao anatomiju... ili čitao gay forume pa načuo nešto o prostati itd. Ili možda primijetio da mu je orgazam jači kad drka s punim mjehurom. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:10
by nodens
Evo, Dan Savage kaže da bi ovo svaki pravi muškarac morao probati.

(Doduše, Dan Savage je gay pa me ne čudi da to kaže. :rofl: Valjda ipak ima nešto... specifičnu ideju 'pravog muškarca'....)

Tko je dovoljno hrabar priznat da je probao? :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:13
by Eks
Morticia » wrote:Ja sam samo došla reć' da homoseksualne maštarije nisu ništa neobično, čak ni kod muškaraca. :ne zna:
Pa tko kaže da jesu. :zubo:
nodens wrote:
Vjerojatno bi htio da mu ženica meće dildača na odgovarajuće mjestašce. :rofl:

Možda je proučavao anatomiju... ili čitao gay forume pa načuo nešto o prostati itd. Ili možda primijetio da mu je orgazam jači kad drka s punim mjehurom. :rofl:
Ne može biti dildo jer je rekao da je riječ o nečem neseksualnom. Skoncentriraj se. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:17
by nodens
Morticia » wrote:Ja sam samo došla reć' da homoseksualne maštarije nisu ništa neobično, čak ni kod muškaraca. :ne zna:
Ni maštarije o silovanju nisu ništa neobično, ni za muškarce - ali ni za žene. :E

ex anais » wrote:Ne može biti dildo jer je rekao da je riječ o nečem neseksualnom. Skoncentriraj se. :o
Ne radi se o manjku koncentracije :o - nego sam uletio k'o padobranac, nisam čitao prethodne stranice. :zubo:


BTW, evo naprežem mozak i ne mogu se sjetiti ničega 'neseksualnog' što bi bilo lakše da je gay... a da se radi o 'fetišu'. Zar se ne govori o seksualnim fetišima? Kako seksualni fetiš može biti neseksualan? :misli:

Možda misli na partnera za kuglanje ili nogomet? :o :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:18
by Eks
Pa nisu, da.

A ovo, pa vidiš da se naprežemo da shvatimo. :D
Ne znam, očito je riječ o predmetu (valjda) koji je svima aseksualan osim Potjehu. Ili bar većini, jel.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:18
by karambol
ex anais » wrote:




Ne može biti dildo jer je rekao da je riječ o nečem neseksualnom. Skoncentriraj se. :o
Brkovi i brada? Seksualno or not? :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:19
by Eks
karambol » wrote:
Brkovi i brada? Seksualno or not? :misli:
To opet ima veze s dlakama. Rekao je da nisu dlake. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:20
by karambol
ex anais » wrote:
To opet ima veze s dlakama. Rekao je da nisu dlake. :rofl:
Ah! Štupido, ne pazim na satu... :facepalm:

Žilave ruke?? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:21
by nodens
Nabildane noge? :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:22
by Eks
nodens » wrote:Nabildane noge? :rofl:
A ne, to je bilo na fhr, neki manijak je par puta otvarao teme kako on voli nabildane ženske noge i stavljao slike, božemesačuvaj. :rofl: :facepalm:
Potjeh je rekao da tog fetiša nema u temama na fhr.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:23
by ombia
*jezebel* » wrote:ako zeli da ga se udara dildom po celu ili da mu se gura pomfrit u nosnice, javljam se za dobrovoljca. tol'ko me iznervir'o. sigurno sad skriven cuci i napaljuje se pred monitorom.
Mozda on to sve hoce raditi drugome. Lijepo od tebe sto si se ponudila.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:23
by *jezebel*
usb stick? stedna zarulja? prednje svjetlo za bicikl? banana? oguljena? neoguljena? avokado? pita od jabuka? nabujak? prsten za salvetu? misolovka? kvacice za ves? tabasco?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:25
by karambol
*jezebel* » wrote:usb stick? stedna zarulja? prednje svjetlo za bicikl? banana? oguljena? neoguljena? avokado? pita od jabuka? nabujak? prsten za salvetu? misolovka? cipkasti donji ves? donji ves s rupama? kvacice za ves?
5 za zalaganje... :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:26
by Eks
Toplomjer? Uredski pribor?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:26
by nodens
ex anais » wrote:Toplomjer? Uredski pribor?
Zašto bi to bilo 'lakše' da je homić? :ne zna:

Trebalo bi biti nešto što muški više vole ili češće koriste....

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:27
by *jezebel*
obrisala sam donji ves jer sam se sjetila da bi to moglo biti sexkszy. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:27
by Eks
nodens » wrote:
Zašto bi to bilo 'lakše' da je homić? :ne zna:
A ne znam, ako partnerica neće analni seks, onda je svakako lakše da si homić u ispunjavanju šta ja znam čega već. :zubo: :misli: Ili on to misli općenito u odnosu na sve žene. :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:34
by *jezebel*
a mozdaaaa... vrecice s lavandom? ili kipic svetog vlah... ok, necu vise. :brukica:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:39
by Eks
Image

:ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:40
by nodens
Scat :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:43
by nodens
Rigotina? :o - duduše, ne vidim zašto bi to bilo 'lakše' u gay varijanti. :misli:

Al moralo bi biti nešto 'gadno', zašto bi se inače toliko skanjivao... :confused:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:44
by *jezebel*
maloprije je bijo onlajn pa se, cini se, sakrijo. kad bi barem jos malo pomogao s toplo/hladno. :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:45
by Eks
Ma ja ne mislim da je gadno, mislim da je nešto banalno i uobičajno*, to tako biva kad netko drži u sebi pa kad konačno provali nitko ne može vjerovati oko čega se maltretirao. :D

*ne mislim da je uobičajeno u smislu da svi imaju taj fetiš nego da nije ništa :eek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:47
by nodens
ex anais » wrote:Ma ja ne mislim da je gadno, mislim da je nešto banalno i uobičajno*, to tako biva kad netko drži u sebi pa kad konačno provali nitko ne može vjerovati oko čega se maltretirao. :D
Ne bih rekao, jer je spomenuo da je na Internetu vidio to isto - znači, da je neka sitnica, onda bi činjenica da je to vidio i kod drugih, 'srušila' tu barijeru. :raspa:


Nego, ipak će biti nešto što smatra da je većini 'zazorno'. Samo nikako da uklopim onaj tidbit s gayevima.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:49
by Potjeh
nodens » wrote: Zašto bi to bilo 'lakše' da je homić? :ne zna:
Vidim da ste me kolektivno pogrešno shvatili a kad je takav slučaj, krivnja je na meni. Nadovezao sam se na Almost Rosey koja je napisala kako su parafiličari u velikoj većini muškarci. Jednostavna logika kaže da bih partnera za svoj fetiš puno lakše pronašao u drugom muškarcu.

Nadam se da je jasnije.

Vidim da se super zafrkancija razvila ali pridužit ću vam se kasnije, još sam malo sjeban zbog svoje mace.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:54
by nodens
Da vidimo, legalno je, postoji ime za to, nije scat jer si to već spomenuo, a obična menstrualna krv ti je bila problem na kojeg si se morao naviknuti. :zubo:

Sva je šansa da će se društvo razočarat kad to konačno napišeš. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:55
by Tea Tree
nodens » wrote: Sva je šansa da će se društvo razočarat kad to konačno napišeš. :cerek:
I ja se ovoga bojim. :tuzni:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:56
by Eks
Tea Tree » wrote: I ja se ovoga bojim. :tuzni:
I ja bih se bojala da sam se nudila. :rofl: :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 16:58
by Tea Tree
ex anais » wrote:
I ja bih se bojala da sam se nudila. :rofl: :rofl:
Uh! To sam već zaboravila. :facepalm: :lako se nudi:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 17:03
by *jezebel*
jadan potjehic. :( jadna maca. :( :grli:

...

mozda grebalica? :o

sad kad je na kraju stvarno slanina. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 17:31
by ali
Da nije fantazija s tatom :lux:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 17:44
by nodens
ali » wrote:Da nije fantazija s tatom :lux:
Čini mi se da je to još uvijek ilegalno :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 17:58
by ali
nodens » wrote:
Čini mi se da je to još uvijek ilegalno :zubo:
Šta, zabranjeno je da se tata povremeno popiški po tebi :no: Otkad :horor:

edit: ili da mu ližeš čarapu :zubo:


:facepalm:
šta je ovaj forum napravio od mene.. :crying:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 23:38
by zeleni zub
Dajte samo kad se otkrije šta je na stvari promijenite naslov da ne moramo klikati.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 23:46
by Vodena
:facepalm:
Prešla me volja za znatiželjom.

Osim ako nije klanje kokoši i poljevanje njenom krvlju za vrijeme seksa. :o





Tak sam čula.... :raspa:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 May 2012, 23:47
by Potjeh
ombia » wrote:Evo ja cu ovo ljeto malo juznije, usput mi je. :trep:
Javi se kad budeš blizu. Razmijenit ćemo fetiše, recepte i poneki osvježavajući napitak. :cerek:
zeleni zub wrote:Dajte samo kad se otkrije šta je na stvari promijenite naslov da ne moramo klikati.
Uf, što su ljudi komotni. Zato nam država i je u klincu... :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 14:01
by nodens
ali » wrote: Šta, zabranjeno je da se tata povremeno popiški po tebi :no: Otkad :horor:

edit: ili da mu ližeš čarapu :zubo:


:facepalm:
šta je ovaj forum napravio od mene.. :crying:
Je, zlo je taj forum. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 14:14
by Leteća
Zapravo, mislim da svaki pošteni fetišist potajno najviše strahuje od toga da će njegov fetiš biti dočekan ne sa zgražanjem, bježanjem i vrištanjem, nego blago posprdnom ravnodušnošću. :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 18:15
by zeleni zub
Leteća » wrote:Zapravo, mislim da svaki pošteni fetišist potajno najviše strahuje od toga da će njegov fetiš biti dočekan ne sa zgražanjem, bježanjem i vrištanjem, nego blago posprdnom ravnodušnošću. :zubo:
:D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 18:20
by ombia
Oha! :eek: Zasto ja nikad dosad nisam vidjela vrtlara koji mi se sad mota pod prozorom?!? :cerek: Neki mladi tamnoputi apolonskog tijela. Ne vidi me. Ima slusalice na usima.
Da skinem grudnjak i bacim mu. :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 23:45
by Potjeh
Leteća » wrote:Zapravo, mislim da svaki pošteni fetišist potajno najviše strahuje od toga da će njegov fetiš biti dočekan ne sa zgražanjem, bježanjem i vrištanjem, nego blago posprdnom ravnodušnošću. :zubo:
Ne, ne. Ravnodušnost bi bila sasvim zadovoljavajuća. S tim bih mogao živjeti. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 May 2012, 23:47
by Potjeh
ombia » wrote: Da skinem grudnjak i bacim mu. :misli:
U ime muškog roda - DA! :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 10:09
by karambol
ombia » wrote:Oha! :eek: Zasto ja nikad dosad nisam vidjela vrtlara koji mi se sad mota pod prozorom?!? :cerek: Neki mladi tamnoputi apolonskog tijela. Ne vidi me. Ima slusalice na usima.
Da skinem grudnjak i bacim mu. :misli:
Ja isto ništa ne vidim kad imam slušalice na ušima...Čudna pojava. :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 11:30
by Beau
Potješe, bi li bio tako ljubazan i otkrito nam barem nalaziš li se na ovom popisu? :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 12:06
by nodens
partenofilija :raspa: :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 12:37
by ombia
karambol » wrote:
Ja isto ništa ne vidim kad imam slušalice na ušima...Čudna pojava. :misli:
Pa da nema slusalice na usima cuo bi me kako tipkam. Telefoniram. :o Kad cujes onda i vidis. :zubo:
Nije nas dijelilo ni tri metra.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 12:40
by Tea Tree
ombia » wrote:
Pa da nema slusalice na usima cuo bi me kako tipkam. Telefoniram. :o Kad cujes onda i vidis. :zubo:
Nije nas dijelilo ni tri metra.
Sigurno nisam jedina, ali me ovo neodoljivo podsjeća na ono: gledam, a ne čujem; slušam, a ne vidim....

Kraj znate.

Koju posluku porati? :ne zna: :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 14:09
by Leteća
Potjeh » wrote:
Ne, ne. Ravnodušnost bi bila sasvim zadovoljavajuća. S tim bih mogao živjeti. :)
Eto, tvoj fetiš ako je legalan ima moju potpunu ravnodušnost. :cerek:

Osim ako uključuje paradajze. Onda sam zaintrigirana.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 15:57
by karambol
ombia » wrote:
Pa da nema slusalice na usima cuo bi me kako tipkam. Telefoniram. :o Kad cujes onda i vidis. :zubo:
Nije nas dijelilo ni tri metra.
Onda je homić... :D Sumnjam da bi bacanje grudnjaka pomoglo.... :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 18:43
by Potjeh
BoDerek » wrote:Potješe, bi li bio tako ljubazan i otkrito nam barem nalaziš li se na ovom popisu? :o
Nalazim. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 18:45
by Tea Tree
Potjeh » wrote:
Nalazim. :)
U gornjoj ili donjoj polovici? : pokušava gađati: :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 May 2012, 22:54
by blue
Potjeh, ima li ti žena sestru ili ti poočima? :o


Što je toliko neobično u:

Uživanje u seksu na javnom mjestu.
Uživanje u partnerima druge vjere, nacije ili rase.
Uživanje u seksu povezanih očiju.
Lizanje anusa.
Seksualno uzbuđenje zbog tjelesnih mirisa. - feromoni, helou :ne zna:
Guranje cijele šake u, primarno, vaginu.
Strah od braka.
Uživanje u grickanju ženskog uha.
Strast prema stiskanju dojki.
Spolni nagon prema samom sebi.
Uzbuđenje stražnjicama.
Seksualna naklonost prema medicinskim sestrama.
Fetišizam kose.
Obožavanje ženskih genitalija.

:confused:

Ne kažem da svi imaju gore navedene sklonosti, ali da je neko stanje za koje je potreban naziv, pa baš i nije :ne zna:


Ok, ovaj je definitvno najbizarniji :rofl:
Spolno uzbuđivanje u održavanju javnih govora.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 26 May 2012, 13:53
by Potjeh
blue » wrote: Što je toliko neobično u:
Da, popis je blesav upravo zbog toga. Jedan od razloga zašto parafilija kao izraz nije zaživjela. Svi smo mi parafiličari. :agrosex:

Ovaj je meni urnebesan:

Akarofilija
Strast za škakljanjem.

Jednom sam pogledao filmić gdje su japanku imobilizirali konopcima (bondage) i onda su je škakljali dok nije svršila. :lol:

Ja nemam dobra iskustva sa škakljanjem. Dvije partnerice su bile škakljive praktički na bilo kakav dodir ako nisu bile 'in the mood'. :mad:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 26 May 2012, 14:01
by Almost Rosey
kuga na kuću onoga tko me krene namjerno škakljat :kava:

to može proći samo onima koji nisu bili upozoreni. upozorim jednom, onda udaram, mičem se i tjeram u vražju mater.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 26 May 2012, 14:25
by Potjeh
blue » wrote: Ok, ovaj je definitvno najbizarniji :rofl:
Spolno uzbuđivanje u održavanju javnih govora.
Ovaj fetiš bih mogao zamisliti s obzirom da nekoliko puta godišnje održim pokoje predavanje na razno-raznim konferencijama.

Uvijek ima malo treme hoće li sve proći ok, hoće li oprema raditi, hoću li imati dovoljno vremena za reći što želim reći i sl. I onda kada sve prođe u najboljem redu i kada publika odlično reagira na moje predavanje itekako bih u tim trenutcima zadovoljstva, samodopadnosti i olakšanja mogao biti iznadprosječno entuzijastičan... :sex:

Zapravo, ovo bih trebao organizirati slijedeći put...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 09:35
by Beau
Potjeh » wrote: Ovaj je meni urnebesan:

Akarofilija
Strast za škakljanjem.
Aha, i meni :rofl: I pomislila sam da je to možda tvoj fetiš. Rekoh: ili je taj ili partnerove suze :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 10:19
by nodens
blue » wrote: :confused:

Ne kažem da svi imaju gore navedene sklonosti, ali da je neko stanje za koje je potreban naziv, pa baš i nije :ne zna:

Errrr....
Važna napomena: to što vas nešto privlači (kosa na primjer) ne znači da je to parafilija. Ono što vas privlači postaje parafilija onda kada je to jedini način sexulanog zadovoljenja.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 10:39
by Beau
Da, isto je objašnjeno za fetiš visokih potpetica.

Ali, opet, jel pretjerano kad se kaže JEDINI NAČIN seksualnog zadovoljenja??

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 11:23
by Morticia
BoDerek » wrote:Da, isto je objašnjeno za fetiš visokih potpetica.

Ali, opet, jel pretjerano kad se kaže JEDINI NAČIN seksualnog zadovoljenja??
Pa, mislim da je između ostalog, to jedan od glavnih čimbenika zbog čega nešto nazivamo fetišem.
Osoba bez tog određenom predmeta ili čega već nije u stanju doživjeti seksualno zadovoljenje.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 11:39
by Beau
Morticia » wrote:
Pa, mislim da je između ostalog, to jedan od glavnih čimbenika zbog čega nešto nazivamo fetišem.
Osoba bez tog određenom predmeta ili čega već nije u stanju doživjeti seksualno zadovoljenje.
Jeste, znam da tako glasi definicija fetiša.
Ali, riječ u neslužbenom govoru koristimo u mnogo širem i blažem značenju.

Kolko sam skužila, Potjeh i bez upražnjavanja tog svog fetiša postiže seksualno zadovoljstvo. :misli:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 11:57
by Morticia
BoDerek » wrote: Jeste, znam da tako glasi definicija fetiša.
Ali, riječ u neslužbenom govoru koristimo u mnogo širem i blažem značenju.

Kolko sam skužila, Potjeh i bez upražnjavanja tog svog fetiša postiže seksualno zadovoljstvo. :misli:
Pa da, njemu je jednostavno uzbudljivo nešto, po njegovom mišljenju, čudno.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 13:36
by ombia
BoDerek » wrote: Jeste, znam da tako glasi definicija fetiša.
Ali, riječ u neslužbenom govoru koristimo u mnogo širem i blažem značenju.

Kolko sam skužila, Potjeh i bez upražnjavanja tog svog fetiša postiže seksualno zadovoljstvo. :misli:
Bravo. Na to se po citavoj temi i spoticem.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 13:50
by Morticia
ombia » wrote:
Bravo. Na to se po citavoj temi i spoticem.
Na što se spotičeš? :misli:

Potjeh NEMA fetiš.
Ima neku pomalo uvrnutu stvar koja ga pali.
I to je to. :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 15:44
by ali
Ja imam fetiš na selotejp :facepalm:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 15:45
by Morticia
Malo opširnije, molit ću. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 15:48
by Beau
ali » wrote:Ja imam fetiš na selotejp :facepalm:
Jel ti zgodan Branimir Glavaš? :facepalm:

Pardon :rofl: :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 28 May 2012, 16:24
by blue
Morticia » wrote:
Pa, mislim da je između ostalog, to jedan od glavnih čimbenika zbog čega nešto nazivamo fetišem.
Osoba bez tog određenom predmeta ili čega već nije u stanju doživjeti seksualno zadovoljenje.
BoDerek » wrote: Jeste, znam da tako glasi definicija fetiša.
Ali, riječ u neslužbenom govoru koristimo u mnogo širem i blažem značenju.

Kolko sam skužila, Potjeh i bez upražnjavanja tog svog fetiša postiže seksualno zadovoljstvo. :misli:
Jeste sigurne da se radi o jedinom, a ne jako visoko na ljestvici zadovoljstvom? :misli:
Na poslu sam ne mogu googlat, takve riječi :o



Da mi je samo znat kako se upržnjava Strah od braka fetiš :misli: Žena se obuče u vjenčanicu, a frajer bježi ko Njemci pred partizanima, samo, u erekciji :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 00:41
by Dinja
Tema o fetišima, vidim, napreduje a tema - boze, kako je seks dobra stvar - je zamrla.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 08:01
by Potjeh
blue » wrote: Jeste sigurne da se radi o jedinom, a ne jako visoko na ljestvici zadovoljstvom? :misli:
Na poslu sam ne mogu googlat, takve riječi :o
Nisam ni ja u definicijama pronašao ovakvu vrstu ekskluzivnosti kakvu Morticia spominje. Makar nije ni važno na kraju krajeva, nazivao to fetišem, fantazijom ili jednostavno čudnim načinom za 'paljenje motora' ne mijenja ništa na stvari.
Dinja wrote:Tema o fetišima, vidim, napreduje a tema - boze, kako je seks dobra stvar - je zamrla.
:rofl: Vidiš, ja tu temu nisam ni otvorio. Mislim, pročitaš naslov i samo se možeš složiti i potpisati. Oko čega se tu ima raspravljati?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 08:03
by Potjeh
BoDerek » wrote:
Aha, i meni :rofl: I pomislila sam da je to možda tvoj fetiš. Rekoh: ili je taj ili partnerove suze :o
Možda ću zbog tebe morati instalirati i ovaj fetiš. Kad vidim tvoj avatar dobijem strašnu želju za škakljanjem. .. :lol:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 08:24
by Beau
Potjeh » wrote:
Možda ću zbog tebe morati instalirati i ovaj fetiš. Kad vidim tvoj avatar dobijem strašnu želju za škakljanjem. .. :lol:
:rofl:

Da se nisi usudio :o

Jako sam škakljiva i duboko istraumatizirana. Otac mi je, znajući to, priređivao ogavne torture škakljanjem stopala :madkava:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 09:09
by Potjeh
BoDerek » wrote: Jako sam škakljiva

Zašto si ovo napisala? Sad te još više želim...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 09:19
by ombia
:rofl: :rofl: :rofl:
Potjese i ja cijelo vrijeme polazim od toga da fetis nije jedina stvar koja nekog dovodi do vrhunca.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 09:23
by ElliQuinn
Potjeh wrote: Možda ću zbog tebe morati instalirati i ovaj fetiš. Kad vidim tvoj avatar dobijem strašnu želju za škakljanjem. .. :lol:
BoDerek wrote: :rofl:

Da se nisi usudio :o

Jako sam škakljiva i duboko istraumatizirana. Otac mi je, znajući to, priređivao ogavne torture škakljanjem stopala :madkava:
Potjeh wrote: Zašto si ovo napisala? Sad te još više želim...
Potješe, je li tvoj fetiš škakljanje partnerice zapercima povrća, na primjer, mladog luka? I pri tome joj šapućeš "Janje moje".

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 10:10
by Beau
Potjeh » wrote:

Zašto si ovo napisala? Sad te još više želim...
Odi vrit :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 10:23
by Potjeh
ElliQuinn » wrote: Potješe, je li tvoj fetiš škakljanje partnerice zapercima povrća, na primjer, mladog luka? I pri tome joj šapućeš "Janje moje".
Oduševljava me lakoća kojom si spojila nekoliko različitih fetiša.... :S :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 29 May 2012, 13:06
by karambol
Multifetišisti... :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 01 Jun 2012, 09:30
by Emericzy
Dinja » wrote:Tema o fetišima, vidim, napreduje a tema - boze, kako je seks dobra stvar - je zamrla.
Rekao sam ja odmah da fetiš zamjenjuje seks. Što više fetiša, to manje seksa.

Kao što fast food i junk food zamjenjuju hranu. Što više pizza, hamburgera, nafutranog lisnatog iz pekare i raznih grickalica, to manje hrane.

I razlozi su isti. Oko seksa i prave hrane trena se truditi, razmisliti, naučiti nešto, dati nešto od sebe. Osloboditi se predrasuda. Shvatiti kako stvari funkcioniraju. Predati se tome srcem. Dati si vremena.

A fast food ne zraži ništa; malo love i minutu vremena. Srce ne moraš ni spomenuti, a kamo li dotaknuti.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 01 Jun 2012, 12:27
by ombia
Upravo kao protest na fast food fenomen se i razvio slow food pokret i zadnjih deset godina biljezi nevjerojatne dosege u pomaku tradicionalnom. Zapravo kad prolazim pored - doduse mnogobrojnih brandova fast food-a - u njima najvise vidim ljude slabije platezne moci - deblje, nemarno obucene kako vuku po nekoliko djece valjda svaki dan na takva mjesta. I nekakve back pack turiste.

Ne znam nikoga, a druzim se sa sasvim obicnim ljudima tko tamo ide a kamoli redovito. Ne ne mislim da je tu i tamo strasno nezdravo, jednostavno mi a i njima nije ukusno.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 Jul 2012, 04:46
by Eks
Jebanje cipela?

Image

Gumene, ribarske. :ne zna:

Ili malo više fensi


Image :ne zna:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 21 Jul 2012, 09:56
by Donna Sole
Nema ništa novih podataka o Potjehovim fetišima?
Ma nije da ne mogu spavat, nego sam vidila da je tema osveježena postom pa sam ćirnila...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 Jul 2012, 20:41
by karambol
Chilimama » wrote:Nema ništa novih podataka o Potjehovim fetišima?
Ma nije da ne mogu spavat, nego sam vidila da je tema osveježena postom pa sam ćirnila...
Nema niti Potjeha... :ne zna:
Ne znam znaci li to da uziva u realizaciji svojih fetisa s nekim posjetiteljicama Dubrovnika ili .... :misli:

Ma, ne...ziher mlati lovu u znoju lica svoga.... :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 23 Jul 2012, 23:46
by zeleni zub
Di je onaj popis fetiša? Da zapamtim svoj tako da znam reći drugima ime svojih estetskih preferenci, oni svi misle da nemam ukusa, a ne kuže da to ima ime s latinskim korijenom :D .

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 00:09
by Beau
Koji popis? Ovaj popis? http://www.brija.com/forum/index.php?topic=8096.0
Izvoliš. :o

:drugi:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 00:19
by zeleni zub
E taj. Ponovno je zabavan :D .

Koliko puta je homocidofil u životu u prilici biti stvarno sretan? :rofl:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 09:00
by Potjeh
karambol » wrote: Nema niti Potjeha... :ne zna:
Ne znam znaci li to da uziva u realizaciji svojih fetisa s nekim posjetiteljicama Dubrovnika ili .... :misli:

Ma, ne...ziher mlati lovu u znoju lica svoga.... :cerek:
Ništa od realizacije. Treba mi pomoć da osmislim nekakav oglas. Ne želim 'udrit u glavu' da se ne bi razbježale ili odvalile od smijeha. Onako suptilno poručiti da sam malo 'drugačiji'. Hm? :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 09:05
by Potjeh
zeleni zub » wrote: Koliko puta je homocidofil u životu u prilici biti stvarno sretan? :rofl:
Taj čak ima priliku barem jednom biti sretan.

Što je s makrofiličarima (fetiš prema divovima)? U japanu cvjeta ovaj fetiš, nekoć sam gledao filmić gdje lokalna cura u đačkoj uniformi poput godzile ruši začuđujuće elaboriranu maketu jednog grada. Nakon toga uzima jednog minijaturnog prolaznika (to bi bio naš junak valjda) i jednostavno ga pospremi u svoju guzu...

Stvarno nas ima različitih...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 11:25
by Donna Sole
Potjeh » wrote:
' da se ne bi razbježale ili odvalile od smijeha. Onako suptilno poručiti da sam malo 'drugačiji'. Hm? :zubo:
probaj ovdje pa kako bude..ništa ne gubiš :)

nit bježimo nit se smijemo...zapravo smijemo se, ali koga briga...

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 12:07
by Potjeh
Pa probao sam, evo 17 stranica bestidne samopromocije kako sam tajnovit, čudan, drugačiji, neshvaćen i kul. :lol: Zagolicao jesam znatiželju tako da nisam nezadovoljan. :)

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 13:23
by blue
A jel možemo pogađat, pa ti piši toplo-hladno? :o

:kokice:

Kako ne bi zainteresirao kad si izgleda jedini ovdje s fetišem :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Jul 2012, 19:48
by Beau
zeleni zub » wrote:E taj. Ponovno je zabavan :D .

Koliko puta je homocidofil u životu u prilici biti stvarno sretan? :rofl:
:rofl:

Ja bih se prije podala homocidofilu nego emetofilu :kokice:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 25 Jul 2012, 20:17
by ombia
Potjeh » wrote:
Ništa od realizacije. Treba mi pomoć da osmislim nekakav oglas. Ne želim 'udrit u glavu' da se ne bi razbježale ili odvalile od smijeha. Onako suptilno poručiti da sam malo 'drugačiji'. Hm? :zubo:
Srociti cemo ti mi oglas. :cerek:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 02 Aug 2012, 00:06
by Vodena
O jebote još nisi beknuo koji ti je fetiš??? Sad i da kažeš ne želim znati. Nemoj slučajno napisati. :durica:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 02 Aug 2012, 02:19
by *jezebel*
ja zelim znati. dosadno mi je. :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 03 Jan 2013, 21:05
by Borna Paro
Član gang-bang ekipe nije fetiš,zar ne?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 03 Jan 2013, 21:07
by Borna Paro
Handjob i Gloryhole su fetiši takodjer?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 04 Jan 2013, 07:59
by Potjeh
Nisu. Nego, otkud odjednom sva ta fascinacijama seksualnim radnjama koje su praktički izmišljene za snimanje pornića?

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 04 Jan 2013, 09:42
by Emericzy
Potjeh » wrote:Nisu. Nego, otkud odjednom sva ta fascinacijama seksualnim radnjama koje su praktički izmišljene za snimanje pornića?
Glory hole nije izmišljen za porniće. Sedamdesetih i osamdesetih su u USA postojali 'klubovi' (ako je to prava riječ) s takvim kabinama. Kao što su bile kabine s projektorima pornića, u kojima se moglo drkati na miru, ako si ubacivao novčiće, tako su postojale i kabine s rupama na zidu na otprilike pravoj visini. U pornićima ih 'opslužuju' većinom žene, ali u realnosti je to bila gay izmišljotina.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 04 Jan 2013, 09:56
by karambol
A handjob je izmišljen daaavno prije... :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 06 Jan 2017, 13:40
by Leteća
Dižem temicu samo za krkana. Skužila sam da su ljudi s mačketinama na avataru skloni fetišima. :hekla:

Dakle, pričaj. :kava:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 07 Jan 2017, 00:19
by superkrkan
Leteća wrote:Dižem temicu samo za krkana. Skužila sam da su ljudi s mačketinama na avataru skloni fetišima. :hekla:

Dakle, pričaj. :kava:
pa silvestar i nije neka macketina,on uvik jadan najebe u crtanima,pa me nekako podsitija namene.
a sto se tice fetisa ja i neman nekih posebnih zelja.lipa picka il jos bolje dvi skupa smenon su men fetis.
akos ocekivala da glodjen kosti od janjetne sa kapulcon mladon na goloj picki,razocarat cu te,jer vise volin isti sa pijata :kava:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 07 Jan 2017, 01:41
by Šabović Adis
Neopredijeljen/nesvrstan.

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:24
by Lepricorn
Imam fetis na trenirke i nogometne dresove :bonk:
Stvar je u tome sto se u tim odjevnim predmetima nazire kita (smijem li na ovom vorumu pisati kita, ili moram biti korektna pa koristiti izraze spolovilo ili milokliz :misli: ) i mene to instant napali. Kad vidim grbicu jel :o

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:26
by Stitch
Smiješ pisati kako te god volja, ne cenzuriramo pošten narod. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:37
by Lepricorn
Onda dobro jer volim ja cesto kitu spomenuti :zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:40
by Stitch
Kita ti je stalno na jeziku, to hoćeš reći? :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:44
by Lepricorn
I u ustima, i mislima :nogica:
:zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 08:47
by Stitch
Sramežljiv sam, nisam htio to napisati. Bolje da sama kažeš. :D

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 09:14
by Lepricorn
Imam fetis i na sramezljive muskarce :trep:
:zubo:

Re: Fetiši naši svagdašnji

Posted: 24 Feb 2017, 09:16
by Stitch
Dok ti ne moram slati fotke, to je okej. :cerek: